[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
noemi
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: noemi » 09 maja 2019, 0:19

Co za cham z Pawła. Przedstawił wszystkim inaczej sprawę, a on się rzucił do Kasi :angry:
findmyskyy
Obserwator

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: findmyskyy » 09 maja 2019, 0:20

Oh, robienie dram o porządek nie mieści się weganom w głowie, ale o kromkę chleba to już spoko. ObrazekObrazek
FA98 pisze:Rany, co ten Chajzer gada za głupoty o Kaśce teraz? O.O
Dobrze słyszałem? Powiedział, że to Radek doprowadził ją do łez?
I śmiech, że drama o chleb...
Żal ci prowadzący w BB...
Dominika19
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dominika19 » 09 maja 2019, 0:22

Mimo wszystko jak czytam komentarze to co by nie zrobili Paweł i Justyna to widać,że Waszych oczach są najgorsi,ich związek patologiczny itd.Natomiast Igorek , który majówkę rozpoczął hasłami '' white power'' i radością z wyeliminowania ''cieplucha'', potem chciał by Paweł ''lizał mu buty'' jest nagle takim w porządku, spoko chłopakiem.
Justyna i Łukasz byli bałaganiarzam i- padały komentarze"jak mogą ,żyją w grupie".Kasia ustawicznie podjada innym jedzenie- biedactwo, grupa powinna wspierać najsłabszych.
Strasznie krótką pamięć mają niektórzy i inne wymagania od Juszes i Pawła niż od innych mieszkańców.
BartekBBfan
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: BartekBBfan » 09 maja 2019, 0:30

Zacznijmy i skończmy na tym, ze całe to podjadanie Kasi to był problem wymyślony przez wszystkich mieszkańców. Wcale jakoś nałogowo więcej od wszystkich nie jadła, a ze coś czasem skubnęła - każdy coś podjadał czasem. Wiec to drama mocno przesadzona.
bobaas
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas » 09 maja 2019, 0:31

Co tam u reszty bo słucham nawijania makaronu na uszy Madzi przez Olka? :D
Paweu
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Paweu » 09 maja 2019, 0:32

Reszta śmieje się z tego jak Oleh mówił, że uprawiał seks pierwszy raz mając 13 lat, a dziewczyna 18 czy nawet 20 z tego co mówił :P Iza się śmieje, że to na pewno dewiacja albo alkohol. Jeżeli to nawet byłaby prawda, to przecież pedofilia :rolleyes: Ten człowiek naprawdę nie zastanawia się co mówi...
SuzannaM
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: SuzannaM » 09 maja 2019, 0:36

kara pisze:
08 maja 2019, 23:57
A w Tvn 7 bb noca czlowiek od czytania komentarzy , szybko chcial przedstawic co tam sie stalo , czemu Kasia placze. I co powiedzial, ze Radek ma pretensje ze Kasie nie po tej stronie blatu polozyla chleb.
Ludzie jak mozna takie bzdury opowiadac nie majac potwierdzenia. Ten chlopaczek od czytania komentarzy powinnien wskoczyc szybko na playera i zobaczyc co sie stalo, a nie publicznie taka bzdure przedtawic.
Wstyd , gosc do zwolnienia!
Oglądałam w tamtym momencie jedynie ten odcinek i jak usłyszałam, że Radek jej zrobił afere o kromkę chleba to się na niego zdenerwowałam. Myślę, że wielu ludzi oglądających to tak samo zareagowało. Bardzo słabo to wyszło.
krzysztofuks
Użytkownik

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krzysztofuks » 09 maja 2019, 0:38

#KromkaGate w domu WB

Paweł twierdzi, że to nie on wypominał Kasi tę nieszczęsną kromkę chleba. Przejrzałem kamerę nr 3 od około 23:02

Wyglądało to tak:

Paweł: Jedzenie o nieodpowiednich porach czy zbyt często też nie jest dobre. Nie sądzisz, że cena którą płacisz za lubienie słodyczy nie jest zbyt duża.
Wiesz co, ja uświadomiłem sobie jaką cenę płacę, jedząc słodycze, kiedy spojrzałem w lustro i widziałem jak się starzeję i tatusieję, że po prostu robię się jak moi róweśnicy.

Po chwili, kiedy Kasia słodzi herbatę:
Np. cukier, zobacz, mogłabyś teraz bez cukru pić.

i po chwili: Ja na przykład w ogóle nie zwracam uwagę co ty jesz, nie obchodzi mnie to. Ja na przykład zwracam uwagę w takiej sytuacji kiedy np. chleb ktoś mi wziął, jak ty wtedy, rozumiesz.

Kasia: to jest sytuacja dla mnie, no wiesz, jakby absolutnie, nawet z Justyną o tym już rozmawiałam, i miałam nadzieję, że ci to przeszło ale widzę, że nie. Wiem, że to było pół-żartem, pół-serio, ale powiem ci szczerze ...
Paweł: To było serio.
Kasia: ... tak i dlatego chciałam, żeby ona była przy tej rozmowie, bo pamiętasz sytuację kiedy leżało pół odkrojonego banana i się śmialiście wy oboje, że się zapytałam czy mogę tego banana...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

bustram
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram » 09 maja 2019, 0:45

Temat chleba zaczął Paweł. Jak więc mogą z Justyną zwalać winę na Kasię ? Niehonorowo. Ja mam nadzieję, że Justyna poleci w niedzielę a Paweł wyskoczy w poniedziałek i tak zakończy się wegańsko-dramowa era.
Agata_BB_2019
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Agata_BB_2019 » 09 maja 2019, 0:48

Wcześniej tylko o tym czytałam, a przed chwilą to ujrzałam: Justyna powiedziała "ręce warte miliony" i pocałowała Pawła w rękę...

I'm confused. :-\ :huh:
tinsel
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel » 09 maja 2019, 0:49

Ta sytuacja z chlebem miała chyba miejsce jakiś czas temu. Samej sytuacji nie widziałam, ale już drugi dzień słyszę jak Paweł mieli temat tej kromki i po co? Ale Kaśka też przesadza w tej sytuacji.
o.-___-.o
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: o.-___-.o » 09 maja 2019, 0:59

arekon pisze:
08 maja 2019, 22:16
Żart Pawła, dziś przy wizycie osoby, która jest bardzo niskiego wzrostu - na jej pytanie, ilu was jest w domu, inteligentny Paweł odpowiedział - 10 i pół z Tobą... haha
- - - - - -
a teraz robi beke z niepełnosprawnych... super inteligent
I znowu łączenie inteligencji z brakiem taktu czy chamstwem. Podejrzewam, że najpodlejsze żarty wymyślają właśnie osoby bardzo inteligentne.
Paweu pisze:
09 maja 2019, 0:32
Reszta śmieje się z tego jak Oleh mówił, że uprawiał seks pierwszy raz mając 13 lat, a dziewczyna 18 czy nawet 20 z tego co mówił :P Iza się śmieje, że to na pewno dewiacja albo alkohol. Jeżeli to nawet byłaby prawda, to przecież pedofilia :rolleyes: Ten człowiek naprawdę nie zastanawia się co mówi...
Żyjemy w prawicowym świecie w którym samiec to zdobywca. On 13 ona 18 to najwyższy sukces zdobyczny jaki może być. A tak poza tym to nie pedofilia tylko to drugie z dojrzewaniem i w przypadku chłopców zawsze mniej okropne niż dziewczynek, jakby zapewnił niejeden ksiądz.
SuzannaM
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: SuzannaM » 09 maja 2019, 1:01

tinsel pisze:
09 maja 2019, 0:49
Ta sytuacja z chlebem miała chyba miejsce jakiś czas temu. Samej sytuacji nie widziałam, ale już drugi dzień słyszę jak Paweł mieli temat tej kromki i po co? Ale Kaśka też przesadza w tej sytuacji.
To chyba o to chodziło https://streamable.com/lvm33
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 09 maja 2019, 1:05

@Dominika19

Nie uważam żeby ktoś bezpodstawnie krytykował Pawła i Justynę, jakie zachowanie taka krytyka. Osobę która prowokuje spięcie, następnie winę zrzuca na ofiarę, można śmiało nazwać despotą. Przykro się patrzy na kogoś kto odwraca kota ogonem, i ma poparcie osoby bliskiej. Nikt nie pisał że grupa pato zachowuje się dobrze, krytyka również poleciała w ich stronę. Paweł i Justyna dali ciała, taka jest prawda.
tinsel
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel » 09 maja 2019, 1:09

Ok, czyli on sobie ukroił chleb, a Kaśka go wzięła. Pewnie powinna zapytać wcześniej, ale przeprosiła i na tym powinien być koniec tematu. Tymczasem trzeci dzień drama o nic. Żadne z nich nie chce się wykazać i być mądrzejsze od drugiego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”