[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
typeO
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: typeO » 10 maja 2019, 8:33

Myślę, że to już za pózno, by kogoś dodać. No chyba żeby oszczędzić "starych mieszkańców". Muszę się przyznać, że mimo wszystko czasami mam trochę sympatii dla Igora. Są momenty, że zachowuje się w miarę normalnie. Szkoda, że takie rzadkie momenty. Ostatnio wyhamował, ale to chyba tylko gra i efekt malejącej liczby kumpli. Widać, że jest wpływowy i potrafi się dostosować do zmieniających się warunków. Jednak według mnie nie powinno być przyzwolenia na rasistowskie i szowinistyczne zachowania w żadnym programie. Produkcja powinna reagować na bieżąco, a nie tylko wyłączać kamery. Gdyby od razu dostali jasny sygnał od WB, że takie zachowania nie będą akceptowane, to może dziś wszystko byłoby inaczej - może Juszes by została. Ale ciągle mam nadzieję, że jeszcze jakoś się wszystko ułoży.
przemek94
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: przemek94 » 10 maja 2019, 8:53

Byłem za tym żeby Justyna i Paweł opuścili dom WB ale teraz obawiam się że w następnych tygodniach może być nudno. Chociaż może mają jakiś plan i nas czymś nas zaskoczą. Ciekawy jestem tylko następnych nominacjii, jeśli Kasia zostanie to pewnie ona będzie nominowana ale kto będzie tą drugą osobą?
Awatar użytkownika
Takatar
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Takatar » 10 maja 2019, 9:06

Raczej na 5 tyg. przed finalem nikt już nie wejdzie do programu. W regulaminie, który czytali mieszkańcy jest zapis, że w finale będą minimum 3 osoby. Obecnie ilość osób jest wystarczająca aby w ostatnim tygodniu spełnić ten zapis. W niedzielę odpadnie Decybel i zostanie ekipa, która jest w programie od samego początku. Jestem ciekaw najbliższych nominacji bo kończy się etap przyjaźni i sojuszy, a zacznie się rywalizacja o miejsce w finale.

Co do Justyny to po wejściu Pawła zmieniła się. Sam Paweł przed wejściem wejściem wydawał się spoko ale w domu była to całkowicie inna osoba.

Pamiętam jak na początku programu w jednym z BB Nocą Paweł był gościem i Ohme powiedziała, że brał udział w castingu, ale nie wybrali go bo nie pasował do grupy. W tym przypadku Ohme miała 100% rację, on w ogóle nie pasował do grupy, ani tej na samym początku ani tej sprzed 2 tygodni.
typeO
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: typeO » 10 maja 2019, 9:14

Krótkie podsumowanie uczestników według mnie: Madzia wciąż zachwyca naturalnością, naiwnością i wiarą w ludzi. Nie jest głupia jak niektórzy piszą , tylko niedojrzała, niedostosowana, umysł dziecka w ciele dojrzałej kobiety. Kibicuję jej w tej grze. Bartek - człowiek po przejściach, który się pozbierał i jest dobrym ojcem i mężem. Często się hamuje, by nie wypaść żle w oczach widzów i to mnie złości, ale czasem jego uwagi są bardzo celne. Trudno mu coś konkretnego zarzucić, chociaż ja mam dość jego opowieści o " dwójkach". Jak widzę internautom nie przeszkadzają takie gadki z ust Bartka i nikt nie mówi, że jest to trochę niesmaczne. Co innego Igor - wychwytuje się każdy jego sprośny żart. Iza i Radek to osoby dobrze scharakteryzowane na tym forum, więc nie będę się powtarzać. Dodam tylko, że Iza zaskoczyła mnie pozytywnie w zadaniu z "prądem" i zdobyła u mnie parę punktów na plus, choć generalnie uważam, że jest sztuczna. Kasia - duży talent wokalny, duża inteligencja i zdolność trafnej oceny sytuacji. Lubi manipulować, zbyt długo roztrząsa problemy, ma niską samoocenę. Za dużo się tłumaczy, usprawiedliwia. Po co? Potrzeba jej więcej luzu do siebie i innych. Oleh to jakiś mroczny człowiek, którego do końca nie czaję, ale jedno jest pewne: chce dojść jak najwyżej i zrobi wszystko, żeby tego dokonać.
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 10 maja 2019, 9:33

Ktoś wcześniej się dziwił jak Ohme powiedziała że utożsamia się z Justyną, dla mnie był to sarkazm, chciała chociaż w taki sposób pokazać że można mieć dystans do uczestników ;)

Coś mi się wydaje, że najbliższe nominacje mogą być zaskoczeniem :)
Kati33
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 10 maja 2019, 9:51

Ja jestem bardzo zdziwiona po obejrzeniu wczorajszego BB noca . Ato dlatego, ze myślałam, ze program mimo wszystko bedzie bronil swoich uczestnikow :o A oni tak pojechali po Justynie i Pawle, ze ja na ich miejscu juz by tam nie przyszla w gosci nigdy. Z Pawla zrobili niestety osobe toksyczna i w sumie to dzieki niemu Justyna sie zalamala i wyszla; Mowily o tym psycholozki. Ta chudsza jeszcze probowala byc dyplomatka jednak ta grubsza powiedziala dokladnie to co mysmy tutaj pisali :huh: :huh: No to wyglada na to żeśmy mieli racje. No i zal mi Justyny w tej sytuacji. Ciekawa jestem czy się nad tym zastanowi czy nadal bedzie brnąć w ten zwiazek i udawac ,ze jest niesamowita szczęściarą??
Byla teoria psycholozek rowniez taka, ze byc moze Pawel zazdrosci Justynie popularnosci, ze to ja wybrano do programu itd. W takim razie dlaczego on wyszedl za nia ? Mysle ze milosc pewnie jest, ale troche dziwna. No i potwierdzili, ze Pawel zyczen na swieta nie wyslal dla Justyny. No to juz nie wrozy chyba dobrze i na przyszlosc. Bo ewidentnie ma problem ten koles :-\
tinsel
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel » 10 maja 2019, 10:05

Wracając do bieżących wydarzeń to albo WB da im dzisiaj jakieś zadanie za dużą ilość punktów obywatelskich, albo będą bardzo ubogie zakupy ;)
Awatar użytkownika
noemi
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: noemi » 10 maja 2019, 10:08

Ja myślę, że będą ciągnąć ten związek. Nabiją sobie wyświetlenia clickbaitowymi tytułami "czy big brother rozwalił nasz związek", "czy mój chłopak jest agresywny" na filmikach wyśmieją tą sytuację, powiedzą, że telewizja kłamie i tyle z tego będzie. Paweł do kamery w końcu odwzajemni pocałunek i komplementy.
Mam jedynie nadzieje, że jej znajomi powiedzą szczerze co o tym myślą, bo wszystkie komentarze będzie uważać za hejty.
A z tymi życzeniami to chłopak się zaorał. Takiego focha puścił na Justynę, że później nie wiedział jak w tej sytuacji się zachować. Na koniec powiedział, że nie wysłał życzeń, żeby jej nie rozpraszać :lol: A najlepsze jest to, że parę razy Justyna poruszała ten temat, mówiła, że big brother chciał ją złamać nie wysyłając jej życzeń od niego. A on kamienna twarz, NIC nie powiedział, że może się mylić :) Okazuje się, że to jej najbliższa osoba chciała ją złamać, nie telewizja:)

A wracając do programu. Czy petycja Kasi została kompletnie olana przez wielkiego brata? :lol:
tinsel
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel » 10 maja 2019, 10:13

Na razie petycja została olana, a przez sytuację z Justyną i Pawłem wczoraj wszyscy zapomnieli o sekretnym pokoju. Na chwilę obecną ich budżet na zakupy wynosi 650 zł :P Także WB musi im dać jeszcze dzisiaj jakąś szansę, bo będzie bieda.
maniana92
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: maniana92 » 10 maja 2019, 10:16

Nie będzie takiej biedy, nie zapominajmy, że odpadły 3 osoby.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 » 10 maja 2019, 10:21

LIVE
Magda Z. prowadzi poranną musztrę.
Iza - uroczyste odczytanie regulaminu programu - 1 str.
Oleh - 2 str.
Ostatnio zmieniony 10 maja 2019, 10:23 przez Spiderman0409, łącznie zmieniany 1 raz.
SuzannaM
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: SuzannaM » 10 maja 2019, 10:22

Zamiast wrzucać kogoś nowego mogliby automatycznie nominować wszystkich w następnym tygodniu. To mogłoby być ciekawe.
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 10 maja 2019, 10:38

Mogło by być ciekawie, okazało by się, kto tak naprawdę ma najwyższe poparcie u ludzi ;)
Przydało by się jeszcze jakieś mega zadanie na podwyższenie punktacji, mają teraz taki luzik a zakupy lepsze by się przydały :D Mała kwota zeby zaszaleć i zrobić imprezę, mają tyly tematów do obgadania przy alko, przecież tyle się ostatnio zadziało :lol:
Jordi
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi » 10 maja 2019, 10:40

typeO pisze:
10 maja 2019, 9:14
Madzia wciąż zachwyca naturalnością, naiwnością i wiarą w ludzi. Nie jest głupia jak niektórzy piszą , tylko niedojrzała, niedostosowana, umysł dziecka w ciele dojrzałej kobiety. Kibicuję jej w tej grze.
Bardzo fajne i trafne określenie. Madzia nie jest głupia, jest po prostu mało doświadczona w prawdziwym, dorosłym życiu. Dla mnie też ewidentny nr.1 i jeśli nic strasznego się nie wydarzy, to w cuglach wygra tę edycję BB :)
typeO pisze:
10 maja 2019, 9:14
Bartek - człowiek po przejściach, który się pozbierał i jest dobrym ojcem i mężem. Często się hamuje, by nie wypaść żle w oczach widzów i to mnie złości, ale czasem jego uwagi są bardzo celne.
To wstrzymywanie się właśnie mnie uwiera i dlatego do Bartka nie mogę się przekonać. Dla mnie on idzie taktyką Tomasza, tylko dużo inteligentniej. Niemniej no niestety nie jest w 100% sobą tam.

Na ten moment finałowa trójka moim zdaniem to Madzia, Bartek jednak i Iza. Z tej 3 Madzia zdobędzie grubo ponad 50% głosów w finale jeśli nic się z nią nie wydarzy.
SuzannaM pisze:
10 maja 2019, 10:22
Zamiast wrzucać kogoś nowego mogliby automatycznie nominować wszystkich w następnym tygodniu. To mogłoby być ciekawe.
Albo dorzucić chociaż kogoś i przedłużyć obecne głosowanie. Zwłaszcza, że Decybel w tym tygodniu naprawdę zaskakuje na plus :o

Np. zrobić normalnie nominacje, tylko bez możliwości głosowania na Kaśkę i Magdę Z. Wtedy byłoby dopiero ciekawie i gdyby nominkę dostał Radek, to kwasy murowane. Pamiętamy jak nie mógł przeżyć tej jedynej nominacji, którą miał póki co ;) Ciekawe też, jakby zareagowaliby na nominację Oleh, czy Bartek...
bobaas
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas » 10 maja 2019, 10:48

Chciałbym wszystkim przypomnieć, ze to uspokojenie się niektórych uczestników ma związek tylko i wyłącznie z zadaniem tygodniowym i to się od jutra zmieni :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”