[TVN/TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
frank44
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: frank44 » 11 maja 2019, 9:44

Wenka pisze:
11 maja 2019, 9:20
Szczerze przyznam że Kaśki nie lubię ale patrząc obiektywnie to jedyna inteligentna osoba teraz w tym programie i niestety stado o tym wie, może być tak że jej tak uprzykrzą życie że sama wyjdzie. Madzie lubię bo jej się nie da nie lubić to taki Forrest Gump tej edycji, bananowe dziecko wychowane totalnie pod kloszem, wczoraj ktoś udostępnił na żywo na yt bb i tak sobie jej posłuchałam to ręce opadają, no ale jest dobrym człowiekiem i mam nadzieję że jej to towarzystwo nie zepsuje.
Naprawdę Wy tylko inteligencje musicie oceniać? Czy to powoduje, że ktoś jest lepszy lub gorszy? Naprawdę?
To, że ktoś ma większe iq od innej osoby musi wygrać ten program?
Ludzie zejdźcie na ziemię bo mam wrażenie, że na tym forum same współczynniki IQ 180 tu siedzą, a domniemam, że jednak takie osoby mają lepsze zajęcia niż oglądanie BB i ujadanie na forum.
Peace! l
Kati33
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 11 maja 2019, 9:53

Nie sadze by ludzie chcieli by osoba inteligentna wygrala program. Program wygra osoba lubiana.
Bartek powiedzail to co uwaza. Lubi Igorka, Radka i Madzie . Dlaczego mial bardziej lubic Justyne? Przeciez ona sie nie daje lubic. Dziewczyna jest oderwana od rzeczywistości ciagle narzeka.
havanka09
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: havanka09 » 11 maja 2019, 10:14

Abbott pisze:
11 maja 2019, 9:27
Naprawdę @havanka09 nie posiadasz życia osobistego, że musisz pluć takim jadem na uczestników? Ten twój hejt jest już nie do zniesienia.

havanka09 pisze:
11 maja 2019, 4:42
Przyzwolenie na rasizm w programie jest a ty będziesz mnie banem straszył mam to w dupie
Argument z czapy. Moderatorzy i administratorzy forum Media2.pl nie odpowiadają za produkcję programu Big Brother, a tym bardziej za zachowanie ich uczestników.
Argument od czapy się pisze a ja tylko stwierdzam fakt kto jakim się pokazuje takie są komentarze proste
kara
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kara » 11 maja 2019, 10:21

Co do inteligencji to mamy kilka rodzaji....., tak jak np. Pawel i Justyna jest to napewno inteligencja ksiazkowa , wyczytana, wyuczona. Napewno Justyna ma wysoka kulture osobista , czego juz o Pawle nie mozna powiedziec, ma nizsza. Jesli chodzi o Igora dla przykladu jego inteligencja jest bardziej z doswiadczenia, praktyczna i namacalna. Napewno jest bystry, wiele szczegolow ktore on wychwyca inny nawet nie dostrzegaja. Pokazaly to nawet przyklady o szescianie, czy odmierzaniu wody. Potrafi znalezc odp. natomiast Pawel nie znalazl zadnej odp. bo albo sie tego nie nauczyl albo juz zapomnial. Czego Igorowi brakuje to napewno tej kultury . Co do innych uczestnikow jest tak samo jedni maja taka inteligencje drudzy inna.......
BartekBBfan
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: BartekBBfan » 11 maja 2019, 10:24

To że Madzia będzie w finale już teraz jest bardziej niż pewne. Jedynym poważnym konkurentem w walce SMS może być tak naprawdę Bartek. Radek, przy pierwszej lepszej okazji wyleci. Mam tylko nadzieję, że będzie nominowany w niedziele a chyba sam wyśle SMS.
Kati33
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 11 maja 2019, 10:40

Tez myślę, ze Radek wyleci, chociaz nigdy nie wiadomo, bo to wszystko zalezy kto z kim jest nominowany. No chociazby taki Oleh, ktory jest nudny jak flaki z olejem i ciagle siedzi w domu. ;)
Zgadza sie , ze Igor jest inteligentny To ze klnie, zachowuje sie oblesnie to fakt. Nikt tu nie wspomina o Izie, a przeciez ona jest inteligenta kobieta.
Magda Z. mnie zastanawia, nie jest glupia ale nie potrafi sie porzadnie wyslowic. Nie mowie tu o przekleństwach, ona jakos nieskladne zdania buduje. Taka prosta, wsiowa mowa. :rolleyes:
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 11 maja 2019, 10:51

Dla mnie to uczestnicy BB prowadzą zwykłe rozmowy, to że mówią o kimś negatywnie lub pozytywnie zależne jest od sytuacji. Są zamknięci, a WS lubi zamieszać żeby coś sę zadziało ;) z podjadaniem Kaśki to już przesada, jak się nie ma za co przyczepić to i z głupoty zrobi się "g...burza", była związana z Radkiem to raczej on ciągle podjadał :) odeszła parka to powietrze się oczyściło, Justyna lubiła robić podział na "ja i reszta uczestników", nie akceptowała ich zachowania bo przyszła w "wyższych celach", denerwowało ją jak inni na luzie potrafią się bawić i rozmawiać ze sobą nawet o głupotach...dla mnie to była zazdrość, nie potrafiła być normalna, za to po alko wygadywała już na luzie takie rzeczy że to dopiero była żenada. Nie zgrała się z innymi to leciały teksty że jest biedna i nikt jej nie rozumie, taka samoobrona pod publiczkę.

Oleh powinien tam coś odwinąć bo już ciężko się na niego patrzy. Radek to twarda sztuka, wie co zrobić żeby się przypodobać, szczerze nieszczery ;)
Kati33
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 11 maja 2019, 11:09

No wlasnie, Radek ostatnio mocno sie trzyma i nie ma nominacji. Oleha tez tam lubia i on ich nie wkurza jak nas. No, moze Ize ostatnio, bo go nominowala.
Ciekawe co Justyna miala na mysli, mowiac ,ze ona tam przyszla w "wyzszych celach"? Czy chodzilo jej po pozyskanie nowych sympatykow na YT?
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 11 maja 2019, 11:25

Dokładnie, o pozyskanie nowych ludzi :) inaczej jest jak nagrywasz filmik a jeszcze inaczej jak musisz ludzi zaintresować na żywo tematem vege. Dziewczyna nie potrafi się przebić, pokazała że nie ma dystansu do innych ponieważ nie są zainteresowani tematem.
Awatar użytkownika
bee
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bee » 11 maja 2019, 11:33

Słucham wypowiedzi Justyny na instagramie poczytali już sobie komentarze Justyna odnosi się do tych komentarzy że jak można pisać o toksyczności ich związku że Paweł nigdy by jej nie skrzywdził i że jest samoświadoma I nigdy nie byłaby w takim związku gdyby coś jej nie pasowało . Za po mniała chyba co to jest Zaślepienie w materiale wspomina tylko Paweł Paweł Paweł Paweł tak jakby Paweł kazał jej ten filmik nagrać i oczyścić go z tego że nie wyszło przez niego ja zaś uważam inaczej ponieważ Justyna mówi że tydzień jeszcze Wytrzymała dzięki niemu ale gdyby nie on to do trwała by może nawet i do końca programu to mnie utwierdziło w tym że to jest naprawdę chore i chory układ bo nie wiem czy to można nazwać związkiem .
Kati33
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 11 maja 2019, 11:49

To bylo do przewidzenia, ze Justyna teraz bedzie zamieszczac filmiki i zaprzeczac prawdzie ;D Dla mnie jest cos w tym niepokojacego skoro trzy panie psycholog zauwazyly , ze jej zachowanie jest dziwne a jej chlopaka tym bardziej. No, ale ona i on tego nie przyjmują do wiadomosci.
Osoby, z zaburzeniami osobowosci nie widza czesto tego i nie korzystaja z porad psychologow , bo uwazaja , ze tego nie potrzebuja.
Mysla ze oni sa ok, a reszta swiata sie na nich uwziela :-\
Awatar użytkownika
Abbott
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott » 11 maja 2019, 11:49

LIVE Nie ma wątpliwości, że Kasia będzie jutro nominowana. Tylko jej brakuje obecnie na molo😂
annawoj1104
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 » 11 maja 2019, 11:52

Dlatego WS nie wiem jak nie wiem za co ale mogłaby dac Kasi jutro immunitet i poinformowac o tym na chwile przed nominacjami, i wtedy by sie zaczeło dziac :lol: Ciekawe na kogo pierwszego by sie rzucili? Iza Oleh? A moze Madzia?
Awatar użytkownika
rafal_rambo
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: rafal_rambo » 11 maja 2019, 11:54

@Abbott

Poszła do PZ, nie żebym jej bronił, bo też mam nadzieję że będzie nominowana i wyleci końcu.
Awatar użytkownika
Abbott
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott » 11 maja 2019, 11:55

Aaa chyba, że tak. To nie słyszałem by była wołana😉
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”