[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
terrytonio
Użytkownik
x 5
x 41

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: terrytonio »

I tym oto sposobem kończę oglądanie tej TVN-kiej szopki. Tym wejściem i faworyzowaniem pewnych osób przekroczyli granicę której nie jestem w stanie zaakceptować. Dziwię się mieszkańcom bo Ja na ich miejscu bym już wraz z wejściem Pawła wyszedł z tego reżyserowanego programu. Musi wygrać ktoś ze słodziaków bo tak produkcja zadecydowała.

Dzięki za mile spędzony czas, fajnie było dziennie wchodzić i czytać wasze komentarze. Pozdrawiam szczególnie tych obiektywnych :)
Pepunia
Obserwator
x 3
x 189

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Pepunia »

Ale Łukaszowi gadają oh ah. A on przecież wszystko wie co oni o nim sądzą...
Mnie martwi, że Madzia zacznie ludzi irytować tym swoim infantylnym zachowaniem.
ditt
Użytkownik
x 622
x 142

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ditt »

Jestem zawiedziony Izą. Dzisiaj nominowała Kasię, tydzień temu - Justynę, jeszcze poprzednim razem - Łukasza. Naprawdę prostactwo w postaci Igora, Radka, Zająca jest jej bliższe? Czy to tylko jej taktyka na przetrwanie w programie?
BB view
Użytkownik
x 99
x 34

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: BB view »

O której sie wczoraj calowali Oleh z Madzia?
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 547
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Imon »

na zewnątrz nie będzie związku, co najwyżej znajomość ... nawet nie przyjaźń. Oni są z dwu różnych światów.
Jordi
VIP Expert
x 1793
x 1796

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

No i Radziu teraz "żale" czemu petów im nie przyniósł, czy piwa...

Po co Madzia łapie tego za rękę i z nim szepcze... Po co robi takie głupoty? Naprawdę czasami jej nieogar też jest mocno irytujący.
Awatar użytkownika
Final98
VIP Expert
x 116
x 653

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Final98 »

LIVE
Igor chyba w formie, sadzi głośne pierdnięcia bez krępacji. Chyba że to ktoś inny, ale to jego kojarzę z takiego savoir-vivre :P
Obserwator88
Użytkownik
x 16
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Obserwator88 »

Imon pisze:
12 maja 2019, 23:45
Madzia już wie, że Oleh może miec problem z zaakceptowaniem jej znajomych na zewnątrz.
Przyjaźń jest ok, ale są pewne granice. Jeżeli jesteś z kimś blisko i jest to relacja ukierunkowana na romans, to wkurzać może samo to, że Twój partner poświęca masę czasu na przytulanie i rozmowy z innymi ludźmi (którzy mówią o sobie, że są 10% hetero), a ciebie spycha na boczny tor.
W przypadku spania również jest podobnie. Przyszedł Łukasz i Madzia już nie wie, z kim ma spać, mimo że do tej spory spała koło Oleha. To jest tylko luźna znajomość z programu, ale gdyby taka sytuacja miała miejsce poza domem, to myślę, że niejeden mężczyzna mógłby się wkurzyć. Chodzi też o to, że partner chce się czuć dla nas najważniejszy, a nie słuchać tekstów w stylu: Dwie najważniejsze dla mnie osoby, nie wiem z kim mam spać.
Tak jak już pisałam - jeśli Madzia będzie chciała w przyszłości się z kimś związać na stałe, to z takim podejściem może być jej ciężko.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 80
x 2154

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Radek miał wszystko pod kontrolą, a tu jeden wieczór i...
annawoj1104
VIP Expert
x 222
x 765

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Jordi pisze:
13 maja 2019, 0:04
No i Radziu teraz "żale" czemu petów im nie przyniósł, czy piwa...

A mógł własnie przynieść i dajac jakoś tak pożyczyć miłych rozmów na molo (a wiemy i on też o czym tam sa rozmowy :lol: ) nie przemyślał do końca sprawy , moze zbyt późno dostał prozpozycje wejscia i miał za mało czasu zeby sie lepiej zorgaznizowac ;)
Ostatnio zmieniony 13 maja 2019, 0:08 przez annawoj1104, łącznie zmieniany 1 raz.
Jordi
VIP Expert
x 1793
x 1796

[TVN/TVN7] Big Brother

@wiatriwoda dobrze dobrze. Liczę, że nieraz nam pokaże prawdziwe oblicze ;)
bustram
Activist
x 83
x 1517

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Magda Z. jaka świętoszka... Łukasz zademonstrował przytulenie na niej a ona "wolałabym jednak odległość zachować". Igor i cała zgraja facetów ją tarmoszą do woli i nie ma zastrzeżeń. Denerwują mnie takie osoby jak Magda Zając czy Andżela - całej zgrai napalonych facetów dawały się obmacywać a Łukasza traktują z awersją, choć ten do nich akurat ma najwięcej szacunku.

Ogólnie bardzo się cieszę z powrotu Łukasza - od pierwszych sekund jego pobytu zrobiło się jakoś weselej. Tego brakowało, naprawdę Justyna z Pawłem grali takie smuty, że żal było nawet włączać streama. Po ich wyjściu zrobiło się lepiej, ale nadal brakowało tam fajnej wesołej spontanicznej osoby. Super ! Jestem naprawdę zadowolony z tego posunięcia.
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 547
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Imon »

Iza jest tutaj by wgrać. Kalkuluje jak nikt, Broda przy niej wysiada. Iza z każdym pogada, słucha, obserwuje, kalkuluje .... powie każdemu to co chce dana osoba usłyszeć, usypiając jej czujność. Skalkulowała, że będzie po kolei eliminować grupę słodziaków ... została Kasią, później pewnie będzie Łukasz i Madzia. Jeśli ktoś odpadnie po drodze z grupy pato, tym lepiej dla niej .. z jej perspektywy ona do tego ręki nie przyłożyła :D
Jordi
VIP Expert
x 1793
x 1796

[TVN/TVN7] Big Brother

Decybel już wróciła do formy. Ona z Radkiem będzie walczyć o wylot coś mi się wydaje.

Izie kalkulacje nic nie dadzą, bo też nie ma praktycznie szans na wygraną, tylko tego nie wie ;)
annawoj1104
VIP Expert
x 222
x 765

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Iza moze kalkulowac ile wlezie, a nie wygra, bo nie ma poparcia widzów, ludzie sie dziwą ze ciągle tam jest i nie ma nominacji...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”