[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 80
x 2154

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ważne będzie też jak zawsze zadanie tygodniowe.
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 547
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Imon »

Obserwator88 pisze:
13 maja 2019, 0:06
Imon pisze:
12 maja 2019, 23:45
Madzia już wie, że Oleh może miec problem z zaakceptowaniem jej znajomych na zewnątrz.
Przyjaźń jest ok, ale są pewne granice. Jeżeli jesteś z kimś blisko i jest to relacja ukierunkowana na romans, to wkurzać może samo to, że Twój partner poświęca masę czasu na przytulanie i rozmowy z innymi ludźmi (którzy mówią o sobie, że są 10% hetero), a ciebie spycha na boczny tor.
W przypadku spania również jest podobnie. Przyszedł Łukasz i Madzia już nie wie, z kim ma spać, mimo że do tej spory spała koło Oleha. To jest tylko luźna znajomość z programu, ale gdyby taka sytuacja miała miejsce poza domem, to myślę, że niejeden mężczyzna mógłby się wkurzyć. Chodzi też o to, że partner chce się czuć dla nas najważniejszy, a nie słuchać tekstów w stylu: Dwie najważniejsze dla mnie osoby, nie wiem z kim mam spać.
Tak jak już pisałam - jeśli Madzia będzie chciała w przyszłości się z kimś związać na stałe, to z takim podejściem może być jej ciężko.
Ok, ale Oleh z księżyca się nie urwał. Madzia od początku trwania programu się nie zmieniła. Jak mu nie pasuje Madzi zachowanie, to niech się od niej odczepi. Proste.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 80
x 2154

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Ale, że Łukasz był tak długo na widowni w Arenie, a potem i tak wszedł, to było bardzo ciekawie.
ditt
Użytkownik
x 622
x 142

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ditt »

Byłoby fajnie, gdyby za tydzień odpadł Radek i nominowani zostaliby ponownie Kasia, Zając i Łukasz. A po paru dniach znowu dokooptowano by do nich Izę, Madzię i Oleha, i potem w niedzielę powiedziano by, że z programu nikt nie odpada i głosowanie zostaje przedłużone o kolejny tydzień. :lol:
Ostatnio zmieniony 13 maja 2019, 0:19 przez ditt, łącznie zmieniany 2 razy.
Obserwator88
Użytkownik
x 16
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Obserwator88 »

Jordi pisze:
12 maja 2019, 23:56
Lol gadają Łukaszowi, żeby się nie przytulał za bardzo do Madzi, bo go to drażni.
Oni nie rozumieją pozycji Łukasza i że musi bronić Magdy, bo wie już na 300% jaki jest Oleh... I dalej trzepią, żeby dał im rozwijać związek. JAKI ZWIĄZEK NO? Jezu naprawdę jestem teraz tak wściekły na to co pitolą Igor, Radek i Decybel, że głowa mała...
Ale czy nie przeszkadza Ci to, że Łukasz specjalnie klei się do Madzi, tylko po to, żeby wywołać konflikt? Mówicie, że Oleh fałszywy, a chyba nie dostrzegacie, że Łukasz też ma swoje za uszami i tak naprawdę tej Madzi może nawet nie lubi, a jedynie podoba mu się taka uległa fanka, która by go wysłuchała i mówiła jak bardzo go lubi. Gdyby przytulał Madzie z sympatii to ok, ale widać, że on to robi perfidnie, tylko po to, żeby kogoś wkurzyć. Jak jeszcze nie wiedział "jaki jest Oleh", to też Madzię od niego chciał odseparować, bo był o nią zazdrosny, dziwne, że o tym nic nie mówicie. Oleh jest bee, bo jest zazdrosny o przytulanie Madzi z Łukaszem, ale jak Łukasz jest zazdrosny o jej przytulanie z Olkiem to jest dobrze, tak?
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 547
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

Obserwator88 pisze:
13 maja 2019, 0:19
Jordi pisze:
12 maja 2019, 23:56
Lol gadają Łukaszowi, żeby się nie przytulał za bardzo do Madzi, bo go to drażni.
Oni nie rozumieją pozycji Łukasza i że musi bronić Magdy, bo wie już na 300% jaki jest Oleh... I dalej trzepią, żeby dał im rozwijać związek. JAKI ZWIĄZEK NO? Jezu naprawdę jestem teraz tak wściekły na to co pitolą Igor, Radek i Decybel, że głowa mała...
Ale czy nie przeszkadza Ci to, że Łukasz specjalnie klei się do Madzi, tylko po to, żeby wywołać konflikt? Mówicie, że Oleh fałszywy, a chyba nie dostrzegacie, że Łukasz też ma swoje za uszami i tak naprawdę tej Madzi może nawet nie lubi, a jedynie podoba mu się taka uległa fanka, która by go wysłuchała i mówiła jak bardzo go lubi. Gdyby przytulał Madzie z sympatii to ok, ale widać, że on to robi perfidnie, tylko po to, żeby kogoś wkurzyć. Jak jeszcze nie wiedział "jaki jest Oleh", to też Madzię od niego chciał odseparować, bo był o nią zazdrosny, dziwne, że o tym nic nie mówicie. Oleh jest bee, bo jest zazdrosny o przytulanie Madzi z Łukaszem, ale jak Łukasz jest zazdrosny o jej przytulanie z Olkiem to jest dobrze, tak?
Ty widzisz, że On to robi perfidnie, a ja widzę że przytula Madzię z wielkiej, wielkiej sympatii do niej. To, że przy okazji Oleh jest wściekły to już inna sprawa. Mnie osobiście strasznie drażni Oleh i nie podoba mi się jego zaborcze zachowanie względem Madzi.
annawoj1104
VIP Expert
x 222
x 765

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

@Obserwator88 lubi lubi Madzie widziałam jakis kawałek wywiadu z nim po wyjsciu i akurat fajnie o Madzi mówił. Dla mnie ta sprawa z miłoscią Oleha jest przekłamana i na siłę ciągnieta przez produkcję...
o.-___-.o
Użytkownik
x 38

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: o.-___-.o »

bobaas pisze:
12 maja 2019, 23:47
Ja nie wiem jak on sobie wyobraża związek z Madzią na zewnątrz? :rolleyes:
Że ją puknie (no co? sam tak mówi i po zachowaniu widać), ona mu pomoże przenieść się do Londynu, znaleźć zajęcie za dobre funciaki a potem się zobaczy co jak pewnie. Podczas gdy w rzeczywistości ona będzie musiała się zmierzyć z rodziną a on z jej znajomymi i tak szybko temat zamknięty, że jak do czegoś ma dość to raczej przed wylotem do UK, jeszcze w hotelu w Polsce.
Jordi
VIP Expert
x 1793
x 1796

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

Akurat Łukasz mówił już po wyjściu, że najbardziej będzie mu brakować Madzi i wie, że się będą przyjaźnić, a Oleh już błysnął paroma tekstami o Madzi i kobietach ogólnie...

Fakt faktem raz Łukasz wybuchnął bez większego powodu na nią, ale chwilę potem przeprosił. On i jego dramy są znane, więc widocznie miał chwilę złości i przypadkiem Madzia oberwał.

Radzio mówi, że nic go dzisiaj nie wkurzyło ta jasne :lol: Tylko "zaskoczyło" go wejście Łukasza i że nikt nie odpadł...
Obserwator88
Użytkownik
x 16
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Obserwator88 »

Imon pisze:
13 maja 2019, 0:24

Ty widzisz, że On to robi perfidnie, a ja widzę że przytula Madzię z wielkiej, wielkiej sympatii do niej. To, że przy okazji Oleh jest wściekły to już inna sprawa. Mnie osobiście strasznie drażni Oleh i nie podoba mi się jego zaborcze zachowanie względem Madzi.
Jednak Łukasz prezentował takie samo zaborcze zachowanie względem Madzi i to Cię jakoś nie drażni. Na początku pomstowaliście na forum, że Oleh Madzię molestuje, że ona tego nie chce, w potem się okazało, że ona sama się do niego klei przy każdej okazji :lol: Jeśli lubi Oleha, to niech się z nim bawi. Jej decyzja.
nicolaaaa22
Użytkownik
x 19

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: nicolaaaa22 »

Szkoda ze Madzia nie była w pokoju multimedialnym, i nie widziała filmiki z Olegiem. Może zobaczyła by w końcu jaki jest. Tu coś do niej niby czuje, a jakis czas temu ja nominował? what the f*ck?
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas »

Będę mówił za siebie, ale ja nie widzę w tym problemu już. Jeśli Madzia też tego chce to jest to okej. Ale 2-3 tygodnie temu to co on wyprawiał było straszne. Madzia wtedy nie chciała i to mówiła, a on dalej swoje i to nie tylko do niej. O to się rozchodziło, że do tanga trzeba dwojga a nie, że "kobiety i ryby głosu nie mają" i że "kobiet się nie pyta".
Ostatnio zmieniony 13 maja 2019, 0:37 przez bobaas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 547
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

Widać Obserwator88, że zupełnie nie rozumiesz psychiki tej dziewczyny.
tinsel
Activist
x 616
x 1199

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Madzia do Łukasza: "Jak wychodziłeś to powiedziałam Ci, ze czegoś się o mnie dowiesz". Ktoś wie o co mogło chodzić?
Awatar użytkownika
marta11654
Użytkownik
x 102
x 100

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: marta11654 »

Madzia wyznała Łukaszowi, że Oleh powiedział jej że ją kocha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”