[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
tamianka
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tamianka » 13 maja 2019, 14:53

tomasz_walek pisze:
13 maja 2019, 14:25
Kati33 - Zależy od tego jak postrzega się weganizm, jeżeli jestes weganem z pobudek zdrowotnych, tylko i wyłącznie dla zdrowia, to w hierarchi zdrowotnej używki typu alkohol, papierosy są wyżej od diety roślinnej.
W skrócie jeżeli ktoś decyduje się na dietę roślinną dla zdrowia, wczesniej powinien zostac abstynentem.
Weganizm z pobudek etycznych to nie moja bajka, ale czy nie jest hipoktyzją że człowiek może się nachlać, naćpać ale pozostaje w zgodzie z naturą ponieważ żadne zwierze nie cierpi przez ich uzywki?
A co do czipsów to wydaje mi się że każde tanie czipsy typu lays crunchip są smarowane wzmacniaczem smaku, tłuszczem zwierzęcym po prostu
jeśli chodzi o czipsy, to mam akurat w domu paczką Crunchipsów i nie ma w składzie nic odzwierzęcego. tłuszczem jest olej słonecznikowy. jedyne, co w jakikolwiek sposób może sugerować cokolwiek związanego z mięsem to jakiś aromat dymu wędzarniczego. ale to tylko drogą skojarzeń, że wędzi się najczęściej mięso i ryby.

z alkoholem jest chyba trochę bardziej skomplikowanie - większość win na przykład nie jest wegańskich, bo do ich filtrowania używa się czegoś z ryb (nie pamiętam czego dokładnie, ale pewnie można znaleźć gdzieś to info) i gdy ostatnio szukałam wina dla koleżanki weganki, to w całym Auchanie znalazły się 2 tylko będące na pewno wegan. są ponoć jakieś marki twierdzące, że są wegan friendly ale nie mają certyfikatu, więc pewności nie ma. nie wiem natomiast, jak jest z innymi alkoholami, w tym whisky.

Justyna mówiła, że jest weganką z powodów ideologicznych, więc argument że niezdrowe to akurat nie ma tu zastosowania. nie musi jeść/pić zdrowo, ważne żeby nie odzwierzęco.
Wenka
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Wenka » 13 maja 2019, 14:53

Kati33 pisze:
13 maja 2019, 14:06
tomasz_walek - tez sie kiedys zastanawial jak sie ma weganizm do picia alkoholu. Dlaczego uwazasz ze weganie nie powinni pic??
bee- Justyna ma swoj swiat i bardzo chce byc w nim szczesliwa :( Kasia niestety jest bardzo dziecinna. Roszczeniowa to bardzo dobre okreslenie ;)
Kaśka jest roszczeniowa i niewdzięczna do tego, jak dziewczyny mogły sobie wybrać prezent to wybrały dla Kaśki sukienke bo nie ma w czym chodzić ale jakoś podziękowań nie widziałam, narzekała za to że za duża i dała do zrozumienia że jej się nie podoba, nieładnie się zachowała :( sama ma ciuchy wszystkie czarne i takie ktore tuszują jej brzuch to tak jej dobrali, wypadało podziękować I tyle.
Awatar użytkownika
noemi
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: noemi » 13 maja 2019, 14:56

Tak jak wiele wkurzało mnie w Justynie i Pawle to już trochę na siłę wymyślacie. Justyna sama mówiła, że dostała chipsy wege. A czemu nie miałaby pić alkoholu? Nie przestała jeść mięsa, żeby się zdrowo odżywiać. Sama również mówiła, że lubi zjeść fast-foody czy słodycze (wege).
Oni to też są ludźmi i mogą lubić się napić i czasem zjeść coś niezdrowego...
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 13 maja 2019, 14:58

Iza została babką klozetową hah.
tinsel
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel » 13 maja 2019, 15:15

Pasuje do Izy ta rola :lol:
Awatar użytkownika
Abbott
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott » 13 maja 2019, 15:23

Czy Igor już trenował z Łukaszem?
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 13 maja 2019, 15:27

Niech Justyna je co chce, nie za to przecież była oceniana.

Przypomniało mi się że w tamtych czasach alkohol był dostępny tak od godz 13 :lol: obecnie można już z rana spotkać gości podpierających ścianę rękami ;)

Jeszcze raczej treningu nie mieli.
Awatar użytkownika
bee
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bee » 13 maja 2019, 15:33

A teraz Justa publikuje wiersz swojego chłopaka na swoim profilu Insta. Widać po wierszu, a właściwie podpisie, że nieźle młócą Internet 😂😂😂
tinsel
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel » 13 maja 2019, 15:37

[ Spoiler ]
bobaas
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas » 13 maja 2019, 15:41

Będzie się działo. Poszedł po Olka :lol:
findmyskyy
Obserwator

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: findmyskyy » 13 maja 2019, 15:42

bee pisze:Magda bardzo estetycznie. Kaśka znowu „ Jaką ty masz Magdo ładną sukienkę chciałabym mieć taką o wielki bracie proszę dostarczyć mi tu rajstopy „
Też wydaje Wam się, że jest taka roszczeniowa i rośnie jej ego ?

Weganka nagrywa non stop na Insta filmiki jak to zwierzaki sie ciesza ze wrocila jak jej dobrze wkleja pozytywne komentarze dla niej. Ona ma jakby świra ...
Justa próbuje wmawiać, że wszystko to wina montażu, ale zapomina, że dużo ludzi jej nie polubiło oglądając na playerze. Obrazek
Jednak w odcinkach nie była aż tak źle pokazywana. Pomijali jej złote myśli typu "moi przyjaciele to g*wno"
Awatar użytkownika
Abbott
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott » 13 maja 2019, 15:42

Łukasz już próbuje manipulować Madzią. Popełnia te same błędy by odpaść w oczach widzów jak najszybciej. Widać i słychać w nim zazdrość.
tinsel
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel » 13 maja 2019, 15:45

LIVE
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 13 maja 2019, 15:50

Robi to dość zręcznie, bo jako jedyna osoba w domu, mówi, że wydaje mu się, że Oleh jest nieszczery, ale równocześnie mówi Madzi, że to jej decyzja i ją zaakceptuje.

Madzia martwi się, że Oleh wczoraj powiedział, że z jej znajomymi może go świerzbić ręka.
findmyskyy
Obserwator

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: findmyskyy » 13 maja 2019, 15:51

Powinno jej to dać trochę do myślenia, że Łukasz jednak wie więcej, ale nie może powiedzieć... Ale to Madzia.

Ogólnie jak ich słucham to jakbym słuchała rozterek gimnazjalistów przy pierwszej miłości.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”