[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 241
x 1143

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Ile my tu mamy specjalistów od przemocy domowej i psychologów?! Ohme, to się przy Was chowa. :lol:
Proponuję by niektórzy zrobili sobie przerwę od streama, bo niektórych zaczyna powoli fantazja za bardzo ponosić.
Niech jeszcze ktoś porówna Oleha do Joe Goldberga z serialu "Ty", to padnę.😂
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 547
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Imon »

marta11654 pisze:
15 maja 2019, 1:08
Najśmieszniejsze jest to, ze gang pato narzekał na Justynę, że jej miesza w głowie, a tak naprawdę to oni robią z niej idiotkę i pchają w jakiś dziwny układ. Justyna naprawdę chciała dla niej dobrze, a oni według mnie robią sobie z niej jaja i wykorzystują jej naiwność dla własnej rozrwyki lub wykorzystują to jak np. Iza jako element gry w drodze do finału? Już sama nie wiem, ale mam wrażenie, że nikt nie myśli w głębi serca na poważnie o tym związku, ale do Madzi i Obleha mówią co innego
dokładnie to samo myślę.
Jagna
Użytkownik
x 161
x 131

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jagna »

W kwestii Oleha i Madzi nadal uważam, że jak wyjdą z programu to sprawa ich związku się rozmyje i każde pójdzie w swoją stronę bez większych strat emocjonalnych. Teraz są skazani na siebie, mają wokół grupę "doradców", na którą również są skazani i stąd te ciągłe rozterki. Jak Olka otoczą inne, atrakcyjne dziewczyny a Madzia dostanie do ręki telefon, to szybko o sobie zapomną. Tak mi się wydaje, acz mogę się mylić.
Natomiast tak sobie patrzę jak Radek świetnie odnalazł się w roli cenzora i niepokojąco przestaje to wyglądać tylko na rolę. Jako ten posiadający władzę, manipulator, znęcający się wręcz psychicznie nad "prostymi obywatelami" on się czuje jak ryba w wodzie. Przypominam sobie jak określał swoje rozmowy z innymi nie jako dialog, ale "chciałem udzielić mu paru rad, ale nie słuchał" itp. Coś mi się widzi, że gdyby nie daj Boże, znowu zaistniała rzeczywistość partyjna rodu PZPR, to Radzio zaszedłby daleko w hierarchii warstwy rządzącej. I to nie jest komplement.
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

Tez zauwazylam, ze Radzio sie swietnie odnajduje w PRL- lubi rzadzic ;) .Co do jego inteligencji to bylo tu juz kilka rozmow i uwazam, ze to raczej spryt i doswiadczenie zyciowe. Lukasz jest inteligentny. Chociaz meczacy :huh:
Nie rozumiem w sumie tego ataku na Oleha. Wydaje mi sie ze jego uczucia sa prawdziwe. To, ze mowil o zaliczeniu Madzi to przechwałki i popisywanie sie przed starszymi, A juz fakt ze dawno, dawno temu nominowal Madzie to co w tym zlego? Przeciez takie sa zasady gry i nie zaszkodzil Madzi wtedy ta nominacja Teraz na pewno by tego nie zrobil :)
ditt
Użytkownik
x 622
x 142

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ditt »

Kati33 pisze:
15 maja 2019, 8:59
A juz fakt ze dawno, dawno temu nominowal Madzie to co w tym zlego? Przeciez takie sa zasady gry i nie zaszkodzil Madzi wtedy ta nominacja Teraz na pewno by tego nie zrobil :)
Oleh nominował Madzię w sumie 3 razy - podczas drugich nominacji (24 marca), podczas piątych nominacji (14 kwietnia) i w ramach karnych nominacji po freezie (16 kwietnia).
jusstyna4
Użytkownik
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: jusstyna4 »

Jeżeli chodzi o Madzie i Olka to ja im kibicuje. Wychodzę z założenia że warto dać szansę każdemu uczuciu. Znam wiele par które wręcz nie darzyły się sympatią a potem coś "pykło" i są szczęśliwi. Czy ma to szanse na przyszłość to już nie nasza sprawa to tylko oni mogą o tym decydować. Też postawa Olka na początku mnie denerwowała i dziwiło mnie to że ją nominuje ale on sam otwarcie mówi wszystkim że na początku Magda mu się nie podobała. Co do wczorajszej wypowiedzi znajomych Madzi mam mieszane odczucia , z jednej strony wiem że się o nią martwią ale jak coś to ona z nim będzie nie oni i upraszczanie do tego stopnia że on nie jest w jej typie albo nie pasuje do ich paczki to już gruba przesada. Moi znajomi na pewno nigdy by tak nie powiedzieli w tv, wręcz pewnie że sama o tym decyduje. A co do tego że chce się przyczepić do osób które mają największe poparcie to bzdura bo skąd niby ma wiedzieć że Madzia ma duże poparcie, trzyma też od początku z Radkiem który jak wiemy nie jest lubiany przez widzów. Nie jestem jakby co jego obrończynią ale wydaję mi się że to co się naprawdę dzieje to tylko oni sami wiedzą i tylko oni mogą decydować czy chcą w to dalej brnąć. Oczywiście że szkoda jeżeli okazałoby się że gra na jej uczuciach ale ona ma ponad 30 lat, swój rozum i jeżeli sama mówi że chce spróbować i dać mu szansę to powinna to zrobić. Niech się bawi dziewczyna. Ja jej bardzo kibicuje i myślę że ma duże szanse żeby wygrać
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 »

bobaas pisze:
15 maja 2019, 1:02
I ona ma zdaje się dość nieciekawą historię związane z tym jej byłym chłopakiem. To może być to.
Zdradzał ją, bił i wykorzystywał na kasę.
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

No wlasnie, Madzia jest babka po 30 tce i powinna miec swoj rozum. Niech sobie tam romansuja itd. Nic w tym zlego.
Anonymous2
Użytkownik
x 136
x 114

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Anonymous2 »

oitnb61 pisze:
15 maja 2019, 9:40
bobaas pisze:
15 maja 2019, 1:02
I ona ma zdaje się dość nieciekawą historię związane z tym jej byłym chłopakiem. To może być to.
Zdradzał ją, bił i wykorzystywał na kasę.
Znalazł głupią to ją cisnął. Niestety ale Madzia jak naiwna gówniara ciągnie do takich cwaniaków a na fajnego, dobrego chłopaka pewnie nawet nie spojrzy.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 567
x 2775

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

Nadrabiam właśnie wczorajszy odcinek TVN7. Po pierwsze, zadanie tygodniowe, czyli przeniesienie się uczestników do epoki PRL świetne. Może trochę naciągane, ale zazwyczaj próba odwzorowania "tamtych" czasów to częściej spektakl, takie realia w krzywym zwierciadle 🙂 Zadanie z "maluchem" super, chociaż w sumie z życia wzięte. Także sprzedaż "towarów luksusowych" przez Radka przekomiczna (oczywiście pozytywnie). Najbardziej podobało mi się jednak pranie we Frani ♥️ Uśmiałem się jak nigdy. Może jestem szczylem po 30tce, ale dobrze pamiętam czasy pralek z SHL. Okres przejścia na automaty wykraczał także poza PRL, bo używane były w latach 90tych. Zresztą, dalej można kupić ich "nowe" wersje na Allegro 🙂
Anonymous2
Użytkownik
x 136
x 114

[TVN/TVN7] Big Brother

Czy wy widzieliście co Igor wyprawial w sobotnią imprezę? W 18+ to umieścili. Udawanie stosunku na Radku, na siłę mu majtki chciał zdejmować. Tak się teraz bawią mężczyźni? I on miał żale do Lukasza, że jest gejem a to on wykazuje najbardziej gejowskie zachowania.
frank44
Użytkownik
x 48
x 35

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: frank44 »

Anonymous2 pisze:
15 maja 2019, 10:31
Czy wy widzieliście co Igor wyprawial w sobotnią imprezę? W 18+ to umieścili. Udawanie stosunku na Radku, na siłę mu majtki chciał zdejmować. Tak się teraz bawią mężczyźni? I on miał żale do Lukasza, że jest gejem a to on wykazuje najbardziej gejowskie zachowania.
czas wyjąć kij z d... bo Ci żyłka pęknie :lol:
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Anonymous2, nie widzialam. Igor ma troche glupie poczucie humoru. Przebywal czesto wsrod facetow , ale chyba nie jest gejem.
Anonymous2
Użytkownik
x 136
x 114

[TVN/TVN7] Big Brother

frank44 pisze:
15 maja 2019, 10:46
Anonymous2 pisze:
15 maja 2019, 10:31
czas wyjąć kij z d... bo Ci żyłka pęknie :lol:
Widać, też lubisz golych kolegów i pseudo gwałty na nich. No nic, jestem pełna tolerancji.
Paweu
Obserwator
x 98
x 181

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Paweu »

A myślicie, że jak to jest u sportowców po meczach/treningach itd? Kąpią się wszyscy razem, widzą nago, ale nie będąc gejami mają do tego dystans.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”