[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Obserwator88
Użytkownik
x 16
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Obserwator88 »

Ponowne wejście Łukasza to jakieś nieporozumienie. Dlaczego? Bo wcześniej chociaż robił ciekawe dramy, a teraz próbuje naprawić swój wizerunek, przez co jest po prostu nudny. Tak czy siak będą go ciągle nominować, więc nie powinien sobie odmawiać swoich naturalnych zachowań. Widzowie na pewno by na tym skorzystali.
annawoj1104
VIP Expert
x 221
x 765

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Paweu pisze:
19 maja 2019, 21:54
Igor będzie zwycięzcą tego programu.
Dokładnie tak, jak sie żadna afera mu po drodze nie przytrafi wygrywa to i to bez zadnego wysiłku. A do finału wejdą takie osoby jak Oleh i Iza...
Nie wiem w jakiej kolejnosci ale leca teraz Łukasz i decybal (bo jesli jedno zostanie znów bedzie nominowane i wtedy poleci) a potem Madzia Bartek i na ostatniej prostej przed finałem Radek. Ja mam wrażenie ze jest to bardzo przewidywalne, dlatego chciałam odpadki Radka bo troche by te siły w grupie sie zmieniły...
maniana92
Obserwator
x 147
x 136

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: maniana92 »

Ja juz przestaje oglądać streama, jeszcze odcinki będę odpalał, ale dla mnie już nic tam się nie wydarzy. Jakby wyleciał Radek coś by się tam jeszcze zadziało, a tak to mam wrażenie, że cały czas jest to samo, kółeczko wzajemnej adoracji i jakieś 2, 3 osoby na uboczu. I tak będzie do finału.
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

Imon pisze:
19 maja 2019, 22:04
Może jet szansa, że Kasia wróci? Jeśli TVN dał ciała i kazał głosować na Radka wysyłając smsa o treści 6, to mogło być przekłamanie w wynikach?

balarion pisze:
19 maja 2019, 21:58
...... Więc wyluzujcie, pogódźcie się z tym, zróbcie sobie meliskę i do spania;)
Możesz przestać obrażać tych, co mają inne zdanie od ciebie? Hę?
napisz mi jedno słowo obrazy, które napisałem. Wiem, że byłaś za Kaśką, ale poczytaj sobie co tu teraz ludzie wypisują, ty też. Głowa mała;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 80
x 2143

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Łukasz zaproponował Decybel, że mógłby poprowadzić teleturniej 1z10 lub Milionerzy :) Może w tym tygodniu będą goście z TVN.
Damianou18
Activist
x 271
x 50

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Damianou18 »

Tymczasem na FB TVNu, bardzo dużo komentarzy za tym, aby odpadł Decybel :O :O na Łukasza trochę komentarzy jest, ale nie tak sporo, jak na Magdę.
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 547
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Imon »

Teraz nadzieja, że po weekendzie portale rozpiszą się o decybel i okraszą odpowiednimi fotkami z gorączki piątkowej nocy.
Obserwator88
Użytkownik
x 16
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Obserwator88 »

Imon pisze:
19 maja 2019, 22:04
Może jet szansa, że Kasia wróci? Jeśli TVN dał ciała i kazał głosować na Radka wysyłając smsa o treści 6, to mogło być przekłamanie w wynikach?

balarion pisze:
19 maja 2019, 21:58
...... Więc wyluzujcie, pogódźcie się z tym, zróbcie sobie meliskę i do spania;)
Możesz przestać obrażać tych, co mają inne zdanie od ciebie? Hę?
Gdy w zeszłym tygodniu skomentowałam ponowne wejście Łukasza, to napisałaś mi coś podobnego, więc teraz widzisz jakie to uczucie, gdy ktoś w ten sposób się do Ciebie zwraca :) Nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe, droga koleżanko.
annawoj1104
VIP Expert
x 221
x 765

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Co się dzieje w domu> ? Cos o nominacjach mówią?
Jordi
VIP Expert
x 1781
x 1788

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

Pisałem, że Decybel po akcjach w ostatnich dniach bardzo sobie nagrabiła ;)

Tylko Tatuś może ją ocalić. Pytanie czy chce, bo na pewno widzi "wyczyny" córci...
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 547
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Imon »

Aniu, raczej cisza ... siedzą w kuchni.
@Jordi

Tatuś pewnie nawet na Arenę nie dojechał.
Istniało ryzyko, że pokażą wyczyny córci a trzeba będzie dalej twierdzić, że jest z niej dumny :redface:
Ostatnio zmieniony 19 maja 2019, 22:20 przez Imon, łącznie zmieniany 1 raz.
berbla
Obserwator
x 271
x 178

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: berbla »

czy wiadomo jak rozłożyły sie procenty nominowanych?
Jordi
VIP Expert
x 1781
x 1788

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

walek_tomasz pisze:
19 maja 2019, 22:15

Dzieciaczku strajk się skończył , czas wracać do szkoły. Lepiej się tu nie wypowiadaj bo za każdym razem się ośmieszasz.

A może by tak bez takich żałosnych docinek, co?

Ewidentnie 2-3 osobom nie pasuje w tym temacie, że innym 15-20 zasmucił fakt odpadnięcia Kaśki i nie mogą przeboleć tego, że nie mają tego samego zdania co oni.

Każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ale nawzajem zachowujmy się jakoś w miarę na poziomie bez takich "wycieczek" :)
ditt
Użytkownik
x 622
x 142

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ditt »

Jestem zawiedziony, że odpadła Kasia. Gdyby przez cały tydzień nie pokazywano cząstkowych wyników, dzisiaj odpadłby Radek. :(
Ale spokojnie - nosił wilk razy kilka....
Łukasz wygrał nominacje z Tomkiem, Karoliną, ale za trzecim razem już przegrał.
Justyna wygrała nominacje z Tomkiem, Karoliną, Andżelą, ale za czwartym razem już by przegrała, tylko że w porę sama zrezygnowała.
Kasia wygrała nominacje z Łukaszem, Andżelą i Justyną, ale za czwartym razem już przegrała.
Radek wygrał nominacje z Klaudią i Kasią, ale też w końcu odpadnie. Niestety, najwcześniej dopiero za 2 tygodnie.

Mimo że lubię Kasię, muszę przyznać, że po wyjściu trochę mi podpadła - najpierw ucieszyła się na porównanie do Kim Kardashian (ja bym to odebrał jako pocisk, a nie komplement), a potem powiedziała, że chce być gwiazdą. Od razu skojarzyło mi się to z Natalią i jej wyznaniem: "Chcę zostać celebrytką". Mhmmm, może to zachowanie Kasi wynikało z nadmiaru emocji...

Fakt, że po raz pierwszy nie podano końcowych wyników procentowych, to skandal.

Pewnie za tydzień odpadnie Łukasz. W końcu już raz Zając z nim wygrała.
Nie do wiary, że taka prostaczka jak Zając dzisiaj decyzją widzów została w programie, a najinteligentniejsza i jednocześnie najładniejsza dziewczyna w programie, Kasia, odpadła. Ale cóż... Ludzie wolą prostactwo - dlatego też Radek tak długo się tam trzyma...

Powinni jutro w odcinku o 20 pokazać, jak Zając obmacuje przez majtki penisa Igora.
Powinni też to pokazać na początku Areny za tydzień i poprosić rodziców Magdy o komentarz - jak oceniają to zachowanie córki. Ciekawe, co by powiedzieli. :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 80
x 2143

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Radek teraz mówi, że Angela i Kuba mówili, że 15 czerwca jest finał, a 16 czerwca program specjalny ze wszystkimi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”