[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Paweu
Obserwator
Posty: 363
Rejestracja: 02 mar 2016, 16:58
x 98
x 181

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Paweu »

Obleh tak bardzo denerwuje się kiedy Madzia mówi o tym co powiedzą rodzice, bo zdaje sobie sprawę jaki mają na nią wpływ i że na pewno go nie zaakceptują ;)
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

@Obserwator88 Wystarczy przeczytać twoje wczeniejsze posty jak był nominowany. Dobra koniec tematu, ja odpuszczam :)

Łukasz był przygotowany że głosy polecą na niego, chociaż napewno miał nadzieję że będzie mniej :) przez te ich prażynki mam apetyt na przekąskę :lol: a co Madzia służąca, niech ruszy swoje 4 litery.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

A tymczasem Kasia już na Insta pierwsze wrażenia :)
Awatar użytkownika
Imon
Junior
Posty: 871
Rejestracja: 11 maja 2016, 17:11
x 544
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Imon »

@marta11654

całkiem możliwe ... i może nawet żałuje, że nie wskazał Łukasza.
Obserwator88
Użytkownik
Posty: 229
Rejestracja: 05 maja 2019, 13:37
x 16
x 129

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Obserwator88 »

krista pisze: 20 maja 2019, 1:03 @Obserwator88 Wystarczy przeczytać twoje wczeniejsze posty jak był nominowany. Dobra koniec tematu, ja odpuszczam :)
Jak radek był nominowany? Ja wtedy nawet jeszcze tutaj konta nie miałam, kompromitujesz się dalej :lol: Sorry, ale za takie wmawianie czegoś komuś powinny być ostrzeżenia, mamy tutaj komentować uczestników i program, a nie czytać o Twoich urojonych teoriach spiskowych, przy których posiłkujesz się wymyślonymi informacjami.
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Wystarczy wejść w twoje posty, ładnie tak kłamać? Pisałam że odpuszczam i to robię, koniec tematu.
Obserwator88
Użytkownik
Posty: 229
Rejestracja: 05 maja 2019, 13:37
x 16
x 129

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Obserwator88 »

@krista Radek był pierwszy raz nominowany z Marchewką ok. 5 tygodni temu, ja założyłam konto 5 maja, dobrze się czujesz? Chyba znowu mnie z kimś myślisz, przy każdym nicku masz datę rejestracji. Wejdz w moje posty i sobie poczytaj, ale w moje, a nie innej osoby, bo chyba cały czas patrzę na kogoś innego.
Wnioskuję o ostrzeżenie dla użytkowniczki @krista za offtop, fałszywe oskarżenia, wmawianie swoich urojeń i zarzucanie kłamstwa.
ninka
Użytkownik
Posty: 111
Rejestracja: 16 kwie 2019, 3:30
x 313
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ninka »

Mint pisze: 19 maja 2019, 21:48 I po raz kolejny Igorek przeszedł z zerem nominacji. :rolleyes: Dżizas, nawet się go pozbyć nie można.

Kasia była mistrzem, prawdziwą queen, a po wyjściu jeszcze bardziej to udowodniła - niech ją gdzieś jeszcze dadzą!

I denerwuje mnie to, że wychodzą osoby ciekawe, zabawne, których można posłuchać i do których nawet przywiązać, a zostają znawcy napojów wysokoprocentowych, przykłady braku moralności i fałszywi prześlizgiwacze. :angry:

A powiadamianie mieszkańców (i też widzów) o trójce najbardziej zagrożonych nominowanych jest - i tu niestety żadna nowość w tym programie - niesprawiedliwe. Po pierwsze, ta dwójka która zostanie może się zacząć bardziej przypodobywać widzom i tym samym okazać fałsz do szpiku kości, a po drugie - tworzy się coś w rodzaju SMSowych bitew, w której wystarczy mieć własną, bądź też Maciejową grupkę SMSowych wspieraczy, by zostać w programie, nawet pomimo niechęci reszty widzów. :redface:
Kto to jest ta reszta widzów ?;Ty i ... ?; Jakąś ankietę przeprowadziłeś wśród wszystkich widzów?; Wśród tych „ reszta widzów„ jestem również ja, a nie przypominam sobie abym upoważniła Cię do wypowiadania się w moim imieniu.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@krista @Obserwator88
Pora się uspokoić. Chcecie rzucać prywatnymi aluzjami, to wykorzystajcie do tego Prywatne Wiadomości.

@ninka
Nie musisz strofować innych użytkowników tylko dlatego, że używają skrótów myślowych.
Abbott pisze: 19 maja 2019, 15:20
Manieq pisze: 19 maja 2019, 15:07 Tak sobie czytam wątek o BB i chwilami przez posty niektórych mam ochotę zrezygnować z śledzenia wydarzeń w programie.
Ja już mam wrażenie, że sami moderatorzy odpuścili już czytanie tego wątku😂
Nie odpuścili, ale jakiekolwiek zaległości, spowodowane np. słonecznym weekendem, to dla takiego moderatora istna tragedia. Nikt nie jest w stanie monitorować tego wątku non sto albo przebijać się przez kilkaset nieprzeczytanych postów, jednak cieszę się, że w miarę możliwości porządki robią zarówno @Trzeciak, jak i @Direct :)
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Barteg pisze: 19 maja 2019, 21:51 M.in. dlatego nie chciałem, żeby odpadła Kasia, było oczywiste że po niej za tydzień odpadnie Łukasz albo Magda i za dwa tygodnie to z nich, które nie odpadnie za tydzień, nuda. Mam też wrażenie, że Łukasz został wprowadzony ponownie tylko po to, żeby odsunąć w czasie eliminację takich osób jak Radek, Bartek, Iza itp. bo tak naprawdę jego wejście powoduje, że cała ekipa osób (jeśli nie będzie żadnych twistów), która od dawna trzyma się razem zostaje w całości prawie do końca i chyba na tym właśnie zależało produkcji, przykre to w jaką stronę poszedł ten program.
Progam poszedl w kierunku promocji żenady. Ktos tu napsial ze Radek, to wartosciowy facet. Jasne, facet kory mowi glupoty, rzadzi sie , pije, obmacuje po pijaku itd jest chyba wartosciowy dla pewnej grupy osob :angry: :angry: No przeciez on juz drugi raz ledwo przeszedl podczas glosowania, wiec widac , ze bardzo duzo osob go nie lubi.
Magde Z pokazuja dobrze w tv, zapewne ze wzgledu na corke, ale jest to nie fair. Przeciez żadna szanujaca sie dziewczyna nie obmacuje faceta napitego w sztok. Jesli teraz odpadnie Lukasz to przeciez bedzie jawna ustawka! :-\
Awatar użytkownika
noemi
Użytkownik
Posty: 110
Rejestracja: 30 kwie 2019, 18:33
x 15
x 53

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: noemi »

Przez parę dni nie śledziłam BB. Ale proszę wytłumaczcie mi, jak z "gwałciciela" Oleha i wielkiego hejtu na niego, wszystko się zmieniło i nagle to Madzia jest zła? Jak to się stało, że to Łukasz jest najgorszy, bo odciąga Madzię od Oleha skoro to z nim Madzia najpierw nawiązała bliskie relacje i teraz ma się od niego odciąć, żeby widzowie mogli pooglądać romans? Czy serio Wy zawsze mieliście przejrzyste związki, bez żadnych podchodów, wątpliwości? Madzia się określiła, że jest tylko zauroczona. Czego Wy chcecie więcej? Miłości aż po grób w reality show?
Młodzi się fajnie bawią w programie, a co poniektórzy przeżywają to jakby co najmniej sami byli na ich miejscu. Najpierw to Oleh bawi się Madzią. Teraz biedny Oleh zakochany chce deklaracji na oczach widzów, nie dostaje tego - Madzia najgorsza, pogrywa Olehem i go zrani. Im confused.


Szkoda, że odpadła Kasia.
Awatar użytkownika
Imon
Junior
Posty: 871
Rejestracja: 11 maja 2016, 17:11
x 544
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Imon »

Kati33 pisze: 20 maja 2019, 8:28
Progam poszedl w kierunku promocji żenady. Ktos tu napsial ze Radek, to wartosciowy facet. Jasne, facet kory mowi glupoty, rzadzi sie , pije, obmacuje po pijaku itd jest chyba wartosciowy dla pewnej grupy osob :angry: :angry: No przeciez on juz drugi raz ledwo przeszedl podczas glosowania, wiec widac , ze bardzo duzo osob go nie lubi.
Magde Z pokazuja dobrze w tv, zapewne ze wzgledu na corke, ale jest to nie fair. Przeciez żadna szanujaca sie dziewczyna nie obmacuje faceta napitego w sztok. Jesli teraz odpadnie Lukasz to przeciez bedzie jawna ustawka! :-\
Podpisuję się pod tym wpisem całym serduchem.
TVN strzelił sobie w kolano wpuszczając Decybel do programu. Liczyli, że Zającówna wda się w romans i przy okazji jakieś nocne harce pokażę - to pewnie by się dobrze sprzedawało jako love story. TVN nie przewidział jednego, że laska w tyłku ma romanse, a to co może pokazać, to jedynie wulgarne zachowanie, ciągły lament do produkcji o alko i żebranie do Igora o "harce" pod kołdrą ale bez zobowiązań. Do tego panna ma dziecko w wieku wczesnoszkolnym i produkcja wie, że pokazywanie mamusi w pełnej krasie może odbić się czkawką.
Do tego reklamodawcy chyba też nie chcą podpisywać się pod taką patologią.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Bardzo się cieszę, że odpadła Kasia. Dziwne, że w studiu już zachowywała się żywiołowo a w programie było ją widać jedynie leżącą na chmurkach. Takie 2 osobowości. Po minie Macieja było widać, że nie mógł jej słuchać. :lol:
ooooo1970
Użytkownik
Posty: 183
Rejestracja: 27 mar 2019, 14:38
x 4

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ooooo1970 »

Kasia w DDTVN.
jas06
Junior
Posty: 1333
Rejestracja: 28 gru 2016, 13:13
Lokalizacja: 51°30'45.3"N 0°13'08.5"W
x 338
x 198

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jas06 »

Big Brother Pobudka 20.05:
[ Spoiler ]
Zewnętrznie: https://streamable.com/tgiii
Muzyka: https://www.youtube.com/watch?v=b8I-7Wk_Vbc
on/jego
To jest nasza wojna (także informacyjna)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości