[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
zetmarek
Użytkownik
x 50
x 103

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zetmarek »

Ja akurat akcji "white power" może bym się do przesady nie czepiał, ale faktycznie ubóstwo językowe Igora jest nieco rażące. Z kolei (nie licząc Łukasza) najmniej prostą osobą, która tam jeszcze pozostała, jest Iza. A ona też przecież jest nie do zaakceptowania jako zwycięzca.
bustram
Activist
x 83
x 1508

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Wygra ta osoba, którą najbardziej lubią widzowie i której produkcja odpowiednio posmaruje w montażu. Będzie to zapewne Bartek albo Madzia, bo już teraz widzimy po wynikach, że oni są najbardziej lubiani. Igor jednak zrobił coś więcej w tym programie niż Madzia z Bartkiem - otworzył się, robi show, jest jak kameleon - ja to doceniam, bo to wymaga naprawdę dużych umiejętności interpersonalnych, o które akurat zawodowego boksera najmniej bym podejrzewał.
temereme
Użytkownik
x 90

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: temereme »

Dopiszę jeszcze coś takiego... - być może powinnam zwrócić adekwatną zawartość wszystkim hejterom Łukasza, którzy potraktowali go (i traktują w obsesyjnym ciągu) prostackim językiem nienawiści i obrzydzenia, ale netykieta raczej każe mi zagryźć usta, zablokować wściekłość i wstrzymać eksplozję emocji (tak jak to zrobił Łukasz). Po prostu tego nie wypowiem. Ok, pokażę im środkowy palec ( i nie mam, niestety, takiej maskotki jak on, do której mogłabym się przytulić). A teraz możecie się ze mnie ponabijać. Przepraszam za zajmowanie miejsca tekstowego na forum.
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 »

annawoj1104 pisze:
24 maja 2019, 0:17
Mnie ciekawi jak rozłożą sie nominacje w niedziele, no zakładajac juz prawie na bank ze leci Łukasz. Kogo nominują Madzie Magde Z i ewentualnie Bartka... Już nie będzie osoby na którą bez problemu można oddać głos, teraz bedą musieli większe analizy robić ;)
To bedą najciekawsze nominacje....
Na Madzie nie będzie można głosować.
Mógłby Obleh byc nominowany w końcu, bo jest jak taki cichociemny.
Anonymous2
Użytkownik
x 136
x 114

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Anonymous2 »

Bustram nie wiem czy Igora pajacowanie, pomimo, że śmieszne wystarczy aby wygrać. Mam wrażenie, że produkcja specjalnie nie dała jednej normalnej ciekawej osoby, żeby nie było zbyt proste kto ma wygrać i żebyśmy mieli zagwozdkę.
ditt
Użytkownik
x 621
x 142

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ditt »

bustram pisze:
24 maja 2019, 0:49
Według mnie wygrana należy się tylko Igorowi
Igor głośno pierdzi przy wszystkich, goli jądra w umywalce, nazywał Łukasza "ciepluchem", krzyczał: "White power!" i nie potrafi poprawnie zbudować jednego zdania.
Jeżeli spośród wszystkich 21 uczestników, to właśnie on wygra, to będzie to kompromitacja TVN-u.
kara
Użytkownik
x 90
x 99

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kara »

Ogladalm wlasnie powtorke BB noca gdzie gosciem byla przyjaciolka Decybela. Normalnie myslalam ze sie posikam, powiedziala ze to widac ze Maga sie podoba Igorowi , no i ze do nich tam na wies przyjedzie , '' jest juz nasz'' haha to bylo najlepsze. Widocznie ludzie widza cos innego, bo Ja tego nie zauwazylam , wrecz przeciwnie. To pokazuje jak ludzie sa inni :))))
Anonymous2
Użytkownik
x 136
x 114

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Anonymous2 »

Sytuacja jest taka, że uczestnicy są jacy są. Mają wady, niektórzy takie, że powinni wylecieć a nie wygrać. Reasumując, nie mamy wyjścia, musimy obniżyć oczekiwania i wybrać mniejsze zło. :lol:
kara
Użytkownik
x 90
x 99

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kara »

Dominika19 pisze:
24 maja 2019, 1:00
bustram pisze:
Według mnie wygrana należy się tylko Igorowi no i ewentualnie może ją dostać Bartek. To Igor pokazał się z wszechstronnej strony w tym programie pod praktycznie każdym względem i moralnie to jemu należy się wygrana. Nie jest tak, że w 100% go lubię, bo nie podobają mi się jego niektóre zachowania, ale uczciwie trzeba przyznać, że on najlepiej odnalazł się w tym show.
Igor dla mnie to wulgarny prostak, rasista i homofob. W innym kraju taki człowiek po akcji ''white power'' uczciwie zostałby wyrzucony z programu w trybie natychmiastowym. Poza tym on nawet nie potrafi poprawnie wypowiedzieć jednego zdania w języku polskim. Dla mnie to taki męski odpowiednik Zając. Niestety ta dwójka jest bardzo chroniona przez TVN, który nie pokazuje ich najbardziej rażących zachowań.
No tak szczegolnie w UK, tutaj straszny jest nacisk na to ze nie mozesz nic na czarno-skorych ppowiedziec , ale oni na bialo-skorych juz moga:)) My nie mozemy sie tutaj wywyzszac i biale dzieci tez nie, ale juz czarni moga, a po obejzeniu ''Black panter'' to szcegolnie sie dzialo. No ale wiedza to tylko osoby mieszkajace np. w Angli , a Igor tez chyba mieszkal przez jakis czas , wiec wie jak naprawde ta rownosc wyglada. Jezeli chodzi o wypowiedzi, to Igor chyba jako jedyny ma najlepsza pamiec, tworzy slowa od tak szybko i skladnie, gdzie Bartek niby pisze slowa , a nawet nie pamieta swoich piosenek. Do jednego sie jednak zgodze faktycznie Igor jest wulgarny :)))
Awatar użytkownika
jas06
Junior
x 54
x 67
Kontakt:

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: jas06 »

[ Spoiler ]
Pobudka z dzisiaj, zewnętrznie: https://streamable.com/oz60y
tinsel
Activist
x 616
x 1199

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

bustram pisze:
To Igor pokazał się z wszechstronnej strony w tym programie pod praktycznie każdym względem i moralnie to jemu należy się wygrana.
W przypadku tego programu w ogóle nie mówiłabym, że komuś "moralnie" należy się wygrana, chyba, że byłaby tam osoba, której postawa w programie wszystkich by zachwyciła. Nie zapominałabym też, że Igor miał już ostrzeżenie, w zasadzie otarł się o odpadnięcie z programu, a po odpadnięciu Kuby powiedział, że nie wie czy się pochamuje. Mimo wszystko myślę, że w ewentualnym głosowaniu bez problemu pokona Izę, czy Radka, ale z Madzią i Bartkiem może być już gorzej, więc nie sądzę, żeby miał szansę na wygraną.
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas »

Oleh opowiada, że był na kwasie. Nie wierzę. Ogólnie takie rzeczy gadać na molo w TV? :)
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

kara pisze:
24 maja 2019, 10:12
Dominika19 pisze:
24 maja 2019, 1:00

Igor dla mnie to wulgarny prostak, rasista i homofob. W innym kraju taki człowiek po akcji ''white power'' uczciwie zostałby wyrzucony z programu w trybie natychmiastowym. Poza tym on nawet nie potrafi poprawnie wypowiedzieć jednego zdania w języku polskim. Dla mnie to taki męski odpowiednik Zając. Niestety ta dwójka jest bardzo chroniona przez TVN, który nie pokazuje ich najbardziej rażących zachowań.
No tak szczegolnie w UK, tutaj straszny jest nacisk na to ze nie mozesz nic na czarno-skorych ppowiedziec , ale oni na bialo-skorych juz moga:)) My nie mozemy sie tutaj wywyzszac i biale dzieci tez nie, ale juz czarni moga, a po obejzeniu ''Black panter'' to szcegolnie sie dzialo. No ale wiedza to tylko osoby mieszkajace np. w Angli , a Igor tez chyba mieszkal przez jakis czas , wiec wie jak naprawde ta rownosc wyglada. Jezeli chodzi o wypowiedzi, to Igor chyba jako jedyny ma najlepsza pamiec, tworzy slowa od tak szybko i skladnie, gdzie Bartek niby pisze slowa , a nawet nie pamieta swoich piosenek. Do jednego sie jednak zgodze faktycznie Igor jest wulgarny :)))
Mike Tyson reklamujac energetyka blacka moze uzywac hasla reklamowego "black power". Wiekszosc tego forum podobnie jak ich idolka Justyna jest rasistami, bo widzi problem tylko w "White Power", a "black power" to juz mozna. To ze jestem czlowiekiem bialej rasy, nie oznacza, ze jestem gorszy- tak tylko przypominam- wiec przestancie wreszcie faworyzowac czarnoskorych. Nie udawajacie super poprawnych politycznie, nie majac pojecia jak Justyna o czym gadacie. Jestem ciekawy czy kogos wywaliliby z BB za "black power"- choc domyslam sie odpowiedzi. Wyobrazam sobie placz przez tydzien Justyny bo ktos powiedzial "black power" :lol: :lol: Nie zrobilaby tego- bo to by sie "nie sprzedalo"- ona robila show tylko tam gdzie mogla atencji szukac. To ona bez przerwy podsycala, nie inni.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2019, 10:54 przez balarion, łącznie zmieniany 1 raz.
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas »

Bartek też dzieli się swoim LSD trip. No nie mają już o czym gadać.

Ogólnie to patrząc na to w jakim miejscu jest ta edycja i kto nadal jest w programie bardzo cieszę się, że nie mieszkam w Polsce :)
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

bobaas pisze:
24 maja 2019, 10:54
Bartek też dzieli się swoim LSD trip. No nie mają już o czym gadać.
Fajnie jakby jeszcze Madzia sie podzielila na czym jej znajomi jada. Czuje, ze Olki, Bartki to nic przy tym- oni potrafia 24h w stanie niewazkosci byc. Ale tatuazow mama nie akceptuje ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”