[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Jordi
VIP Expert
x 1735
x 1772

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Izka w ankiecie miażdży po 5 minutach :o
Emikus
Użytkownik
x 16
x 26

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Emikus »

Anonymous2 pisze:
26 maja 2019, 21:55
Emikus pisze:
26 maja 2019, 21:49
Niech mi ktoś wytłumaczy dlatego tu nikt złego słowa na Łukiego nie powie i go broni ana Olka ciągle najeżdżacie. Przecież macie obiektywne dane, że Łuki jest czterokrotnie mniej lubiany od Olka. Ja lubię obu a nielubię Izy. Zastanawia mnie czy ja jestem na ogólnym forum czy jakiejś grupie przeciwko Olkowi a za Łukaszem, skoro ludzie mają kompletnie odwrotne zdanie. Pytam ogólnie nie jestem przeciwko Łukiemu i mam nadzieję, że wygra z Izą.
Wydaje mi się, że ludzie stąd mają większy pogląd na to co się dzieje ze względu na oglądanie i na bezpośrednie relacje ze strema. Na fb większość ocenia po tym co widzi w tv. Sama zanim się wciągnęłam byłam na fb a po wykupieniu strema potrzebowałam szerszej wiedzy i przyszlam na forum.
Ja też oglądam stream. A w TV to Łuki jest przedstawiany pozytywnie a Olek negatywnie akurat.

Wydaje mi się, że niektórzy myślą, że jak są za Łukim to muszą być przeciw Olkowi i na odwrót. Ja na szczęście tak nie mam.

Wydaje mi się, że to forum zwolenników Łukasza.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2019, 22:03 przez Emikus, łącznie zmieniany 1 raz.
typeO
Obserwator
x 186
x 443

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: typeO »

Niestety okazało się to, co mówię od dawna: Bartek jest nastawiony na wygraną i zrobi wszystko, by nie odpaść. Dlatego też uważa na to, co mówi, kontroluje swoje emocje i wcale nie jest taki spontaniczny. Jedynie po alkoholu puszczają mu hamulce i pokazuje prawdziwą twarz. Owszem na tle innych i tak wypada pozytywnie. Poza tym oni wszyscy chcą wygrać - przecież po to tam przyszli.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 80
x 2124

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Igor, Radek i Madzia rozkminiają, że Decybel pewnie miała bardzo dużo głosów i stąd tyle dla niej niespodzianek
Paweu
Obserwator
x 98
x 181

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Paweu »

Iza mówi non stop, że chce zostać jak najdłużej, więc za ten brak obiektywizmu w sprawach z Łukaszem, przegrana z nim powinna być dla niej najlepszą nagrodą :)
kara
Użytkownik
x 90
x 99

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kara »

Sluchajcie ludziska a czy Igor nominowal Madzie? Przeciez ona ma inmunitet hmmmmm, czy poprawil na kogos innego
Obserwator88
Użytkownik
x 16
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Obserwator88 »

Fajnie by było, gdyby nic tu nie namieszali i żeby tylko te dwie osoby były nominowane. Mimo że Łukasz wkurzająco miesza w relacji Madzi i Oleha, to i tak wolałabym, żeby odpadła Izka, bo jest wredna i zbyt pewna siebie.
Millady
Obserwator
x 188
x 191

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Millady »

Co to za bzdury. Na Łukasza non stop są tu najazdy...chyba czytamy różne fora...
„Czemu to widzisz drzazgę w oku brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?”
Emikus
Użytkownik
x 16
x 26

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Emikus »

Emikus pisze:
26 maja 2019, 21:58
Anonymous2 pisze:
26 maja 2019, 21:55
Emikus pisze:
26 maja 2019, 21:49
Niech mi ktoś wytłumaczy dlatego tu nikt złego słowa na Łukiego nie powie i go broni ana Olka ciągle najeżdżacie. Przecież macie obiektywne dane, że Łuki jest czterokrotnie mniej lubiany od Olka. Ja lubię obu a nielubię Izy. Zastanawia mnie czy ja jestem na ogólnym forum czy jakiejś grupie przeciwko Olkowi a za Łukaszem, skoro ludzie mają kompletnie odwrotne zdanie. Pytam ogólnie nie jestem przeciwko Łukiemu i mam nadzieję, że wygra z Izą.
Wydaje mi się, że ludzie stąd mają większy pogląd na to co się dzieje ze względu na oglądanie i na bezpośrednie relacje ze strema. Na fb większość ocenia po tym co widzi w tv. Sama zanim się wciągnęłam byłam na fb a po wykupieniu strema potrzebowałam szerszej wiedzy i przyszlam na forum.
Ja też oglądam stream. W TV Łuki jest pokazytywnie a Olek negatywnie więc argument nietrafiony.
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas »

Ile ludzi tyle opinii. Wg mnie Olek jest jak chorągiewka i to zdanie utrzymuje od dawna. Jego maślane oczy na mnie nie działają, jak na Madzię i po prostu mu nie wierzę za grosz. Brak swojego zdania, opowieści dziwnej treści, chęć podlizania się grupie, uczepianie się mocnych wg niego ludzi, z którymi jest w stanie daleko zajechać. Nie, nie i jeszcze raz nie. Tak na prawdę to po tych ponad 2 miesiącach nie wiadomo jaki on jest na prawdę. Madzia wyplątała się z jednego związku z kolesiem z chorobą dwubiegunową a wplątała się w kolejny. Oprócz tego jest nudny jak flaki z olejem i dobrze go podsumowała dzisiaj Izka z Bartkiem za co propsy dla nich.
Awatar użytkownika
tamianka
Obserwator
x 99
x 245

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tamianka »

a ja mam problem - Iza mi się w tym tygodniu nie podobała, ale wcześniej ją polubiłam, więc może miała po prostu gorszy tydzień? Łukasz też nie jest moim faworytem - fajnie się sprawdził w zadaniu w tym tygodniu i naprawdę się zmienił po powrocie, ale wciąż nie mogę się do niego w 100% przekonać.
Awatar użytkownika
Kunzite
Użytkownik
x 98
x 33

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kunzite »

Obrazek
Gdzie brakujące 8%?
Ostatnio zmieniony 26 maja 2019, 22:05 przez Kunzite, łącznie zmieniany 1 raz.
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

abc pisze:
26 maja 2019, 21:40
Iza tęskni, poza tym fajek jej brakuje, chociaż "wcale nie jest uzależniona", więc trzeba jej ulżyć. Tak na poważnie, to odnoszę wrażenie, że gra od samego początku obrawszy niezłą strategię, każdemu - kocham cię, jesteś niesamowity, itd..., co jej nie przeszkadza aby obrobić 4 litery. Nie jest szczera, jej twarz, to w/g mnie ciągle maska. Czas chyba się skończył. 8)
Mam wrażenie, tz ona wygląda tak, jak gdyby była ciągle na prochach uspokajających, twarz pokerzysty.
Anonymous2
Użytkownik
x 136
x 114

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Anonymous2 »

Emikus to tylko mogę Ci powiedzieć dlaczego ja Olka nie lubię. Bo widzę jak wykorzystuje naiwną Madzie, jak po niej ciśnie i jak sobie ją obkreca wokół palca. Na początku miał ją gdzieś, dopiero jak zobaczył, że jest łatwa do manipulowania to się koło niej zakrecil. 99% kobiet wysłało by go na drzewo za te jego akcje tylko Madzie niestety ciągnie do takich toksycznych cwaniaków.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2019, 22:05 przez Anonymous2, łącznie zmieniany 1 raz.
ditt
Użytkownik
x 622
x 142

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ditt »

Cieszę się bardzo, że Zając przegrała i wreszcie opuściła dom.
Cieszę się również, że akurat z Izą Łukasz został nominowany i mam nadzieję, że nikogo już im nie dokooptują w tygodniu. Z Igorem Łukasz nie miałby szans wygrać, a z Izą ma szanse. Iza jest najbardziej nijaką uczestniczką, wnosi do programu zdecydowanie mniej niż Łukasz, a poza tym jest po prostu fałszywa, więc wolę, by za tydzień to ona odpadła. Tym bardziej, że dzisiaj Radek nominował Łukasza już po raz siódmy i chciałbym zobaczyć, jak za tydzień robi to po raz ósmy. :D

Szkoda, że w filmiku "z najlepszymi momentami" Zającówny nie pokazano, jak ona miętosiła pindola Igora. Trzeba było to pokazać, a potem poprosić rodziców Magdy o komentarz, czy są dumni z tego, jak córka pokazała się w programie. Ja na miejscu prowadzących bym tak zrobił. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”