[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 26 maja 2019, 22:59

Osoby które np Bartek nominował nie są zaskoczeniem, nie nominował silnych tylko słabsze, i jako jedyny podał prawdziwy powód: Izka z to że znikła w tym tygodniu, a Oleha za to że wypomina Madzi że rzuca słowa na wiatr chociaż sam to robi. Muszę przyznać facet trafnie ocenia.
Oleha to już nie trawię, Madzia idzie nominować a on do niej Madzia trzymaj się...no tak ona przecież szła na ścięcie :lol:
Zobaczymy jutro jak zorganizują Madzi imieniny ;)

Grają według mnie w programie najbardziej: Izka, Radek, Oleh. U tych osób najdobitniej to widać. Igor wie kogo nominować żeby przetrwać w finale. Lukasz i Madzia to raczej cieszą się każdym dniem w tym programie, ona bo to lubi, a on bo chce jakoś zaistnieć. Bartek szczerze myśli o wygranej i o tym mówi, w końcu po to szedł do programu.
DKL
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: DKL » 26 maja 2019, 23:01

Jordi pisze:
26 maja 2019, 22:55
Mhm czyli 5(6) i faktycznie pobił Kaśkę.

A w internecie 50/50 opinii, że Endemol oszukał widzów i dał zmyślone wyniki i przeciwwaga, że strata nie była duża i ludzie mieli dosyć Decybela. Mało o nominacjach póki co.
Łukasz został liderem w ilości nominacji tej edycji :lol:

Ludzie już naprawdę wymyślają i snują dziwne teorie. Przecież od kilku dni było bardzo dużo przeciwników Magdy, którzy namawiali do głosowania na nią. Po ogłoszeniu cząstkowych wyników dzisiaj po 18 jeszcze bardziej zaczęli się mobilizować co było widać na różnych stronach społecznościowych.
Emikus
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Emikus » 26 maja 2019, 23:04

Na MTV zaczyna się WS z udziałem Madzi
bobaas
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas » 26 maja 2019, 23:07

Chłopaki mówią, że na Madzi pięty to tylko szlifierka kątowa pomoże :lol: Chcą by dostała kogoś do robienie pedicure na imieniny. A jej buty nazwali trumniokami :D

Oglądałem już odcinek z Madzią w WS. Chodziła tylko za Spikerem jak cień, piła i tańczyła. Zupełnie jak w BB tyle, że tutaj chodzi głownie za Olkiem i Łukaszem.
DKL
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: DKL » 26 maja 2019, 23:08

krista pisze:
26 maja 2019, 22:59

Grają według mnie w programie najbardziej: Izka, Radek, Oleh. U tych osób najdobitniej to widać. Igor wie kogo nominować żeby przetrwać w finale. Lukasz i Madzia to raczej cieszą się każdym dniem w tym programie, ona bo to lubi, a on bo chce jakoś zaistnieć. Bartek szczerze myśli o wygranej i o tym mówi, w końcu po to szedł do programu.
Jak najbardziej zgadzam się, że chyba jedynymi osobami, które naprawdę cieszą się z pobytu w tego typu programie są Łukasz i Madzia. Widać po nich, że swój udział traktują jak przygodę życia, która nigdy się nie powtórzy. Nie to, co inni tylko kombinować i wymyślać strategie, aby tylko wygrać. Nawet jak wygrają szybko mogą zniknąć z pamięci widzów, a Łukasz i Madzia mogą wiele osiągnąć w prywatnym życiu dzięki temu programowi. Myślę, że są to osoby, o których długo będzie się pamiętało :)
Ostatnio zmieniony 26 maja 2019, 23:09 przez DKL, łącznie zmieniany 1 raz.
oitnb61
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 » 26 maja 2019, 23:08

Igor do Madzi powiedział, że narysuję jej coś a ona ma zgadnąć co to jest.
Narysował penisa, na co Madzia -"Twój autoportret?" 😂😂
Crazy
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Crazy » 26 maja 2019, 23:11

Barteg pisze:
26 maja 2019, 22:44
Nie rozumiem tych ataków na Bartka, po pierwsze już tydzień temu nominował Izę, a teraz miał jeszcze mniejszy wybór - z Radkiem ma najlepszy kontakt od dawna, w tym tygodniu dobrze się trzymał z Łukaszem i Madzią, więc zostali mu Iza, Oleh i Igor i widocznie z tej trójki najbliżej mu do Igora, bo jakby kierował się taktyką to raczej by wskazałby właśnie jego jako konkurenta do wygranej. Po za tym myślę, że nie tylko on przyszedł tam wygrać i przecież nie ma w tym nic złego, w końcu głównym założeniem jest rywalizacja między uczestnikami o wygraną. Jak dla mnie to największym graczem tam jest Igor, który manipuluje innymi, potrafi nastawić pewne osoby negatywnie do innych i bardzo wyraźne często sugeruje innym kogo nominować. Co do samych nominacji to w sumie tak mocno zdziwił mnie tylko brak nominacji od Łukasza dla Izy (chociaż może uznał, że z Radkiem ma większe szanse niż z nią, bo pewnie wiedział, że będzie nominowany) oraz to, że Radek wskazał Izę, a nie np Madzie, ciekawe czy to jakaś bardziej przemyślana strategia, czy ot tak sobie kogoś wskazał.

Nie zgodzę się z tobą.
Oglądam,to dość często.
Bartek poczuł się bardzo dość pewny. Jego historia życia ma na to duży wpływ. I tylko dlatego ma poparcie ludzi. Każdy w 99% ma coś z życia. Tylko to każdy człowiek sam decyduje jaka drogę chce w życiu przejść. W kurza mnie jego zachowanie i taktyka tego grania!!!! Jest fałszywy i nie ma co tego ukrywać. Nic Tak naprawdę w tym programie nie wniósł!!!! Tylko śpiewa jakieś piosenki z tyłka,które czasami nie trzymają się kupy. Wiecznie ma coś do powiedzenia bezsensownego,nawet nie potrafi dobrze złożyć zdania. Każdy mu w tym programie współczuję. Tylko nikt go za rękę nie prowadził,zeby tak sie do tego stoczyc. Moim zdaniem to jego problem i jego życie. Nawet były sytuację jak mu pozwolili na coś czego sobie odmówili. A tak naprawdę on ich wszystkich ma w tyłku. Mam nadzieję,że on tego nie wygra. Bo to dopiero będzie patola.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 26 maja 2019, 23:15

W środę urodziny Bartka.
Jordi
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi » 26 maja 2019, 23:17

Oleh tuli się w biust Madzi...

Jezu to jest takie nudne. Szkoda, że to nie Oleh jest zamiast Izki, bo byłaby wielka szansa się go pozbyć. Po tym jak doprowadził Madzię do płaczu większości jego obrońców spadły klapki z oczu...
DKL
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: DKL » 26 maja 2019, 23:22

Kolejna głupota, którą ludzie piszą, że program ustawiony i już wiadomo kto wygra. Oczywiście wspominają o Łukaszu. Przecież wiadomo, że nie ma na to szans z Bartkiem, Igorem czy Madzią. Chociaż do finałowej piątki mógłby się dostać wygrywając teraz z Izą i jakby w końcu Oleh lub Radek odeszli.
bustram
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram » 26 maja 2019, 23:24

Mieli dostać prezenty od bliskich - wszyscy jak podkreślił WB. Gdzie one są ?
DKL
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: DKL » 26 maja 2019, 23:26

Bardzo dobre pytanie tylko, że cały czas pozostaje bez odpowiedzi. Prezenty w formie filmowej dostały tylko Iza i Magda, a reszta nic. Ciekawe, kiedy się ta sprawa wyjaśni.
Jordi
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi » 26 maja 2019, 23:38

Izce chyba nieco spadły nerwy, bo już przypomina znowu mamusię.

Oleh włosy coraz dłuższe, a placek na czubku nadal. Wkopał się pięknie z tym goleniem główki :lol:
kwapa
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kwapa » 26 maja 2019, 23:39

Igor widzę lubi przyjeżdżać do Skorzęcina :) Zapraszamy!
ziomek321
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ziomek321 » 26 maja 2019, 23:40

Mieli najprawdopodobniej dostać te prezenty po 23 podczas live'a. Ale wyszło jak wyszło... nie trzeba za wiele mówić. Myślę, ze to może byc kara i ze nie dostana tych prezentow.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”