[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
bustram
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram » 27 maja 2019, 1:19

Oto co znalazłem na temat Magdy Zając:

"Magdalena Zając ma 27 lat. Posiada 200 hektarów pola, a oprócz tego ma 21 krów i konia o imieniu Lala. Magda Kończy studia na kierunku politologia i sama o sobie mówi, że "tak samo dobrze czuje się w gumofilcach, jak i w pantoflach". Ma dziewięcioletnią córkę Wiktorię. Magda jest otwarta na nowy związek, ale jak mówi - ma bardzo wysokie wymagania."

Yhm, właśnie widzieliśmy jak wysokie ma wymagania ;D
Jordi
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi » 27 maja 2019, 1:24

Oj Zosię z BB4 to nawet ja pamiętam. Super babcia z niej była :D

Decybel nie ma wysokich wymagań... W ogóle nie ma żadnych wymagań, bo nawet do Kuby się przez chwilę zalecała :P
DKL
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: DKL » 27 maja 2019, 1:47

Spostrzeżenia na temat niedzielnych nominacji:

Bartek bardzo na + za to, że w przeciwieństwie do pozostałych nie nominował Łukasza. Widać, że się polubili i spędzają ze sobą dużo czasu. Należy też pamiętać, że dwa razy stanął po stronie Łukasza, więc tym bardziej należą mu się słowa uznania. Nie zagroziło to również nominacją. Przy okazji dał do zrozumienia, że w tygodniu finałowym może być pięć osób. W sumie dobrze, bo przy trójce mieszkańców nie wiem, co byłoby do oglądania. Zwłaszcza jeżeli zostaną te osoby, które są typowane na trzyosobowy finał.

Igor – żadnego zaskoczenia nie ma. Można było się spodziewać, że nominuje właśnie te dwie osoby. Jednak nominowaniem Madzi niczego nie osiągnie. Ona ma bardzo silne poparcie widzów. Chociaż, daje się zauważyć, że przez jej relację z Olehem trochę zmalało w ostatnich dniach. Nie do końca wiadomo, jak się to dla niej skończy. Być może starczy na wygranie z Igorem, ale z Bartkiem może być ciężko. Łukasz dał mu szansę i jej nie wykorzystał.

Iza – swoich nie nominuje, a oni ją tak. Widać, jak na tym wyszła. Została przez nich zdradzona. Przy ogłaszaniu nominowanych osób oczywiście mówiła, że o tym wiedziała, ale było widać, że jest zła tylko nie chciała pokazywać, aby nie podpaść widzom. Przeczuwam, że w tym tygodniu będzie bardzo miła, aby przekonać do siebie oglądających. Jednak oni już ją przejrzeli, więc nie będzie to takie łatwe. Już teraz widać, że nie jest darzona zbytnią sympatią i sporo osób ma zamiar na nią głosować. Będzie bardzo ciekawie. Zwłaszcza, że jest nominowana z osobą, za którą wyraźnie nie przepada.

Madzia – gdyby nie nominowała Izy tylko Radka ostateczny wynik nominacji byłby bardzo zaskakujący zarówno dla mieszkańców, jak i widzów. Tylko ona i Bartek (główni faworyci do wygranej) nie byliby wtedy nominowani. Znowu byłoby dużo osób i większy wybór. Niektórzy na pewno od razu straciliby humor i wkurzyli się na taki przebieg nominacji. Być może jeszcze coś się w tej kwestii wydarzy. Chociaż z drugiej strony może i lepiej, że tak się stało. W końcu będzie starcie1:1, którego nie było od nominacji Klaudii z Radkiem. Od początku trzecia taka sytuacja.

Oleh bardzo na - za nominację Łukasza za to jak sam określił, że nie ma go w domu, nie gotuje i nie sprząta. Dziwny argument, bo w tym tygodniu Łukasza było bardzo dużo. Poza tym on już nie pamięta, z kim oprócz Madzi gotował wczorajszy obiad. Przecież był tam też Łukasz. W ogóle on ma jakiś problem z tym gotowaniem i sprzątaniem. Madzia mu się podoba, że to robi, a Łukasza nominuje, że tego nie robi. Według niego życie pod wspólnym dachem chyba polega tylko na tym, a gdzie cała reszta. I tutaj w przeciwieństwie do niego Łukasz wykazał się lojalnością wobec Madzi, nie nominując go. Widać jak Olehowi zależy na Madzi skoro nominuje jej bliskiego programowego przyjaciela. Powód nominowania Bartka beznadziejny.

Radek na - za 7 już nominację Łukasza. Co prawda można było do przewidzenia, ale przecież Łukasz pomógł mu w jego zadaniu, nawiązali lepszą relację, więcej ze sobą przebywali i rozmawiali, a ten podaje taki argument. Z Madzią w ogóle nie spędza czasu i jej mu nie będzie brakowało tylko Łukasza. Od początku programu uwziął się na niego. Wiadomo, z jakiego powodu. Łukasz w przeciwieństwie do niego powiedział coś pozytywnego, że widzi poprawę ich relacji, ale jeszcze nie jest ona na tyle zadowalająca.
bustram
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram » 27 maja 2019, 1:57

Ale była dziś na widowni ta słodka przyjaciółeczka Łukasza a konkretnie Monika. Obejrzałem sobie jej instagram, aby przyjrzeć się bliżej jej biustowi, którego zarys pierwszy raz ujrzałem w "BigBrother Nocą" i od którego momentalnie zrobiło mi się gorąco :P Mam nadzieję, że będzie się częściej pojawiać na wizji :)
temereme
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: temereme » 27 maja 2019, 3:19

Czyli mamy dodatkowych kilka dni z Łukaszem. Miła niespodziewajka, chociaż dochodzę do wniosku, że przegrana z decybelem byłaby (po prostu) czymś zgoła nieetycznym. Przesadzam? Może. Aha, piję teraz winko: trzymaj się Łuki i zabaw przez chwilkę (przynajmniej) kontekstem. Jeszcze cosik - powaliła mnie na łopatki sytuacja nominacyjna oleha/obleha. Ktoś (po tym nominacyjnym obnażeniu, kolejnym) będzie miał co nieco do zobaczenia (przeczytania?) po programie. No i ta argumentacja. Uwielbiam takie absurdziki... Bustram, była - też ją od razu poznałam, zdenerwowana trochę, a może mi się wydawało :)
temereme
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: temereme » 27 maja 2019, 3:28

Bustram, ona zdaje się nie ma chłopaka. Ok, spadam :)))
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 » 27 maja 2019, 7:12

bustram pisze:
27 maja 2019, 1:57
Ale była dziś na widowni ta słodka przyjaciółeczka Łukasza a konkretnie Monika. Obejrzałem sobie jej instagram, aby przyjrzeć się bliżej jej biustowi, którego zarys pierwszy raz ujrzałem w "BigBrother Nocą" i od którego momentalnie zrobiło mi się gorąco :P Mam nadzieję, że będzie się częściej pojawiać na wizji :)
Zapodaj tego insta ;D :evil:
Kati33
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 27 maja 2019, 7:27

Nie uwazam zeby to byo forum nastawione przeciwko Olehowi :huh: Ludzie tu w wiekszosci sa obiektywni. Niektórzy maja swoje sympatie czy antypatie; Albo tez zmieniamy po prostu zdanie.
Lukasz ma wielu przeciwnikow bo jest po prostu jakis. Nie od dzis wiadomo ze jak ktos jest jakis to albo sie go lubi albo nie. Dlatego tez Iza uwaza na to co mowi, bo boi sie tych nielubiących wlasnie.
Tez zdziwiona jestem troche postawa Radka, bo on to akurat mysli ze jest jakis, a jest irytujacy, glupio madry po prostu :-\
A Olek? On jest nijaki. Nie wiem jak mozna go bronic. Bo robi oczy jak kot ze Shreka? Mi juz jego argumentacja podczas kazdych nominacji wystarcza by go nie lubic; Nie ma wlasnego zdania. A za doprowadzenie Madzi do placzu to juz nie powiem o nim nic dobrego :angry:
Jeszcze mi sie nasunęło: nie widzialam wczesniej tej rozmowy , gdzie Magda Z opowiadala o swoich zamilowaniu :o do myślistwa. Bylo to wczoraj pokazane. Dla mnie to straszne, z jaka swoboda ona opowiadala o zabijaniu zwierzat. O tym ze krew ja nie przeraza, ze ściąga z nich skore - masakra! Dobrze, ze juz jej nie ma. :redface:
Ostatnio zmieniony 27 maja 2019, 7:55 przez Kati33, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tamianka
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tamianka » 27 maja 2019, 7:40

Obserwator88 pisze:
26 maja 2019, 22:50
Na pewno sytuacja jest trudna, bo zastanówmy się jak to wszystko wygląda w realnym świecie. Gdy ludzie wchodzą w jakąś relację, to zwykle na samym początku chcą się spotykać tylko we dwójkę, jak to na randkach bywa. Dopiero w dalszej kolejności następuje ten etap zapoznawania ze znajomymi. Tutaj jest wszystko na raz. Jeszcze się dobrze znajomość nie zaczęła, a już Olehowi przyszło się Madzią dzielić. W realnym świecie druga połówka idzie na spotkanie ze znajomymi i partner nie widzi, co się tam wyprawia, natomiast tutaj wszystko się rozgrywa na jego oczach, w dodatku mamy do czynienia z Łukaszem, który kiedyś powiedział Madzi, że w tych 10% jest hetero i że być może chciałby z Madzią "spróbować". Wiadomo, że tej zazdrości Olehowej jest za dużo, ale czasem ciężko jest zapanować nad emocjami, może jest tak jak mówili dzisiaj w tv, on nie jest pewny tej relacji.
ja to trochę inaczej widzę - Madzia się z Łukaszem nie znała przed programem, więc to nie jest tak, że Oleh musi 'walczyć' o jej uwagę ze starymi znajomymi.
oni wszyscy byli pod tym względem na tym samym poziomie, coś jak w nowej szkole czy np. na początku studiów - tworzy się nagle grupa z dotychczas obcych sobie ludzi i jednymi łapiesz kontakt od razu, z drugimi później, a z innymi nigdy. tutaj Madzia najpierw załapała dobry kontakt ze słodziakami, w tym z Łukaszem, i się z nim zakumplowała, a Olek zwrócił na nią uwagę później. jako, ze wszyscy się wciąż poznają, to odcinanie się od reszty grupy, żeby pobyć sam na sam nie jest dobrym pomysłem (co z resztą zostało obojgu niejako wypomniane w czasie nominacji) - bo to tak jakby właśnie w grupie nowych znajomych z klasy czy grupy na studiach pójść razem na imprezę, po czym się izolować. albo wręcz, gdyby chłopak w takiej sytuacji miał pretensje do dziewczyny, że chce się też bawić i poznawać pozostałe osoby z klasy, zamiast pójść na randkę tylko z nim. oczywiście, że tak można i część dziewczyn tak by właśnie wybrała, ale duża część wybrała by imprezę w większym gronie właśnie po to, żeby lepiej zgrać się z ekipą, lepiej ich poznać, żeby lepiej się czuć w tej społeczności - nie wiem, jak wasze doświadczenia, ale z mojego wynika, że rezygnowanie ze wspólnej imprezy powoduje, że później nie zna się kontekstu niektórych powiedzonek czy żartów, a ciekawe historie, o których inni opowiadają i wspominają przez następne tygodnie czy miesiące, zna się tylko z relacji uczestników. zawsze jest możliwość, że coś Cię ominie, więc przynajmniej na początku znajomości i docierania się grupy, lepiej z tego nie rezygnować, jeśli nie chce się wypaść poza nawias. to nie jest też tak, że dziewczyna szaleje ze swoimi znajomymi, podczas gdy chłopak siedzi sam w domu i nie wie, co się dzieje - są tam oboje i powinni się oboje skupić na integrowaniu z grupą, zamiast się wciąż lepić do siebie, bo takie zachowania na imprezie grupę albo drażnią albo śmieszą.
wiadomo, że tutaj sytuacja jest ekstremalna, bo tak naprawdę nie ma szans na prywatność, ale Olek reaguje na wszystko zbyt ostro, nie potrafi się wyluzować i odpuścić. to nie jest normalne, żeby prawie codziennie Madzia płakała czy choćby miała łzy w oczach przez jego zachowanie. każda para się kłóci, ale jeśli kłócą się od początku i o takie pierdoły, to ja im nie wróżę sukcesu. ja nie widzę nic złego w zachowaniu Madzi wobec Olka, bo to naturalne, ze chce być również w grupie i spędzać też czas z innymi ludźmi, a on ma jej to permanentnie za złe.
Awatar użytkownika
mseptember
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mseptember » 27 maja 2019, 9:02

Alkohol. Jak nie wiadomo o co chodzi... Taniej i prościej kupić flaszkę czy dwie, niż zorganizować np. jakiś konkurs z prawdziwego zdarzenia - bo to trzeba wymyślić, zaplanować, zainwestować może w jakiś sprzęt, stroje, ogólnie ogarnąć. A wódka to jak rzucenie piłki na wuefie.
Emikus
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Emikus » 27 maja 2019, 9:39

Może jak Olek poczuje si ę pewniej to będzie mniej zazdrosny. Dla mnie to normalne, chociaż trochę przesadza ale myślę, że trochę spuści z tonu z czasem, ale pewnie Łukasz będzie się wcinał i sytuacja się zaogni, oby nie, bo lubię obu. Wszystko teraz zależy teraz od cierpliwości Olka i tego na ile Łukasz uszanuje to, że nie powinien ciągle się wtrącać (sympatycy BIG LOVE będą przeciwko niemu w głosowaniu jeżeli będzie to robił, dlatego powinien się wycofać jeżeli chce wygrać z Izą).
Wenka
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Wenka » 27 maja 2019, 10:12

Cały zeszły tydzień nie oglądałam przez Decybela, tak mnie irytowała, tu tylko czytałam żeby być na bieżąco, tak że wczoraj to dla mnie jak prezent, z tymi włosami wygląda strasznie i przypuszczam że zrobi sobie po swojemu jak najszybciej 😜 ogólnie to podsumowanie jej zrobili za delikatne ale to chyba że względu na dziecko, jak zasugerowała że słodziaków na wioche nie zaprosi, chyba się załamią 😆. Teraz niech wypadnie Iza a potem niech się dzieje co chce, najlepszy by był numer jak by wygrał Łukasz choć jestem pewna że robotę i tak już będzie miał w stacji bo dobrze się pokazał 😀
Awatar użytkownika
mseptember
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mseptember » 27 maja 2019, 10:31

Iza coś w kiepskim stanie o poranku
Awatar użytkownika
Abbott
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott » 27 maja 2019, 10:32

Jakby się postarzała od wczoraj o jakieś 5 lat😂
dance344
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: dance344 » 27 maja 2019, 10:39

Na Izę na fejsie i insta prawie wszyscy jadą, więc nie jest to takie oczywiste, że Łukanio odpadnie w niedziele, oby nie odpadł. Zobaczymy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”