[TVN/TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Obserwator88
Użytkownik
x 16
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Obserwator88 » 10 cze 2019, 0:57

To będzie niestety bardzo nudny tydzień, w zasadzie już dzisiaj mogliby ogłosić zwycięzcę.

krista pisze:
10 cze 2019, 0:08
@Anonymous2 Nie wiem o co jej chodzi, ale sposób w jaki to robi, przez cały czas o jednym i tym samym, to robi się nudne i oznacza jedno że obserwator uczepiła się wersji która jest zwyczajnie śmieszna :)
Inni mnie zrozumieli, a Ty nie i się wzniecasz. Mogę pisać na tym forum o czym chce i mam gdzieś, że dla Ciebie coś jest nudne, czy wałkowane któryś raz, to już Twój problem. Moja wypowiedz stanowiła odpowiedź na czyjegoś posta. Jakbyś uważniej czytała, to byś może zrozumiała. Nie moja wina, że jesteś mało spostrzegawcza. Może nie powinnam Ci nawet odpisywać, bo z takimi jak Ty nie warto wchodzić w żadną dyskusję. Też nie mam przyjemności z czytania Twoich postów, a jednak nie zwracam Ci za każdym razem uwagi na to co piszesz, radzę Ci uczynić podobnie, jeśli czegoś nie rozumiesz to lepiej się do tego nie przyznawaj, bo robiąc takie afery tylko się ośmieszasz.
0 x
bobaas
Junior
x 266
x 603

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas » 10 cze 2019, 1:01

Nie wytrzymam chyba dłuzej. Nie wiem jak Madzia daje radę tego słuchać. Radzio to by chciał, żeby każdy myślał tak jak on. Bo jego prawda jest najprawdziwsza. Pozjadał wszystkie rozumy świata i jeszcze każdego by chciał ustawić tak jak jemu pasuje.

LIVE
To teraz Broda popłynął. Odezwał się ten co w twarz mówi a nie tylko na molo. No co za dziad. Ma jeszcze czelność coś takiego Bartkowi zarzucać.
Ogólnie to tego wieczora, wiedząc że już nie będzie nominacji to Radzio praktycznie każdemu już wygarnął. Nawet byłym mieszkańcom. I on nie miał strategii i gry? Głupiemu niech powie. 4 miejsce dla tego pana.
2 x
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 55
x 1448

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 10 cze 2019, 1:06

Tak, Radek z największej zalety Bartka zrobił największą wadę i mu to wpierał. Te jego pseudo mądrości.

Wysłane z mojego G3311 przy użyciu Tapatalka

0 x
Nadiab
Użytkownik
x 3
x 4

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Nadiab » 10 cze 2019, 1:11

Dobrze, że stream'a wyłączyli ;)
Na słynnej grupie SPI Radka brak mobilizacji ( zresztą, jak przez cały jego udział.. zdziwi się trochę- pan Prezes jak się sam nazwał) ;) Tydzień zapowiada się słodko pierdzący z podziałem na grupy - Madzia / Bartek, Igor / Radek.
0 x
krista
Obserwator
x 152
x 330

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 10 cze 2019, 1:14

@ Obserwator88Czytam dokładnie, i każdy pisze to co chce, oczywiście że zrozumieli, ale się powtarzasz i podkręcasz, dziwnie się to czyta.

Ale nocne rozmowy, Radkowi odbija, jazdy po uczestnikach a Igor pomaga, wyładowują się na Bartku, facetom odwala :lol: No, jest szansa że do finału Radek wybuchnie. I finito, ładują baterie.
0 x
Obserwator88
Użytkownik
x 16
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Obserwator88 » 10 cze 2019, 1:31

Ciekawa jestem jakie będą mieć zadania w tym tygodniu. Chyba wykorzystali już większość pomysłów.

@krista To ty się podkręcasz, tyle, że nie tym co trzeba, bo moimi postami, zamiast komentować program i uczestników. Poza tym jesteś śmieszna zarzucając komuś powtarzanie się, przypomnij sobie ile razy ty tutaj pisałaś bzdury typu, że ktoś krytykuje danego uczestnika, bo chce go obrzydzić i odwrócić uwagę, tak jakby inni widzowie swojego rozumu nie mieli. Jedyne co mogę teraz zrobić to wyśmiać Twoje wypowiedzi skierowanie do mnie i właśnie to robię - :lol: Skoro każdy według Ciebie pisze to co chce, to możesz się co chwilę do mnie nie przyczepiać o to co pisze? Niestety w takich sytuacjach przeczysz sama sobie. Choćby Cię skręcało i choćby Ci się dziwnie czytało, to ja i tak będę pisać to co chce, musisz nad tym przejść do porządku dziennego.
0 x
temereme
Użytkownik
x 84

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: temereme » 10 cze 2019, 4:35

W tym wszystkim cieszy mnie jedynie wylot obleha. Wiecie dlaczego? Nie chcę tu marginalizować wszystkich oblehowatych akcji, fochowatych burknięć, wiadomego sposobu bycia i wypowiadania się, i całej pato otoczki, która tak się do niego przykleiła, a raczej on do niej bezkrytycznie podczepił. Dla mnie obleh jest w jakimś sensie upostaciowieniem kultury gwałtu, przemocy (również seksualnej) wobec kobiet, która w opakowaniu programowym i na jego potrzeby nałożyła maskujący make up. Doświadczenie przemocy seksualnej wyczula nawet na tak zmanipulowany przekaz i ma prawo wyzwolić opór wobec tego rodzaju zachowań. Prymitywne teksty - z podtekstem przemocowym - są elementem kultury gwałtu i nie można tego akceptować. Nikt tego nie powinien akceptować i sprowadzać do formatu nieistotnego potknięcia (bo przecież cały czas mówimy głównie o kobietach i dotyczy to głównie kobiet).
1 x
dance344
Użytkownik
x 565
x 58

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: dance344 » 10 cze 2019, 4:50

balarion pisze:
09 cze 2019, 23:00
A mnie zastanawia jedno- jakby Igor wybral Madzie, to kiedy ona zdazylaby sie spakowac? Przeciez czas antenowy sie konczyl- a gdzie jeszcze rozmowa z glupia Agnieszka? Lukasz mial juz walizke, wzial i wyszedl- stad byl czas w studiu itd. Jakby to z Madzia zrobili? Tu naprawde pachnie ustawka, ze dawno bylio wszystko wiadome, ze musi wyjsc Lukasz zeby w czasie antenowym zmiescic sie. No nie mam racji?
100% racji. To wszystko było ustawione i do przewidzenia.
0 x
Wiolaass
Użytkownik
x 2
x 13

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Wiolaass » 10 cze 2019, 6:24

findmyskyy pisze:
09 cze 2019, 22:17
A gdzie Aga widziała niby te hashtagi #muremzaolehem ? ObrazekObrazek
Na instagramie widziałam + stworzyli nawet taki profil :rolleyes:
0 x
balarion
Użytkownik
x 309
x 236

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion » 10 cze 2019, 6:35

bobaas pisze:
10 cze 2019, 1:01
4 miejsce dla tego pana.
Co nie zmienia faktu, ze wyższe od Justyny, Kaski, Łukasza i Marleny- prawdziwych patusow i to jest piekne ;)
1 x
Awatar użytkownika
sebastiannn
Poster
x 265
x 153

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: sebastiannn » 10 cze 2019, 6:46

Mnie zastanawia co by było jakby głosami widzów odpadł Łukasz i Igor miałby później wybierać między Olehem, a Madzią. Pewnie wtedy Madzia by odpadła.
0 x
2 lata na forum :)
Yurishka
Użytkownik
x 18
x 9

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Yurishka » 10 cze 2019, 6:57

Wiem, że pisaliście już na ten temat, ale chcę dodać jeszcze od siebie. Weszłam na profil BB na Facebooku i jestem w szoku, co ludzie piszą o odpadnięciu Łukasza i Oleha. I to pod własnymi nazwiskami. Homofobia, ksenofobia, obrażanie siebie na wzajem, błąd na błędzie, przekazywanie złych informacji i ich powielanie okraszone słowami jak z rynsztoka. Jeden wielki hejt.

Cieszę się, że odpadł i Łukasz, i Oleh, a została Madzia i Bartek. Mam nadzieję, że któreś z nich wygra.
0 x
Kati33
Obserwator
x 366
x 386

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 10 cze 2019, 7:13

Oleh odpadl zasluzenie :) Tez sie zastanawiam jak bedzie wygladal czat z nim On nie potrafi budowac zdań zlozonych :huh: Ciezko sie go slucha i z nim gada; Nie chodzi tu o jezyk bo zna go dobrze :(
Lukasza odejscie bardo pozytywne, umie sie pogodzic z porazka; Mina mu zrzedla jak zobaczyl co o nim wygadywano . Nie dziwie sie. Banda zaklamancow! :angry:
Obawiam si ze faceci beda chcieli pokazac Madzie w gorszym swietle. Skoro juz mowia cos o programie z Miriam.
Lubie Bartka, niezle sie facet tam ustawil. Z wszystkimi sie kumplowal, ale za plecami dogryzc potrafil . Igora nominowal do odejscia a ten go do finalu zabral ;)
Jesli program byl ustawiony to bardziej pod Igora; Mogli np podac ze Radek ma najmniej punktow i wylatuje i by bylo ok :)
Nie moge zrozumiec, ze taki cwaniak narzucajacy innym swoja wole , madrala i gracz dotarl do finalu :o Mam nadzieje ze np w srode wyjdzie jedna osoba i bedzie to Radek- to bedzie dopiero cios. Poczuc sie ze sie prawie wygrywa i odejsc przed koncem ;)
Mam nadzieje, ze Madzia wygra i Igor bedzie zalowal swojej decyzji :lol:
0 x
Millady
Użytkownik
x 54
x 74

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Millady » 10 cze 2019, 7:45

dance344 pisze:
10 cze 2019, 4:50
balarion pisze:
A mnie zastanawia jedno- jakby Igor wybral Madzie, to kiedy ona zdazylaby sie spakowac? Przeciez czas antenowy sie konczyl- a gdzie jeszcze rozmowa z glupia Agnieszka? Lukasz mial juz walizke, wzial i wyszedl- stad byl czas w studiu itd. Jakby to z Madzia zrobili? Tu naprawde pachnie ustawka, ze dawno bylio wszystko wiadome, ze musi wyjsc Lukasz zeby w czasie antenowym zmiescic sie. No nie mam racji?
Przestańcie z tymi teoriami spiskowymi.
Wyszłaby bez walizki, po programie na żywo, mieszkańcy zostaliby wygonieni na taras, rolety opuszczone i Madzia weszłaby sobie korytarzem wymian spokojnie się spakować. Czasem najprostsze rozwiązania najtrudniej dostrzec co? Tadam....koniec teorii spiskowych.
0 x
balarion
Użytkownik
x 309
x 236

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion » 10 cze 2019, 8:03

Millady pisze:
10 cze 2019, 7:45
dance344 pisze:
10 cze 2019, 4:50
balarion pisze:
Przestańcie z tymi teoriami spiskowymi.
Wyszłaby bez walizki, po programie na żywo, mieszkańcy zostaliby wygonieni na taras, rolety opuszczone i Madzia weszłaby sobie korytarzem wymian spokojnie się spakować. Czasem najprostsze rozwiązania najtrudniej dostrzec co? Tadam....koniec teorii spiskowych.
mam rozumiec, ze w rezyserce pracujesz? Jesli nie, to fantazje masz bujna, bo skad to mozesz wiedziec co by bylo.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”