[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 220
x 1103

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Mam wrażenie, że montaż do jutrzejszego odcinka byłby lepszy z tej domówki Milexa niż z domu WB😂
annawoj1104
VIP Expert
x 220
x 764

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

abc pisze:
13 cze 2019, 22:23
annawoj1104 pisze:
13 cze 2019, 22:19
Ten cały Milex (sorki jeśli żle napisałam, ale chyba wiadomo o kogo chodzi) to był w Dżentelmenach i wieśniakach jako ten pierwszy ;)
I z tego co pamiętam to on mieszkała trochę w Warszawie trochę w Londynie, a utrzymywali go ... rodzice... Widac po story ten apartament na wypasie, i to nie ważne czy jego-czy wynajmowany bo żeby taki wynajmowac też trzeba miec kasę....
A czym on sie zajmował to nie pamietam ( bo i tak z tego nie zył), ale u tego wieśniaka była jakas kobieta nie wiem zona siostra ktos taki i on przeprowadzał jej metamorfozę, włosy farbował malował i takie tam.
No i co poprzez to chciałaś powiedzieć?, bo kompletnie nie rozumiem. Te chore sensacje zostaw dla siebie, tutaj - konkrety, a tych nie ma. Głosu wobec tego nie zabieraj!!!. :twisted:
Chciałam powiedziec że go pamiętam z innego programu, i gdzie jakie sensacje, tak był przedstawiony i sam mówił o sobie. :rolleyes: Chyba Ty ich szukasz :P
Jest taka cudowna opcja "dodaj do wrogów" prosze z niej skorzystać co do mojej osoby.
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 548
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Imon »

Oluś zrobił swoje, Oluś może odejść ... tak pato widzą rolę Olusia w BB.
Już nie jest im potrzebny, wyleciał z programu, nie musi już nominować słodziaków, więc mogą się na niego wypiąć.
Jego pato przyjaciele (Maciuś i reszta) nie latają z nim po Wawie, nie zapraszają na imprezy. Dumę zatem trzeba było schować do kieszenie i zadowolić się towarzystwem Kasi, Łukasza i przyjaciółmi Madzi.

LIVE
Przed chwilą Radzio z Igorem robili psychoanalizę Madzi. Szczerze, nie mogę ich słuchać.
damianus
Użytkownik
x 10
x 67

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: damianus »

Madzia: „Justyna mówiła, że kamery mogą prześwitywać kołdry” :D
bustram
Activist
x 83
x 1509

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Radzio z Bartkiem zamknęli Karolinę w łazience dla jaj a WB momentalnie dał planszę: "startujemy wkrótce" - może to niedozwolone zachowanie ? Karolina w ogóle dziwna - niby modelka a kurzy z chłopami fajki. No i zasłania się ręcznikami pod prysznicem. Dziwne...
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 220
x 1103

[TVN/TVN7] Big Brother

Komunikat "Startujemy wkrótce". Może będzie przełączą na stream z imprezy Miexa, bo tu na chwilę obecną jest stypa😂
bustram
Activist
x 83
x 1509

[TVN/TVN7] Big Brother

LIVE
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 558
x 2713

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

bustram pisze:
13 cze 2019, 22:10
Masturbator2000 pisze:
13 cze 2019, 22:01
I znowu Chajzer z tym swoim będą się podniecać wykopem.
Jeśli Vizir w ostatnim odcinku nie wspomni o media2.pl to oficjalnie nazwę go dzbanem (swoją drogą dziwne określenie).
Mi nie zależy, bo brak wzmianki to przecież żadna ujma. Raz, że nikt nie będzie zestawiać forum z Wykopem (niezależnie od mojej prywatnej opinii, nie chciałyby tego obie strony), a dwa i tak nie pojmę radości wykopków z tego, że na antenie mówi osoba, po której cisną równo u siebie w serwisie 🙂 Więc to zaszczyt czy poniżenie, bo nie wiem ? XD
Jordi
VIP Expert
x 1755
x 1774

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

Pogodynek się tłumaczy ze znajomości z Karoliną.

Aga ma jakiegoś szczura na kolanach :P

Laptopowa z Tabletowym jaka walka na to, kto kogo przekrzyczy :lol:
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 220
x 1103

[TVN/TVN7] Big Brother

Woźniak Starak ma pretensje do Madzi, że nie wstała i nie zareagowała jak lis atakował kurę. Co ona miała wziąć ten łuk? Tak jak Radek powiedział lis by padł ze śmiechu.
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 548
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Imon »

W BB Nocą mają wspominki ;) mnie też wzięło i pomyślałam sobie o najśmieszniejszym momencie, tzn momencie, który mnie rozbawił do łez.
Myślę tu o pewnej sobotniej nocy, trwa impreza, minęła godzina 1,00 - wyłączyli nam streama, pokazała się plansza inna niż zwykle - WIELKI BRAT NIE OGARNIA" i ... słychać dźwięk ... słychać, że zabawa trwa na całego i w pewnym momencie słychać głos WB, który prosi o zaśpiewanie na górze w sypialni piosenki wegańskiej z dedykacją dla naszych vegan ... za chwile słychać muzykę .... po czym zaczynają się śpiewy: ogórek, ogórek, ogórek .. zielony ma garniturek.
To był dla mnie najśmieszniejszy moment tej edycji BB.
bustram
Activist
x 83
x 1509

[TVN/TVN7] Big Brother

Nie, przecież wyraźnie powiedziała, że Madzia nie mogła się ruszyć, bo miała takie zadanie. Chajzer ledwo program się zaczął już z podnieceniem włazi w tyłek wykopkom. Żałosny facet...

Ohme sobie chyba golneła nieźle, bo bredzi na na skype...
Jordi
VIP Expert
x 1755
x 1774

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

Gocha chyba balowanie ostre było :lol:

Jaja se z niej robią. I jeszcze Szulim powiedziała xD

Gocha dalej siedzi i słucha ;D

Pogodynek chce być jak Vizir. Rywalizacja o najbardziej żenujący tekst odcinka. I do tego znowu papieżówy założył.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 80
x 2124

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

No i Filip zawita na Arenę na koniec.
bustram
Activist
x 83
x 1509

[TVN/TVN7] Big Brother

No to Ohme zaorała teraz nawet Igora - okazało się, że jest bardziej patologiczna od niego i Radka razem wziętych. Na Arenie udaje "ąę" ekspertkę a tu wyszło szydło z worka - kompletnie pijana Ohme bredzi na wizji.

Chajzer się ośmieszył kompletnie na sam koniec - powiedział, że wygra Madzia i że tak głosuje a Agnieszka "ty nie możesz głosować" i nagle realizator dał szybko planszę sponsorską po czym napisy końcowe. I dobrze, być może wyleci za ten słowotok.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”