[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Mimi29
Użytkownik
x 17
x 51

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mimi29 »

Bez sensu ta zagrywka z tą dziewczyną. Ani ładna, ani ciekawa. Mogli w tym tygodniu wyrzucić Radzia za 4 miejsce. Już patrzeć nie mogę na niego. Zwłaszcza jak się cieszy, że utarl nosa slodziakom.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2281

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Piątek przed finałem i produkcja odstawia taką szopkę.
tinsel
VIP Expert
x 617
x 1206

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Za to teraz będą kreatywnie spędzać czas na basenie :rolleyes:
bustram
Activist
x 84
x 1531

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Jest to wina obydwu stron: i produkcji, i uczestników. Produkcji wina polega na tym, że ich niedostatecznie stymuluje (przecież w tym domu nie ma kompletnie co robić), a uczestników wina polega na tym, że przypominają raczej niemieckich emerytów na wczasach a nie finalistów największego show tej wiosny. Nawet Karolina im to wczoraj wygarnęła przed snem, co Igor skwitował tym, że ona sobie weszła na świeżości a oni są już zmęczeni po trzech miesiącach.
findmyskyy
Obserwator
x 149

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: findmyskyy »

wiatriwoda pisze:Jeśli to prawda, Igor z Radkiem wyszli z PZ i ponoć dostali opieprz za nudne zachowanie, brak kreatywności i leżenie.

Radek nie dostanie fryzjera, Magda bez kosmetyczni na finał, inni dostaną kolejne kary.

Ciekawe czy to prawda.
Yyy, WB też zbyt kreatywny nie jest.... Obrazek
tinsel
VIP Expert
x 617
x 1206

[TVN/TVN7] Big Brother

Rozumiem, że są zmęczeni, ale ja na ich miejscu bym jednak coś jeszcze wykrzesała z siebie w tym ostatnim tygodniu. Chociażby po to, żeby może kogoś jeszcze przekonać do wysłania smska na moją skromną osóbkę ;)

Jak tak dalej pójdzie to Karolina zrezygnuje z udziału w drugiej edycji, bo za nudno.
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

A to dziwne , ze sa zmeczeni. Lukasz w wywiadzie mowil, ze on teraz nie potrzebuje urlopu, bo wlasnie pobyt w domu WB to byl urlop i relax.
Kacper.m
Użytkownik
x 2

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kacper.m »

Nudy, widać też po ilości postów w tym wątku...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

bustram
Activist
x 84
x 1531

[TVN/TVN7] Big Brother

Powinni wpuścić jakiś gości, jakieś niespodzianki, zadanka, nawet pan z tortillą mógłby z nimi fajnie pogadać a nie tak wszystko w milczeniu tak jakby miało to jakiekolwiek znaczenie. Jest naprawdę tyle opcji, że oni nie powinni na tyłku siadać. Jest telewizor tez nieużywany, nikt ich nie odwiedza, niczego w tej chałupie nie mają, więc co mają robić ? Tarzać się po podłodze ? Endemol zawala robotę na ostatniej prostej i tak to trzeba określić.
zetmarek
Użytkownik
x 50
x 103

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: zetmarek »

Kati33 pisze: 14 cze 2019, 12:17 A to dziwne , ze sa zmeczeni. Lukasz w wywiadzie mowil, ze on teraz nie potrzebuje urlopu, bo wlasnie pobyt w domu WB to byl urlop i relax.
Łukasz to się tam ubawił. A np. taki Radziu to ciągła spina i napięcie oraz lukanie co powiedzieć i komu się przypodobać. On stamtąd umęczony wyjdzie jako ten górnik po szychcie. Ja uważam, że edycja jest katastrofalna, no ale wyniki oglądalności wskazują, że nie jest tak źle.

Najbardziej podobał mi się tydzień słowiański. W drugiej kolejności te agencje detektywistyczne. Największe kurioza tej edycji to dla mnie Grigoruk oraz Radziu.
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

Grigoruk byl niezły. Facet dojrzaly, a spięty jakby kij połknął. Mogli go dac od poczatku. Radzio juz chyba wszystko co mial do powiedzenia to powiedział :lol:
janosik434
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: janosik434 »

Awatar użytkownika
tamianka
Obserwator
x 99
x 245

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tamianka »

ale wy naprawdę się dziwicie uczestnikom, że nic nie robią? a co tam można robić tak naprawdę? tak wszyscy narzekają na mało kreatywnych uczestników, że aż jestem ciekawa co sami byscie na ich miejscu robili.

dostaliby jakieś gry, choćby planszowe, to już by mieli trochę zabawy. a tak, to tam serio nie ma co robić, oprócz leżenia, jedzenia i czekania na finał. posprzątać można, poćwiczyć, ugotować coś, ale żadna z tych rzeczy nie jest spektakularna czy choćby ciekawa.
bustram
Activist
x 84
x 1531

[TVN/TVN7] Big Brother

Gry planszowe są super ale dla nich - dla oglądaczy większej nudy niż gra planszowa chyba nie ma. Ja zawsze włączając stream liczę na jakieś ciekawe zadania ze strony WB - jakieś niespodzianki, zwroty akcji itp. Nie powiem - czasami się zdarzają, ale są też takie dni kiedy się nic nie dzieje.
tinsel
VIP Expert
x 617
x 1206

[TVN/TVN7] Big Brother

Niestety produkcja się nie popisała, jakieś niespodzianki by się przydały. Ale oni sami też mogliby o coś ciekawego WB poprosić, co zajęłoby im czas. Jakby mieli jakiś fajny pomysł to pewnie WB w ostatnim tygodniu by im nie odmówił. A tak to proszą tylko o fajki i ewentualnie o fryzjera :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”