[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Obserwator88
Użytkownik
Posty: 229
Rejestracja: 05 maja 2019, 13:37
x 16
x 129

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Obserwator88 »

Pisaliście, że Oleh chce coś zyskać na znajomości z Madzią, a Łukasz to niby nie? Nie sądzę, że aż tak ją lubi, myślę, że chce się wkręcić w jej towarzystwo w Londynie, przecież jest tam dużo bogatych gejów celebrytów, poza tym interesował się statusem materialnym Madzi i stwierdził, że koniecznie musi mu wynająć swoje mieszkanie w Londynie, po takiej cenie, jaką on sobie zażyczy. Myślę, że dał kilka powodów, by myśleć, że jest interesowny.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Tak, oczywiście, wybielaj się dalej :lol: Woźniak-Starak to wg ciebie była utrzymanka, a Angelika miała "szukać pracy na roksie". Zachowujesz się jak cham.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38169
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Madzia: Po finale będziemy albo wrogami, albo przyjaciółki z Olehem, do Bartka.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

@pulkownik
No przecież wczoraj wstawiłem filmik z tego jak jej Igor wkładał łapy do cycków i obmacywał. Radek natomiast powiedział jej "Marlena naprawdę pięknie wyglądasz" i dzisiaj zebrał za to cięgi. To skoro Radek i jego komplementy jej nie pasują to niech idzie do Igora i mu pokaże cycki - skoro Igor według niej nie myśli o wygranej ;D
Barteg
Obserwator
Posty: 312
Rejestracja: 15 kwie 2019, 17:07
x 1829
x 326

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Barteg »

Dominika19 pisze: 15 cze 2019, 12:16 Dla mnie zwolennicy Oleha i #madziolo to specyficzne przypadki. Widać,że brak im logiki czy wiedzy o normalnych podstawach związku, za to Oleh to dla nich ucieleśnienie niespełnionych marzeń. To ten typ ludzi, którzy gdy mężczyzna uderzy kobietę uważają,że na pewno go sprowokowała.Nic ich nie przekona.
Dokładnie, te komentarze dobrze pokazują problem polskiej kultury, w której to niestety bardzo często kobieta jest winna, bo "rozkochała w sobie faceta", "wysyłała mu sygnały" albo "spódniczkę miała za krótką", a facet jest tym poszkodowanym "ze złamanym sercem".
oitnb61
Poster
Posty: 1874
Rejestracja: 03 kwie 2019, 16:14
x 76
x 676

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: oitnb61 »

Jakie komplementy? To że mu mówiła o tym, żeby nie udawał? Rządził się w kuchni? Miała klęknąć przed nim i dziękować, bo jej powiedział że pięknie wygląda??
Awatar użytkownika
Imon
Junior
Posty: 871
Rejestracja: 11 maja 2016, 17:11
x 544
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Imon »

Dominika19 pisze: 15 cze 2019, 12:16 Dla mnie zwolennicy Oleha i #madziolo to specyficzne przypadki. Widać,że brak im logiki czy wiedzy o normalnych podstawach związku, za to Oleh to dla nich ucieleśnienie niespełnionych marzeń. To ten typ ludzi, którzy gdy mężczyzna uderzy kobietę uważają,że na pewno go sprowokowała.Nic ich nie przekona.
Niektóre niewiasty idą krok dalej, twierdzą bije bo kocha. Nierozumiem niektórych kobiet, mają za idola faceta, który jawnie popiera gwałt.
Masturbator2000
Użytkownik
Posty: 170
Rejestracja: 20 mar 2019, 17:43
x 23
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Masturbator2000 »

Marlena i Daniel nie powinni być nigdzie zapraszani. Zajęli tylko miejsce innym i nic nie wnieśli do tego programu. Daniel przynajmniej miał honor i się nie promował na prawie każdej Arenie jak pseudo detektyw.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38169
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Warto dodać, że produkcja też maczała palce w tym ''romansie''.
oitnb61
Poster
Posty: 1874
Rejestracja: 03 kwie 2019, 16:14
x 76
x 676

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: oitnb61 »

Oczywiście. Przecież Olus taki biedny, a Madzia głupiutką jak but. Jak ja jestem w kimś zakochana, to nie pozwoliła bym żeby ktoś przy mnie gadał na tą osobę. Dostałby po gębie co najwyżej. A ten wyśmiewał się z niej do innych, pozwalał obgadywać. NOMINOWAL ją, BO TAK.
Awatar użytkownika
Imon
Junior
Posty: 871
Rejestracja: 11 maja 2016, 17:11
x 544
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Imon »

bustram pisze: 15 cze 2019, 12:41 @pulkownik
Wczoraj Igorowi też finaliście pozwalała wkładać łapy do cycków i się śmiała. Radek natomiast jako dżentelmen powiedział jej, że pięknie wygląda to mu się dzisiaj odwdzięczyła pięknie jakimiś insynuacjami. Dlatego napisałem tak a nie inaczej...
Chyaba ogladalismy 2 różne stream. Marlena stanowczo powiedziała Igorowi, że jej się to nie podoba.
oitnb61
Poster
Posty: 1874
Rejestracja: 03 kwie 2019, 16:14
x 76
x 676

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: oitnb61 »

Zapraszam na wykop. Właśnie obrażają tam Magdę za to, że powiedziała albo przyjaciel albo wrogowie.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

No to jeśli Igor jest za chamski, Radek fałszywy a po Madzi jadą to już chyba wiemy kto zostanie zwycięzcą tej edycji BigBrothera. Od jakiegoś czasu go obstawiałem i wszystko wskazuje na to, że wygra Bartek. To najlepszy kandydat, nie uwikłany w żadne dramy.
MB89

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

oitnb61 pisze: 15 cze 2019, 12:58 Zapraszam na wykop. Właśnie obrażają tam Magdę za to, że powiedziała albo przyjaciel albo wrogowie.
Nie piszę że wykop jest jakimś lepszym portalem od tego, ale widzę że w BIG BROTHERze promują te forum, a nie wasze. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38169
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Jutro na Arenie tylko zaproszeni goście i rodziny w studiu, obcy tylko pod drzwiami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości