[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2238

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ruda z wyglądu kontrowersyjna, ale wrażenie najlepsze robi swoja naturalnością.

Choć ta trójka w ogóle mnie nie powala.
Wiolaass
Użytkownik
x 24
x 30

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Wiolaass »

Wiktoria chyba faktycznie najlepsza...
leszczak
Użytkownik
x 2
x 27

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: leszczak »

Seweryn przypomina mi trochę z wyglądu czytelnika Biblii z poprzedniej edycji. Ale mowi do rzeczy i jest OK. Jeśli wejdzie też może robić im treningi z rana. Martyna ma ego monstrualnej wielkości. Wiktoria na plus
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 968
x 2794

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: pulkownik »

W każdym razie cała trójka jest mimo wszystko ciekawsza od Karoliny Włodarskiej.
Guuki
Użytkownik
x 5
x 19

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Guuki »

Rzadko się tu udzielam, ale chciałbym wtrącić swoje 3 grosze odnośnie domu Wielkiego Brata. W edycjach na całym świecie dom z edycji na edycję przechodzi generalne zmiany, ogromne metamorfozy, nie ma mowy o takim samym wystroju wnętrz przez dwie edycje z rzędu.
Mnie się podoba takie podejście, bo dzięki temu każda edycja ma swój unikalny klimat, a widz z każdym pomieszczeniem wiąże pamiętne sytuacje z domu. Widzę różową kuchnię z edycji X, wow, pamiętam jak Julcia i Marzenka kłóciły się tam o brak jajek do ciasta. I to jest fajne. Nasza kuchnia z czerwonymi meblami nie będzie już taka unikalna, bo cały czas będę tam widział pazernie podjadającą z lodówki Kaśkę i gdy w nadchodzącej edycji też ktoś będzie podjadał, ciężko po latach będzie sobie przypomnieć, czy to się działo w BB6, czy w BB7. A tak byśmy z konkretnym wystrojem kojarzyli konkretne osoby i sytuacje. Dlatego wygląd domu Wielkiego Brata ma dla mnie ogromne znaczenie - i wcale nie trzeba na to wydawać kupę kasy.
W Finlandii też nie wydali fortuny, a dom wygląda cudnie. Szczególnie pokój zwierzeń, zrobiony z pomysłem. U nas ustawili tylko fioletową sofę z Agata Meble na czerwonym tle, oklepanym zresztą materiale wygłuszającym.

Obrazek
annawoj1104
VIP Expert
x 223
x 771

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Ta kosmetyczka co ma jaja trochę gadaniem Maciejową przypomina, tamta tez jaka ona przebojowa jak rządzić lubi etc, a potem dała rządzić ale sobą i była cieniem Maciusia...
MB89
Obserwator
x 226
x 143

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: MB89 »

Wszedłem teraz na instagrama od Andzeliki i Igora oni wprost powiedzieli na temat tego głosowania ''znowu będę z ludzi wariatów robić'' i ''że telewidzowie nie mają na to żadnego wpływu'' ostro ciekawe czy tak mogą?
Awatar użytkownika
TheMask_PL
Użytkownik
x 1
x 5

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: TheMask_PL »

Głosowanie jest zarąbiste :D można od razu wybrać ilość kasy przelanej na konto TVN :D Masz kasę, idziesz dalej :D
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2238

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Martyna przypomina też trochę Angelę, która w sekretnym też była taka wyszczekana, a potem przycichła.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 959
x 374

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dejmian »

Uczestnicy już na pierwszy rzut oka wydają się ciekawi, a przede wszystkim, i co najważniejsze, normalni. Wstrzymam się jednak z oceną, bo ich po prostu nie znam. Niestety, to głosowanie jest kiepskie i nadal nie rozumiem po kiego grzyba do tego wracają po porażce tego systemu głosowania w BB6. Wejdzie zdaje się tylko jedna osoba, a dwie potencjalnie ciekawe wylecą. Na pewno ta trójka robi dużo lepsze wrażenie niż Maciek i Agnieszka w wiosennej edycji. Mniej w nich gwiazdorzenia - przynajmniej na tę chwilę.
11 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
Saba397
Obserwator
x 30
x 122

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Saba397 »

@Dejmian
Wiadomo głosowanie zrobili by im się remont domu zwrócił ;D
bustram
Activist
x 83
x 1523

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

@Karol pewnie chodzi z głową w chmurach. W końcu spełniło się jego marzenie i ma swoją Gosię Ohme na co dzień w paśmie śniadaniowym. Ale żeby nie było mu za słodko to dorzucili mu Filipa Chajzera w pakiecie ;D
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
x 255
x 900

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Manieq »

Z wyglądu stawiałbym na Martynę, z kolei z charakteru - zdecydowanie trafia do mnie Wiktoria, która na pierwszy rzut oka wydawała mi się zupełnie inna i szczerze byłem mocno zaskoczony po jej wizytówce. Co do Seweryna się nie wypowiem, bo mam uraz do tych wszystkich trenerów personalnych - szczególnie po dwóch polsatowskich wyspach.
POZDRAWIAM | MANIEQ
Guuki
Użytkownik
x 5
x 19

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Guuki »

Zagłosowałbym na Wiktorię, ale jest Ślązaczką, a mnie ta śląska gwara do gorączki doprowadza, więc nie. A Martyna i Seweryn tacy nijacy. Wstrzymam się.
tinsel
Activist
x 617
x 1202

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Ja zdecydowanie jestem za Wiktorią, ale patrząc na pozostałą dwójkę i Karolinę obawiam się, że z wyborem uczestników znów coś nie poszło. A jak wiemy wybór mieli duży. Oby to były tylko moje złe przeczucia ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”