[TVN/TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Fillion
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Fillion » 06 paź 2019, 0:51

wiatriwoda pisze:
06 paź 2019, 0:47
No chyba Kaśka i Vasyl musieli hamować Dawida, bo nazwał Kamila chu..em. I tak może wypaś kolejny uczestnik.
To Kamil też musiałby wyleciec bo też nazwał Dawida c**j....
Paweu
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Paweu » 06 paź 2019, 0:51

Stąd ta jego "choroba". No ja widzę, że raczej nie bez przyczyny była żona chce go pozbawić praw rodzicielskich do syna. Kto normalny w takiej sytuacji zamyka się w jakimś domu na być może 3 miesiące i nie wie kompletnie co się z tym dzieckiem dzieje?
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 06 paź 2019, 0:54

Właśnie słuchać Dawida lekko w PZ na Jedynce.
Nadiab
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Nadiab » 06 paź 2019, 0:54

Wg mnie Kamil celowo tak robi, żeby wzbudzać emocje.. Dawid od początku programu mówił, że lubi piwo ;) on go prowokuje.. mówi cały czas, że nie lubi piwa a wypił 4 a piwo od Martyny celowo na widoku wylał bo wiedział jaka będzie reakcja.. jest cwany bo wie, że w awanturze wszyscy na niego siądą i będzie ofiarą.. ;) co najlepsze w życiu osobiście znam parę takich dziadów.. i nie dziwię się z reakcji grupy.. bo nawet błaha sytuacja może być mega pożywką dla tego typu osobowości ;)
Paweu
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Paweu » 06 paź 2019, 0:56

WB pytał Dawida w PZ o rękoczyny w stosunku do Kamila.
Barteg
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Barteg » 06 paź 2019, 0:56

Właśnie chciałem sobie zobaczyć dokładnie co powiedział Dawid, że tak go hamowali, ale nie idzie zrozumieć nic oprócz "ch*ja". Swoją drogą Mateusz i Dawid nie pierwszy raz już się zbyt mocno odpalają i może im to zaszkodzić w przyszłości.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 06 paź 2019, 0:57

A pewnie liczyli na to hah.

Ale z emocjami Dawida może dziać się sporo.
Awatar użytkownika
semperadastra
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra » 06 paź 2019, 1:06

Było to piwo Kamila, więc mógł zrobic z nim co chciał. Nic niebywałego. On specjalnie takie coś robi, żeby ich prowokowac, a oni pozwalają sobie na to. Zamiast mieć z tego zabawę, oni robią z tego spinę. Brawa dla Kamila, reszta niestety się nie popisała... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

BB FAVES: WIKTOR & KAMIL

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Nadiab
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Nadiab » 06 paź 2019, 2:00

Dobrze obrazuje postać Kamila sytuacja u góry z Łukaszem i jego przekazywanie informacji co dzieje się na dole, np. "Teraz Wiktor rozlał całe piwo po całym salonie i wszyscy się z tego śmieją a ja tylko.." ;) (gdzie przez przypadek zderzył się Dawid z Wiktorem i się ulało piwo a śmiał się tylko on)Wniosek z tego taki.. że faktycznie, może część sytuacji jest prawdziwa, miała miejsce w życiu Kamila..tylko stosuje hiperbole 😂
Nie jestem jego przeciwniczką, Gośki też.. nie ubóstwiam ich i dostrzegam w nich duże wady.. ale obojgu nominowanym nie można odmówić tego, że są "jacyś"- wyrażni i energetyczni dla show.. nie chce, żeby takie osoby odpadały na początku ;) np straty Oli w ogóle nie odczułam.. i Malwiny mimo, że jest sympatyczna, przypuszczam też bym nie odczuła. Pamiętam jak Karo knuła z Łukaszem, żeby rozbić trio Mateusza, Kamila i Dawida.. już wtedy czułam, że sami się od siebie oddalą ;) Ciekawym wyzwaniem byłoby związanie Kamila i Dawida.. lub wyznaczenie w parze ;) dlatego szkoda, że ktoś akurat z tej 2odejdzie teraz.. mimo, że oboje momentami asceniczni ( Gosia w siatce lub " idącą spać" a Kamil w stringach ) i irytująco - odpychający to mogą jeszcze dać sporo emocji ;)
MB89
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: MB89 » 06 paź 2019, 2:26

Ta cała ekipa jest dla mnie niepoważna. Robią awanturę o wylanie piwa. Było to piwo od Martyny która nie chciała już go pić. Dała mu to piwo i go wylał, jak mu dała to piwo to mógł zrobić z tym piwem co chciał. Oni robią awantury o głupie piwo, dla mnie Ci ludzie są niepoważni. Mam wrażenie że Ci ludzie nie widzą świata poza alkoholem i żarciem. I tak te piwo mieli oddać produkcji która i tak by te niewypite piwo wylała. Grek gra wielkiego bohatera, mówiąc że Kamil jest niby od produkcji, a on gra w paradokumentach stacji która emituje teraz BIG BROTHERa, a jego dziewczyna jest jedną z głównych bohaterek 19+. Dawid za to bardzo chce dominować w tej grupie, wraz z Mateuszem dla mnie ''przegranym'' pływakiem który przed cała Polską przyznaje się że brał narkotyki.
BB view
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: BB view » 06 paź 2019, 3:25

Dawid powinien ponieść karę za mocne słowa wobec Kamila, może nie OUT ale jakoś powinni napiętnować takie zachowanie.
Madagaskar
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Madagaskar » 06 paź 2019, 8:21

A ja uważam, że jedynie Kamil wie do jakiego programu przyszedł. Big Brother to rozrywka, która ma nam pokazać najgorsze cechy uczestników. Ich słabości, wady, uwiecznić najgorsze cechy charakteru, które skrywają przed światem. Wszyscy w Social media i w życiu codziennym pokazują się od najlepszej strony. Gdzie oni nie byli, czego oni nie widzieli, jacy są piękni i wspaniali, ile to nie robią dla innych. To już wiemy. A Wielki Brat wyciąga z nich najgorsze. I właśnie Kamil to wie. Wylał piwo i pokazał nam wszystkim słabość Dawida i Mateusza. Jeden i drugi chce być przywódcą. Każdy z nich, pewnie jak każdy z nas, nie lubią jak podważa się ich słowa, obaj lubią mieć ostatnie słowo w dyskusji. Kamil doskonale wyciąga ich słabości na naszych oczach. I to tylko jedna sytuacja, A przecież była ich tu cała masa. Ot choćby zadanie Sary. Gdyby tak myślała o całej grupie, miała by gdzieś ten immunitet bo , nie wierzę że nie, doskonale zdaje sobie sprawę że nikt na nią nie zagłosuje, to odpuściła by zadanie żeby grupa miała więcej na jedzenie, o które ciągle
jest wojna. A ona myslala tylko " o czubku swojego nosa". Ale wsrod grupy jest ok, nic się nie stało. A co by było gdyby to zadanie przypadło Kamilowi? Odrazu by wysłali na niego wiadro pomyj o ten czubek nosa. Gośka i Kaśka, ich to nie cierpię, oddały jedzenie, którego ciągle im mało, za alkohol. I znów grupa uznała, że jest ok. A co gdyby zrobił to Kamil? Kaśka by to zagryzla, A reszta wieszala by na nim psy. Prawda? Kamilowi biję brawo bo gość wie, że to nie tylko walka o pieniężną wygraną ale również o pokazaniu każdemu z nich ich słabości. Tylko, że oni jeszcze tego nie odkryli. P.S. Dawid, Natalia, Kaśka, Gośka, Mateusz i ten pajac Wasyl... Ich wszystkich razem w kosmos. Sami między sobą też by się zjedli A Natalia kazala by " patrz się na mnie"
mina2019
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mina2019 » 06 paź 2019, 8:38

@Madagaskar całości lepiej ująć się nie da.
Trafione w punkt i zgadzam się w 100%.
Kati33
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 06 paź 2019, 8:46

@Madagaskar - I ja tez sie zgode. Nawet jesli Kamil nie jest naslany przez produkcje, to robi tam dobra robote. Pokazuje zle cechy uczestnikow. Bardzo trafne nawiazanie do Instagrama. Tam jest wszystko na pokaz a tu widac jacy ludzie sa. Przykre jest to , ze wszystko sie obraca wokół alkoholu.
Stasia080818
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Stasia080818 » 06 paź 2019, 10:05

Nie chce być niemiła, ani wyjść na jakąś nazistkkę czy coś....Ale Ania przypomina mi z wyrazu twarzy Putina...wyraz twarzy, oczy, nos, I to z jakim stoickim spokojem I uśmiechem mówi różne rzeczy..Putin

Zanim zakrzyczycie, "zapiszecie" to co stwierdziłam. Przyjrzyjcie się...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”