[TVN/TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
typeO
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: typeO » 12 paź 2019, 9:00

To chyba jeszcze skutki tego, że nie chciała rano ćwiczyć, ale dlaczego Natalka ma karę, to już nie wiem. Nie rozumiem czemu służy dawanie im alkoholu po 1 godzinie. Chyba żeby rano jeszcze później wstali. Wczoraj to było kompletnie zbędne, a przerwanie tej imprezy to już skandal, który niczemu nie służył.
Wenka
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Wenka » 12 paź 2019, 10:44

Mnie wczoraj rozwaliła akcja z majtkami 😖 Sara przez pomyłkę pierdzi w stringi Martyny? Tego jeszcze nie było 😁 Jak wyszła ta akcja to pomyślałam że pewnie Mateusz pochował sobie bo on ma jakieś dziwne upodobania, no ale jak już Sara się przyznała to padłam, przecież to jest obrzydliwe 🤮. Nie dziwię się Martynie że rozdmuchała sprawę, też bym tak zrobiła 😁. To zachowanie Sary do Mateusza też ją pogrąża, przecież ma męża i to z wyglądu o wiele fajniejszy od tego dziwaka, żeby tylko miała do czego wracać. Tak się przewrotnie toczy życie w bb, w jednym tygodniu najfajniejsza uczestniczka a za tydzień żenada, może jeszcze się ogarnie i wróci na dobre tory 🙂
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 12 paź 2019, 11:05

Afera Majtkowa brzmi naprawdę dziwnie, pomijając, że była śmieszna, to kto wie, co jeszcze wyjdzie w życiu Sary, o czym nie wiemy.
Kati33
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 12 paź 2019, 11:08

Nie widzialam wyznania Sary. Czy ona jest niepowazna? Uzywanie czyichś majtek to oczywiscie obrzydliwe.
Wenka - masz zdjecie meza Sary??
Wenka
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Wenka » 12 paź 2019, 11:55

Kati33 pisze:
12 paź 2019, 11:08
Nie widzialam wyznania Sary. Czy ona jest niepowazna? Uzywanie czyichś majtek to oczywiscie obrzydliwe.
Nie mam, pokazywali go w pierwszym odcinku tylko jak ich wprowadzali 🙂
Elysabeth
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Elysabeth » 12 paź 2019, 12:01

W wizytówce Sary jest pokazany
Artemida
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Artemida » 12 paź 2019, 12:18

@Karol - dzięki za info, podpis już mam :P
Postaram się poprawić :)

Przed chwilą skończyłam oglądać wczorajszy odcinek BB ( bodajże 29 ) i w końcu zostało pokazane dosadnie to, o czym wcześniej pisałam - że Sarah zbytnio uzależniła się od Mateusza i wręcz jest nim odurzona. Jak na osobę, która ma rozegrane wszystko, inteligentną i cwaną, myślę, że to jej zauroczenie Mateuszem, jest niczym u nastolatki zupełnie nieprzemyślane i chyba zapomniała o tym, że w tej chwili mieszka w małej wsi, gdzie pewnie wszystko jest na świeczniku i poddawane osądom.
Pal licho z nią, bo to jej decyzje i zachowanie, ale szkoda mi jej partnera, bo nawet widzowi szkoda na to patrzeć.
I to jej ciągłe mizianie i smyranie Mateusza. Przypuszczam, że Mati doświadczył w ostatnich dniach więcej przyjemności ze strony Sary niż jej obecny partner, z którym jest od dwóch lat, a z którym nie śpi niby z powodu "chrapania".
Mateusz też jest w kłopocie, bo jemu podoba się Malwina, a widzi to zauroczenie jak to mówi starszej od niego Sary i nie wie, co z tym zrobić.
Inni uczestnicy też dostrzegli już to napalenie Sary - np. rozmowa Wiktora z Matim w SR.
No i ten jej wzrok i smutek, kiedy Mateusz masował Malwinie stopy oraz ten jej płacz i słowa, że ona go kocha.
Dla mnie to żałosne w przypadku kobiety, która ma 37 lat, a która zachowuje się niczym niedoświadczona nastolatka.
Każdy ma prawo do własnych przemyśleń i wyrażenia własnego zdania.
Zbytecznym jest przekonywanie innych do przejścia na tę drugą stronę, jeśli tego nie czują.
Artemida
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Artemida » 12 paź 2019, 12:21

Kati33 pisze:
12 paź 2019, 11:08
Nie wiem, czy to dozwolone, zaryzykuję, tutaj masz:

https://www.gala.pl/galeria/kim-jest-ni ... rother-2-7
Zbytecznym jest przekonywanie innych do przejścia na tę drugą stronę, jeśli tego nie czują.
Artemida
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Artemida » 12 paź 2019, 12:32

@Yurishka
dlatego nie zatrudnia się kogoś zbyt pochopnie, a jedynie po wnikliwej analizie
Kati33
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 12 paź 2019, 12:33

Dzieki Artemida., bo wizytowek za granica nie mozna obejrzec ;) Nie jest facet przystojny i moze dlatego na Mateusza Sarah leci? Jednak Mateusz dla mnie jest kompletnie niemęski :-\
Wenka
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Wenka » 12 paź 2019, 12:35

Kati33 pisze:
12 paź 2019, 12:33
Dzieki Artemida., bo wizytowek za granica nie mozna obejrzec ;) Nie jest facet przystojny i moze dlatego na Mateusza Sarah leci? Jednak Mateusz dla mnie jest kompletnie niemęski :-\
Jakoś w tv lepiej wyglądał 😁 Ale I tak lepiej pasuje do niej niż Mateusz 🙂
Artemida
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Artemida » 12 paź 2019, 12:39

Z pewnością mąż bardziej pasuje ( w tym gabarytami i wiekiem ) do Sary, a ponadto sama sobie go wybrała, więc jakaś konsekwencja się należy i lojalność, a stawia go w tej chwili w niedogodnej sytuacji.

Z Mateusza strony może liczyć jedynie na pięć minut w jego życiorysie i jakieś tam wykorzystanie jej zauroczenia - czytaj to jak chcesz :)
Kati33
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 12 paź 2019, 12:46

Wiadomo, ze wyglad nie ma znaczenia jak sie kogos kocha. To jej maz w koncu i nalezy sie mu szacunek. Nie powinna wyznawac milosci kolesiowi, ktory liże stopy obcej kobiecie( Malwina) na wizji i robi z siebie pajaca :P
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 12 paź 2019, 12:48

Myślę, że świat Saryh jest trochę inny, niż typowo "polski", skoro mówi, że maż jest bardzo otwarty, a ona jest wielką imprezowiczką, od młodości w różnych środowiskach otwartych seksualnie, to być może to taki układ rodzinny.
Awatar użytkownika
bee
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bee » 12 paź 2019, 12:56

Najciekawszą postacią jest Kamil.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”