[TVN/TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 65
x 1981

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 14 paź 2019, 0:37

Teraz jej posłodził na szczęście, że ciężko jej po nominacjach, ale w sumie mógł coś wygadać, bo nie wie, że go słuchają.
0 x
lukiluki
Obserwator
x 189
x 243

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: lukiluki » 14 paź 2019, 0:38

@tamianka Trzeba Ci polać, dobrze prawisz. Dodam jeszcze coś od siebie. Ja np. bałbym się o to na jaką grupę trafię, bo w zależności od tego pokazałbym którąś ze swoich dwóch skrajnych stron osobowości. Przykład z życia, studia: pierwsze zacząłem, bo myślałem, że grafika komputerowa, to jest to, czym chciałbym się zajmować, ale tak wyszło, że w międzyczasie dostałem pracę w logistyce. I wtedy BUM, jednak wolę to. A skoro tamto już zacząłem, to postanowiłem spróbować pociągnąć drugi kierunek równocześnie. Na informatyce nie czułem w ludziach luzu, uważałem ich za dziwnych i sztywnych, więc nie potrafiłem się zbytnio odnaleźć w grupie. Byłem takim Przemkiem, który odpadł z domu jako pierwszy, bo prawie z nikim nie gadał i się nie otworzył. Za to na logistyce miałem w grupie prawie samych pozytywnych wariatów, z którymi po dwóch zjazdach czułem się jak ze starymi kumplami. Jakbyśmy się znali od zawsze. Momentalnie tak się rozkręciłem, że już nie byłem takim Przemkiem, a raczej Dawidem. Nie z boku grupy, a w jej centrum. Tak samo mam w pracy i wśród znajomych - jestem bardziej w centrum. Bałbym się, że trafiając na nieodpowiednią ekipę, nie pokazałbym tego, jaki jestem naprawdę. I to przed całą Polską.
0 x
tinsel
Activist
x 560
x 1090

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel » 14 paź 2019, 0:58

Chowają się przed Mateuszem :)
0 x
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 65
x 1981

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 14 paź 2019, 0:59

Ale akcja na koniec streama, chyba nie przeciągną, a szkoda.

Wszyscy schowali się w ogrodzie, a Mati wraca za chwilę z SR, a tam jeszcze flirtuje z masazystką hah
0 x
Awatar użytkownika
rafal_rambo
Obserwator
x 6
x 136

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: rafal_rambo » 14 paź 2019, 1:01

Kuźwa, niezła akcja sie szykowała a tu koniec streama, ehhh
0 x
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 65
x 1981

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 14 paź 2019, 1:02

Przegięli, żenada.
0 x
tinsel
Activist
x 560
x 1090

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel » 14 paź 2019, 1:03

Widać, że Mateusz już wyszedł i chyba ich szuka ;)

Znalazł Sarę za wanną spa, więc chyba akcja im nie wyszła do końca ;)
0 x
AgnieszkaPriv
Użytkownik
x 26
x 4

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: AgnieszkaPriv » 14 paź 2019, 1:11

Mogli by ten stream wydłużyć w rekompensacie za wczoraj tym bardziej że taka akcja się rozwineła
0 x
Jordi
VIP Expert
x 1384
x 1624

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi » 14 paź 2019, 1:13

Po nominach ewidentnie najgorsze miny Anki i Sary.

Anka z początku "trzymała fason", ale po kilku minutach już mina zrzedła. Sara oczy wielkie i kompletne zaskoczenie nominacją.

Kamil i Kaśka totalnie na lajcie to przyjęli i to może im bardzo pomóc.

A te nowe zobaczymy jakie będą, ale w takim razie będzie w BB tylko 5 facetów i aż 8 babek :o
1 x
lukiluki
Obserwator
x 189
x 243

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: lukiluki » 14 paź 2019, 1:18

Wszyscy już wyszli z ukrycia. Nie było sensu się dalej ukrywać, jak już Mati znalazł Sarę ;)
0 x
Awatar użytkownika
FA98
VIP Expert
x 102
x 616

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: FA98 » 14 paź 2019, 1:28

A zatem Arena przyniosła takie przetasowanie:

Obrazek

(nie uwzględniłem jeszcze nowych osób, te dojdą jutro, w sumie to już dziś)

I jeszcze czwórka nominowanych, to i od razu się dzieje w ankiecie :D
---
[ Spoiler ]
---
Głosujemy tutaj:
viewtopic.php?f=100&t=12009
0 x
Barteg
Obserwator
x 1709
x 305

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Barteg » 14 paź 2019, 1:43

Nadrobiłem sobie Arenę, więc parę słów:
- nudne i słabe rozwiązanie z autonominacją i immu, do tego immu dla Mateusza, który niestety pewnie i tak nie byłby nominowany, ale jak dla mnie jest fatalny i pierwszy do wylotu
- Kamil chyba jednak wcale nie jest taki nietykalny jak niektórzy myśleli - 43% z marnym Łukaszem to naprawdę dużo
- Dawid fatalne zachowanie z nominacją Kasi - żadne zagrożenie, do tego ona go przecież uwielbia, kompletnie niezrozumiały ruch
- duży szok, że Natalia znowu całkiem gładko przeszła przez nominacje, ale w sumie prawda jest taka, że kandydatów do wylotu tam jest mnóstwo, a Natlia pewnie nie jest w ich oczach takim zagrożeniem jak Kamil czy Sarah
- Kasia jakby była bystrzejsza to by się zorientowała o co biega i wskazałaby kogoś kogo jednak bardziej lubi do tej kary
- ogólnie ciekawy tydzień się zapowiada pod względem nominowanych i na ten moment bardzo trudno przewidzieć kto odpadnie, jak dla mnie każdy możliwy
- jeżeli te dwie dziewczyny to nowe uczestniczki to jednak szok, że dają dwie kobiety, a żadnego faceta, szczególnie biorąc pod uwagę stan grupy, do tego nie rozumiem po co aż dwie, ale ja ogólnie nie jestem fanem wchodzenia nowych ludzi w trakcie programu, także jak dla mnie im mniej tym lepiej

Btw. wiem, że Wiktor nie ma brata bliźniaka, ale dzisiaj na koncercie spotkałem gościa wyglądającego niemal identycznie jak Wiktor, zarówno pod względem wyglądu jak i ubioru :D
1 x
Kati33
Junior
x 497
x 497

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 14 paź 2019, 8:18

Karol, mysle, ze na temat Chajzera ,ze brzydki jak zawsze, napisales żartobliwie bo nie gustujesz w facetach? ;) Nie jest on moze idealem faceta, jednak schudl , jest zadbany i nie mam nic do niego :)
Nie rozumiem dlaczego Mati cieszy sie taka popularnoscia :o Mnie on drażni od samego poczatku. Jest sztuczny, te okropne rumience jak u Matrioszki :P No a zachowanie to juz katastrofa kompletna.Facet mentalnie zatrzymal sie w wieku 17 lat :rolleyes: To ze sie uwziął na Kamiila i ciagle na niego glosuje tez mi sie nie podoba, podobnie jak u Dawida :redface:
Jedna z tych dziewczyn, ktore wejda kojarze bo ogladam Top Model. Ladna, zgrabna i fajna; Jednak sexu to chyba z nia nie bedzie, bo jest zwiazana z fajnym, przystojnym facetem . Chociaz niektorym widze ze to nie przeszkadza. Np Malwina lubi zeby ja obmacywac :rolleyes:
0 x
typeO
Obserwator
x 163
x 387

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: typeO » 14 paź 2019, 9:13

Z ust mi to wyjęłaś - Malwina niby tak się martwi co powie chłopak, a chętnie się obmacuje z Mateuszem, Dawidem, flirtuje z Wiktorem i ogólnie lubi być adorowana. Wszystkim się podoba i jakoś nikt nie narzeka, że nic nie robi i nie angażuje się za bardzo w życie grupy. Też nie rozumiem dlaczego Mateusz ma taką popularność. Czekam kiedy wreszcie ktoś mu powie, że parodiowanie Marcinka jest słabe. Może się doczekam, chociaż wątpię. Wiktor z kolei to wytrawny gracz. On nie ma nieprzemyślanych wyskoków. W kontaktach z kobietami też się kontroluje, żeby za bardzo nie przesadzić. Ciekawie opowiada i z sensem - może jedynie za bardzo chwali się podbojami seksualnymi, ale chcielibyśmy słuchać wynurzeń na temat zakupów w Lidlu? Ja zdecydowanie nie.Rozwalają mnie jego parodie i celność uwag. Pomimo małych zastrzeżeń to obecnie mój numer jeden. Dawid to też gracz, ale bardziej chaotyczny i nerwowy. Typowy narcyz, który nie znosi konkurencji. To go może zgubić. Kamil się nie liczy raczej w tej rozgrywce z powodu swojej nieprzewidywalności i fantazji oraz niewątpliwej gry aktorskiej. Kleszcz to człowiek bez honoru i ogłady, który zrobi wszystko dla pozostania w programie. Jak dla mnie to powinien odpaść. Obecnie mój prywatny ranking to: Wiktor, Dawid, Ania, Martyna, Kamil, Sara, Kasia, Natalia, Mateusz, Kleszcz, Malwina.
Ostatnio zmieniony 14 paź 2019, 9:20 przez typeO, łącznie zmieniany 1 raz.
1 x
Kati33
Junior
x 497
x 497

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 14 paź 2019, 9:19

typeO - niezle z tym Lidlem :lol: O Lidlu to by mogla pogadac przekupa Kasia ;) Mnie tez troche te opowiesci Wiktora o sexie irytowaly, ale faceci lubia sie chwalic w tych tematach ;) W kazdym razie Wiktor ma klase, w przeciwienstwie do Mateusza oczywiscie.
Malwina to okropna kokietka i dziwie sie ,ze dziewczyn nie drazni. Ja to takich kobiet skupionych glownie na swoim wygladzie nie lubie :huh:
Ostatnio zmieniony 14 paź 2019, 9:39 przez Kati33, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”