[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Oxygen
Obserwator
x 250
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oxygen »

^ Domyślam się :D Małe przetasowanie wśród mieszkańców jak widać było wskazane.

A na live Wiktor i Kamil rozmawiają o Natanie (stwierdzili m.in.: że potrzebuje terapeuty)
Awatar użytkownika
semperadastra
Obserwator
x 119
x 197

[TVN/TVN7] Big Brotherw

Post autor: semperadastra »

oitnb61 pisze:
26 paź 2019, 1:07
semperadastra pisze:
26 paź 2019, 1:05
Rocky77 pisze:
26 paź 2019, 0:58
Pierwsza edycja polskiego BB - prawie wszystkie panie nago pod prysznicem. Mija 20 lat, nagość na każdym kroku, a panie w ubraniach się kąpią. Jak żyć WB???? :D
Dokładnie !!! Też zwróciłem na to uwagę. Marquis de Sade się w grobie przewraca, widzac tę żałosną wstydliwość i pruderię... :)
Żałosna? Rozumiem, że ty w dupie masz swoją intymność?
Raczej nie lubię zahamowań, zwłaszcza w sferze seksualnej czy nagości... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

BB FAVES: WIKTOR & KAMIL

CITIUS ALTIUS FORTIUS
bustram
Activist
x 83
x 1508

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Oxygen pisze:
26 paź 2019, 1:39
A na live Wiktor i Kamil rozmawiają o Natanie (stwierdzili m.in.: że potrzebuje terapeuty)
Też mi odkrycie - ja to wiedziałem już w momencie kiedy wchodziła. I nie chodzi mi tu nawet o orientację czy przebieranie się za faceta - po prostu było widać już na wizytówce arenowej, że coś u niej nie funkcjonuje. TVN zaś skwapliwie to wykorzystał biorąc ją do programu.

@Rocky77
Od początku to piszę - nie po to idzie się do takiego programu, by się zakrywać ręcznikami (żeby tylko ciało, ale i kabinę !). Po prostu beztekstylność łazienkowa powinna być takim niepisanym standardem.

PS. mój post nr 3333 :)

PS2. ja bym wpuścił do nich Łukasza i Justynę oraz Igora i Maćka. Ale by się wtedy działo ! :lol:
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

Millady pisze:
25 paź 2019, 20:45
Mam takie dziwne uczucia co do wylotu Natana i Kamila.
Jak wypadnie Kamil to wkurzę się, że nie Natan.
Jak wypadnie Natan to wkurzę się, że nie Kamil.

Jak żyć??!! 😂😱🤷🏻‍♀️
Najlepiej jakby oboje wypadli i z Ewunia na dokladke. Tego sie juz ogladac nie da. Troche mi zal Dawida, ale chyba mial juz dosc tej dziecinady.
Nikt tam sie nago nie kapie? Nie wiem, bo mnie to nie interesowalo, ale jestem zdziwiona. Skoro produkcja umawia sie na jakies niedobre gierki romansowe , to chyba mogli im nakazac sie kąpać nago. A moze nie maja co pokazac? Wstydza sie? Np Monika Sewiolo czy Alicja Walczak to byly atrakcyjne babeczki ;) A tu same deski i jedna z silikonami.
kamilefverlund
Użytkownik
x 73
x 47

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kamilefverlund »

a odnośnie Kamila (który jest moim fav.) to trafiła kosa na kamień jeśli chodzi o relacje z Ewą. Wczoraj gra w pytanie czy wyzwanie i zadanie Kamila z kostką lodu to według Ewy (w rozmowie z Wiktorem tylko "gierki" - mówiła też o tym, że jej relacja z Ewą to bardzo poważne uczucie że ja "j...o" czy coś takiego) a więc aktor uległ aktorce trochę lub nie rozpoznał się na jej grze albo ja nie wiem o co chodzi...
fajna rozmowa Kamila i Wiktora pod koniec streamu 1:30-2:00... Wiktor bardzo fajny i dobrze komentuje relacje, konotacje i decyzję produkcji, dobre przemyślenia ogólnie , także relacji Kamil i reszta grupy. Opowiedziała mu o rozmowie z Ewą...

Ciekawe czy to dziś puszcza w tv.
Rocky77
Użytkownik
x 6

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Rocky77 »

Kati33 pisze:
26 paź 2019, 8:19
Millady pisze:
25 paź 2019, 20:45
Mam takie dziwne uczucia co do wylotu Natana i Kamila.
Jak wypadnie Kamil to wkurzę się, że nie Natan.
Jak wypadnie Natan to wkurzę się, że nie Kamil.

Jak żyć??!! 😂😱🤷🏻‍♀️
Najlepiej jakby oboje wypadli i z Ewunia na dokladke. Tego sie juz ogladac nie da. Troche mi zal Dawida, ale chyba mial juz dosc tej dziecinady.
Nikt tam sie nago nie kapie? Nie wiem, bo mnie to nie interesowalo, ale jestem zdziwiona. Skoro produkcja umawia sie na jakies niedobre gierki romansowe , to chyba mogli im nakazac sie kąpać nago. A moze nie maja co pokazac? Wstydza sie? Np Monika Sewiolo czy Alicja Walczak to byly atrakcyjne babeczki ;) A tu same deski i jedna z silikonami.
Ania, Martyna, Ewa - to są bardzo atrakcyjne dziewczyny.
kamilefverlund
Użytkownik
x 73
x 47

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kamilefverlund »

a jeszcze fajny tekst Kamil na wczorajsze pytanie z gry: uroda czy rozum cos bys wybral?

odpowiedz Kamila: oczywiscie wybral bym rozum, wiele go potrzebuje, szukam kobiety, ktora go ma
typeO
Obserwator
x 186
x 443

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: typeO »

Wczorajszy dzień pokazał, że odejście Dawida miało sens i dużo dobrego zrobiło dla programu. On się tak zafiksował na Kamila, że nie było już odwrotu, a grupa była pod jego wpływem, Mimo wszystko szkoda, bo dawał dużo z siebie, ale nieznośna chęć dominacji przekreśliła jego szanse w programie. Okazało się, że reszta może razem z Kamilem współpracować, bawić się i rozmawiać. Zwłaszcza rozmowa z Wiktorem na koniec streamu była ciekawa. Oprócz tego wczoraj Ania odpaliła się na maksa - świetne taniec - oj, potrafi być zmysłowa, ale subtelnie. Świetny show Wiktora z Malwiną i świetna Martyna, która niestety musi trochę się wstawić, żeby się rozluźnić. Również muszę pochwalić zabawę w pytania i wyzwania, która przebiegała tak, jakby rzeczywiście WB układał pytania pod konkretnych uczestników. Oprócz tego ciąg dalszy dramy Natana z Ewą i Kamilem, sztywna, nienaturalna Natalia i Mateusz leżący na stole - a dziś będą tam jedli,
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 76
x 2119

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Biedny Vasyl prosił o maszynki na golenie klaty i pleców, dostał zadanie i Malwina musi mu wydepilować dywany plastrami, drze się niemiłosiernie ;)
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Rocky77 - Ania jest ladna i zgrabna, ale moze ze wzgledu na chlopaka sie wstydzi rozebrac. Martyna, mysle ze jest przecietna, ale ja nawet lubie, bo nie jest sztuczna. Ewa jest bardzo sztuczna pod kazdym wzgledem. Poczawszy od jej zachowania, skonczywszy na urodzie. Ona wyglada jak lalka, z tym ze wlosy ma straszne. Generalnie jak na nia patrze, to widze taka ładna rybe z akwarium z otwartymi ustami.
wir0s
Użytkownik
x 16
x 25

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wir0s »

Taki właśnie jest Natan
Millady
Obserwator
x 188
x 191

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Millady »

@wir0s
😂 dobre, dobre.
„Czemu to widzisz drzazgę w oku brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?”
abc
Obserwator
x 904
x 268

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: abc »

Nieeee, no ten cały Natan jest tragiczny!, odcięty od Ewki, współpraca, bez złośliwości, to dla nieco kosmos, głupio mi się pisze o niej, jako o nim, ale poniekąd na własne życzenie.
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Na Wykopie chyba wszyscy sa w Kamilu zakochani. Mnie on az tak nie drazni, ale bez jaj :rolleyes:
Natana nie lubia ;/ To prawda ze ona strasznie duzo je??
tinsel
Activist
x 616
x 1199

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Natan je rzeczywiście więcej niż inne dziewczyny, mniej więcej tyle co faceci. Więcej od niej je chyba tylko Kamil ;) Wynika to pewnie z tego, że pracuje fizycznie i organizm się przyzwyczaił. W związku z czym brzuszek jej się powiększa ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”