[TVN/TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
abc
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: abc » 16 lis 2019, 21:53

Wiktor ogólnie wizerunkowo (w/g mnie poleciał) mocno w dół poleciał, od momentu spiknięcia się z Malwiną. Jeszcze 10 minut temu moczył razem d-pę z Kamilem w wannie-spa, a po wyjściu, w salonie cynicznie się pyta - a ten tam się jeszcze moczy?, byle Kamilem - Mateusza zaczepić. Taki cwany intrygant, a te jego "trafne uwagi" stały się po prostu zwykłym plotkowaniem. Każdemu nadaje, na tego, kogo w tej chwili nie ma, że oni (poza Malwiną) tego nie widzą, że czar sympatycznego, układnego i wesołego Wiktorka - dawno prysł. 8)
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dejmian » 16 lis 2019, 21:57

Idealnie opisane! Mam nadzieję, że Wiktor wyleci przed finałem. Jeśli on wygra, to już będzie totalna wtopa. Plotkarz i intrygant, nic więcej. Od dawna nie wnosi nic dobrego do tego domu.
10 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 » 16 lis 2019, 22:01

Wiktor wygra :evil:
Nadiab
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Nadiab » 16 lis 2019, 22:03

Pierwszy raz od dawna nadrobiłam 40postów a nie przeszłam do najnowszego bo - jakoś zapał do oglądania tej edycji mi osłabł.. brak czasu też temu sprzyjał ale że smutkiem dołączam się do opinii tych co mówią że wieje nudą a długo trzymałam kciuki ;) Ale wracając - przeczytałam bo od dawna nie oglądałam też odcinka o 20 i byłam w szoku skąd taki pocisk na Mateusza.. i szczerze, nigdy za nim nie przepadałam - po prostu był "jakiś" na tle często bezbarwnych osób.. ale zadziałało to na odwrot i mimo, że ewidentnie ma być pokazany źle, ja jestem jednak bardziej za nim niż za Wiktorem, Malwiną czy Anią.. ta "święta trójca" mnie mega irytuje.. Ania wyniosła, Malwina głupiusia, Wiktor obgadywacz.. i szczerze, wiele bym dała, żeby ktoś z nich odpadł ale pewnie do finału dotrą.. a najśmieszniejsze jest to, że taka Malwina ma poczucie, że tak daleko zaszła to musi być kimś - a prawda jest taka, że właśnie przez bezbarwność i krycie się za plecami kogoś udawało jej się dobrnąć tak daleko.. i tak, wiem.. Martyna, też nie daje czadu swoją osobowością..ale akurat ona w tym byciu "noname" jest jakaś - jest szczera.. i jest dziewczyną z ulicy i na tym tle myślę, że jedynie jej należy się finał..o dziwo ;) na pewno te pieniądze by jej pomogły i dały większą wiarę w siebie i powera do działania ;)
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 16 lis 2019, 22:08

Gdyby nie twarz Wiktora która jest jego największym atrybutem, chłopak niestety zniknąłby w tłumie, zachowanie i jego sposób bycia niestety nie tworzą z niego ideału...raczej przypomina mi babki siedzące i plotkujące, taka bazarowa gadatliwa kobieta, no tak mi się on kojarzy:)w oczy nie powie, uczciwe to nie jest, raczej tchórzostwo.Malwina ma większe jaja:)
bustram
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram » 16 lis 2019, 22:11

Ilekroć widzę Wiktora to od razu staje mi przed oczami pewien polski aktor, mianowicie Rafał Cieszyński. On ma podobną aparycję, a w Świecie według Kiepskich raz zagrał diabła i właśnie z tą rolą kojarzy mi się Wiktor - nie wiem czemu, być może dlatego, że często chodzi na czarno.
magdalienkaaa
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: magdalienkaaa » 16 lis 2019, 22:19

abc pisze:
16 lis 2019, 21:53
Wiktor ogólnie wizerunkowo (w/g mnie poleciał) mocno w dół poleciał, od momentu spiknięcia się z Malwiną. Jeszcze 10 minut temu moczył razem d-pę z Kamilem w wannie-spa, a po wyjściu, w salonie cynicznie się pyta - a ten tam się jeszcze moczy?, byle Kamilem - Mateusza zaczepić. Taki cwany intrygant, a te jego "trafne uwagi" stały się po prostu zwykłym plotkowaniem. Każdemu nadaje, na tego, kogo w tej chwili nie ma, że oni (poza Malwiną) tego nie widzą, że czar sympatycznego, układnego i wesołego Wiktorka - dawno prysł. 8)
A moim zdaniem Wiktor cały czas taki był, tylko teraz bardziej to widać, bo jest mniej uczestników. Ja go uwielbiam, w sumie od początku zwróciłam na niego uwagę i wiedziałam, że będzie moim ulubionym uczestnikiem i nic się nie zmieniło. Wszystko robi z żartem, urokiem, a nie złośliwie. Taki trochę prześmiewca, szyderca, jak z polskich filmów w stylu Kilera, Chłopaki nie płaczą itd. Może to jest kreacja, ale inteligentna, ja to kupuję.
abc
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: abc » 16 lis 2019, 22:43

magdalienkaaa pisze:
16 lis 2019, 22:19
abc pisze:
16 lis 2019, 21:53
A moim zdaniem Wiktor cały czas taki był, tylko teraz bardziej to widać, bo jest mniej uczestników. Ja go uwielbiam, w sumie od początku zwróciłam na niego uwagę i wiedziałam, że będzie moim ulubionym uczestnikiem i nic się nie zmieniło. Wszystko robi z żartem, urokiem, a nie złośliwie. Taki trochę prześmiewca, szyderca, jak z polskich filmów w stylu Kilera, Chłopaki nie płaczą itd. Może to jest kreacja, ale inteligentna, ja to kupuję.
Absolutnie, tej jego "kreacji" nie kupuję, no, ale "de gustibus non est disputandum" 8)
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 16 lis 2019, 23:11

Faktycznie Wiktor zawsze taki był:) i się wyróżniał...ale w tak skromnym towarzystwie te wady się wybiły na pierwszy plan, osobiście mi to zaczyna przeszkadzać chociaż lubię go jako postać wyróżniającą się w tym towarzystwie, taki z niego lisek chytrusek ;)
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: pulkownik » 16 lis 2019, 23:17

Nadiab
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Nadiab » 16 lis 2019, 23:18

Tak z innej beczki.. od początku Mateusz z twarzy przypomina mi.. Michała Bajora ;))) po tej metamorfozie co mu Martyna zafundowała dodatkowo jednego z siostrzeńców Kaczora Donalda - Hyzia,Zyzia i Dyzia ;)
Gurson
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Gurson » 16 lis 2019, 23:23

Przestaje oglądać BB jak jutro wejdzie Malex/Melex - znajomy Madzi :) Produkcjo ogłaszam strajk i przestaje oglądać w ogóle BB
kamil2505
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kamil2505 » 16 lis 2019, 23:34

Szczerze powiedziawszy myślałem, że jutro jednak zrobią twist i wpuszczą jakiegoś byłego mieszkańca.

W sumie byłem przekonany, że jednak nikogo
nowego nie będą wprowadzać. Jest ich szóstka. Nie licząc jutrzejszej "Areny" zostały jeszcze 3 + finał. W sumie idealnie pasowało.
abc
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: abc » 16 lis 2019, 23:36

Gurson - Oj, by się działo!!! :lol:
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 16 lis 2019, 23:39

Żartujesz...toż to będzie prawdziwy armagedon :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”