[TVN/TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: matik » 17 lis 2019, 17:49

balarion pisze:
17 lis 2019, 17:39
bigotka pisze:
17 lis 2019, 17:33
WIem, że grupa medialna TVNu wymyśliła sobie akcję stop hejt, ale najwyższa pora by skończyli ją usilnie promować i stosować podwójne standardy.
Czemu klamiesz? "Stop hejt" wymusili na nich widzowie, wszedzie robiac dym, ze nic nie robia z tym jak Kamil jest traktowany. FB, Insta- az dymilo sie od tego. Bardzo duzo zgloszen bylo do KRRiT i tvn nie mial wyjscia, musial interweniowac. Nic tvn nie wymyslil.
Widzowie wymusili? :lol:
Skoro już się powołujesz to ile było zgłoszeń do KRRIT? I skąd masz takie informacje, skoro nie są to publiczne dane?
A tak poza tym, akcja, którą TVN wymyślił, związana była z promocją serialu jaki emitowali w Discovery Channel, więc nie zarzucaj innym kłamstwa, skoro sam/sama je stosujesz. Nie jesteś obiektywna/y pisząc o Kamilu. I chcąc mi zripostować, zauważ, że ani razu się nie wypowiedziałem w jego temacie więc nie znasz mojego zdania, wysil się jeśli potrafisz :lol:
lukiluki
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: lukiluki » 17 lis 2019, 17:49

magdalienkaaa pisze:
17 lis 2019, 17:25
Abbott pisze:
17 lis 2019, 17:17
balarion pisze:
17 lis 2019, 16:06
Trzeba lekarza dla Wiktora, bo jest podejrzenie ostrej Kamilofobi.
A byles chlopie jeszcze miesiac temu glownym faworytem. Najwiekszy regres w programie. "Od bohatera, do zera."
Fanatyzm z rodem sekty jest bardziej niepokojący🤔
Dokładnie, to już jest chore. Ja w sumie lubię Kamila, na tyle na ile można lubić kogoś o takich poglądach, ale to, co dzieje się na wykopie i niestety również tutaj jest porażające. Nie można absolutnie nic powiedzieć o Kamilu, bo zaraz jest się oskarżonym o hejtowanie. Dotyczy to pozostałych mieszkańców, jak i widzów. No to ja też włożę kij w mrowisko i zaraz będzie na mnie atak Kamilolubów, otóż obserwuję od wczoraj streama i mam takie pytanie, jak często Kamil się myje? I czy w ogóle to robi? Wczoraj poszedł spać nie umywszy się najpierw, rano wstał i od razu poszedł na dół, może w ciągu dnia się ogarnął, ale w sumie nie wiadomo. Miałabym to gdzieś, ale od razu przypomina mi się Łukanio z poprzedniej edycji, on w takiej samej sytuacji byłby już nazwany brudasem, a Kamil pewnie według wykopkowców jest dzięki temu jeszcze bardziej męski ;). Takie podwójne standardy i to jest też wkurzające.
Wykopki kiedyś nam zarzucały, że bardziej od BB komentujemy wykop. Oczywiście jako przykład pokazali screeny z może dwoma komentarzami na ich temat, wyciągniętymi spośród setek innych postów. Sami nie dość, że nas czytają i komentują, to jeszcze mamy od nich napływ uchodźców, którzy próbują zrobić z media2 drugi wykop. Ja nie wiem, czemu moderatorzy nie zrobią z tym porządku, bo to już zaczyna mega irytować. Czasem komuś dadzą bana, by za chwilę go z niewiadomych powodów zdjąć. Za te sekciarskie zaczepki wobec zarówno uczestników programu, jak i osób z forum, powinny już dawno polecieć najpierw ostrzeżenia, później bany. I to takie co najmniej do końca tej edycji, bez "zwolnienia warunkowego" po 2 dniach. Po prostu przez 3-4 osoby robi się tu wykopowy, sekciarski, fanatyczny chlew.
bustram
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram » 17 lis 2019, 17:52

Gurson pisze:
17 lis 2019, 17:40
Ooo faktycznie dziś nasza psycholożka będzie :lol: :lol: :lol: :lol:
Gabi też jest po psychologii, więc będzie ich dwie ;)

Na Arenie zamiast Markowskiej powinien wystąpić zespół Mega Dance z tą piosenką: https://youtu.be/O-IVfitM3fo?t=10 :)
magdalienkaaa
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: magdalienkaaa » 17 lis 2019, 17:52

PrzyczajonaSurykatka pisze:
17 lis 2019, 17:46
@balarion
Czyli według ciebie Kamil nie zrobił w czasie swojego pobytu w domu WB absolutnie nic nagannego i zasługującego na krytykę? Poważnie? Ty masz chyba na swoim Playerze dostęp do jakiegoś zupełnie innego, alternatywnego streama, specjalnie dla kamilofilów.

@magdalienkaaa
O rany, tak! Mało tego, jeszcze się położył do łóżka w tym samym przepoconym t-shircie, w którym chodził cały dzień. Wzór do naśladowania, po prostu...
Ale majtki do spania ściągnął ;)
oitnb61
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 » 17 lis 2019, 17:53

No jak ktoś w domu obgaduje, to jest wyzywany, a jak Kamil obgaduje, to jego fanatycy bronią go twierdząc, że on mówi prawdę 🤦😂 to jest chore.
Można kogoś lubić, czy nie lubić, ale nie można czegoś na siłę robić. Oni nic takiego Kamilowi nie zrobili, żeby nazwać ich hejterami i ta durna akcja z krzesłami. Gościu non stop prowokuje, wkłada słowa w usta innej osoby, odwala tanie sensację pod kamery (typu dusząca się Martyna).

Szkoda że w poprzedniej edycji nie było akcji krzesełek dla Łukasza Darlaka.
I najśmieszniejsze! Najbardziej lubiana dziewczyna w domu czyli Ania, została zwyzywana i trafiła do rangi osób ,które powinny odpaść, bo MOWILA NA KAMILA 🤦🤣
berbla
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: berbla » 17 lis 2019, 17:54

balarion pisze:
17 lis 2019, 17:34
Vasyl na swoim instastory: ''Już jestem w warszawie no i czekam na resztę wafli''

Skoro sami sie juz nawet tak nazywaja, to nie widze problemu uzywania tu slowa "Wafel"
to i tak dobrze, że powiedział "wafli" a nie "hu..w." :D
Awatar użytkownika
bigotka
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bigotka » 17 lis 2019, 17:54

Mnie bardziej od nowych ciekawi, jak im przyszły tydzień wymyślą ;) Fajnie byłoby, gdyby powtórzyli motyw ludzkich baterii. Jakoś pozytywnie wspominam z poprzedniej edycji ;)
Ostatnio zmieniony 17 lis 2019, 17:55 przez bigotka, łącznie zmieniany 1 raz.
BB fav: Wiktor
Gurson
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Gurson » 17 lis 2019, 17:54

@bustram :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: PrzyczajonaSurykatka » 17 lis 2019, 17:59

@oitnb61
Jak by tego było mało - nawet sam Kamil jest obecnie z Anką w dobrej komitywie. Poza tym, przypominam, oficjalna wersja dla jego wielbicieli jest taka, że Kamil nie obgaduje, tylko "tworzy rysy psychologiczne" współmieszkańców... za ich plecami. ;)
"Never put in writing something you wouldn't say out loud."
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 17 lis 2019, 18:00

Jeśli Bartek tyle będzie i gadał i co drugi suhar, to reszta tego nie łyknie.
lukiluki
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: lukiluki » 17 lis 2019, 18:00

@bigotka Baterie też dobrze wspominam, a na tym etapie programu byłoby to ciekawe. Dużo osób chętnie skorzystałoby np. z wiadomości ze świata zewnętrznego w zamian za połowę baterii ;D
mina2019
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mina2019 » 17 lis 2019, 18:00

Wsłuchałam się w rozmowę nowych, i Sandra ma potencjał na niezłą zadymiarę,
więc skoro trzeba wybierać z tej trójki, to póki co jestem za nią ;D
balarion
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion » 17 lis 2019, 18:01

17 lis 2019, 17:46
@balarion
Czyli według ciebie Kamil nie zrobił w czasie swojego pobytu w domu WB absolutnie nic nagannego i zasługującego na krytykę? Poważnie? Ty masz chyba na swoim Playerze dostęp do jakiegoś zupełnie innego, alternatywnego streama, specjalnie dla kamilofilów.

Balarion i jemu podobni co wieczór na klęczkach odmawiają przed swoimi domowymi ołtarzykami "Ojcze nasz, któryś jest w Big Brotherze". ;)
1 Zrobil zlego i to duzo. Ale na tle tej grupy, zdecydowanie tej patologii najmniej zrobil. Swiadcza o tym chocby przyrosty na Insta kazdego. Kamila bronia liczby.

2 Ty sie codziennie modlisz, zeby on odpadl, wiec skoncz. U innych cos latwo znalezc, gorzej u siebie. Rozni nas tylko to, ze ja sie swietnie bawie- bo Kamil rosnie i rosnie. A ciebie juz strzela kurw*ca coraz bardziej ;)
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: pulkownik » 17 lis 2019, 18:03

Rozumiem że można kogoś lubić w tv show, wspierać, ale rzucać się jak ratlerek na każda wzmiankę o swoim ulubieńcu - obłęd :lol:
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 17 lis 2019, 18:05

17 lis 2019, 17:15
krista pisze:
17 lis 2019, 16:52
Wiktor może i szyderca ale tchórzliwy, boi się konfrontacji w cztery oczy, jasne że bezpieczniej plotkować po kątach i nie podpaść nikomu, oby do finału:)
Wiktor nie jest idiotą, żeby się bawić w jakieś konfrontacje - internetowi fanatycy Kamila zaraz by go wirtualnie zlinczowali, za to że im "Kamilka hejtuje, olaboga!". Sławina wczoraj wygarnął Kamilowi wszystko, co mu leżało na wątrobie i w wielu kwestiach miał nawet rację (aktorzenie, prowokowanie, wyolbrzymianie sukcesów, chwalenie się koneksjami) - tylko co z tego, skoro wywrzeszczał Kamilowi w twarz, że on się nie da na jego gierki nabrać, a dokładnie w tym momencie sam mu się podkładał (bo już widzę jak ta scysja zostanie przedstawiona w jutrzejszym odcinku). Wiktor to szczwany lis - i bardzo dobrze. Zresztą, nikt tam nie poszedł po to, by szukać dozgonnych przyjaźni, tylko żeby wygrać ten program.
Ja to wiem:) ale takie zachowanie już irytuje, i nie tylko jego...lepiej jak się kłócą i przepraszają, chociaż widać jakieś emocje uczestników, a takie snucie się po kątach i pleplanie na wszystkich ze wszystkimi to mnie zniesmacza:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”