[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

tamianka pisze: 19 lis 2019, 15:20
krista pisze: 19 lis 2019, 15:01 Ludzie, czegoś tu nie rozumiem...dziewczyny łażące ze sznurkiem w tyłku to super a facet już nie? :lol: Jeżeli ktoś, nie ma do czego się przyczepić to i kolor pomadki może przeszkadzać :-*
ale która z dziewczyn w programie chodziła całymi dniami z owym 'sznurkiem w tyłku'? bo ja nie widziałam..
To było pytanie retoryczne, i nie napisałam "cały dzień". Osobiście nie uważam, żeby to był jakiś problem, facet jest dobrze zbudowany ;) chętnie zobaczę Wiktora w stringach o ile ma coś do pokazania, Matiego oglądać nie chcę :lol: tylko nie piszcie że jestem zbo....a :lol:
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

LIVE
I Kamil z Mateuszem cisną po sobie i po swoich rodzicach :rolleyes: Anka ich poprosiła, żeby przestali.
Barteg
Obserwator
x 1851
x 326

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Barteg »

Męczą już te ich spiny, poziom jednego i drugiego poniżej wszelkiej krytyki.
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 »

Kamil z Mateuszem przesadzili z tym cisnieciem po sobie i rodzicach.
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

berbla- chyba sie za bardzo nakrecilas. Wyluzuj. Jesli ci przeszkadzaja zachowania ludzi to akurat ten program nie jest chyba najlepszy dla ciebie.
Ja nie lubie takich zachowan, ale nie robie z tego dramatu. Jesli chcesz udawac ,ze ludzie nie pierdza to ogladaj " Klan" i "Barwy szczescia".
Aha, moj maz chodzi po domu w majtkach i mi to nie przeszkadza. Ba, nawet moj ojciec o zgrozo, a facet ma 69 lat :P
Ostatnio zmieniony 19 lis 2019, 16:10 przez Kati33, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tamianka
Obserwator
x 99
x 245

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tamianka »

krista pisze: 19 lis 2019, 15:51
tamianka pisze: 19 lis 2019, 15:20
krista pisze: 19 lis 2019, 15:01 Ludzie, czegoś tu nie rozumiem...dziewczyny łażące ze sznurkiem w tyłku to super a facet już nie? :lol: Jeżeli ktoś, nie ma do czego się przyczepić to i kolor pomadki może przeszkadzać :-*
ale która z dziewczyn w programie chodziła całymi dniami z owym 'sznurkiem w tyłku'? bo ja nie widziałam..
To było pytanie retoryczne, i nie napisałam "cały dzień". Osobiście nie uważam, żeby to był jakiś problem, facet jest dobrze zbudowany ;) chętnie zobaczę Wiktora w stringach o ile ma coś do pokazania, Matiego oglądać nie chcę :lol: tylko nie piszcie że jestem zbo....a :lol:
no ale właśnie Kamil łaził tak niemal całymi dniami. i moim zdaniem to akurat niesmaczne - gdyby jakaś dziewczyna tak robiła w programie, to by została wyzwana od dziwek zapewne ;] ale może jestem uczulona przez mieszkanie w miejscowości wypoczynkowej, gdzie latem normalnie po ulicach paradują nie do końca ubrani panowie (o dziwo, paniom zdarza się to zdecydowanie rzadziej) i zwyczajnie mnie to mierzi. miejsce na stringi, gołe klaty czy stroje kąpielowe jest w sypialni lub na plaży a nie w mieście lub w programie przed kamerami. bez względu na to, kto się tak zachowuje.
mina2019
Obserwator
x 115
x 204

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mina2019 »

No ok, ale że co - jak Wy to widzicie ?
Pytam o akcję sprzed chwili.
Za każdym razem ostatnio prowokuje Mateusz, i to ostro prowokuje.
Dzisiaj już po raz drugi albo trzeci.
I co w takiej sytuacji powinien zrobić Kamil ?
Uszy po sobie i słuchać obelg non stop ?
No nie da się ...
Dziewczyny też niezłe - śmiały się w takiej sytuacji ...
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Jezu a ludzie na wykopie już piszą, że Kamilek nie dal się sprowokowac, zachował klasę i Mateusz karnie powinien wylecieć . Jak już, to on i Kamil powinni polecieć za to co przed chwilą o sobie mówili i swoich rodziców.
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

Anka niech się teraz najlepiej zamknie i nie udaje Matki Teresy. Bo jak 2 miesiace podopieczni Dawida z nim samym robili seans nienawiści 24h, to zamiast zwrócić im uwagę, to robiła to samo co reszta. Teraz wielce uspokaja Kamila z Mateuszem na pokaz. I na tym polega m.in. jej fałszywość.
Ostatnio zmieniony 19 lis 2019, 16:15 przez balarion, łącznie zmieniany 1 raz.
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

mina2019 pisze: 19 lis 2019, 16:10 No ok, ale że co - jak Wy to widzicie ?
Pytam o akcję sprzed chwili.
Za każdym razem ostatnio prowokuje Mateusz, i to ostro prowokuje.
Dzisiaj już po raz drugi albo trzeci.
I co w takiej sytuacji powinien zrobić Kamil ?
Uszy po sobie i słuchać obelg non stop ?
No nie da się ...
Dziewczyny też niezłe - śmiały się w takiej sytuacji ...
Nie wiem co oglądasz, ale Kamil z Mateuszem obydwoje po sobie zaczęli cisnąć, a Anka próbowała ich uspokoić.
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

balarion pisze: 19 lis 2019, 16:13 Anka niech się teraz najlepiej zamknie i nie udaje Matki Teresy. Bo jak 2 tygodnie podopieczni Dawida z nim samym robili seans nienawiści 24h, to zamiast zwrócić im uwagę, to robiła to samo co reszta. Teraz wielce uspokaja Kamila z Mateuszem na pokaz. I na tym polega m.in. jej fałszywość.
Jesteś jakich chory chyba na punkcie Anki. Ona pewnie nie ma prawo zwrócic im uwagi, bo jest fałszywa 🤦 człowieku musisz mieć jakieś wartości normalne i pojęcie o fałszywości mega spaczone.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 605
x 3071

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

Sławina chce dowalić Kamilowi i nie ma czym, brakło amunicji :lol: Powtarza teksty o fałszywej mendzie :lol: Jezus gasi bo spokojem.
berbla
Obserwator
x 271
x 178

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: berbla »

Mateusz chyba celowo ciśnie Kamilowi żeby go sprowokować do reakcji, za którą by wyleciał z programu.
Mimi29
Użytkownik
x 17
x 51

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Mimi29 »

berbla pisze: 19 lis 2019, 15:42
Kati33 pisze: 19 lis 2019, 14:55 berbia , ile masz lat skoro uwazasz sie za " lekko" stara? Ja moze jestem w podobnym wieku do Mateusza , ale tez bym sie nie dala takiemu oblapiac. Nawet jesli bym byla wolna :huh: No, ale on nie jest po prostu w naszym typie. A moze dziewczynom w domu sie podoba? :rolleyes:
Pierdzenie nie jest fajne, ale jest naturalne. Co ma Kamil zrobic? Wychodzic na zewnatrz? Przeciez ludzie w domu zachowuja sie naturalnie, tak jak u siebie.
A prawie goly tylek Kamila to tez dla niego nie problem. Pewnie ktos mu kiedys powiedzial komplement na ten temat i facet lubi swoje cialo ;)

Może dla Ciebie chodzenie po domu i pierdzenie, to norma. Dla mnie pewne czynnosci robimy na "stronie" i taka jest nie tylko moja norma. Tłumaczenie : "to nic takiego, wszyscy to robią" naprawde? ręce opadają :O
W domu miałam 3 facetów, żeden nie chodził po domu w majtach i nie pierdził przy innych a zapewniam Cie, że korkami tyłków nie zatykalismy.
Pewnych rzeczy poprostu sie nie robi, dziwne, że trzeba to komuś tłumaczyc :O Dlatego wspomniałam o wieku, może normy sie zmieniły a ja sie okopałam w ubiegłym wieku ;)
Rany. Kobieto, to po co ty ten program oglądasz? Masturbacja cię nie razi?
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Mateusz sprowokował, ale Kamil też jak widać daje się sprowokować. I co innego jakby po sobie wzajemnie jechali, a co innego obrażać czyiś rodziców :rolleyes: Brak słów na takie coś. Dziewczyny początkowo próbowały ich uspokoić, potem zaczęły się śmiać z tej żenującej sytuacji. No ale co miały zrobić? Rzucić się na nich i kazać im przestać? Anka 3 razy mówiła, żeby przestali, jeszcze na koniec powiedziała do Mateusza, że jej się to nie podobało.

Przed chwilą Mateusz znów zaczął, Anka go uspokaja, ale on on do niej nie wtrącaj się :rolleyes: Cyrk na kółkach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”