[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
oitnb61
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 » 21 lis 2019, 0:35

Bartek ma wytatuowany średnik? Czyli chciał popelnic kiedyś samobójstwo?

Ci co mają problem z dziewczynami z domu, szczególnie z Anią i Malwina są tak śmieszni jak ich idol 💁😅
balarion
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion » 21 lis 2019, 0:41

@oitnb61 problem w tym, ze jesli produkcja nie odwali czegos nadzwyczajnego przeciw "smiesznemu idolowi", to on konkurencji na dzis nie ma zadnej :) i jest zwyciezca bezproblemowym.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 21 lis 2019, 0:43

Bartek rozwalił swoimi historiami :)
Ostatnio zmieniony 21 lis 2019, 0:45 przez wiatriwoda, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
semperadastra
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra » 21 lis 2019, 0:44

Bartek zdecydowanie najlepszy. Widać róznicę w energii. Starsi niestety są wypaleni... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

BB FAVES: WIKTOR & KAMIL

CITIUS ALTIUS FORTIUS
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 21 lis 2019, 1:00

@oitnb61 Anka weszła do domu inna jak jest teraz:) sytuacja burdy Mati-Kamil pokazała co dla niej jest priorytetem, opowiedziała się po stronie przyjaciela i pokazała że prawda dla niej nie jest ważna. Przykład: rodzic widzi że jego 2 dzieci ma spinę, widząc które dziecko jest agresywne a które tylko otpiera atak, broni napastnika bo bardziej lubi to dziecko. Dla mnie taka osoba jest niewiarygodna i fałszywa, nie potrafi mieć na tyle odwagi żeby być szczerą, to nie jest normalne. Do Mateusza faktycznie mówiła żeby przestał, więc widziała kto jest agresorem, ale usiadła obok niego bo przyjaciel. Nawet w nocnym odcinku pokazali co może tę parkę łączyć, wypowiedzi Mateusza dają do myślenia, nie wiem który facet słysząc takie słowa od takiego Sławiny spał by spokojnie, dlatego napisałam że Anka będzie się tłumaczyć, no może jej facet jest bardzo tolerancyjny w tym temacie i stwierdzi że nic się nie stało:) Przecież produkcja więcej widzi co się tam dzieje nawet w nocy, my niestety nie. WS bez powodu nie zwracałaby uwagi. Malwina tak samo, najlepiej po środku...pokazała że dyplomatycznie będzie nie być sprawiedliwym i nie podpaść kolegom, o niej to nawet ciężko pisać. Po tym incydencie produkcja na pewno bardziej pilnuje co się dzieje z uczestnikami i dlatego zauważają to czego my nie wyłapujemy.
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: PrzyczajonaSurykatka » 21 lis 2019, 2:16

@krista
Malwina właśnie zachowała się najmądrzej z całego tego towarzystwa. Gdybym była na jej miejscu, usiadłabym pomiędzy obiema skłóconymi stronami, czyli u szczytu stołu, i powiedziała coś w ten deseń: "Ponieważ w moim przekonaniu zarówno Mateusz jak i Kamil nie są bez winy, nie poprę w tym idiotycznym i żenującym sporze żadnego z nich, gdyż byłoby to równoznaczne z wyrażeniem aprobaty wobec ich dennego zachowania". A przypomnę, że jeden "popisał się" chamskimi uwagami o rodzinie, a drugi posunął się do gróźb karalnych, więc żaden z tych delikwentów nie zasłużył, by go za to głaskać po główce.

Nie podoba mi się ten pyskaty WB, który miał wachtę dzisiejszego wieczoru - powinien chyba zjeść snickersa, bo zaczyna za bardzo gwiazdorzyć. Próbuje być chyba zabawny i "przykozaczyć", ale niektóre jego teksty rzucane do uczestników są po prostu chamskie. Malwina zauważyła "oczywistą oczywistość", że pierwsza drużyna miała najłatwiej, bo zbierała koperty z początkowych słupków, podczas gdy ostatnia musiała pokonać 5x dłuższy dystans w tym labiryncie, żeby móc zaliczyć zadanie - a ten zaczął ją i Ankę objeżdżać jakby mu obraziły matkę... Łatwo jest ustawiać ludzi po kątach, kiedy się znajduje wobec nich w pozycji siły (a taka jest natura relacji WB-uczestnicy), ale kultura wymagałaby, aby tego statusu nie nadużywać. Jeśli ktoś z produkcji cierpi na bezsenność i to czyta, to niech przekaże temu koleżce, który był dziś Braciszkiem, żeby się tak nie popisywał, bo mu momentami słoma z butów wychodzi. Nie pozdrawiam tego pana. ;)
"Never put in writing something you wouldn't say out loud."
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 21 lis 2019, 7:46

Nie ma już nadziei. :evil:
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
tamianka
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tamianka » 21 lis 2019, 8:01

@krista
porównanie do dzieci zupełnie nietrafne, bo przecież żaden z nich nie jest dla niej rodziną :rolleyes: tym bardziej, że jeden z nich jest jej przyjacielem a z drugim się nie dogaduje zupełnie (chciałam użyć słowa 'wróg' ale wydaje mi się jednak za mocne). więc ja nie widzę akurat nic złego w jej zachowaniu - wiedziała, że Mateusz nie do końca ma rację i na osobności mu o tym powiedziała, ale na forum, wśród ludzi była po jego stronie. akurat taki przyjaciel, który zawsze będzie za Tobą i będzie w stanie Cię publicznie bronić (choćby prywatnie miałby Cię opierdzielić z góry na dół) to skarb. przyjaciele zawsze powinni być po Twojej stronie i Cię wspierać, przynajmniej publicznie.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 21 lis 2019, 8:39

Wiktor 15%
Ania 14%
Malwina 15%
Martyna 7%
Mateusz 49%

Ankieta: viewtopic.php?f=100&t=12103

Także nie wyobrażam sobie innego scenariusza na niedzielę niż ten, w którym Mateusz wylatuje 😁
balarion
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion » 21 lis 2019, 8:46

Ten WB jest wspaniały- powinien być 24h. Nie cacka się z dziewczynami, czemu się w ogóle nie dziwie. Tylko jeść, spać i obgadywać- a do roboty, czy jakiejkolwiek inicjatywy lewe ręce. Może wreszcie on choć je wyprostuje, bo to jest tragedia. Wspomnę jeszcze, ze na Ankę jest cięty za te ciagle pyskówki. Taka dama jak ona przecież nie jest od tego, żeby jej zwracać uwagę. Wszystko by podważała, negowała- jej się programy pomyliły. To co ona robi to do damy i wieśniaczki- gdzie Anka wiadomo, jako ta druga.

Śmiem twierdzić, ze gdyby on od początku był WB, to nie doszło by do linczu, do codziennych walk 15vs.1- bo kiedy to się zaczynało, to nikt z tym nic nie robił. Jak już było za późno, to wielce chcieli naprawiać. On by ta pajacerke mieszkańców szybko uspokoił.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 21 lis 2019, 8:52

Milex z całej sytuacji z Madzią i Olehem robi osobiste drama-show:
[ Spoiler ]

Co chwilę spamuje w relacjach jaki to jest biedny, atakowany, ale też chwali się słowami wsparcia. Także mamy walkę na screenshoty :lol:

Nie jest ważne kto ma rację. Istotne jest to, że zachowuje się jak mała dziewczynka. :lol: Skoro jest problem to trzeba go rozwiązać, a nie robić z siebie ofiarę losu...

Naprawdę należy współczuć Madzi ludzi, którymi się otacza.
mina2019
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mina2019 » 21 lis 2019, 8:56

Ostatnio na Wasyla czekała na arenie cała świta byłych uczestników.
Ciekawa jestem kto i jak licznie odbierze w tą niedzielę Mateuszka po takiej, kolejnej zresztą kompromitacji :angry:
On nie powinien w ogóle wyjść na arenę tylko wylecieć stamtąd.
I to już dawno temu.
Nic nie tłumaczy chamstwa, agresji, wulgarności, no nic.
Wczoraj, odpowiadając na pytanie internautów - czy na co dzień też jest tak wybuchowy odpowiedział,
że na co dzień ma przyjaciół, którzy nie pozwalają mu na wybuchowość i go tonują :o
No ludzie ...
Ale czego ja się spodziewałam, to faktycznie mały chłopczyk, który sam sobie nie potrafi poradzić z emocjami,
a hamulcem jego tragicznych zachowań są chyba wyłącznie jego bliscy, przykre to.

Moje typy na finałową trójcę, które raczej się nie zmienią to: Kamil, Wiktor, Sandra.
Inaczej tego nie widzę :D
Wcześniej brałam pod uwagę Martynę, ale nie było innego wyboru, a ona sama mnie już od dawna mocno uwiera.
Co do głównej wygranej to niech sami między sobą się dogadają :lol:
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 21 lis 2019, 9:06

@tamianka Prawdziwy przyjaciel nie dopuści do takiej sytuacji, odciągnie na siłę żeby nie dopuścić do dramy. Porównanie do dzieci jak najbardziej dobre, w życiu nie staje się po stronie agresora, nawet jak to jest bliska osoba, bo to tylko to utwierdza takiego w przekonaniu że co by złego nie zrobił to i tak bliscy mu to odpuszczą, i jest powtórka z rozrywki.

Milex to taki typ człowieka którego nie koniecznie traktuje się poważnie ;)
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Giovanni » 21 lis 2019, 9:26

3 edycji chyba nie będzie dom wystawiono na sprzedaż
https://m.morizon.pl/oferta/sprzedaz-do ... wtpisvsk7s
Przepraszam za swoje wczesniejsze zachowanie zrozumiałem swój błąd.
Awatar użytkownika
Abbott
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott » 21 lis 2019, 9:27

Podpisuję się pod tym co powiedział Radek na swoim instastory w sprawie sytuacji z Milexem. Jedynie przypomnę, że to Milex kilka miesięcy temu groził pozwami Pudelkowi, a dzisiaj do nich biega z aferkami. Ten chłopak potrzebuje terapii i to porządnej. W sumie Madzia też w doborze towarzystwa.

@Giovanni widzieliśmy już to i podchodzimy do tego z dystansem. Tym bardziej, że zdjęcia są nieaktualne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”