[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
typeO
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: typeO » 24 lis 2019, 0:15

Nie tylko w BB facetom wolno więcej niż kobietom. Taka jest kultura w naszym kraju i to się na razie nie zmieni. Dlatego też Sławina musiał zaatakować Kamila, żeby wreszcie internauci dostrzegli jego wybryki. W końcu wielu twierdzi nadal, że można bluzkę rozerwać przypadkiem chwytając ją centralnie obiema rękami. Podkładanie palca pod siedzenie też uznano za niegroźny żart, że nie wspomnę o "koleżeńskim" klepaniu po tymże siedzeniu wszystkich kobiet w domu.Kobieta ma być trzeźwa, stateczna, skromna i oczywiście piękna, a mężczyzna... pełny luz.
bustram
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram » 24 lis 2019, 0:26

Zdaje mi się, że Pyśk był znacznie dłużej niż tydzień, z tego co pamiętam że ponad 2 tygodnie posiedział - poza tym Pyśk wtedy był prowodyrem żartu, a Bartka żart wyszedł w rozmowie i nie był zaplanowany.
balarion
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion » 24 lis 2019, 0:35

Cytując klasyka: to nie jest forum fanatycznych feministek, tylko BB.
mina2019
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mina2019 » 24 lis 2019, 0:42

Internauci dostrzegli zachowanie Mateuszka, ale akurat akcję z Malwiną to produkcja zamiotła pod dywan.
Bo przecież sama Malwina mu 'wybaczyła', więc po sprawie.
Chamskie i ordynarne zachowania Mateuszka, które są nie są do zaakceptowania - to jedno.
Ale przyzwolenie uczestniczek na jego 'żarty' czy 'zaloty' (bo nie wiem jak to nazwać) - to drugie.
No nie wiem, czy któraś z nas dałaby przyzwolenie na tego typu akcje nawet ze znajomym, co dopiero z całkiem obcym facetem:

- poklepywanie po tyłku
- podkładanie palca pod siedzenie
- obmacywanie
- mizianie, nie mówiąc o lizaniu stóp
- masaż gołym ciałem

Komuś to pasuje - bo mnie nie.
Natomiast dziewczyny w domu są wręcz zachwycone, a Ania awansowała nawet Mateuszka na swojego przyjaciela :o
W życiu nie chciałabym się przyjaźnić z taką osobą.
Ba, ja nawet nie chciałabym mieć takiej osoby nawet w kręgu 'tylko' znajomych.
typeO
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: typeO » 24 lis 2019, 0:56

To prawda, że żadna z mieszkanek nigdy nie protestowała, gdy Mateusz zachowywał się nagannie. Zresztą faceci też nie widzieli w tych zachowaniach nic złego. Kobiety w domu BB same pozwoliły, by je tak traktować. Wystarczyło, żeby jedna powiedziała: "Dość tego!." Nic takiego się nie stało, natomiast ogólne "mizianie" damsko-męskie stało się normą.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 24 lis 2019, 1:04

Tydzień się kończy, do "Areny" pozostało jedynie 19 godzin, więc czas małe podsumowanie ankiety:

Wiktor 15%
Ania 15%
Malwina 14%
Martyna 7%
Mateusz 50%
Link: viewtopic.php?f=100&t=12103

Według osób biorących udział w ankiecie na naszym forum, Mateusz jest faworytem do opuszczenia programu właśnie dziś. Na drugiem miejscu ex aequo Wiktor i Ania, dalej Malwina i na samym końcu Martyna.

Trochę odbiega to od wyników podanych dziś w TVN7 - procentowo. Bo kolejność jest w zasadzie identyczna.
Screenshot_20191124_010133_pl.tvn.player.jpg
A jeszcze inne wyniki będą jutro podczas "Areny". Także zobaczymy.

Myślę, że to będzie walka Mateusz vs. Ania, z nastawieniem, że to jednak Sławina wypadnie.
abc
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: abc » 24 lis 2019, 1:08

Największą metamorfozę, przeszła Ania. Od zdewociałej pensjonarki z klasztoru, po pełną rozpusty tancerkę z Moulin Rouge. Ta jej szczerość, to pozory, przekonamy się po wyjściu, oby jak najprędzej!!! 8)
Awatar użytkownika
semperadastra
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra » 24 lis 2019, 1:42

PrzyczajonaSurykatka pisze:
23 lis 2019, 23:39
@semperadastra
Jakoś Pyśka po tygodniu bez żalu wyrzucili za jego rasistowski "żart". Niestety Krista ma zapewne rację, że w tej edycji produkcja ma po prostu na wszystko wywalone. No, prawie na wszystko - gdyby Bartek wyskoczył z jakimś chamskim tekstem do wiadomo kogo, to zaraz przykładnie by go napiętnowano i wysłano na krzesełko szczerości...
Kuba był niespełna miesiąc. Wcześniej już zachowywał się dość arogancko i agresywnie wzgledem WB. Jak jeździli na tych rowerkach i dostali karne kilometry, pamiętam jego tekst : "Do**erdol 300" itd. Nie zauważyłem, żeby Bartek tak się zachowywał. A wiadomo, że jak ktoś zadrze z produkcją, to nie ma przebacz. Ten żart, o którym mówisz nie był realnym ani jedynym powodem wyrzucenia, był kroplą która przelała czarę goryczy. Zatem błędne i niedorzeczne jest porównywanie tych dwóch sytuacji... :)

Jest shot z tego. Warto zauważyć zachowanie reszty, starają się go tonować itd., widać jak na dłoni, że pomimo wewnetrznych różnic tworzą monolit, jedność, działają jako grupa. Gdyby w tej edycji np. Kamil tak się zachowywał, to reszta by się cieszyła i śmiała, że pewnie poniesie jakieś konsekwencje... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

BB FAVES: WIKTOR & KAMIL

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
Abbott
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott » 24 lis 2019, 8:00

Poszkodowany przez życie Milex po trzydniowej przerwie już udziela się na instagramie. Dodaje zdjęcia, odblokował możliwość komentowania postów oraz dodaje relacje z imprez na instastory z naszym tabletowym Hubercikiem.
Taki, to niby pobity i wygnany przez Oleha. Aaa i jeszcze wynajął nowy apartament😎
Awatar użytkownika
tamianka
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tamianka » 24 lis 2019, 9:15

abc pisze:
24 lis 2019, 1:08
Największą metamorfozę, przeszła Ania. Od zdewociałej pensjonarki z klasztoru, po pełną rozpusty tancerkę z Moulin Rouge. Ta jej szczerość, to pozory, przekonamy się po wyjściu, oby jak najprędzej!!! 8)
ja tam myślę, ze to wcale nie metamorfoza a po prostu wyluzowanie. jak wchodziła, to ani nie znała tych ludzi ani nie czuła się jeszcze w pełni swobodnie, więc zachowywała się inaczej niż teraz, gdy tych ludzi zna i przebywa z nimi na codzień. i to akurat jest zupełnie typowe - wiadomo, że są ludzie otwarci i przebojowi, którzy będą zachowywać się dokładnie tak samo względem dobrych znajomych jak i obcych osób, ale większość jednak w stosunku do obcych czy też nowo poznanych ludzi będzie początkowo bardziej zachowawcza. to dość naturalne i każdy z nas ma różne 'twarze' w zależności od tego, z kim rozmawia - inaczej będziesz się zachowywać na imprezie ze znajomymi a inaczej w pracy czy urzędzie. nie widzę u Ani nieszczerości a raczej stopniowe wyluzowywanie, świadczące o tym, że lepiej i swobodniej czuje się w domu i nie próbuje za wszelką cenę trzymać fasonu. nie rozumiem więc, skąd te wszystkie oskarżenia o nieszczerość - ja nie widzę w jej zachowaniu niczego co by na to wskazywało.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 24 lis 2019, 10:06

Nawet na poranek ulubiona piosenka Mateusza, nie wiadomo czy dlatego, że on odchodzi, czy "jego" Anka :)
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 24 lis 2019, 10:49

Piszcie jak coś ciekawego będzie się działo, utrudniony dzisiaj mam dostęp do streama.
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 24 lis 2019, 11:14

A to dobre, muszę to napisać bo mnie rozwaliło :lol: sąsiad, starszy pan który ogląda BB tylko w tvn7, powiedział że Anka to druga Ewa, łapie 2 sroki za ogon :lol: :lol: :lol: i faktycznie, muszę mu przyznać rację, dziadek trafił w punkt :lol: powiedział jeszcze, że pocieszała Kamila, i kto pociesza jej narzeczonego :lol: :lol: :lol: nie wiedziałam że BB oglądają nawet ludzię przed 70tką, i mają tak trafne porównania :lol:
Awatar użytkownika
bee
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bee » 24 lis 2019, 11:35

mina2019 pisze:
24 lis 2019, 0:42
Internauci dostrzegli zachowanie Mateuszka, ale akurat akcję z Malwiną to produkcja zamiotła pod dywan.
Bo przecież sama Malwina mu 'wybaczyła', więc po sprawie.
Chamskie i ordynarne zachowania Mateuszka, które są nie są do zaakceptowania - to jedno.
Ale przyzwolenie uczestniczek na jego 'żarty' czy 'zaloty' (bo nie wiem jak to nazwać) - to drugie.
No nie wiem, czy któraś z nas dałaby przyzwolenie na tego typu akcje nawet ze znajomym, co dopiero z całkiem obcym facetem:

- poklepywanie po tyłku
- podkładanie palca pod siedzenie
- obmacywanie
- mizianie, nie mówiąc o lizaniu stóp
- masaż gołym ciałem

Komuś to pasuje - bo mnie nie.
Natomiast dziewczyny w domu są wręcz zachwycone, a Ania awansowała nawet Mateuszka na swojego przyjaciela :o
W życiu nie chciałabym się przyjaźnić z taką osobą.
Ba, ja nawet nie chciałabym mieć takiej osoby nawet w kręgu 'tylko' znajomych.
Najpierw znajdź się w takim programie, posiedź 2,3 tyg i potem z tej perspektywy coś napisz.
balarion
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion » 24 lis 2019, 11:45

Dyktator jedzie na Arenę dziś. Mam nadzieje, ze wytłumaczy Mateuszowi, ze swoim zachowaniem już dawno przekroczył cienka granice między miodem, malina, a wiecie czym ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”