[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
semperadastra
Obserwator
x 119
x 197

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Zagłosowane - Kamil TAK, Wiktor - NIE. Przez całą edycją Kamil był najlepszym i najciekawszym uczestnikiem, wyeliminował wielu rywali po drodze, ma zdecydowanie najciekawszą osobowość i najbardziej ze wszystkich zasłuzył na miejsce w finale. Wiktor tez jest w porządku, ale skoro jest jeden "złoty bilet" do finału, to najbardziej należy się Kamilowi. Zagłosowałem na TAK też dla Bartka, dosyć spoko gość... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

BB FAVES: WIKTOR & KAMIL

CITIUS ALTIUS FORTIUS
magdalienkaaa
Obserwator
x 84
x 102

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: magdalienkaaa »

Ludzie są oślepieni tym Kamilem, nie widzą jak on potrafi drażnić, zarzucają fałsz i grę Wiktorowi, a Kamil co robi? Tak samo gra, manipuluje i jest fałszywy. Obaj są siebie warci w pozytywnym i negatywnym znaczeniu, niech wygra lepszy.
annawoj1104
VIP Expert
x 220
x 764

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

wiatriwoda pisze:
30 lis 2019, 21:24
Powinni jutro zrobić finał i zostawić w nim tylko Kamila, było by prościej.
O tak najlepiej karnie wszystkich jutro wyp... za co sie tam da, i niech aktor gra główną rolę życia przez 2 tygodnie :lol:
magdalienkaaa
Obserwator
x 84
x 102

[TVN/TVN7] Big Brother

semperadastra pisze:
30 lis 2019, 21:32
Zagłosowane - Kamil TAK, Wiktor - NIE. Przez całą edycją Kamil był najlepszym i najciekawszym uczestnikiem, wyeliminował wielu rywali po drodze, ma zdecydowanie najciekawszą osobowość i najbardziej ze wszystkich zasłuzył na miejsce w finale. Wiktor tez jest w porządku, ale skoro jest jeden "złoty bilet" do finału, to najbardziej należy się Kamilowi. Zagłosowałem na TAK też dla Bartka, dosyć spoko gość... :)
Dla mnie Wiktor ma o wiele bardziej ciekawą osobowość od Kamila, Kamil jest kiczowaty. Fajny, ale na dłuższą metę się nudzi. Do połowy programu był ciekawy, teraz już zaczyna mnie coraz bardziej drażnić.
Anonymous2
Użytkownik
x 136
x 114

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Anonymous2 »

magdalienkaaa pisze:
30 lis 2019, 21:33
Ludzie są oślepieni tym Kamilem, nie widzą jak on potrafi drażnić, zarzucają fałsz i grę Wiktorowi, a Kamil co robi? Tak samo gra, manipuluje i jest fałszywy. Obaj są siebie warci w pozytywnym i negatywnym znaczeniu, niech wygra lepszy.
Jak dobrze, że wróciła tu normalność. Jeszcze wczoraj bylo tu nagle uwielbienie Kamila ala wykop.
IL&M
Użytkownik
x 87
x 4

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: IL&M »

krista pisze:
30 lis 2019, 20:23

https://streamable.com/bgr4c?fbclid=IwA ... 8lU8JmBwVY

schowała herbatę i oskarżyła Kamila że ukradł:)
A potrafisz odróżnić pytanie od stwierdzenia? Więc obejrzyj ten filmik 10 razy i się zastanów zanim zaczniesz kreować "fakty"
Karol198989
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol198989 »

Witam
Wiadomo czy jest szansa na kolejną edycję czy raczej nie?
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

Szkoda, że nie ma osoby którą chętnie zobaczyłabym w finale, wtedy oddałabym głos. A tak wiadomo że panowie i tak będą w finale, czy przez złoty bilet czy bez, na pozostałych głosu nie oddam nawet gdyby mi zapłacili.

Coś mi się wydaje że gościem na arenie będzie "sajgonka" Wiktora, i nie zdziwi mnie jak okaże się że na zaproszenie tvn :)

P/S Normalność zawsze tu była, każdy ma prawo do własnego zdania, i może głosować na Kamila. Jakaś chora propaganda, co to za głupie ograniczenia :o
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

IL&M pisze:
30 lis 2019, 21:53
krista pisze:
30 lis 2019, 20:23

https://streamable.com/bgr4c?fbclid=IwA ... 8lU8JmBwVY

schowała herbatę i oskarżyła Kamila że ukradł:)
A potrafisz odróżnić pytanie od stwierdzenia? Więc obejrzyj ten filmik 10 razy i się zastanów zanim zaczniesz kreować "fakty"
W odcinku wieczorem również było.
A tu masz kolejny filmik, obejrzyj i wkurzaj się dalej ;)
https://streamable.com/sbpdt
magdalienkaaa
Obserwator
x 84
x 102

[TVN/TVN7] Big Brother

Anonymous2 pisze:
30 lis 2019, 21:50
magdalienkaaa pisze:
30 lis 2019, 21:33
Jak dobrze, że wróciła tu normalność. Jeszcze wczoraj bylo tu nagle uwielbienie Kamila ala wykop.
Lubię Kamila na swój sposób, ale kompletnie nie potrafię zrozumieć tego uwielbienia dla jego osoby, przecież on ma mnóstwo negatywnych cech, które drażnią, a ludzie są po prostu ślepi i widzą w nim samo dobro. Z kolei Wiktor, który też ma swoją taktykę na grę jest wyzywany od fałszywców, a przecież jego gra wcale nie jest bardziej perfidna od gry Kamila. To czemu Kamil nie jest nazywany fałszywcem? Tylko dlatego, że gra bardziej jawnie? To jest po prostu inny rodzaj gry, ale to jest też gra, wcale nie lepsza, czy mniej bolesna dla innych uczestników, a wręcz odwrotnie, chyba jednak rani mocniej sądząc po liczbie jego dotychczasowych ofiar. Oceniajmy ich po prostu sprawiedliwie, bez nadmiernego uwielbienia z jednej i bez hejtu z drugiej strony.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 926
x 468

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

Kamil 57%
Wiktor 55%
magdalienkaaa
Obserwator
x 84
x 102

[TVN/TVN7] Big Brother

Chciałabym, żeby Wiktor dostał złoty bilet również dlatego, że dla uczestników to będzie większe zaskoczenie niż gdy dostanie go Kamil, da im to do myślenia i będzie ciekawiej.
mina2019
Obserwator
x 115
x 204

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mina2019 »

Co do Sandry (bo się nad nią zastanawialiście w kontekście głosowania),
to widząc ją przed wejściem do domu, jeszcze w SR, bardzo chciałam,
żeby weszła, bo wydawała mi się mega wyluzowana, zabawna.
Ale ostatnio często mnie drażni.
Zauważyłam, że ona uaktywnia się głównie w obecności Martyny i najczęściej z nią rozmawia.
Jak dla mnie to za mało, żeby ją lubić.
Poza tym wcale nie jest zabawna i wyluzowana, jest zwyczajnie nudna i nie bardzo potrafi przyjąć krytykę.
Zaskoczona byłam jej dzisiejszym szlochem, że za karę musi stać w kącie ;D
Pierwsza jej kara i foch.
Nawet WB był rozbawiony całą sytuacją, bo rozstawionym po kątach dziewczynom puścił to :lol: :lol: :lol:

https://streamable.com/02u4f
MaciekRS
Użytkownik
x 91
x 28

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: MaciekRS »

Wiktor.
Nie powiem aby był moim jakimś faworytem ale Kamila nie lubię najbardziej ze wszystkich domowników. Nie trawię jego stylu, dla ,mnie to, sztuczny, fałszywy człowiek promowany przez TVN, który irytuje nie mniej Łukasz w poprzedniej edycji.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 74
x 2106

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Ledwo wyklęczeli tą godzinę, Kamil non stop podważał czas WB, karę ma dostać, ale i Malwina też. Zapewne coś lżejszego niż mega ciężkie to co miała czwórka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”