[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

@Karol No tak bylo, sam znam ludzi co glosowali z 15kont. Tylko, ze ten argument potwierdza moja teorie, jeszcze ja umacnia- bo jeszcze wiecej glosow mial Kamil. Popatrz co sie w komentarzach dzialo pod tematem o zlotym bilecie. Doslownie 90% za Kamilem, za Wiktorem ile? Z 5%? Nawet nie. Do tego dodajmy teraz te multikonta I przekret w 100% mamy. Co najlepsze, 10min przed koncem glosowania Kamil prowadzil. Ponad pol dnia wczesniej trzeba bylo czekac, az komukolwiek 1% drgnie. A tu w 10 min Wiktor +3, Kamil -1 ;) powiedz mi gdzie ten fanclub Wiktora, ktory nagle w 10min oszukal przeznaczenie?? Nikt sladu nie widzial.
A szach-mat zrobila ankieta “czy wiktor zasluzenie dostal zloty bilet?” 70% na nie;) moja teoria jest taka, ze tego przekretu na 100% dokonala produkcja, bo Wiktor nie ma dziesiatki tysiecy fanow. A zrobila to po to, zeby zrobic zludne wrazenie, ze Kamil nie jest pewny nim zwyciezca. Chodzi dokladnie o pompowanie kasy z smsow na finale, zeby eletorat Kamila jak najwiecej kasy tvnowi wyslal.

Te % na odpadniecie z programu to identyczny przekret, zeby ludzie “ratowali Kamila”. Dziwne, ze nawet na grupach madkowych gdzie Kamil jest im obojetny sytuacja taka: Malwina 2000 Sandra 1300 Kamil 150. I tak jest na kazdej grupie. A nam ciemnote wciskaja, ze Kamil walczy z Malwina. Az biedni forumowicze tu maja mokre sny, ze cud sie zdarzy. Nie, nie zdarzy sie- Kamil program wygra na 100%, bo konkurencji nie ma. Ale za te wszystkie przekrety w zw. z procentami j.... tvn, na nic wiecej nie zasluguja;)
MB89
Obserwator
x 215
x 136

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: MB89 »

balarion pisze:
03 gru 2019, 10:51
@Karol No tak bylo, sam znam ludzi co glosowali z 15kont. Tylko, ze ten argument potwierdza moja teorie, jeszcze ja umacnia- bo jeszcze wiecej glosow mial Kamil. Popatrz co sie w komentarzach dzialo pod tematem o zlotym bilecie. Doslownie 90% za Kamilem, za Wiktorem ile? Z 5%? Nawet nie. Do tego dodajmy teraz te multikonta I przekret w 100% mamy. Co najlepsze, 10min przed koncem glosowania Kamil prowadzil. Ponad pol dnia wczesniej trzeba bylo czekac, az komukolwiek 1% drgnie. A tu w 10 min Wiktor +3, Kamil -1 ;) powiedz mi gdzie ten fanclub Wiktora, ktory nagle w 10min oszukal przeznaczenie?? Nikt sladu nie widzial.
A szach-mat zrobila ankieta “czy wiktor zasluzenie dostal zloty bilet?” 70% na nie;) moja teoria jest taka, ze tego przekretu na 100% dokonala produkcja, bo Wiktor nie ma dziesiatki tysiecy fanow. A zrobila to po to, zeby zrobic zludne wrazenie, ze Kamil nie jest pewny nim zwyciezca. Chodzi dokladnie o pompowanie kasy z smsow na finale, zeby eletorat Kamila jak najwiecej kasy tvnowi wyslal.

Te % na odpadniecie z programu to identyczny przekret, zeby ludzie “ratowali Kamila”. Dziwne, ze nawet na grupach madkowych gdzie Kamil jest im obojetny sytuacja taka: Malwina 2000 Sandra 1300 Kamil 150. I tak jest na kazdej grupie. A nam ciemnote wciskaja, ze Kamil walczy z Malwina. Az biedni forumowicze tu maja mokre sny, ze cud sie zdarzy. Nie, nie zdarzy sie- Kamil program wygra na 100%, bo konkurencji nie ma. Ale za te wszystkie przekrety w zw. z procentami j.... tvn, na nic wiecej nie zasluguja;)
Jak oni zrobili już taki przekręt w ostatnią niedzielę to mogą to zrobić ponownie i to również w finale programu. Dlatego ja już przestałem od niedzieli oglądać te oszustwo. Kamil wśród widzów jest najbardziej lubianym uczestnikiem tej edycji programu i jak nasze głosy nie będą odrzucane to wygra, ale ja już im nie wierzę i nie wysyłam kasy jak Endemol i TVN tak oszukują. Już teraz w tym głosowaniu wygląda na że szykują wałek na finał.
lukiluki
Obserwator
x 223
x 284

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: lukiluki »

Tak swoją drogą, to zastanawiam się, co mają ludzie w głowach, że tworzą fejkowe konta, żeby generować sztuczny tłum w grupach popierających jakiegoś uczestnika. I żeby zwiększyć jego szansę w głosowaniach. W tym przypadku Kamila. Widać, że nie są wcale tacy pewni, że ma tak ogromne poparcie, bo ewidentnie boją się, że w uczciwym głosowaniu może przegrać. Bo jeśli nie, to w jakim celu tworzą te konta? Jakie to trzeba mieć smutne życie, żeby do tego stopnia wkręcać się w jakiś program, żeby wielbić jakiegoś pajacującego no-name'a, tracić czas na zakładanie fejkowych kont i wierne zapewnianie mu poparcia ;/
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

Wystarczy pamiętać o jednej ważnej rzeczy. Smsami głosuje większy procent ludzi, którzy oglądają wyłącznie odcinki telewizyjne. Nie zaglądają do internetu, nie wchodzą na żadne forum. To oni wysyłają najwięcej smsów, wojna internetowa ich nie interesuje, to jest największa grupa głosujących. W internecie widać co się dzieje, głosowanie internetowe a ile fikcyjnych kont do głosowania, takie głosowanie to żart i nie odzwierciedla faktycznego poparcia uczestnika. Są pieniacze którzy na forum piszą że zagłosowali np 20 razy a nie zagłosowali wcale, lubią klimat wspólnego nakręcania się i panującej atmosfery.
W realu można usłyszeć teksty np "głosuję na Sandrę bo tyłeczek mi się podoba", inna starsza babka mówi że będzie głosować na Martynkę "bo jest taka grzeczna ", o Bartku mówili że "to taki ziomal to powinien wygrać".Poparcie z internetu nie odzwierciedla jak jest faktycznie, więc co ma być to będzie:)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 74
x 2106

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Wszystko wraca do normy, Malwina i Wiktor znów obgadują na molo, Malwina po dziewczynach jedzie, że ja nie wspierały i tak dalej...

Szkoda, że nic się nie nauczyli z tej lekcji.
bustram
Activist
x 83
x 1494

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Tymczasem w internecie trwa zbieranie głosów nie tylko na Kamila ale i na... Filipa. Ponad 10-tysięczna grupa osób chce usunięcia go z ekranu TV za rzekome naśmiewanie się z chorych podczas Dzień Dobry TVN. Przyznam szczerze, że ja sam chętnie bym taką petycję podpisał, bo jego zachowanie (i mniemanie o sobie) jest pomału nie do zniesienia. Zamiast być wdzięcznym ojcu, że dzięki niemu może być w telewizji to robi mu wstyd przed całą Polską. Pan Zygmunt pewnie nie raz chodził w jego sprawie i prosił, aby go nie zwalniali... Ale ileż można ? :P
mina2019
Obserwator
x 115
x 204

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mina2019 »

No niestety tak było ...
To nie było 'rzekome' wyśmiewanie się, tylko parodia ataków paniki, o których była akurat mowa w DDTVN.
Taki 'żarcik' w jego stylu ...
Dno dna.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 74
x 2106

[TVN/TVN7] Big Brother

Zadanie na dziś: upieczenie, ozdobienie i zapakowanie 5 kg pierniczków dla sąsiadów.
lukiluki
Obserwator
x 223
x 284

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: lukiluki »

@krista Tutaj akurat się z Tobą zgodzę. Dodatkowo ci, co tylko oglądają odcinki na pewno mają inne wyobrażenie o uczestnikach, bo widzą tylko to, co produkcja chce im pokazać. Jak ktoś śledzi streama i czyta fora, to ma znacznie szerszy obraz.

Jeszcze nawiążę do wizyty Ester. Nie wiem, jaki był w tym cel produkcji, ale mi się osobiście podobało. Już nie pamiętam kiedy tak dużo czasu przesiedziałem na streamie, jak podczas jej wejścia i rozmów z mieszkańcami. Szczególnie, że do tej pory Wiktor tak rzadko o niej wspominał, że nie wiadomo było, czy jej istnienie to prawda, czy fikcja, a jeśli prawda, to czy ich związek, to naprawdę związek, czy "wspomnienie minionego lata". Nagle mogliśmy ją zobaczyć i choć trochę poznać, a wydaje się naprawdę pozytywną osobą.

@bustram Tematu z Chajzerem nie znam, ale jestem za tym, żeby go nie pokazywać w tv. Dla mnie on zawsze był jakiś taki sztuczny w swoim zachowaniu. Na siłę próbuje być fajny i wyluzowany, ale mu to nie wychodzi. Widać, że to nie jest dla niego naturalne,
Anonymous2
Użytkownik
x 136
x 114

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Anonymous2 »

rafal_rambo pisze:
03 gru 2019, 10:08
@Anonymous2

Dokladnie tak było, gdyby to pokazać w serialu "Moda na sukces" to by musieli nagrać z 1000 odcinków.
To ta Ester wpadła z planem zrobienia zamieszania i to ze stopniowaniem napięcia, kolejna aktorka? :)

Co do Kamila to wydaje mi się, ze tvnowi wszystko jedno kto wygra, ważne aby utrzymać go do końca bo generuje duzy ruch smsów.
mina2019
Obserwator
x 115
x 204

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mina2019 »

Wczoraj w odcinku Malwina miała najwięcej % do wyjścia.
Byłabym bardzo za tym, żeby odpadła ;)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 511
x 2372

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

Screenshot_20191203_125953_pl.tvn.player.jpg
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 74
x 2106

[TVN/TVN7] Big Brother

Szczerze powiedziawszy ostatnie tygodnie i zadania są tak rozczarowujące, że widać, że produkcja wiedziała, że nie warto się starać, że będzie dłuższy urlop przynajmniej od BB, że osoby które wiadomo, że nie wygrają w sumie nie muszą niczego żałować, że odpadły.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 511
x 2372

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

@wiatriwoda jaki urlop od BB?
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 74
x 2106

[TVN/TVN7] Big Brother

No na wiosnę bez BB, to sobie odpoczną :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”