[TVN/TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 05 gru 2019, 0:13

Zgadzam się, wypadli fajnie, mieli czas na wypowiedzenie się i składnie i merytorycznie to wypadło :)
balarion
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion » 05 gru 2019, 0:15

Tam dalej panuje Kamilofobia, u Sary szczegolnie.
oitnb61
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 » 05 gru 2019, 0:16

Bardzo ładnie się wypowiadali właśnie. Bez żadnej agresji, przekleństw. No i cała trójka jest za Martyna.
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 05 gru 2019, 0:19

Bo to są fajni i grzeczni ludzie :rolleyes:
lukiluki
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: lukiluki » 05 gru 2019, 1:20

semperadastra pisze:
04 gru 2019, 22:30
Martynce życzę wszystkiego co najgorsze. Nawet jeśli wygra (mimo wszystko liczę, że nie) to oby spotkał ją taki hejt, że nie da rady. Z dziesięć razy mocniejszy niż Karolinę czy Ankę (Karo była ok, Anka - zdecydowanie nie, ale i tak przy Martynce jest niesamowitą, genialną osobą). Mam nadzieję, że życie tak ją przeora i zniszczy, że zapomni jak się nazywa. Niech trafi na ludzi, którzy mają do niej podobny stosunek, co Wiktor, Karolina czy Malwina i niech gnębią ją ile wlezie. Tak, żeby zrozumiała jaka jest i poniosła konsekwencje za swoje cechy. Gdy widzę tego typu osoby, to wzbiera me mnie agresja. Manipulować i gnębić taką, bo na nic innego nie zasługuje. Selekcja naturalna. Polecam poczytać Nietzschego czy Markiza de Sade. Mieli dość podobne podejście i gdyby w BB było jak być powinno to taka "Martynka czyli nieszczęścia cnoty" nie miałaby czego szukać. Podsumowując oby trafiła na społeczne wilki i wampiry energetyczne, które zrobią z nią, co należy... :)
Staaary, daj namiar do dilera, u którego się zaopatrujesz, żeby inni mogli go wpisać na czarną listę, bo ma trefny towar :o
Zatkało mnie, normalnie brak słów. Człowieku, przecież ona nic złego nie zrobiła, a ty.. wiesz co, czego bym nie napisał, to i tak nie dałbym rady zniżyć się do twojego poziomu. Musiałbym wskoczyć w taki odwiert, na który ludzkość nie jest jeszcze w stanie się dokopać.
Żeby życzyć komuś takich rzeczy, jakby ci co najmniej pół rodziny wymordowała..

@Karol Banuj nawet nas obu, ale muszę.. bo przez tego gościa, to mnie trzęsie

@semperadastra Mam dla ciebie radę. Przy wyjściu Kamila podłóż sobie poduszkę pod kolana jak będziesz klękał, będzie ci wygodniej. Marzysz o tym, więc się nie krępuj - połknij. Po wszystkim nie zapomnij umyć zębów.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 05 gru 2019, 5:01

semperadastra pisze:
04 gru 2019, 22:30
Martynce życzę wszystkiego co najgorsze. (...) oby spotkał ją taki hejt, że nie da rady. (...) Mam nadzieję, że życie tak ją przeora i zniszczy, że zapomni jak się nazywa. Niech trafi na ludzi, którzy mają do niej podobny stosunek, co Wiktor, Karolina czy Malwina i niech gnębią ją ile wlezie. Tak, żeby zrozumiała jaka jest i poniosła konsekwencje za swoje cechy. (...) Manipulować i gnębić taką, bo na nic innego nie zasługuje. Selekcja naturalna. (...) Podsumowując oby trafiła na społeczne wilki i wampiry energetyczne, które zrobią z nią, co należy... :)
@semperadastra Za podobne sformułowania już dwukrotnie dostałeś bana, a ja głupi odpuszczałem i go skracałem. Rozumiem, że jesteś bezpośredni, piszesz "dobitnie", ale ostatni akapit w Twoim poście i całe to "życzenie najgorszego" to już nie krytyka, a czysta mowa nienawiści. Szkoda czasu na czytanie, ale jeszcze bardziej zadziwia mnie, że Tobie jako inteligentnemu człowiekowi nie było go szkoda na produkcję tych wypocin. Nie wiem jak można mieć w sobie tyle jadu, tym bardziej w stosunku do ludzi, których postrzeganie kreuje telewizja - zakładam, że nie znasz Martyny prywatnie, więc sugerujesz się montażem/streamem. Poza tym mam wątpliwości czy aby na pewno jesteś normalny, bo przekroczyłeś wszystkie normy społeczne, chociaż nie mi to oceniać. Człowieku, to tylko telewizja! Niektórych już za bardzo ponosi fantazja. Na szczęście jeszcze 1,5 tygodnia...

Aha. Dostałeś ostrzeżenie. Pierwsze z trzech od czasów ostatniego bana. Drugą karą niech będzie reakcja użytkowników. Pewnie Ci nie zależy, jednak jeśli ktoś nie ma już ochoty czytać tego co piszesz i dodaje Cię do ignorowanych, to źle świadczy tylko o Tobie.

Swoją drogą ciekawe. Jeszcze kilka dni temu miałeś problem z tym, że Anka nie uważała jakoby miała za co przepraszać widzów (czat w BBN, odniesienie do nazwania popierających Kamila "gównem"). Przebiłeś ją.
ejulia
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ejulia » 05 gru 2019, 5:22

Dla mnie Martyna to taka sciemniara jak Kasia z z pierwszej edycji. Obie opowiadamy jakie to one biedne, Kasia mówiła że może pomarzyć o takich paletach cieni jakie miała Madzia, że ona ma najtańsze kosmetyki itp itd. I mimo że sama mówiła że w BB jakieś 4000 zarobiła to od wyjścia siedzi cały czas w USA w NY na Florydzie. Hmm... Martyna to samo, że sama pracuje na siebie, że jest taka zwykła przy innych uczestnikach, że nie ma pieniędzy na podróże A wystarczy wejść na jej insta. To ja już wolę Wiktora czy Kamila, którzy nie robią z siebie sierot tylko opowiadają jak jest. Nie jest dla mnie żadnym argumentem to że ktoś jest biedniejszy i bardziej przez to zasługuje na wygraną. To jest gra. A w grę się gra. 🤣 A robienie z siebie biednego i poszkodowanego przez los jest słabe i jak dla mnie taka osoba nie zasługuje na 1 miejsce.
Awatar użytkownika
tamianka
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tamianka » 05 gru 2019, 8:00

przeczytałam posta semperadastra na temat Matryny i oczy robiły mi się coraz większe - co trzeba mieć w głowie, żeby w stosunku do kogoś zionąć taką nienawiścią? i to tylko dlatego, że dziewczyna jest zupełnie zwyczajna, niespecjalnie bystra, ale ogólnie miła i sympatyczna. gnębić, bo nie jest wybitna? czy to fakt, ze nominowała ostatnio Kamila, wypowiadając swoje (dość trafne w moim mniemaniu) zdanie o nim? serio, to się nadaje do leczenia.

jak już kilka osób przede mną - dodaję do ignorowanych. czegoś takiego nawet się czytać nie chce.
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Ediss » 05 gru 2019, 9:12

Z ciekawostek - wpływy reklamowe Siódemki w listopadzie 2019 wzrosły o ponad 41% względem listopada zeszłego roku i wyniosły ponad 74 miliony. Wyprzedzając tym samym TV4 (o 12 milionów) i TV Puls (niecałe 30 milionów). Być może jednak BB opłaca się kontynuować, a decyzja o inwestycji w nowy reality show nie dziwi.

Wyliczenia oczywiście na podstawie cennika, bez uwzględnienia rabatów czy innych sposobów rozliczania.
Ostatnio zmieniony 05 gru 2019, 9:13 przez Ediss, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Kati33
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 05 gru 2019, 9:12

semperadastra- chyba cie to uwielbienie do Kamila tak zaślepia, ze zyczysz Martynie wszystkiego najgorszego :angry: :angry: Moze i ona nie zasluguje na wygrana, ale z drugiej strony dlaczego nie? Bo jest malo dojrzala? Wlasnie dlatego, ze jest bardzo mloda ma do tego prawo. Dla mnie wlasnie Malwina jest mniej dojrzala i to ona zle sklada zdania. Poza tym to, ze posiada dzieci nie czyni z niej osoby dojrzalej. Ona ma dopiero 28 lat a jej corka chyba kolo 7. Szybko zaczela , zwiazkow troche miala, ale jak widac za bardzo jej sie dzieci wychowywac nie chce. Oceniam po sobie; Nie zostawilabym swojego dziecka na tak dlugo.
lukiluki
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: lukiluki » 05 gru 2019, 9:29

@Kati33 Dlatego mu napisałem, co powinien zrobić, jak już Kamil wyjdzie - może mu ulży, jak spełni swoje marzenie. Nie wiem jaką sieczkę trzeba mieć we łbie, żeby pisać takie śmieci. Dlatego też poleciał do ignorowanych, bo nie chcę widzieć, co wypisuje ten naczelny hejter. Powinien dostać bana i wrócić tam, gdzie są ludzie na jego poziomie, czyli na wykop.
Kacper.m
Użytkownik

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kacper.m » 05 gru 2019, 10:16

Produkcję delikatnie mówiąc pogrzało.
https://www.facebook.com/13805912289465 ... 003983776/

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 05 gru 2019, 10:22

A teraz pytanie: czemu pogrzało?

Oczywiście (jeśli to prawda) produkcja mogłaby to załatwić delikatniej, ale poza tym nie widzę w tym nic złego, tym bardziej, że w programie mamy tydzień świąteczny.
Kacper.m
Użytkownik

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kacper.m » 05 gru 2019, 10:23

"(...) producent chciałby, żebyśmy mu podesłali paru uchodźców (cytujemy "przebywających w rejonie Warszawy w województwie mazowieckim" pisownia oryginalna), żeby w tym domu jutro zjedli kolację (uroczystą zresztą). (...) Producent nie przewiduje dla uchodźców wynagrodzenia (i słusznie, przecież się najedzą na uroczystej kolacji)."

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 05 gru 2019, 10:26

@Kacper.m
Spoko. Więc lepiej gdyby ich opłacili? Już mają statystów, którzy w większości przychodzą na "Areny" dla pieniędzy, a BB nawet nie oglądają 🙂
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”