[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 11 gru 2019, 23:36

Wracam i co słyszę "murem za Kamilem", myślę o coś mnie ominęło :D fajnie Gocha wymyśliła, kleszczu przyjął z pokorą...i ten krzyk Kamila "murem za Kamilem" :lol: muszę nadrobić bo nie wszystko widziałam :lol:
Oxygen
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Oxygen » 12 gru 2019, 0:22

Oh, w BBN Ohme do gości powiedziała "Mam nadzieję, że będziemy się widywać przy kolejnej edycji". Ciekawe, ciekawe... Mam nadzieję, ze nie było to czysto kurtuazyjne.
BB FAVES: - ... W ostateczności Kamil. To są konsekwencje decyzji uczestników.
kuba26
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kuba26 » 12 gru 2019, 0:42

Nie rozumiem... Kamil powiedział kiedyś że pomysł molestowania psychicznego podsunął mu chyba siostrzeniec lub inne dziecko a teraz mówi że wymyślił to dopiero w programie
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 12 gru 2019, 0:50

Oxygen pisze:
12 gru 2019, 0:22
Oh, w BBN Ohme do gości powiedziała "Mam nadzieję, że będziemy się widywać przy kolejnej edycji". Ciekawe, ciekawe... Mam nadzieję, ze nie było to czysto kurtuazyjne.
Nie wiadomo jak czytać te słowa. Ptaki śpiewały, że program jeśli wróci, to raczej nie wiosną 2020. Jednak to dalej śpiew ptaków, bo decyzji nie było, dlatego sprowadzałem tych, którzy żegnali format na ziemię. Jaka ostatecznie będzie przyszłość BB? Wiosną, jesień? A może wcale?

Obrazek

Myślę, że dowiemy się w niedzielę...

Może jednak warto poczekać dłużej, żeby mózgi niektórym ostygły. 😊
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 12 gru 2019, 0:53

No to jutro w odcinku zobaczymy co Kamil powiedział. Zawsze w najciekawszym momencie. :(
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 12 gru 2019, 0:56

Kamil zwiększa przewagę nad Martyną. Na prowadzeniu nadal Bidons.

Kamil 32%
Martyna 26%
Wiktor 42%

Głosowanie na forum: viewtopic.php?f=100&t=12153
erzuli
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: erzuli » 12 gru 2019, 1:02

Chcieć to móc :) każdy skupia się na uczestnikach ale nikt nie wspomni o wielkim bracie :) ten dzisiejszy jak dla mnie najlepszy :)
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 12 gru 2019, 1:22

A tyle oczekiwałam po Wiktorze jak wszedł do programu, jeszcze po miesiącu myślałam że może jednak zabłyśnie, ale czym dalej tym było tylko gorzej, nawet debata mu nie wyszła. U mnie jest już kompletnie na straconej pozycji. Na Martynę szkoda moich paluszków:)
magdalienkaaa
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: magdalienkaaa » 12 gru 2019, 8:52

krista pisze:
12 gru 2019, 1:22
A tyle oczekiwałam po Wiktorze jak wszedł do programu, jeszcze po miesiącu myślałam że może jednak zabłyśnie, ale czym dalej tym było tylko gorzej, nawet debata mu nie wyszła. U mnie jest już kompletnie na straconej pozycji. Na Martynę szkoda moich paluszków:)
Ja go lubię od początku, ale nie jestem bezkrytyczna wobec jego zachowań, mimo wszystko nadal widzę w nim świetnego, ciekawego faceta z wielkim potencjałem medialnym. Niestety widać, że jest już bardzo zmęczony tym programem, wczoraj został dodatkowo zaorany przez Gośkę, Natalię, a potem jeszcze musiał zmierzyć się ze wszystkimi na tej debacie. Nie dał rady ewidentnie, zaskoczył go najazd na niego i nie umiał się obronić, choć przecież nie jest głupi i gdy jest w formie radzi sobie super. Kiedyś sam mówił o sobie, że nic nie jest w stanie go złamać, a jednak okazuje się, że ostatnie dwa tygodnie trochę go jednak złamały, dlatego między innymi nie ma już szans na wygraną. Niepotrzebnie w ogóle zaczął się tłumaczyć odnośnie tych swoich szyderstw i obgadywania, powinien konsekwentnie do końca trzymać fason i grać rolę szydercy, a niestety odsłonił się i to go zgubiło.
magdalienkaaa
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: magdalienkaaa » 12 gru 2019, 9:22

Jeszcze wracając na chwilę do tej przegranej debaty Wiktora, moim zdaniem podszedł do tego zadania zbyt poważnie, sam najpierw, gdy przygotowywał się do debaty, mówił, że chce podejść do niej z humorem i zrobić z tego bekę, niestety Łukasz mu to wyperswadował, przez co jego "wystąpienie" było nudne i sztuczne. Powinien podejść do tej debaty po swojemu, a nie słuchać się niespełnionego polityka, który takie zadania bierze zbyt poważnie, co pokazała bardzo dobrze jego postawa w czasie tygodnia gdy był dyktatorem. Wiktor spalił się trochę na własne życzenie, bo gdyby podszedł do zadania z jajcem, a nie na mega poważnie, to pewnie oglądałoby się to lepiej. Dodatkowo był zmęczony i zaorany prze innych i efekt był taki, że debata wyszła mu po prostu źle.
przemek94
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: przemek94 » 12 gru 2019, 10:05

Nie oglądałem BB Nocą ale po tym co tu piszecie, co powiedziała Ohme to jest szansa na 8 edycja. Chciałbym zobaczyć kolejną edycje chociaż ta edycja jest słaba, to bardzo lubię ten program. Co do finału to mi jest obojętne kto wygra bo żadnego z finalistów nie polubiłem.
magdalienkaaa
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: magdalienkaaa » 12 gru 2019, 10:12

przemek94 pisze:
12 gru 2019, 10:05
Nie oglądałem BB Nocą ale po tym co tu piszecie, co powiedziała Ohme to jest szansa na 8 edycja. Chciałbym zobaczyć kolejną edycje chociaż ta edycja jest słaba, to bardzo lubię ten program. Co do finału to mi jest obojętne kto wygra bo żadnego z finalistów nie polubiłem.
Wydaje mi się, że będzie kolejna edycja, bo ostatecznie jeśli chodzi o oglądalność to tragedii nie ma, a dodatkowo telewizja na pewno więcej zarobi na esemesach w takim programie niż w jakimś Love Island II ;) Dlatego myślę, że na pewno wrócą z BB, tylko może po dłuższej lub krótszej przerwie.
annawoj1104
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 » 12 gru 2019, 10:17

Śmieszy mnie to robienie z Martyny teraz niewiadomo kogo, a prawda jest taka ze przez 90% była niewidoczna niczym Vasyl :lol:
Jakby oni (byli mieszkańcy) nie mogli przeżyć jakby wygrał Wiktor czy Kamil , po Wiktorze jadą bo po Kamilu się boją wiedzą jak aktywnych ma fanów w mediach społecznosciowych,szczególnie Gośka i Natan takie bohaterki ;)
I gdzieś pisałam ze trochę żal że Goska szybko odpadła, cofam to-po jednym dniu jej darcia japy, cieszę się że długo tego słuchac nie musieliśmy -szybko zapomnialam. Ciekawe czy na impreze znów bedzie chipsy dzieliła na kupki? Żeby czasem ktoś nie zeżarł jednego wiecej od niej :lol:
Jordi
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi » 12 gru 2019, 10:21

Gośka taka jest, bo jest jej żal, co z niej zrobiono - moim zdaniem szkoda, że nie wrzuca na produkcję, bo ewidentnie przez ich wałki odpadła ona, a nie Kamil.

Zawiodła mnie tylko tym naskoczeniem na Wiktora nie rozumiem co ona do niego ma.
annawoj1104
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 » 12 gru 2019, 10:26

No bo na kogoś naskoczyć musiała, żeby pozbyć sie emocji lepiej poczuć, podbudować ego etc. A do Kamila się bała, i wcale nie samego Kamila tylko tego co by było potem w mediach społecznościowych. Wie jak było z Mateuszem Anią Vasylem...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”