[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2278

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Gosia też szczegółowo powiedziała, że nie miały wejść we dwie, tylko jedna miała wejść do SR i miały się przez 3 tygodnie zamieniać, jeśli by się udało, to Gośka dostała by immunitet, a Kasia, która ie chciała być w programie odeszła by z niego. Gosia mówi, że wiedziały, że jak wejdą we dwie, to za chwilę odpadną. Nie zdradziła czemu plan nie doszedł do skutku, dzięki jednak temu, że są bliźniaczkami, nie przechodziły wszystkich castingów, a tylko jeden.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 583
x 2877

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

@wiatriwoda ale przecież już dawno była mowa, że Kasia weszła awaryjnie bodajże za Karolinę Włodarską.
tinsel
VIP Expert
x 617
x 1206

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Ciekawe czy mogą takie co zdradzać, ale może produkcji jest już wszystko jedno ;) Wcześniej gdzieś widziałam wersję, że Kasia musiała wejść w miejsce Karoliny, żeby była parzysta liczba uczestników na pierwszy tydzień w parach, ale mogli to jakoś inaczej rozwiązać :) Ja cały czas mam wrażenie, że Łukasz i Bogdan byli jako bliźniacy tak jakby w rezerwie, ale tego się pewnie nigdy nie dowiemy ;)

Gdyby było z bliźniaczkami takie rozwiązanie jak pierwotnie założono byłoby ciekawiej ;) Chociaż może szybko by wszyscy doszli do tego, że sa dwie.
Ostatnio zmieniony 14 gru 2019, 12:57 przez tinsel, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2278

[TVN/TVN7] Big Brother

Za Karolinę awaryjnie mogło wejść wiele osób, szkoda, że manewr z bliźniaczkami nie poszedł.
telewision11
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: telewision11 »

Ja bardzo bym chciał żeby była kolejna edycja BB
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1005
x 2924

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: pulkownik »

Manewr z bliźniaczkami w SR był w BB w TV4, ale tam dupy dała produkcja, która pokazała uczestnikom obraz z SR przypadkowo :D
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2278

[TVN/TVN7] Big Brother

Gosia wyjawiła, że wtedy co Kaśka beczała, to przez to, że w PZ spytali się o książeczkę zdrowia syna, ale nie zdradzili jej nawet szczegółów, co się stało.
tinsel
VIP Expert
x 617
x 1206

[TVN/TVN7] Big Brother

To takie małe podsumowanie 3 finalistów:
- Wiktor - miał bardzo wiele dobrych momentów, zjednał sobie widzów i mieszkańców, często jego komentarze odnośnie innych były trafne, niby kąśliwe, ale jednak wypowiadane sympatycznie. Tutaj jednak jest cienka granica, której nie można przekroczyć i to mu się chyba nie do końca udało. Prywatnie jest indywidualistą i chyba osobą zapatrzoną w siebie, która z innymi ludźmi tworzy dość płytkie relacje. Przyszedł do programu przygotowany, oglądał, obmyślał strategię. W programie pewnie dużo grał, ale też i bywał sobą. Można powiedzieć, że na ostatniej prostej zwycięstwo mu się bardzo oddaliło ;),
- Kamil - przyszedł z założeniem, że będzie aktorem i był, tyle, że role, które wybierał to role prowokatora, trolla, chama itp. Teoretycznie można powiedzieć, że to była tylko gra, ale odnoszę wrażenie, ze sporo tam było Kamila. Rozumiałabym ten rodzaj strategii, chociaż niby dewiza programu miała być inna "Kim naprawdę jesteś?", gdyby nie wyraźne przekroczenie granic w wielu momentach. Za dużo było zachowań pokazujących jego poglądy szowinistyczne, czy nawet rasistowskie. Żadna kreacja aktorska nie usprawiedliwia sposobu, w jaki obrażał innych uczestników. Do tego doszły też akcje produkcji typu antyhejt i tego już było za dużo. Nastąpiło takie pomieszanie show i świata rzeczywistego, że moim zdaniem granica została przekroczona. Jeszcze ten melodramat z Ewką :rolleyes: Produkcja z jednej strony Kamilowi pomagała, a z drugiej bardzo zaszkodziła ;) Sam Kamil jak wyjdzie, chyba nie będzie zbyt zadowolony, ale zobaczymy,
- Martyna - nie była zbyt wyrazista, ale za to autentyczna. Jej naiwność i postrzeganie świata może czasem denerwować, ale takie są prawa młodości. Myślę, że w programie była sobą i tworzyła prawdziwe relacje z ludźmi. I w końcu swoim charakterem i "strategią" pokonała tych pozornie silniejszych, którzy sami dawali się podpuszczać produkcji i Kamilowi ;)

Jedno z nich jutro opuści niszczejący dom WB jako ostanie, zgarniając główną nagrodę ;)
J-Will
Użytkownik
x 2
x 25

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: J-Will »

wiatriwoda pisze: 14 gru 2019, 12:05 Gosia właśnie powiedziała, że z tego co wie nie będzie kolejnej edycji.
Tak na dobrą sprawę to już tej edycji nie powinno być, bo zeszła wcale jakimś hitem i rewelacją nie było. Nie udało się wskrzeszenie formatu trzeba to sobie jasno powiedzieć.
MB89
Obserwator
x 238
x 145

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: MB89 »

Gośka podobno powiedziała również że tą edycję programu wygra Martyna!!!
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 127
x 224

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra »

MB89 pisze: 14 gru 2019, 13:31 Gośka podobno powiedziała również że tą edycję programu wygra Martyna!!!
Lepiej dla niej, żeby nie. Jesli tak by się stało, to ludzie by tego nie darowali, chyba jeszcze przez pół roku czy rok by ją hejtowali i szkalowali gdzie się da, mogłaby sobie nie poradzic z tym... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

annawoj1104 pisze: 14 gru 2019, 11:38 Tak byli mieszkańcy powinni wejść i całować po nogach Kamila chyba -rozumiem że wtedy by zrozumieli swoje zachowanie tak :lol:
Aż sie chce zaklnać jak czyta sie takie brednie... Ale tu nie mozna ;)
DLa mnie hipokrytka okazała sie Gośka która własnie cały czas pokazuje jak nie trawi Kamila a własnie jak weszła jaka słodziutka niemal w niektórych momentach była :o Ja własnie czegoś takiego nie lubię Ale rozumiem ze zwolennicy Kamilka zadowoleni-zagrała niemal tak dobrze jak ich idol w sumie jakby nie patrzeć ;)
Dobrze soe za to słuchało Dawida, fajnie i madrze mówił o swoim pobycie dlaczego tak wyszło... I jego postawa super!

Goska już napisala w komentarzach że opie.. Wiktora czy spina z Natalia to nie jej wymysł :lol: Dobrze obserwujący by zauważyli że miało to miejsce po jej wyjściu z PZ ;)

A dlaczego mają całować po nogach Kamila czy kogoś innego? Mateusz został stupkarzem czy zboczeńcem przez to co robił a nie przez Kamila, tak jak inni, każdy odpowiada sam za siebie a nie szuka winnych. Jeżeli ludzie na zewnątrz tak go odebrali, to winę za to ponosi sam a nie reszta ekipy. Ale wiadomo, nie każdy ma odwagę ponieść konsekwencje za własne czyny.
Kamil nie jest krystaliczny, i nie był moim faworytem na początku, jednak okazał się być ciekawą postacią, jak w filmie, zła obsada i z filmu klapa.
tinsel
VIP Expert
x 617
x 1206

[TVN/TVN7] Big Brother

Mi się też wydaje, że powoli nas produkcja szykuje na wygraną Martyny. Kamil to chyba nie jest jednak postać, która wpisywałaby się w politykę stacji. Chociaż mogę się mylić i na tym etapie, po tym jak właściwie żegnamy się z programem może jest im już wszystko jedno ;)
arekon
Użytkownik
x 32
x 74

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: arekon »

Strażak Bartek tak załatwił zlew, że wodę od mycia naczyń przelewają kubkami do garnka i noszą do toalety... nie mówiąc o zapachu, który się unosi z szamba...Chałupa po 2 edycjach jak ruina :)
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 127
x 224

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra »

tinsel pisze: 14 gru 2019, 13:41 Mi się też wydaje, że powoli nas produkcja szykuje na wygraną Martyny. Kamil to chyba nie jest jednak postać, która wpisywałaby się w politykę stacji. Chociaż mogę się mylić i na tym etapie, po tym jak właściwie żegnamy się z programem może jest im już wszystko jedno ;)
Zastanówmy się jakie korzyści miałaby stacja z wygranej Martyny ??? Przeciez ona jest tak bezbarwna, nudna i niesamodzielna, że musieliby ją wszedzie prowadzić za rączkę i sami promować. To już ta Madzia, przy wszystkich swoich wadach jest znacznie bardziej medialna, miała znajomych celebrytów itd. Wygrana Martyny jest dla stacji strzałem w stopę, z tej osoby niczego nie będzie. Ona ma podejście - ja jestem Martyna i dajcie mi wszystko - hajs, podróże, fanów, bo to jestem ja. I koniec. Nic od siebie. Tam brakuje kogoś takiego jak Maciek, kto mógłby w 2 minuty zrujnować jej psychikę. :lol: :lol: :lol: Kamil z Wiktorem są znacznie bardziej perspektywiczni dla stacji. Przy takim gronie fanów, jakie zyskał Kamil, wyobraźmy sobie jaki to potencjał chociażby na paradoki z jego udziałem, ludzie by to oglądali tylko dlatego, że gra tam Kamil ;). Mógłby nawet zacząć prowadzić swój własny program, nadawałby się do tego. A Martyna ??? Ona by nie wiedziała co się dzieje. Do przemysłu muzycznego też się nie nadaje, bo nie ma ani looku ani śpiewu. Wiktor ze swoim obyciem w świecie i obrotnym charakterem też wykazuje konkretny potencjał dla stacji. Wnioski nasuwają się same... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”