[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: oitnb61 »

Fajny ten live na insta był :) Ninja jeszcze poszedł sobie zrobić zdjęcie z Martyna 😄
Awatar użytkownika
Saba397
Obserwator
x 30
x 122

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Saba397 »

Porównując stream, a LIVE na instagramie to ładne ma opóźnienie player.
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Około minuty różnicy, to nie jest źle przecież.
Awatar użytkownika
Saba397
Obserwator
x 30
x 122

[TVN/TVN7] Big Brother

Trochę śmiech na sali bo najpierw jak zrobili akcję z LIVE na insta to na streamie murator. Gdy ninja ponownie wszedł do domu z kolejnym LIVE to już normalnie na streamie to było.
sweetwhisky007
Użytkownik
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: sweetwhisky007 »

dzisiaj na arenie zamiast zamulania Pani Ohme powinni puścić co się działo dzisiaj w domu bo to co Małgosia mowi to "tylko" jej zdanie, na przykład ja mam całkowicie inne a poza tym to co ona mówi jest nudne, wolałabym obejrzeć nieemitowane sytuacje z domu.
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Co jak co, ale Martyna ma fajny ten monolog z ninja 😄
Eduardo
Obserwator
x 28
x 176

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Eduardo »

Co do finału to ja kibicuję Wiktorowi, jednak zdaję sobie sprawę że zajmie on trzecie miejsce. Ostatnie dwa tygodnie to było perfidne niszczenie jego osoby przez produkcję. Wpuszczenie jego dziewczyny i zrobienie z niego dwulicowej osoby to było mądre posunięcie ze strony produkcji. Dzięki temu zabiegowi nie tylko pupilek produkcji wyskoczył na pierwsze miejsce, ale też Martyna zyskała. Szkoda mi Wiktora, bo dla mnie to jedyny realny zwycięzca BB. Ciekawa osobowość, fajne komentarze( czasem trochę przesadzone i wredne), dobry wgląd w sytuację panującą w domu, zabawny. Jego obgadywanie było trochę wredne, ale i tak go lubię. Jest jedyną osobą, której nie mogę nic wielkiego zarzucić.
Drugie miejsce zajmie Martyna. Według mnie ona była bezbarwna i nijaka przez cały program. Miała lepsze momenty, ale nie wyróżniła się na tle obsady. Jednak mimo wszystko kibicuję jej w drugiej kolejności. Jeśli nie wiktor to mam nadzieję że Martyna odbierze wygraną pupilkowi produkcji.
Kamilek to pewniak do wygranej, ale dla mnie to będzie jedna wielka żenada. Od trzeciego tygodnia produkcja założyła że to ich faworyt i zaczęło się na siłę przepychanie go z tygodnia na tydzień i wybielanie jego osoby. Może nie byłbym do niego tak źle nastawiony, ale produkcja tak obrzydziła mi jego osobę, że go wręcz nienawidzę. Odpadłby z Gosią gdyby nie przeciąganie głosowania i pokazywanie filmików jaka to ona zła, a on wspaniały. Odpadłby z Ewą, ale produkcja wyratowała go dorzucając karne nominacje i to już w poniedziałek. Powinien poleciec zamiast Sandry, ale produkcja urzadziłą jakieś marne głosowanie na instagramie, które jednoznacznie sugerowało kto ma odpaść. Do tego wszystkie akcje wybielania jego osoby, pokazywania jaki to on poszkodowany, a jego rywale w głosowaniu paskudni, szopka z hejtem. Dla mnie to było tak żałosne i Kamilek zepsuł ten cały sezon. Teraz gdy weszli starszy mieszkańcy przypomniałem sobie jaki potencjał miał ten sezon, ale produkcja postanowiła zrobić za wszelką cenę Kamilek show. Po jego zwycięstwie pozostanie wielki niesmak z mojej strony i licze że TVN da sobie spokój z BB. Jak maja odwalać taką padakę to lepiej niech nie zabierają się za ten format.
Tak w góle Kamil ma paskudny charakter i jak nie widzę żadnych pozytywów w jego zachowaniach. Przez cały program grał i nie był prawdziwy. Wiedział jak sie zachowywać by zdobyć uznanie widzów i jak prowokowac innych. Nie wytrzymałbym z nim 24h i pewnie jego zagorzali fani również. To jest taka osobowość, kótrej starałby się unikac w życiu.
magdalienkaaa
Obserwator
x 84
x 102

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: magdalienkaaa »

Wiktor do stylistki mówił już Kasiu, Agnieszko, ciągle mylą mu się imiona ;) Mam wrażenie, że swoje dziewczyny też tak traktuje ;)
Awatar użytkownika
Saba397
Obserwator
x 30
x 122

[TVN/TVN7] Big Brother

Na streamie znowu murator, a na instagramie ponownie LIVE ninja.
Ok już jest stream. Widać jak w reżyserce nie ogarniają.
Ogólnie to produkcja na dzisiaj miała fajny pomysł z ninja :)
Ostatnio zmieniony 15 gru 2019, 14:47 przez Saba397, łącznie zmieniany 1 raz.
ooooo1970
Użytkownik
x 4

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ooooo1970 »

Nie pamiętam jak to było w poprzedniej edycji.Jutro w DDTVN będzie tylko zwycięzca BB czy cała finałowa trójka?
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 128
x 224

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra »

Bez przesady już z robieniem z Kamila pupila produkcji. Jakies wsparcie może miał, ale inni tez mieli, chociażby Anka, Wiktor czy Karolina. Nawet większe niż Kamil. Tyle, że nie było w tych osobach aż takiego potencjału, żeby to właściwie wykorzystać... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
arekon
Użytkownik
x 32
x 74

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: arekon »

Taaaa... Anka miała wsparcie produkcji... wszyscy mieli, tylko nie Kamil.... sekta Kamilowa do końca swoje :)
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 128
x 224

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra »

Napisałem wyraźnie, że miał wsparcie... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

Fani Wafli, wyluzujcie- bo plujecie jadem I nienawiscia tak samo jak wasi milusinscy. Proponuje Xanax na Arene, bo patrzac po tym co tu odwalacie- to może być wam ciezko przeżyć zwycięstwo Kamila.
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Niezalzenie kto wygra będzie mozna napisać "jaka edycja taki zwycięzca" :lol: i nic nie zdziwi - wybite szambo które najlepiej podsumowało tą edycję, czy brak kolejnej...
No i jak słusznie zostało napisane finał 1 edycji był promowany bardzo w TVNie, nawet głupim DDTVN poświecono sporo czasu , a tu cisza jakby finału nie było ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”