[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Fillion
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Fillion » 19 gru 2019, 9:29

Na pewno nie może sprzedać auta od sponsora , przez jakiś czas tak samo jak samochody wygrywane podczas konkursów np w radiu.
Jordi
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi » 19 gru 2019, 11:00

Anonymous2 pisze:
19 gru 2019, 9:18
Dzis juz tego nie widzę ale wczoraj Kamil dal na insta podziękowania dla Huberta Janczaka, tego od bb nocą, ze ten go ściągnął z Londynu i namowil na udzial w castingu do bb.
I taki Hubert komentował osoby w bb? Wiadomo, ze stronowal za swoim Kamilem.
Jeśli to prawda, to mamy już czystą paranoję. Ten człowiek w ewentualnej 3 edycji nie powinien mieć nawet wejścia przed drzwi podczas opuszczania domu przez mieszkańców na Arenach! :angry:

Akcja z zbiórką to po prostu taki żal, że ręce opadają. Niestety z każdym dniem widzę, że jak Kamil wydaje się lekko zagubiony, tak Ewunia ma co chciała - fejm - wali po 30-40 "shotów" dziennie i gada wiecznie o tym samym :o

Z ciekawszych rzeczy kolejny bardzo fajny lajw Gośki. Momentami nieźle się pośmiałem na jej historiach z życia :lol: Malwi obiecała lajw w ciągu kilku dni, Martyna próbuje być szalona i zabawna, ale kompletnie jej to nie wychodzi...

Wiki w nocy jakby minimalnie bardziej ogarnięty, ale po prostu nie był tak nachlany. Jak dla mnie on się dziwnie zachowuje po wyjściu... Oby się jakoś w końcu doprowadził do porządku.

No i byłem moment na lajwie Natalii N z Australii, ale nudy i wiele osób pisało potem u Gośki, że poszli do niej i szybko wrócili, bo nic ciekawego, a Gocha zabija historiami xD
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 19 gru 2019, 11:14

Jordi pisze:
19 gru 2019, 11:00
Jeśli to prawda, to mamy już czystą paranoję. Ten człowiek w ewentualnej 3 edycji nie powinien mieć nawet wejścia przed drzwi podczas opuszczania domu przez mieszkańców na Arenach! :angry:
Może zostanie przy "PH". Jeśli Kamil rozstanie się z Ewą, to go tam ściągnie jako singla :lol:
Awatar użytkownika
semperadastra
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra » 19 gru 2019, 11:32

Karol pisze:
19 gru 2019, 9:11
Breaking News: Wykop powoli odwraca się od Kamila po akcji ze zbiórką :lol:

Jednostki próbują go usilnie tłumaczyć, inni namawiają do odcięcia się od zbiórki, ale generalnie możemy zaraz mieć efekt kuli śnieżnej i całe to uwielbienie do jego persony się posypie 🙂
Ale zauważ, że to piszą i lajkują inne osoby niż te, które powiedzmy "tworzyły" #muremzakamilem. Nie wiem, pewnie jakas akcja Wafli. Z rana te komentarze wyskoczyły jak grzyby po deszczu, albo niektorym antyKamil nagle przybyło lajków. Raczej niedługo wszystko wróci do normy i tag będzie proKamil... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

BB FAVES: WIKTOR & KAMIL

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 19 gru 2019, 11:41

semperadastra pisze:
19 gru 2019, 11:32
Nie wiem, pewnie jakas akcja Wafli.
No i widzisz. Znowu zaczynamy generalizowanie i doszukiwanie się "Wafli" w społeczeństwie 🙂 Kim są? Kogo reprezentują? Gdzie się organizują? Jaki mają cel już po programie? 🙂 B nie wmówisz mi, że kto nie jest #muremzakamilem od razu musi zaprowadzać kontrpropagandę na Wykopie 🙂
Awatar użytkownika
semperadastra
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra » 19 gru 2019, 12:00

Dla mnie "Wafle" reprezentują wszyscy, którzy są przeciwko Kamilowi. Wszyscy się podzielili na "kamilian" i "Wafli" niczym PiS i PO. W sumie szkoda, że tak się stało, ale produkcja mam wrażenie dążyła do tego. Pewnie to ta polaryzacja, o której G. Ohme opowiadała. :lol: Niedawno na live Gośka, z kolei blizniaczka, mówiła: "my sami się juz identyfikujemy z tym, że jesteśmy "Waflami"... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

BB FAVES: WIKTOR & KAMIL

CITIUS ALTIUS FORTIUS
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 19 gru 2019, 12:03

Tak, Kamil odpowiada osobiście za jakieś zbiórki pieniężne :huh: :lol: zaczęło się jak był w programie i nie miał o niczym bladego pojęcia:)
Ale jak widać, teorie spiskowe dla niektórych to chleb powszedni ;) Usłyszał o zbiórce i odrazu powiedział że pieniądze trafią do fundacji a tu czytam że powinien iść do roboty :) ludzie to naprawdę ciekawy gatunek :lol: jeszcze teraz nie potrafią darować Kamilomi wygranej.

Wiktor raczej powinien wziąść się w garść i pomyśleć o robocie, długi same się nie spłacą...może gdyby fani dla niego zrobili zbiórkę lub dla Martyny, to głupich tekstów by nie pisali...ale jak widać Wiktor nie ma aż tak oddanych fanów :lol:

A na poważnie, to chyba dobrze że jakaś fundacja dzięki fanom Kamila otrzyma darowiznę. Nie wierzę żo to kogoś może boleć.
annawoj1104
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 » 19 gru 2019, 12:15

Myśle ze sympatycy Martyny czy Wiktora czy kogokolwiek innego nie mają aż takich trocin w głowie, serio ta sytuacja zaczyna mi coś przypominac-a właściwie kogos-nie chcę pisac-ale jak Kamilek powiecie dajcie na merca to co niektórzy też dadzą :lol:
Ale co lepsze TVN moze sie jeszcze przejechać na swoim zwycięzcy bo juz duzo mówi :P a co bedzie dalej-a jak przyjdzie rozczarowanie i kasa sie skończy?
A jak to powiedziała Gośka czy Kaśka"nie ma co narzekac, trzeba zapierd...."

Dlatego mimo wszystko lubie Madzię jak lubiłam ( tak wiem jest naiwna-i to jedyna jej wada) bo jest jaka była nikogo nie udaje nikogo nie gra, widziałam fragment lajfa Wiktora i Madzia to Madzia ;)
magdalienkaaa
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: magdalienkaaa » 19 gru 2019, 12:26

A ja mam wrażenie (przynajmniej śledząc Instagrama i komentarze ludzi), że Wiktor po wyjściu z domu BB zyskuje sympatyków, a u Kamila jest to poziom stały. Spójrzcie np. na stronę BB i pytanie z kim z trójki finalistów chcieliby ludzie spędzić święta, w komentarzach przoduje Wiktor, wcale nie Kamil. Live Wiktora i Madzi też był ciekawy moim zdaniem, no i w końcu na trzeźwo, kontakt z Sablewską po programie już złapany, z Esther chyba też już lepiej, więc może z tym Wiktorem nie będzie aż tak źle, jak myślałam, raczej się chłopak ogarnie i mnie to cieszy, bo go uwielbiam :)
MB89
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: MB89 » 19 gru 2019, 12:43

Podobno ktoś z ForumMedia2 wpłacił na zbiórkę dla Kamila symboliczną złotówkę!!!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 19 gru 2019, 12:49

To na bogato.
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 19 gru 2019, 13:29

Każdy z uczestników ma swoich sympatyków, Wiktor tym bardziej, i nie dziwi mnie że grono wielbicieli mu się zwiększa...mnie wkurzył tym że zaprzepaścił swoją szansę, zamiast do przodu to się cofał :) mnie śmieszyły bliżniaczki, miały na wszystko wywalone, i gdyby nie to że wypadły to mogło być wesoło aż do finału ;) wtedy Martyna nie miałaby szansy na finał, Ewka i Gośka wygryzły by ją w połowie programu. Ale teraz to po ptakach, każdy z uczestników sam się pogrążał i powinni mieć żal wyłacznie do siebie.

@Karol przyznaj że ta złotówka od ciebie :lol: :lol: :lol:
annawoj1104
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 » 19 gru 2019, 13:44

Gośka jako rudzielec i "kilka" kilogramów mniej-no jestem w mega szoku-pozytywnym...
martuska
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: martuska » 19 gru 2019, 14:19

Jesli chodzi o blizniaczki to jakies nieporozumienie, wszystko bylo z nimi ok jak byly papierochy i miecho, jak czegos zabraklo zaczynaly sie wrzaski, klotnie i bezsensowne zaleganie na kanapie bez jakiejkolwiek checi do zabawy Moim zdanie Kaska i Goska byly poprostu meczace
annawoj1104
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 » 19 gru 2019, 14:37

Mięso i fajni widocznie dawały im energię i chęć do zabawy,a brak powodował co powodował :lol:
Wina TVNu ze nie zapewnił im podstawowych produktów ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”