[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Jordi
VIP Expert
x 1645
x 1768

[TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Bo Kamil odegrał rolę. Czyli nieco zaprzeczył idei formatu BB, czyli pokazanie kim się jest naprawdę.

Dla mnie on jest winnerem na poziomie Jolki Rutowicz przykre, ale prawdziwe. Do tego produkcja nakręcała chamsko sytuację i wyszło co wyszło. Moim zdaniem kilka osób nie pokazało nawet połowy siebie przez przytłoczenie Kamilem i jego faworyzowanie przez produkcję.

Jaki naprawdę jest Kamil widać teraz. Nudny, z dziwacznymi pomysłami głównie na fryzury, no i narzekający jak to program nic mu nie dał, bo 100 tysi to się szybko skończy...
excentryczny
Użytkownik
x 2
x 8

[TVN7] Big Brother

Post autor: excentryczny »

Zgadza się.
Oby jesienna edycja przyniosła lepszych uczestników. ;)
28.06.2020 WYPAD.
annawoj1104
VIP Expert
x 220
x 764

[TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

@excentryczny widzisz nawet czasem zaglądając na Insta uczestników mozna dużo sie dowiedziec, bo niby skąd wiem że Oluś nie pracuje? A pracuje? Co pokazuje na insta wymuskane foty żeby dziewczynki pijały z zachwytu jakim jest cudem świata, a czemu pytania o pracę czym się ogólnie zajmuje usuwa, blokuje użytkowników? To dużo daje do myslenia, ok była walka na której pewnie trochę zarobił, ale myslisz że dalej ma kasę że aż tyle zapłacili? A jedne wakacje drugie wakacje wizyta na Ukrainie to za free? No ludzie są w takim razie razie ciekawi za co żyje, miał być trenerem personalnym i akurat sama trafiłam na filmik w którym mówił że nie wyszło bo nie było chętnych...

Ale najbardziej mnie rozwaliło jak Madzia na Story stwierdziła ze jadą na wakacje bo muszą w końcu odpocząć :lol:
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 195
x 1015

[TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

A ja nadal nie rozumiem jaki jest sens obserwowania osób, których się nie lubi? Mnie niektórzy zaczęli po prostu nudzić i zaśmiecali tablicę.
annawoj1104
VIP Expert
x 220
x 764

[TVN7] Big Brother

@Abbott no z ciekawości własnie co konkretnie ktoś taki robi , moze dlatego że nie był moim ulubieńcem i nie wierzyłam w żadna miłość jego do Madzi. Ja go nie obserwuję na codzień, ale zagladam na profil ma znów publiczny (bo raz trafiłam ze miał prywatny) takze mi tablicy nie zaśmieca. Na tej samej zasadzie zagladam co jakiś czas czy to do Madzi czy Wiktora, Kamila.
excentryczny
Użytkownik
x 2
x 8

[TVN7] Big Brother

annawoj1104 pisze:
18 mar 2020, 11:47
@excentryczny widzisz nawet czasem zaglądając na Insta uczestników mozna dużo sie dowiedziec, bo niby skąd wiem że Oluś nie pracuje? A pracuje? Co pokazuje na insta wymuskane foty żeby dziewczynki pijały z zachwytu jakim jest cudem świata, a czemu pytania o pracę czym się ogólnie zajmuje usuwa, blokuje użytkowników? To dużo daje do myslenia, ok była walka na której pewnie trochę zarobił, ale myslisz że dalej ma kasę że aż tyle zapłacili? A jedne wakacje drugie wakacje wizyta na Ukrainie to za free? No ludzie są w takim razie razie ciekawi za co żyje, miał być trenerem personalnym i akurat sama trafiłam na filmik w którym mówił że nie wyszło bo nie było chętnych...

Ale najbardziej mnie rozwaliło jak Madzia na Story stwierdziła ze jadą na wakacje bo muszą w końcu odpocząć :lol:
Nie wiem, nie interesuje mnie czy ktoś pracuje czy nie.
Natomiast w Twoich wypowiedziach widzę po prostu zazdrość.
Wyjechali na wakacje za granicę, może Ciebie nie stać i zazdrościsz.
28.06.2020 WYPAD.
annawoj1104
VIP Expert
x 220
x 764

[TVN7] Big Brother

@excentryczny no to wychodzi że wszystkim im zazdroszczę w takim razie-wszystkiego (bo mnie nie stać) , a tylko nie zazdroszczę w takim razie Bartkowi i Dawidowi bo to jak ktoś pisał przymulacze :lol:
Uwielbiam jak w dyskusji pada ten mocny argument "bo zazdrościsz" gdy innych już brak ;)
excentryczny
Użytkownik
x 2
x 8

[TVN7] Big Brother

@annawoj1104 No nie wiem, takie mam wrażenie.
Ale na co mam mieć argumenty? Mówię po prostu, że mam wyjebane kto co robi po programie, a stwierdzanie że ktoś nie pracuje przez pryzmat instagrama jest chore. :lol:
28.06.2020 WYPAD.
annawoj1104
VIP Expert
x 220
x 764

[TVN7] Big Brother

@excentryczny chyba jednak sami sie takie oceny wystawiają relacjonując praktycznie kazdą chwilę z własnego życia ;)
Awatar użytkownika
semperadastra
Obserwator
x 119
x 197

[TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra »

annawoj1104 pisze:
18 mar 2020, 14:04
@excentryczny chyba jednak sami sie takie oceny wystawiają relacjonując praktycznie kazdą chwilę z własnego życia ;)
Bo własnie takie osoby idą do BB. Ktoś bardziej ceniacy swoją prywatność po prostu nie zgodziłby się na udział... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

BB FAVES: WIKTOR & KAMIL

CITIUS ALTIUS FORTIUS
excentryczny
Użytkownik
x 2
x 8

[TVN7] Big Brother

@semperadastra W sedno.
28.06.2020 WYPAD.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 927
x 468

[TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

Tak z nudów, co by temat się nie zakurzył, piosenka z aktualnego niemieckiego BB. Nawet wpada w ucho ;)

.

I dla przypomnienia/porównania nasza Natalka :D
Chyba trochę podobne brzmienia...

tvtv21
Obserwator
x 3
x 2

[TVN7] Big Brother

Post autor: tvtv21 »

Ciekawe czy będzie nowa edycja jesienią w Siódemce ?
Awatar użytkownika
Christianus
Junior
x 185
x 192

[TVN7] Big Brother

Post autor: Christianus »

Już mam serdecznie dosyć tych postów... ciekawe czy będzie to, a ciekawe czy to doczeka się kontynuacji, a czy to zdążą nakręcić na jesień. W tym momencie NIC nie jest pewne, sytuacja jest dynamiczna i należy być przygotowanym na każdą ewentualność. Kolejna edycja "Big Brothera" czy jakiegokolwiek programu/serialu to teraz zdecydowanie najmniejszy problem. Doskonale rozumiem, że jest to forum medialne, ale opamiętajcie się z tymi wpisami.
marekforrester
Użytkownik
x 12

[TVN7] Big Brother

Post autor: marekforrester »

W związku z przeniesieniem Hotelu Paradise 2 na jesień, co za tym idzie prawdopodobnie wstrzymaniem BB szukałem na fb również jakiś info i znalazłem to wydarzenie:
Pojawiło się wydarzenie o 3 edycji:
https://facebook.com/events/s/chcemy-ko ... 273/?ti=ia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”