[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
kamil2505
VIP Expert
x 13
x 298

[TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Przy ostatnich oszczędnościach jakie są widocznie w kanałach TVN to raczej wątpliwy scenariusz.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 9
x 105

[TVN7] Big Brother

Post autor: Kryterium0 »

BB nie wróci jesienią, bo mają HP2, z drugiej strony epidemia skróci znacząco jesień premier, chociaż nie wiadomo, czy jesień w grupie TVN Discovery zacznie się tradycyjnie z początkiem września, czy też nie dopiero w październiku, kiedy będzie więcej kasy na rynku reklamy (zbliżające się Boże Narodzenie).
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 941
x 370

[TVN7] Big Brother

Post autor: Dejmian »

Ja osobiście mam tylko nadzieję, żeby program w ogóle wrócił. Na jesień już nie ma co liczyć, jedynie wiosna.
11 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
semperadastra
Obserwator
x 119
x 197

[TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra »

ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

BB FAVES: WIKTOR & KAMIL

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 927
x 468

[TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

Nawet kilka miesięcy po programie, Kamil nadal opowiada niestworzone historie :o :o
On schudł w programie 30 kg !!! :o :o się pytam, jakim cudem i gdzie one te dodatkowe 30kg miał ? :o :o
do tego nie umie liczyć , dniówka w programie wg. niego wynosiła 37 zł , i wyszło mu , że to jest 90 groszy na minutę !! :o :o :lol: :lol:
co za gość...

Awatar użytkownika
ali_cia
Obserwator
x 69
x 75

[TVN7] Big Brother

Post autor: ali_cia »

Gratuluję produkcji! Oparła całą edycje na tym zaburzonym indywiduum, który teraz twierdzi, że cały swój pobyt był "bullingowany". Uczestników tylko żal, że musieli z nim przebywać 90 dni.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 941
x 370

[TVN7] Big Brother

Post autor: Dejmian »

Jak zwykle bredzi, bredzi i jeszcze raz bredzi. Rozwalił mnie na łopatki tekst, że on myślał, że wygra milion, jak w Serbii, czy gdziekolwiek indziej. Skąd on się urwał? I gdzie są teraz piewcy wspaniałości Kamila?! Jeszcze kilka miesięcy temu chcieli "rozerwać" tu każdego, kto tylko sprzeciwił się temu, jakie cyrki wyprawiał w programie. Żałosna osobowość.
11 lat na forum! :)
Mat.212346
Użytkownik
x 3

[TVN7] Big Brother

Post autor: Mat.212346 »

Dejmian pisze:
08 maja 2020, 20:48
Ja osobiście mam tylko nadzieję, żeby program w ogóle wrócił. Na jesień już nie ma co liczyć, jedynie wiosna.
Możliwe że tak będzie bo firmy produkujące nie wiedzą kiedy wrócą do nagrywania programów wyjątek stanowią programy Tvp. https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/f ... e-programy
MB89
Obserwator
x 220
x 141

[TVN7] Big Brother

Post autor: MB89 »

Dejmian pisze:
09 maja 2020, 19:02
Jak zwykle bredzi, bredzi i jeszcze raz bredzi. Rozwalił mnie na łopatki tekst, że on myślał, że wygra milion, jak w Serbii, czy gdziekolwiek indziej. Skąd on się urwał? I gdzie są teraz piewcy wspaniałości Kamila?! Jeszcze kilka miesięcy temu chcieli "rozerwać" tu każdego, kto tylko sprzeciwił się temu, jakie cyrki wyprawiał w programie. Żałosna osobowość.
Na zwycięstwo w programie sobie zasłużył, ponieważ on zrobił Siódemce program, bez niego ten program mógł by się przed wcześniej skończyć. Po programie w świecie rzeczywistym robi z siebie idiotę w sprawie koronawirusa i kasy. Po pierwsze jak wiem to w Serbii i Rosji nie ma już BB, są inne podobne do niego programy, niektóre z nich trwają od pół roku do roku i tam rzeczywiście są tak wysokie wygrane jak on mówi. Cóż wiosenną i jesienną edycję BB nie wygrały osoby które spożytkowały by tą kasę na coś potrzebnego tylko na głupoty. Madzia dla mnie również jest pustą osobą jaką była w programie.
annawoj1104
VIP Expert
x 220
x 764

[TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

ali_cia pisze:
09 maja 2020, 18:19
Gratuluję produkcji! Oparła całą edycje na tym zaburzonym indywiduum, który teraz twierdzi, że cały swój pobyt był "bullingowany". Uczestników tylko żal, że musieli z nim przebywać 90 dni.
O to to to brawo

Temat zarobków, no cóż czy oni nie wiedzieli jakie to sa pieniadze, bo chyba ktoś pisał ze wcześniej wiedzieli jak podpisywali umowy, więc o co chodzi>? Jak podpisywał to pasowało a teraz wielki lament?
Rozumiem ze "kariera" po programie nie wyszła więc trzeba się jakos przypomnieć.
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 199
x 1037

[TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

Nawet nie wchodzę w linki związane z Kamilem, ale czy on obecnie nie łamie kontraktu upubliczniając stawki?
K42200
Użytkownik
x 56
x 23

[TVN7] Big Brother

Post autor: K42200 »

@Abbott W tym artykule napisane jest, że Kamil po długich rozmowach z produkcją finalnie rozwiązał niekorzystną umowę. Ich współpraca dobiegła końca, a warunki wygasły ponad 3 lata przed planowanym terminem. "Kilka tygodni temu udało mi się nawiązać rozmowę z produkcją i rozwiązać umowę. Umowa zobowiązywała nas na 4 lata wyłączności, przez co nie mogłem pracować jako artysta. Dlatego też nie wykonywałem żadnej widocznej pracy na terenie Polski, bo po prostu nie mogłem. Produkcja musiała wyrazić na to zgodę, a dopiero po opłaceniu 1/4 mojego wynagrodzenia, prowizji, mógłbym podjąć taką pracę. Co było mi bardzo nie na rękę, bo ja zawsze pracowałem jako artysta i akurat ten paragraf niestety przeoczyłem."

Niezłego robi z siebie pajaca.
MB89 pisze:
09 maja 2020, 19:42
Dejmian pisze:
09 maja 2020, 19:02
Na zwycięstwo w programie sobie zasłużył, ponieważ on zrobił Siódemce program, bez niego ten program mógł by się przed wcześniej skończyć.
Ja się nie zgadzam. On nie trzymał tego programu, a wiele osób właśnie przez niego nie chciało oglądać BB. Dopiero w momencie, kiedy zrobił się na niego jakiś sztuczny hype, niektórzy zaczęli go popierać.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 9
x 105

[TVN7] Big Brother

Post autor: Kryterium0 »

Ciekawy jegomość, jakie to moje szczęście, że widziałem tylko kilka urywków z jego udziałem.

Liczenie to u niego wyraźna pięta achillesowa.
Miał dostawać 1/3 stawki dziennej (stawka dzienna? Aktor?!), a dostawał 1/300 - policzmy: 37x300 = 11 tysięcy dziennie... Ale chwila, mówi, że miał dostawać 500 dziennie - to jaka ta jego stawka? Śmiech na sali...

Wchodzić do programu, nie czytać umowy, nie wiedzieć jaka jest nagroda główna? Endemol powinien wytoczyć temu bezmógowi proces za zdradzanie tajemnic produkcji i stawianie firmy w złym świetle.

Gwoli wyjaśnienia - nagroda to było 100 tys. złotych minus 10% podatku - aktorzyno nieuku - to 90 tysięcy, a nie 85...
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 927
x 468

[TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

Z nagrania z youtube wynika, że rzekomo rozwiązał umowę, która zabraniała mu wypowiadania sie o kulisach programu , jak i pewnie komentowania go w negatywny sposób. Więc teraz, może już mówić o wszystkim. Taaaa... tylko czy to nie kolejna jego bajeczka, bo jeśli tak , to będzie płacił surowe kary...
User122
Użytkownik
x 4
x 5

[TVN7] Big Brother

Post autor: User122 »

Kryterium0 pisze:
10 maja 2020, 11:37
Wchodzić do programu, nie czytać umowy, nie wiedzieć jaka jest nagroda główna? Endemol powinien wytoczyć temu bezmógowi proces za zdradzanie tajemnic produkcji i stawianie firmy w złym świetle.

Gwoli wyjaśnienia - nagroda to było 100 tys. złotych minus 10% podatku - aktorzyno nieuku - to 90 tysięcy, a nie 85...
Ten człowiek coraz bardziej się pogrąża... :lol: poszedł do programu i nie przeczytał umowy haha żeby widzieć jaka jest nagroda wystarczyło sprawdzić ile wygrała Madzia, a ta informacja była bardzo łatwo dostępna.

Mniej niż 90 tysięcy bo musiał też zapłacić podatek od drugiej nagrody czyli samochodu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”