[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Łukasz mówi, że chce skończyć dramę jak najszybciej, bo czuje się niekomfortowo, bo nie chce już dram, a po za tym w takim temacie, nie ma miejsca dla żartów.

A tymczasem już po 12 a produkcja nic nie chce chyba zakończyć.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Wczoraj jak siedział z Olehem, Madzią i Magdą to wręcz był podniecony akcją.
I tak dzisiaj nic ciekawego się nie wydarzyło, więc temat się wypalił. Poza tym Will i Grace oraz ten trzeci świetnie się bawią w sypialni 🙂
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Mieli w planach jeszcze odgrywać wyrzucenie Olka z programu, ale nie wiem czy WB się na to zgodzi.

WB kazał zakończyć dramę, tylko nijak im tego nie wyjaśnili, więc wyszło to słabo.
Ostatnio zmieniony 22 maja 2019, 12:34 przez tinsel, łącznie zmieniany 1 raz.
berbla
Obserwator
Posty: 274
Rejestracja: 04 maja 2019, 10:50
x 270
x 178

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: berbla »

Imon pisze: 22 maja 2019, 11:16 Mnie się wydaje, że Łukasz nie wiedział.
też tak myśle, wystawili go :(
Awatar użytkownika
Imon
Junior
Posty: 871
Rejestracja: 11 maja 2016, 17:11
x 544
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Imon »

przebieg wydarzeń z mojego punktu widzenie:
miała być pseudodrama zrobiona przez Oleha przy okazji kręcenia scen w secret roomie. Plan się zawalił, bo Madzia stanowczo odmówiła udziału w scenach w SR. Ponieważ pomysł padł, pojawiła się propozycja nowego scenariusz, tym razem opartego na relacji męsko-męskiej. Dopóki Oleh rozpatrywał to kategorii żartu, wszystko było OK, Rozmowa z Decybel na pomoście uświadomiła chłopakowi, że ta zamierza realizację nowego pomysłu wcielić w życie. Oleh wrócił do grupy, której pomysł się chyba spodobał i się zaczęło - Oleh wybuchł. Decybel się zezłościła, bała się, że misterny plan legł w gruzach i żadnej dramy nie będzie. Grupa kończy imprezę i wraca do domu. Madzia rozmawia z Olehem na tarasie i próbuje go uspokoić. Tłumaczy, że nie musi robić czegoś, czego nie chce. W tym czasie w kuchni Decybel rozmawia z Łukaszem. Łukasz też nie chce już scen w SR z Olehem. Decybel mówi, że nie będzie to takie proste, bo WB ma swój plan i może nie odpuścić. Łukasz idzie do salonu, a Decybel wkrótce do PZ. Oleh uspokojony przez Madzię, że nie będzie musiał odgrywać scen z Łukaszem, wraca do domu i godzi się z nim. Cała trójka jest szczęśliwa. Decybel w PZ dostaje info, że Oleh nie czekał z drama do jutra, że jego homofobiczne wystąpienie to tylko gra i zabawa. Zającówna cała w skowronkach wpada do salonu. Widok radosnego "trójkąta" tylko ją w tym utwierdza; podejrzewa nawet, że Oleh wtajemniczył pozostałych w swój plan.
Oleh, z wielką ulgą przyjmuje wiadomość, że wszyscy myślą, że grał i że nie będzie musiał tłumaczyć się ze swego zachowania.
balarion
Junior
Posty: 835
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:03
x 419
x 527

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

Kati33 pisze: 22 maja 2019, 11:10 Ale glupoty gadasz.. :rolleyes: .To, ze ktos nie uwaza Radzia za super bohatera jak ty , nie oznacza ze go nienawidzi.
A ty tam wszystkich kochasz?
Mozna lubic ludzi,a byc obiektywnym.
Ja np bardzo lubie Bartka, ale widze ze z alkoholem przesadza. Lubie Madzie, ale zastanawiam sie czy nie przesadza czasami z ta swoja bezradnoscia. Lubie Lukasza ,ale widze, ze bywa irytujacy czasami.
Nie bierz tak wszystkiego do siebie, tylko dlatego, ze uwielbiasz Radzia :P
To jak nazwac wzmozony forumowy pojazd po nim za to, ze mama powiedziala ze sie charytatywnie udziela? I ty mi cos piszesz o byciu obiektywnym;) prawda jest taka, ze waszych ulubiencow juz nie ma- bo tak zadecydowali widzowie i wy sie z tym nie mozecie pogodzic, stad wyzywacie sie po reszcie. Ile tu bylo nawolywan, ze po 30smsow na Radka itd. i nic nie pomoglo- frustracja rosnie. Straszenie skonczeniem ogladania BB, ktos nawet straszyl ze reklamodawcy sie wycofaja :lol: A najlepsze jest to "Kasia odpadla, bo miala swoje zdanie, umiala sie postawic" co by nie bylo, wy i tak najmadrzejsi jestescie;)
Ostatnio zmieniony 22 maja 2019, 12:46 przez balarion, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

tinsel pisze: 22 maja 2019, 12:25
WB kazał zakończyć dramę, tylko nijak im tego nie wyjaśnili, więc wyszło to słabo.
A to mi już umknęło.🤔
Millady
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:16
x 226
x 211

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Millady »

Ja oglądam już trzeci raz wczorajszą sytuację. Szukam śladów tego, ze była to inscenizacja i kurczę nie widzę. Rozmowa na molo Olka z Magda była o kręceniu programu, a nie udawanej dramie.

Nie mniej jednak sprawa, nawet jeżeli udawana, to wymknęła się spod kontroli. Łukasz i inni mieszkańcy nie wiedzieli, ze to gra. Iza to przeszła sama siebie...wstyd. Rozumiem, ze bardziej lubi Olka i nie jest przez to obiektywna, ale tu to straciła logiczne myślenie.

Przyznam, ze skłaniam się do wersji, ze jednak Olek faktycznie wybuchł. Jeżeli zobaczymy na tvn7 rozmowę Olka z WB w pokoju zwierzeń o ustawianiu tej akcji to śmiem podejrzewać, ze to nagranie z PZ zostało dograne już po całej dramie.
„ Tak, tak - tam w lustrze
To niestety ja”
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Dziwne, że drama z wczoraj bez zakończenia. Produkcja się wystraszyła chyba.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Ja trochę zniesmaczona jestem, bo powinni pozostałym wyjaśnić, że to była sztuczna drama, a tak to nikt nic nie wie (nie widziałam momentu, żeby to było jakoś wyjaśnione) i przechodzą do głupiego zadania sportowego. Stawia to w złym świetle i Olka i Łukasza, który wczoraj też sztucznie ciągnął tę dramę.
Emikus
Użytkownik
Posty: 140
Rejestracja: 04 maja 2019, 11:35
x 16
x 26

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Emikus »

Ale przyznali się, że to ustawka czy nic nie powiedzieli tylko jakby naturalnie się pogodził? Jeżeli tak to słabo. Chcę zobaczyć minę innych uczestników
Millady
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:16
x 226
x 211

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Millady »

Tu nie na żadnej inscenizacji. Drama z Olkiem byka prawdziwa. Teraz oglądam rozmowę na kanapie całej trójki (Łukasza, Madzi i Olka) kamera 1 godzina 00:31 i oni ewidentnie mówią o tym, ze się Olek zapędził.
Jak mówią o graniu i o inscenizacji to mówią o zagraniu sceny pary gejowskiej. Jak mówią o dramie to mówią o prawdziwej dramie Olka. Problem w tym, ze jedno z drugim tak się przeplata, ze stad powstała teoria spiskowa o tym, ze drama Olka była ustawiona.
„ Tak, tak - tam w lustrze
To niestety ja”
berbla
Obserwator
Posty: 274
Rejestracja: 04 maja 2019, 10:50
x 270
x 178

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: berbla »

Nie może być tak, że w scence/zadaniu 2 osobowym, jedna osoba wie, że to gra a druga jest soba i nie ma pojecia o grze, to nierówna "walka" majaca na celu pokazanie w złym swietle ta drugą osobe w tym wypadku łukasza. Oleh nawet jak zachował się nie fajnie, to moze powiedzieć że to była gra, Łukasz nie ma akiej możliwości.
Millady
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:16
x 226
x 211

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Millady »

Magda Z jak wyszła z PZ i pogratulowała Olkowi gry aktorskiej to nawet Olek był zaskoczony. Dopiero po chwili załapał i potwierdził, ze grał.
Obejrzyjcie sobie to kamera 1 od 00:31 do 00:40

Tu faktycznie doszło do tego żeby oczyścić atmosferę to na szybko produkcja wymyśliła żeby zgonić cała akcje na ustalone wcześniej zadanie o dramie. Ściema jakich mało.
Ostatnio zmieniony 22 maja 2019, 13:00 przez Millady, łącznie zmieniany 1 raz.
„ Tak, tak - tam w lustrze
To niestety ja”
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

@Kati33 Dokładnie, te 2 osoby.

@balarion A niech się udziela, chwała mu za to. Ale takich społeczników są setki tysięcy, a może i więcej, to nie jest powodem do wygrania BB, nie usłyszałam żeby on te pieniądze miał przekazać na cel charytatywny więc gra dla siebie i jest oceniany tak jak się pokazuje, a tu już nie jest tak piknie. Są bardziej "barwne" postacie w programie np panna Zając, ale czy ktoś chce żeby ona wygrała? Wątpię. Robisz dramy o nic, zdystansuj się i bądż obiektywny, luzik ;)

Ciekawi mnie czy ta pseudo gra będzie pokazana w tvn.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości