[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

tinsel pisze: 05 maja 2019, 16:45
[ Spoiler ]
Może da je immunitet tzn. ją nominuje :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Pierwszy raz Bartek się wkurzył na Madzię na serio, nawet mnie to zaskoczyło.
Barteg
Obserwator
Posty: 312
Rejestracja: 15 kwie 2019, 17:07
x 1829
x 326

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Barteg »

A ja sobie pozwolę na małe podsumowanie tygodnia, był to niestety najnudniejszy tydzień od dawna. Bardzo brakuje Łukasza, nawet nie koniecznie jego samego, tylko jego interakcji z grupą, szczególnie z dziewczynami. Mam wrażenie, że Kasia została bardzo osamotniona, niby spędza trochę czasu z parą wege, trochę z Izą, czy nawet grupą pato, ale wydaje mi się, że z nikim nie ma tak prawdziwie dobrej relacji, szkoda mi jej, bo to moja absolutnie ulubiona osoba w tym programie. Justyna też wg mnie straciła na wyjściu Łukasza, o wiele lepiej oglądało mi się ją właśnie z Łukaszem niż teraz z Pawłem. Ogólnie mam wrażenie, że wcześniej mimo, że gang słodziaków spędzał więcej czasu ze sobą niż z resztą to wszyscy potrafili też robić wiele rzeczy wspólnie i ogólnie atmosfera w domu była lepsza, a po wejściu Pawła nastąpiła niestety kompletna izolacja jego i Justyny od reszty. Tu właśnie chciałbym przejść na chwilę do Pawła, niestety bardzo rozczarowało mnie jego wejście, nic osobiście do niego nie mam, facet ma nawet sporo niegłupich przemyśleń, ale problem jest w tym, że jedyne co wniósł do programu to odizolował Justynę (która i tak była już trochę na uboczu) od reszty grupy. Mimo to nie chciałbym, żeby Justyna dziś odpadła, szczególnie, że przyczyną w mojej opinii byłoby głównie wejście jej chłopaka i choć jestem ciekawy jak Paweł funkcjonowałby w grupie bez Justyny, to jednak mam nadzieję, że to on z tej pary odpadnie pierwszy.
Btw. mam jeszcze takie przemyślenie, że najlepszy okres tego programu był między wyjściem Maćka, a wejściem Kuby i Angeliki, zarówno pod względem liczby osób jak i tego kto był w programie. Zdecydowanie najlepiej mi się wtedy oglądało.

Zgadzam się też w tym co napisał @BartekBBfan uważam, że niektórym przydałby się osobny wątek, gdzie mogliby rozprawiać w kółko o Pawle i Justynie, ich wyglądzie, relacji itp. Pisanie kilka razy tego samego tylko w trochę innych słowach i ciągnięcie tego tematu jest niestety bardzo męczące do czytania.
lukiluki
Obserwator
Posty: 399
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:19
x 221
x 283

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukiluki »

Dominika19 pisze: 05 maja 2019, 16:39 Niektórzy z Was chyba przesadzają. Nie przepadam za Pawłem ,ale określanie go tyranem jest bardzo na wyrost i więcej mów w sumie o sympatiach i antypatiach komentującego niż o facecie Juszes.
Szczerze? Mam 2 znajome, które miały sympatycznych facetów, wydawało się, że to były pary wręcz idealne. Faceci spokojni, tacy co by niby muchy nie skrzywdzili. A koleżanki ukrywały siniaki, bo w domu miały piekło. Ten Paweł, niby taki w miarę spokojny i ułożony, ale oni byli nawet bardziej. Tylko, że zauważam u niego wiele zachowań, niby niepozornych, takie szczególiki, które mi w nim dokładnie przypominają tamtych kolesi. Z tym wisiorkiem to jedno, jak przy grillu Justyna kładła na nim nogi, to on je spychał, aż w końcu wstał, taka jego dziwna obojętność wobec niej, to ona za nim lata. I nie tylko to, nie wiem, po prostu patrzę na niego i widzę tych dwóch kolesi, którzy robili ze swoich, byłych już żon, a moich koleżanek, worki treningowe.
Obserwator88
Użytkownik
Posty: 229
Rejestracja: 05 maja 2019, 13:37
x 16
x 129

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Obserwator88 »

Obejrzałam fragment z kotkiem i nie dziwię się, że Bartek się wkurzył, Madzia trochę przesadziła ze swoim uporem, a Bartek chciał, żeby w końcu dokończyła ten make up.
Dominika19
Użytkownik
Posty: 129
Rejestracja: 27 mar 2019, 15:33
x 604
x 224

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominika19 »

Raubspikot pisze: 05 maja 2019, 16:53 Ale wy wiecie, że to, że Justyna jest weganką, nie oznacza, że nie karmi swoich zwierząt mięsem? XD Więc nie jest to nic dziwnego.
Pewnie,że tak. Zresztą kot to jest mięsożerca, to jego podstawowy pokarm. Justyna ma 2 koty więc trochę o potrzebach tych zwierząt wie.
Ostatnio zmieniony 05 maja 2019, 18:10 przez Dominika19, łącznie zmieniany 1 raz.
oitnb61
Poster
Posty: 1874
Rejestracja: 03 kwie 2019, 16:14
x 76
x 676

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: oitnb61 »

wiatriwoda pisze: 05 maja 2019, 16:58 Pierwszy raz Bartek się wkurzył na Madzię na serio, nawet mnie to zaskoczyło.
O co się wkurzyła? W ogóle nadal są związani?
Obserwator88
Użytkownik
Posty: 229
Rejestracja: 05 maja 2019, 13:37
x 16
x 129

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Obserwator88 »

oitnb61 pisze: 05 maja 2019, 17:18
wiatriwoda pisze: 05 maja 2019, 16:58 Pierwszy raz Bartek się wkurzył na Madzię na serio, nawet mnie to zaskoczyło.
O co się wkurzyła? W ogóle nadal są związani?
Nadal są związani. Madzia trzymała na rękach kotka i w ogóle nie chciała go puścić, a Bartek się denerwował, bo chciał, żeby dokończyła swój make up.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Na to, że chciała się pobawić z kotem, a on chciał wracać do kuchni, prawdopodobnie mają dodatkowe zadanie związane z Radkiem i muszą go obserwować.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

[ Spoiler ]
Ostatnio zmieniony 05 maja 2019, 17:25 przez tinsel, łącznie zmieniany 1 raz.
Czarnula87
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: 12 maja 2016, 14:43
x 129
x 37

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Czarnula87 »

Produkcja wczoraj kazała im wyrzucić kota z domu, jak go zabrali żeby nakarmić. A propo kur - znowu są tylko 3? Jak Igor chodził z kotem koło nich to tylko trzy się "pasły" ;) na trawce
Awatar użytkownika
bee
Użytkownik
Posty: 221
Rejestracja: 23 mar 2019, 14:02
x 9
x 79

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bee »

Justyna OUT z BB. Ta dziewczyna to jakaś masakra. Jest człowiekiem i potrafi się chyba opanować, a nie jak małpa ciągle wkoło uwieszona na gościu w kolorowych gaciach, czy kalesonach. Ten koleś też nic nie wnosi do programu OUT jak najszybciej, najlepiej dziś.

Oglądałem też jej filmiki na YT. Wartość - szkoda czasu, plecie jakieś bzdety :/
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2216
x 13420

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Ciekawe kogo się gawiedź uczepi jak Justyna z Pawlem wylecą ;)
adammm007
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 05 maja 2019, 15:19
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adammm007 »

zgadzam sie.wyglada na tyrana ktory "rozliczy sie" z nia po programie.jakims sposobem ja zdominowal/zterroryzowal jednoczesnie wykorzystuje sytuacje zeby sprzedac jakis drogi apartament na facebook
lukiluki
Obserwator
Posty: 399
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:19
x 221
x 283

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukiluki »

pulkownik pisze: 05 maja 2019, 17:39 Ciekawe kogo się gawiedź uczepi jak Justyna z Pawlem wylecą ;)
Kaśki, albo Decybela ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości