[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Imon
Junior
Posty: 871
Rejestracja: 11 maja 2016, 17:11
x 544
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Imon »

krista pisze: 01 cze 2019, 10:54 Szczerze wątpię, że Izka lub Radzio chcieliby takiego zięcia dla swoich córek, córki miałyby zakaz wychodzenia z domu :lol: :lol: :lol:
Takiego synka Oleha to chętnie obcym pchają w ramiona :lol: :lol: :lol:
Madzia jak wprowadzi go w towarzystwo to Oleh będzie do wszystkich strzelał, robił jej scenki i obgadywał ją z innymi, tak to widzę, on nie potrafi wkomponować się w otoczenie co widać od początku programu, umie się tylko kleić nic w zamian nie dając.
celne spostrzeżenia,
z tym, że wg mnie Oleh jeśli nawet będzie miał szansę wejść w towarzystwo Madzi, to max tydzień wytrzyma ... to zupełnie nie jego bajka .... strzeli foch i tyle go będą widzieć. Oleh najlepiej się czuje w grupie agresorów, ludzi o nieskomplikowanej psychice i o przyziemnych potrzebach: najeść się, nachlać, wykrzyczeć, rzucić wulgaryzmem i przy okazji kogoś zgnoić ... ech zapomniałabym ... jeszcze pofiglować z jakąś panna, a jeśli by nie chciała ... sam weźmie.
balarion
Junior
Posty: 835
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:03
x 419
x 527

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

Kati33 pisze: 01 cze 2019, 9:39
BartekBBfan pisze: 01 cze 2019, 0:09 Dziś byłem na Orange Warsaw Festival. Spotkałem Milexa- kumpla Madzi. Kolorowi są, ale bez niej to nie to samo :D
No wlasnie. tacy weseli, kolorowi ludzie i Madzia mialaby w to towarzystwo wprowadzic tego ponurasa Oleha? Nie widze tego ;)
nie generalizuj. Dla jednych "weseli, kolorowi ludzie", dla drugich dziwaki z powaznymi problemami na tle psychicznym- ktore odstraszaja ludzi. Ile ludzi, tyle bedzie opini- ale nie ma co przypinac im łatki pozytywnych. Nie chce w to mieszac polityki, ale po ostatnich wynikach mozemy mniej wiecej okreslic co ludzie by o nich powiedzieli. I zachwyty by to nie byly.
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Balarion, ciekawe skad ty mozesz wiedziec czy ci ludzie maja problemy psychiczne?? Bo sa odmienni? Dla mnie ma Igor i Oleh je maja bo sa agresywni.
A tacy sie " wydaja normalni" co nie??
zetmarek
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:39
x 50
x 103

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zetmarek »

Po prostu nie da się zazwyczaj ocenić wiarygodnie nikogo tylko na podstawie jego autoprezentacji, obrazu wykreowanego dla potrzeb mediów. Mieliśmy przecież taki przykład w programie - Wege. Insta-obraz to szczęśliwa, wyluzowana, wesoła dziewczyna. Przy bliższym poznaniu wiadomo co wyszło.
balarion
Junior
Posty: 835
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:03
x 419
x 527

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

Kati33 pisze: 01 cze 2019, 11:54 Balarion, ciekawe skad ty mozesz wiedziec czy ci ludzie maja problemy psychiczne?? Bo sa odmienni? Dla mnie ma Igor i Oleh je maja bo sa agresywni.
A tacy sie " wydaja normalni" co nie??
uwazasz za standard malowanie sie mezczyzn szminkami, zakladanie szpilek, robienie pol dnia tapety? Zakladanie damskich ciuchow, a Bog wie co jeszcze robia- moze sobie penisa odcial, tego nie wiemy. Ten "matrix" nawet glos jak kobieta ma. Mam go gdzies, ale nie wmawiaj mi, ze z nim wszystko ok. Bo jestem przekonany, ze psychologia napewno to definiuje jako powazne zaburzenia.

@zetmarek Dokladnie. Tacy ludzie zazwyczaj tylko na pokaz graja przeszczesliwych, a w zyciu prywatnym wesolo juz tak nie jest. Fotke wrzucic kazdy umie.
Awatar użytkownika
Imon
Junior
Posty: 871
Rejestracja: 11 maja 2016, 17:11
x 544
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Imon »

@balarion
Ja nie mam problemu z innością ludzi, dopóki nie krzywdzą innych osób.
To, że ty jesteś do czegoś przekonany nie znaczy, że tak być musi.
Czy Twoje "na pewno" podpierasz wiedzą z literatury, czy na badaniach, które powadzisz?
zetmarek
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:39
x 50
x 103

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zetmarek »

Siłą rzeczy osoby takie jak Milex mają dość ograniczony i monotematyczny krąg znajomych. Nieco węższy niż przeciętny człowiek i bardziej jednorodny. Nie uważam, żeby to było dobre, ale duża część osób nie będzie w ogóle zainteresowana kontaktami z taką osobą, o ile nie przełoży się to jakoś na jej zasięgi, dochody itp. Można sobie takie osoby pooglądać, zrobić sobie selfie i to często tyle.

Na insta można naturalnie zawsze napisać jak jest wspaniale. Można też żarliwie deklarować, że samemu nie jest się zainteresowanym kontaktami z innymi ludźmi, w dużej części zapewne tak jest, ale takie osoby w medialnym światku chyba szybko się nudzą. W żadnym razie nie odnoszę się konkretnie do Milexa, bo w ogóle nie miałem pojęcia o jego istnieniu, tylko ogólnie do strategii budowania swojej popularności na odmienności. Wydaje mi się to bardzo fajne jak się ma 20 lat. Jak się ma 30 to bardziej wydaje mi się to świadectwem zagubienia albo brakiem innych możliwości do wyboru.
balarion
Junior
Posty: 835
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:03
x 419
x 527

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

@Imon
"Ja nie mam problemu z innością ludzi, dopóki nie krzywdzą innych osób."
Skad to wiesz, ze nie krzywdza? Moze rodzice sa na wykonczeniu nerwowym, ze ich dziecko to dziwak? Moze juz nie maja sily tlumaczyc sie z tego rodzinie, sasiadom, znajomym itd. Zycie ich stracilo sens- bo wychowali dziecko normalnie- a jego takie, a nie inne towarzystwo wciagnelo i mamy efekt.

"To, że ty jesteś do czegoś przekonany nie znaczy, że tak być musi"
vice versa. To, ze ty jestes do niego przekonana, to nie znaczy, ze wszyscy musza. To, ze dla ciebie jest normalny, nie oznacz ze dla wszystkich.

"Czy Twoje "na pewno" podpierasz wiedzą z literatury, czy na badaniach, które powadzisz?"
Poczytaj sobie o "zaburzeniach osobowosciowych"
Awatar użytkownika
Imon
Junior
Posty: 871
Rejestracja: 11 maja 2016, 17:11
x 544
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Imon »

@balarion
dokładnie, dlatego nie piszę "na pewno" , tylko: "wg mnie",, "myślę", "uważam" ... nie narzucam na siłę swojego poglądu.

LIVE
pato rozmawiają co by chcieli otrzymać od WB na dzień dziecka ... oleh: pizza i łyski :lol: :lol: :lol: dłubiąc oczywiście w nosie ... ble
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

balarion, ty bys wszystkich wrzucil do jednego worka. A ludzie sie zawsze roznili, i dalej beda sie roznic. Ktory z uczestnikow wydaje sie tobie najfajniejszy??Ciekawa jestem.
Millady
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:16
x 226
x 211

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Millady »

balarion pisze: 01 cze 2019, 11:58
Kati33 pisze: 01 cze 2019, 11:54 Balarion, ciekawe skad ty mozesz wiedziec czy ci ludzie maja problemy psychiczne?? Bo sa odmienni? Dla mnie ma Igor i Oleh je maja bo sa agresywni.
A tacy sie " wydaja normalni" co nie??
uwazasz za standard malowanie sie mezczyzn szminkami, zakladanie szpilek, robienie pol dnia tapety? Zakladanie damskich ciuchow, a Bog wie co jeszcze robia- moze sobie penisa odcial, tego nie wiemy. Ten "matrix" nawet glos jak kobieta ma. Mam go gdzies, ale nie wmawiaj mi, ze z nim wszystko ok. Bo jestem przekonany, ze psychologia napewno to definiuje jako powazne zaburzenia.

@zetmarek Dokladnie. Tacy ludzie zazwyczaj tylko na pokaz graja przeszczesliwych, a w zyciu prywatnym wesolo juz tak nie jest. Fotke wrzucic kazdy umie.



Hmmm...czyli osoby z subkultur to też ludzie z zaburzeniami psychicznymi? Mówię o gotach, cyber gotach, punkach, hewimetalowcach, dziecikwiaty itd, itp. Oni też, bez względu na płeć, malują się i noszą dziwaczne stroje.
„ Tak, tak - tam w lustrze
To niestety ja”
Awatar użytkownika
mseptember
Użytkownik
Posty: 228
Rejestracja: 11 maja 2019, 17:06
x 47
x 125

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mseptember »

Jak to boli, że ktoś może żyć bez ograniczeń narzucanych przez społeczeństwo i być szczęśliwym...
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

@ balarion

Nie rozumiem, tak cię boli że ktoś jest nie taki jak ty, więc dlatego tak analizujesz jak to jest w życiu prywatnym tych osób?
Dla mnie osobiście dziwne jest zachowanie Radka, on jako jedyny przedstawiał się jako osoba "świętoszkowata", a co z tego wyszło? Tak naprawdę nie oceniaj po tym jak ktoś wyglada, nie to jest istotne żeby realnie ocenić jakiegoś człowieka.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

A ja jestem ciekawy jak wasze otoczenia znoszą te psychoanalizy? Pewnie jest im ciężko z wami na co dzień.😂
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Abbott- dziękuję za troskę :P Moj mąż nie narzeka :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości