[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Dominika19 pisze: 05 maja 2019, 17:17
Raubspikot pisze: 05 maja 2019, 16:53 Ale wy wiecie, że to, że Justyna jest weganką, nie oznacza, że nie karmi swoich zwierząt mięsem? XD Więc nie jest to nic dziwnego.
Pewnie,że tak. Zresztą kot to jest mięsożerca, to jego podstawy pokarm. Justyna ma 2 koty więc trochę o potrzebach tych zwierząt wie.
Czyli z jednej strony Justyna jako weganka nie zjadłaby kiełbasy sojowej leżącej koło zwykłej kiełbasy, a z drugiej może karmić swoje koty mięsem wspierając wytwórnie mięsne? To właśnie dlatego wegan nigdy nie zrozumiem.

Kot nadal na terenie domu WB, wczoraj chyba dostał imię Rysiek :)
dance344
Użytkownik
Posty: 93
Rejestracja: 15 kwie 2019, 8:59
x 557
x 58

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dance344 »

Zgadzam się w 100%
Najlepszy okres ten program ma już za sobą.
Niestety od wyjścia Łukasza wieje tam nudą. Mimo posiadania live player, jak kiedyś zaglądałem tam dosyć często tak teraz bardzo sporadycznie.
Barteg pisze: 05 maja 2019, 16:58 A ja sobie pozwolę na małe podsumowanie tygodnia, był to niestety najnudniejszy tydzień od dawna. Bardzo brakuje Łukasza, nawet nie koniecznie jego samego, tylko jego interakcji z grupą, szczególnie z dziewczynami. Mam wrażenie, że Kasia została bardzo osamotniona, niby spędza trochę czasu z parą wege, trochę z Izą, czy nawet grupą pato, ale wydaje mi się, że z nikim nie ma tak prawdziwie dobrej relacji, szkoda mi jej, bo to moja absolutnie ulubiona osoba w tym programie. Justyna też wg mnie straciła na wyjściu Łukasza, o wiele lepiej oglądało mi się ją właśnie z Łukaszem niż teraz z Pawłem. Ogólnie mam wrażenie, że wcześniej mimo, że gang słodziaków spędzał więcej czasu ze sobą niż z resztą to wszyscy potrafili też robić wiele rzeczy wspólnie i ogólnie atmosfera w domu była lepsza, a po wejściu Pawła nastąpiła niestety kompletna izolacja jego i Justyny od reszty. Tu właśnie chciałbym przejść na chwilę do Pawła, niestety bardzo rozczarowało mnie jego wejście, nic osobiście do niego nie mam, facet ma nawet sporo niegłupich przemyśleń, ale problem jest w tym, że jedyne co wniósł do programu to odizolował Justynę (która i tak była już trochę na uboczu) od reszty grupy. Mimo to nie chciałbym, żeby Justyna dziś odpadła, szczególnie, że przyczyną w mojej opinii byłoby głównie wejście jej chłopaka i choć jestem ciekawy jak Paweł funkcjonowałby w grupie bez Justyny, to jednak mam nadzieję, że to on z tej pary odpadnie pierwszy.
Btw. mam jeszcze takie przemyślenie, że najlepszy okres tego programu był między wyjściem Maćka, a wejściem Kuby i Angeliki, zarówno pod względem liczby osób jak i tego kto był w programie. Zdecydowanie najlepiej mi się wtedy oglądało.

Zgadzam się też w tym co napisał @BartekBBfan uważam, że niektórym przydałby się osobny wątek, gdzie mogliby rozprawiać w kółko o Pawle i Justynie, ich wyglądzie, relacji itp. Pisanie kilka razy tego samego tylko w trochę innych słowach i ciągnięcie tego tematu jest niestety bardzo męczące do czytania.
bobaas
Junior
Posty: 1214
Rejestracja: 03 kwie 2019, 18:56
x 288
x 668

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bobaas »

Marlena będzie dzisiaj na Arenie.
oitnb61
Poster
Posty: 1874
Rejestracja: 03 kwie 2019, 16:14
x 76
x 676

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: oitnb61 »

Ale widzę że Madzi pozwolili już zdjąć chustkę?
Awatar użytkownika
Takatar
Obserwator
Posty: 513
Rejestracja: 18 mar 2019, 15:41
x 170
x 197

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Takatar »

Tak Madzia już bez chusty ale w zamian skrócili im sznurek

Czy wy też macie wrażenie, że oni strasznie długo gotują te obiady?? Tydzień temu Iza chyba z 5h, dziś Radek już chyba ze 4h gotuje i końca nie widać.
Raubspikot
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:47
x 37
x 8

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Raubspikot »

tinsel pisze: 05 maja 2019, 17:42
Dominika19 pisze: 05 maja 2019, 17:17
Raubspikot pisze: 05 maja 2019, 16:53 Ale wy wiecie, że to, że Justyna jest weganką, nie oznacza, że nie karmi swoich zwierząt mięsem? XD Więc nie jest to nic dziwnego.
Pewnie,że tak. Zresztą kot to jest mięsożerca, to jego podstawy pokarm. Justyna ma 2 koty więc trochę o potrzebach tych zwierząt wie.
Czyli z jednej strony Justyna jako weganka nie zjadłaby kiełbasy sojowej leżącej koło zwykłej kiełbasy, a z drugiej może karmić swoje koty mięsem wspierając wytwórnie mięsne? To właśnie dlatego wegan nigdy nie zrozumiem.

Kot nadal na terenie domu WB, wczoraj chyba dostał imię Rysiek :)
Różnica jest taka, że człowiek bez mięsa i produktów zwierzęcych może żyć normalnie, a kota chyba nie będziesz karmić samą sałatą i ogórkami. :D Kot po prostu jest przystosowany do tego by jeść mięso, więc nie widzę w tym nic dziwnego, że weganka karmi kota mięsem. :)
oitnb61
Poster
Posty: 1874
Rejestracja: 03 kwie 2019, 16:14
x 76
x 676

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: oitnb61 »

Iza robiła sama obiad i się z niej śmiano, dziś Radek robi tyle godzin i nikt nic nie mówi
dance344
Użytkownik
Posty: 93
Rejestracja: 15 kwie 2019, 8:59
x 557
x 58

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dance344 »

bobaas pisze: 05 maja 2019, 17:49 Marlena będzie dzisiaj na Arenie.
Jeszcze ma być Marchewka i Łukasz, tak bynajmniej mówiły podczas wspólnego live'a na instagramie Marlena z Marchewką.
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

ejulia pisze: 05 maja 2019, 13:53
K42200 pisze: 05 maja 2019, 13:22 Co nie zmienia faktu, że powinien swojej dziewczynie chociaż pomóc wstać.
No to właśnie pokazuje jak skoncentrowanym
na sobie jest człowiekiem...Czy on chociaż powiedział przepraszam bo nie słyszałam...taki słodziak..

Poza tym jeśli chodzi o jego aparycje to faktycznie uroda nie grzeszy, ale gdyby miał fajny charakter nie rozmawialibysmy o tym, przecież poza twarzą jest przystojny. Z resztą mieszkańcy parę dni temu rano rozmawiali że brzydki w ch. A za najładniejsza dziewczynę bez makijażu uznali Kasię...była taka rozmowa na pomoście...
Hehe, jest przytojny poza twarza?? Twarz go dyskwalifikuje! :lol: :lol:
Awatar użytkownika
marta11654
Użytkownik
Posty: 197
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:26
x 102
x 100

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marta11654 »

O co chodzi z akcja z wisiorkiem? Może mi ktoś wytłumaczyć?
marimba
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 05 maja 2019, 18:34
x 5
x 5

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marimba »

Oglądałem live, i jak lubię Justynę (Pawła nie), to nie mogę zdzierżyć ich masturbacji do wizerunku samych siebie tylko dlatego że są wege. Ile można?!
ooooo1970
Użytkownik
Posty: 183
Rejestracja: 27 mar 2019, 14:38
x 4

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ooooo1970 »

Pamiętacie o krótkim live z Areny przed Faktami w TVN? Ciekawe czy Agnieszka SBWS uchyli rąbka tajemnicy nt. dzisiejszych atrakcji?
karolkr
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:49

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karolkr »

Czy tylko ja mam wrażenie że już wiedzą kto odchodzi!

Sytuacja nr 1. Angelika mówiła w kuchni do innych, że jest ciekawa jak się jej teraz życie po wyjściu ułoży.

Sytuacja nr 2. Przy obiedzie Kasia do niej mówi weź sobie do domu.

Sytuacja nr. 3 Akcja z papierosami Iza powiedziała do Radka że dziewczyna się zdenerwowała więc sobie wypaliła!

A wiec Angelika wychodzi... 8)
Jagna
Użytkownik
Posty: 91
Rejestracja: 03 maja 2019, 7:52
x 160
x 131

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jagna »

Czy WS ogłosiła, że Paweł ma immunitet jako nowy? Bo jeżeli nie, to znowu będzie tak jak z Magdą Z., kiedy ci, którzy chcieli ją nominować musieli na szybko wymyślać drugą osobę i czasami odnosiło się wrażenie, że ten spontan pokomplikował mocno nominacje, bo z pośpiechu niektórzy głosowali nie do końca tak jak chcieli i potem mogli pluć sobie w brodę.
Ostatnio zmieniony 05 maja 2019, 18:57 przez Jagna, łącznie zmieniany 1 raz.
Agata_BB_2019
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: 02 maja 2019, 19:28
x 339
x 33

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Agata_BB_2019 »

karolkr pisze: 05 maja 2019, 18:42 Czy tylko ja mam wrażenie że już wiedzą kto odchodzi!

Sytuacja nr 1. Angelika mówiła w kuchni do innych, że jest ciekawa jak się jej teraz życie po wyjściu ułoży.

Sytuacja nr 2. Przy obiedzie Kasia do niej mówi weź sobie do domu.

Sytuacja nr. 3 Akcja z papierosami Iza powiedziała do Radka że dziewczyna się zdenerwowała więc sobie wypaliła!

A wiec Angelika wychodzi... 8)
A Justyna jest dziwnie spokojna... Dwa razy mówiła, że jest taka spokojna. - chciałabym, żeby to ona wyszła.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości