[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Ptoszek pisze: 05 maja 2019, 15:14 piosenka śpiewana w domu WB
https://www.youtube.com/watch?v=Pv5w4qYCFxc
super :)
Jagna
Użytkownik
Posty: 91
Rejestracja: 03 maja 2019, 7:52
x 160
x 131

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jagna »

Może to już nudne tak analizować ten moment, w którym Justyna upadła, ale ciągle nie daje mi to spokoju. I przemawia do mnie następujący scenariusz: ona siada na blacie i zaczyna mówić o tym pawłowym ocieraniu się o pupę Madzi, po czym (pewnie widząc jego pełną dezaprobaty minę) chce go objąć, jak zwykle zarzucając na niego nogę, ale on się odsuwa i ona ląduje na podłodze. Nawet widać jego rękę odwiedzioną do boku, jak u piłkarza, który nie chce dotknąć piłki. Zrobił to specjalnie i nawet jeżeli nie przewidział, że ona spadnie, to nie miał ludzkiego odruchu, żeby pomóc jej wstać.
Jeżeli Justyna dzisiaj nie odpadnie, to za tydzień odpadnie Paweł, tak czy siak, znowu będą rozdzieleni. Ciekawe jak to wpłynie na ich związek, bo jako youtubero-influencerzy od momentu wejścia Pawła do programu usilnie pracowali oboje na to, żeby kompletnie zniszczyć swój wizerunek w mediach społecznościowych. Ups.
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

@ Obserwator88

Mi też nie bardzo, ale kilka osób pisało że Paweł ma dobrą figurę tylko twarz nie ciekawą ;)

Afera wegan robi się już nie smaczna, szkoda że nie było tego dokładnie widać. Jednak, gdyby to było przez przypadek, to na pewno nie powiedziała by "więcej tak nie żartuj". Coś musiało się wydarzyć, sama zapewne nie upadła.
Ostatnio zmieniony 05 maja 2019, 15:37 przez krista, łącznie zmieniany 2 razy.
BartekBBfan
Użytkownik
Posty: 245
Rejestracja: 27 mar 2019, 0:14
x 78
x 259

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BartekBBfan »

Ogromna prośba do moderatorów i czytelników również - czy możemy przestać w końcu analizować sytuacje Justyna vs Paweł w kuchni czy dyskutować pół dnia nad urodą uczestników? Nie było mnie kilka godzin na forum, miałem do przeczytania 6 stron z czego 4,5 stron to jakieś durne pierdoły i rozważania na temat urody. To kwestia gustu wiec zostawcie to dla siebie. Wydaje mi się, ze nie tylko mi nie chce się czytać o tym kto wam się podoba a kto nie.

Tak samo Justyna vs Paweł - możemy się umówić l, że dopóki nie macie twardego dowodu na przemoc zostawimy ten temat w spokoju? To meczace.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

I pisanie w kółko postów o takiej samej treści też nie ma sensu.


Madzia dalej z zawiązanymi oczami, może się wyrobi na lajfa :) Radek teraz mówi, że jest chyba 14 :)
Obserwator88
Użytkownik
Posty: 229
Rejestracja: 05 maja 2019, 13:37
x 16
x 129

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Obserwator88 »

Paweł nie odpadnie za tydzień, bo będzie miał niestety dzisiaj immunitet. Oby tylko Bartek niechcący nie przyznał go też wegance.

Pewne jest tylko to, że w dzisiejszych nominacjach bezpieczni są Iza, Madzia i Bartek, co do reszty to nie wiadomo.
Pawełek na pewno zagłosuje na Oleha, nie wiem tylko czy zagłosuje również na Radka, bo ten ostatnio bardzo mu słodził, być może drugą osobą będzie Igor i wege uargumentuje to tym, że z Igorem ma najmniejszy kontakt. No chyba, że zostanie Angela (w co wątpię) to wtedy Oleh i Angela lub Angela i Igor.
Magda Z. być może była w tym tygodniu specjalnie taka spokojniutka, żeby nie dostać dzisiaj nominacji.
Igor normalnie nominowałby pewnie Justynę i Pawła, ale że ten drugi dostanie immunitet, to być może znowu wskaże Kaśkę (jeśli ona zostanie).
lukiluki
Obserwator
Posty: 399
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:19
x 221
x 283

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukiluki »

A ja uważam, że forum jest właśnie od tego, żeby wyrażać swoje opinie. Równie dobrze można napisać: "przestańcie się zastanawiać, kto dzisiaj odpadnie, bo nawaliliście tego X stron. Zobaczycie dzisiaj wieczorem".
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

3 i 4 zapraszają na 1 i 2, a tam pomost oraz elewacja😂
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Chusta zdjęta, sznurek skrócony :)
kara
Użytkownik
Posty: 187
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:46
x 90
x 100

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kara »

Lukiluki zgadzam sie z twoja wypowiedzia.

Wlasnie czytalam ze piszecie o ''Decybelu'' no i Ja mysle ze to internauci wymyslili, a nie uczestnicy. Nawet raz psycholog raz jak komentowala to tak ja nazwala i powiedziala tak ja internauci nazwali. Musze chyba to sprawdzic..... :D
Ostatnio zmieniony 05 maja 2019, 15:57 przez kara, łącznie zmieniany 1 raz.
adammm007
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 05 maja 2019, 15:19
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adammm007 »

Dodalbym:gdzie reakcja Big Brother na przemoc?gdzie dokladny film z wlasciwej kamer?Jest kilka sytuacji dostepnych online gdzie ja szczypie tak mocno ze az podskoczyla i wstala z lozka oraz ta w kuchni gdzie ja stresuje za "wisiorek".Wyglada mi na tyrana!
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Obawiam się, że Bartek przyzna immunitet Magdzie Z. (z tego co wiem to tylko jej naprawdę nie lubi) albo co gorsza Pawłowi. Zresztą poczekajmy, bo właściwie nie wiem na czym to będzie polegało. Najpierw muszą się rozstrzygnąć dzisiejsze wyniki a dopiero potem ewentualnie coś dalej.

@Ptoszek
Piosenka Blondyna jest fajna, ale Marchewka też nie próżnuje: https://www.youtube.com/watch?v=th-RIFl1Rvo

Proszę nie analizujcie już "związku" Oleha (największego nudziarza programu) i Madzi (30-letniej nastolatki), bo naprawdę szkoda palców i klawiatury. Mam wrażenie, że od kilku dni mieszkańcy jak i widzowie próbują połączyć na siłę dwa odpychające się magnesy. Serio ?
Ostatnio zmieniony 05 maja 2019, 16:00 przez bustram, łącznie zmieniany 3 razy.
BartekBBfan
Użytkownik
Posty: 245
Rejestracja: 27 mar 2019, 0:14
x 78
x 259

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BartekBBfan »

lukiluki pisze: 05 maja 2019, 15:38 A ja uważam, że forum jest właśnie od tego, żeby wyrażać swoje opinie. Równie dobrze można napisać: "przestańcie się zastanawiać, kto dzisiaj odpadnie, bo nawaliliście tego X stron. Zobaczycie dzisiaj wieczorem".
Jest różnica między rozmowami o nominacjach a rozmowami pt. ‚Powiedzcie - czy podoba Wam się Paweł?’ Co więcej - różnica jest bardzo znacząca.
Obserwator88
Użytkownik
Posty: 229
Rejestracja: 05 maja 2019, 13:37
x 16
x 129

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Obserwator88 »

Wszystko się wywróci do góry nogami, gdy immuitet od Bartka dostanie Justyna lub Magda Z., wtedy będą już musieli wyszukiwać jakieś powody, żeby nominować tę drugą osobę :P Być może wtedy będą nominować na zasadzie: Nominuje kogoś tam, bo wiem, że mu nie zaszkodzę :P Może wtedy Oleh dostać po głowie w nominacjach.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

BartekBBfan pisze: 05 maja 2019, 15:31 Ogromna prośba do moderatorów i czytelników również - czy możemy przestać w końcu analizować sytuacje Justyna vs Paweł w kuchni czy dyskutować pół dnia nad urodą uczestników? Nie było mnie kilka godzin na forum, miałem do przeczytania 6 stron z czego 4,5 stron to jakieś durne pierdoły i rozważania na temat urody. To kwestia gustu wiec zostawcie to dla siebie. Wydaje mi się, ze nie tylko mi nie chce się czytać o tym kto wam się podoba a kto nie.

Tak samo Justyna vs Paweł - możemy się umówić l, że dopóki nie macie twardego dowodu na przemoc zostawimy ten temat w spokoju? To meczace.
Ja mam wrażenie, ze co niektórzy od 17 marca nie robią nic innego, jak tylko siedzą na streamie.

A wracając do kwestii nominowanych...
Patrząc na to co można poczytać w sieci mam wrażenie, że dzisiaj odpadnie Justyna.

Przypominam, że nadal trwa ankieta:
viewtopic.php?f=100&p=515454#p515454
2008-2023
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości