[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Chociaż koniec był udany :lol:
Oleh będzie cisnął Madzię, wie że bez jej pomocy jest bez szans na przetrwanie. Łukasz wie że i tak Madzi nie przetłumaczy, plus za dystans :)
typeO
Obserwator
Posty: 668
Rejestracja: 28 kwie 2019, 10:20
x 219
x 466

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: typeO »

Piszecie, że w tej edycji nie ma gwiazd, które mogłyby zrobić karierę medialną - a Madzia W.? Cokolwiek nie zrobi ,człowiek ma uśmiech na twarzy. Śpiewa, tańczy, opowiada dykteryjki o umbreli i świat jest taki kolorowy.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

On ma 20 lat, życia w sobie na codzień, bez alko zero. Jak w normalnym życiu wyobraża sobie ciągłe uwieszenie się Madzi, by nikt inny nie miał dostępu.
Paweu
Obserwator
Posty: 363
Rejestracja: 02 mar 2016, 16:58
x 98
x 181

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Paweu »

Oleh na pewno nie chce, żeby Madzia wyszła z domu przed nim. Bo od razu się wszystkiego dowie i znajomi i rodzina się nią zajmą, może nawet zakażą kontaktu z nim. A jeżeli pierwszy odpadnie on, to może zdąży jej jeszcze jakoś zamydlić oczy ;)
Awatar użytkownika
Imon
Junior
Posty: 871
Rejestracja: 11 maja 2016, 17:11
x 544
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Imon »

Madzia z Ukaniem mają róże tematy, śmieją się, relacja fajna, taka na luzie.
Oleh najchętniej by z Madzią nie rozmawiał, wszytko czego od niej oczekuje to mizianko i tulenie. Jeśli na tym tylko ma być budowany związek, to dziewczynie już współczuję.
Paweu
Obserwator
Posty: 363
Rejestracja: 02 mar 2016, 16:58
x 98
x 181

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Paweu »

Przecież to jasne, że po wyjściu z domu nie będą mieli żadnych, ale to żadnych wspólnych życiowych tematów.
typeO
Obserwator
Posty: 668
Rejestracja: 28 kwie 2019, 10:20
x 219
x 466

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: typeO »

Inna sprawa, że Łukasz mnie zaskakuje. Ten luz, dystans do siebie i innych, wewnętrzny spokój - nie poznaję go. Nawet można by go polubić, gdyby człowiek mógł zapomnieć jak się zachowywał dwa tygodnie temu. Szybka przemiana wewnętrzna, Zbyt szybka.
Paweu
Obserwator
Posty: 363
Rejestracja: 02 mar 2016, 16:58
x 98
x 181

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Paweu »

Liczę, że Kasia w BB Nocą będzie miała szansę uświadomić widzów na temat pseudo związku Madzi z nim :) bo dzisiaj na czacie miała bekę z wyznań Oleha.
Stasia080818
Użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:24
x 15
x 55

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Stasia080818 »

Czy może ktoś potwierdzić, czy ja się przeslyszalam...Oleh po nominacjach, kiedy się rozchodzili powiedział do Tej Madzi ,,idź się przebierz"?...

Kaśka super dziewczyna. Niewiarygodne jak została stlamszona przez ludzi w środku.
typeO
Obserwator
Posty: 668
Rejestracja: 28 kwie 2019, 10:20
x 219
x 466

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: typeO »

Może i super dziewczyna, ale za bardzo motała.
Paweu
Obserwator
Posty: 363
Rejestracja: 02 mar 2016, 16:58
x 98
x 181

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Paweu »

Ja Kasię bardzo dobrze rozumiem. Też pomiędzy ludźmi, z którymi mam wspólne tematy i się rozumiem, jestem gadułą i pełny energii, a wśród innych zachowuję się jak ona.
Pepunia
Obserwator
Posty: 586
Rejestracja: 28 mar 2019, 14:26
x 3
x 190

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pepunia »

Myślę, że Kasia gdyby weszła jeszcze raz to by była inna tak jak teraz Łukasz. Zobaczyli jak to wygląda po drugiej stronie, naszly ich refleksje. Tak powiedziały i Kasia i Justyna po wyjściu tam nie zachowują się do końca normalnie, podobnie mogło być z Łukaszem.
Awatar użytkownika
Imon
Junior
Posty: 871
Rejestracja: 11 maja 2016, 17:11
x 544
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Imon »

typeO pisze: 20 maja 2019, 23:04 Inna sprawa, że Łukasz mnie zaskakuje. Ten luz, dystans do siebie i innych, wewnętrzny spokój - nie poznaję go. Nawet można by go polubić, gdyby człowiek mógł zapomnieć jak się zachowywał dwa tygodnie temu. Szybka przemiana wewnętrzna, Zbyt szybka.
Mnie się Łukasz w takim wydaniu bardzo podoba i chcę wierzyć, że taki jest. Oczywiście zapala mi się czerwona lampka, że coś nie do końca trybi :rolleyes: Nawet zaczęłam się zastanawiać w zeszłym tygodniu co on bierze, jakaś farmakologia?

Ale nic to, kibicuję mu, żeby został jak najdłużej. Nie musi wygrać, ale niech jeszcze tam pobędzie.
Pepunia
Obserwator
Posty: 586
Rejestracja: 28 mar 2019, 14:26
x 3
x 190

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pepunia »

Dodam jeszcze, że zapewne Magda Z. tez może zachowywac się nienaturalnie, ale my jako widzowie oceniamy co i kogo chcemy oglądać, obojętnie czy to prawda czy nie. Wolę jednak oglądać dramy Łukasza czy Kasi, niż rozwrzeszczana Magdę Z. czy bezplciowego Oleha.
typeO
Obserwator
Posty: 668
Rejestracja: 28 kwie 2019, 10:20
x 219
x 466

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: typeO »

Na pewno wejście Łukasza ożywiło program. Szkoda tylko, że dziś został kompletnie pominięty w zadaniach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości