[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Nowa edycja rusza 13 września. "Areny" tym razem będą w piątki.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

bustram pisze: 22 sie 2019, 14:46
pulkownik pisze: 21 sie 2019, 13:25 Zestawiać w jednym rzędzie chłopca z Top Model, który prowadzi jakieś idiotyczne rozmowy głównie się śmiejąc pod nosem i słowo "profesjonalista" :lol: :lol: :lol:
Bo widzisz, ja nie patrzę na nazwiska czy twarze, lecz na to czy ktoś wykonuje dobrze robotę. Z wywiadów YouTubowych wiele informacji wyniosłem i uśmiałem się przy okazji. Tymczasem przy BB Nocą musiałem przymykać oczy i zasłaniać uszy, bo byłem zażenowany maksymalnie.
Problem w tym że ten człowiek nie wykonuje dobrze roboty.

BB Nocą na szczęście nie widziałem nigdy, za dużo już widziałem popisów Chajzera, żeby psuć sobie jeszcze wieczory jego gadkami ;)
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

@Trzeciak
No to nie, za wcześnie, nawet grób nie zdąży wystygnąć do tego czasu. Zmiana prowadzącego konieczna (no chyba, że Agnieszka na przekór będzie chciała, ale wątpię).
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

W tej sytuacji to nawet 4 miesiące może być za mało.
Pozdrawiam, Trzeciak
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Przecież ona nie pracuje dla kasy, lecz dla potrzymania popularności. W tej sytuacji ani jedno ani drugie nie jest jej potrzebne, więc może nawet całkiem zrezygnować z aktywności medialnej.

Byłem dzisiaj w Gołkowie i widziałem ten przybytek. W telewizji jednak wszystko o wiele większe jest, na żywo się wydają małe zarówno dom jak i namiot. Okolica nie za ciekawa, wąska dróżka, wszystko co atrakcyjne kryje się za domem, czyli jeziorko i taras ;) Nie zrobiłem niestety żadnego zdjęcia, choć i tak nie było możliwości - jedynie namiot jest w pełnej okazałości na widoku.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

bustram pisze: 22 sie 2019, 14:52 Zmiana prowadzącego konieczna (no chyba, że Agnieszka na przekór będzie chciała, ale wątpię).
W informacjach o wypadku Staraka pojawiały się informacje, że Agnieszka jest pod opieką psychologiczną, więc zakładam, że przede wszystkim psycholog jest profesjonalistą. Wielokrotnie słyszałam, a interesowałam się tym, że żałobę, która ma kilka etapów, a którą właśnie Agnieszka zaczęła, dla własnego zdrowia psychicznego trzeba "przerobić" w swoim czasie, który trwa około roku (w wielu przypadkach o wiele dłużej) Zapewne końcowy etap żałoby dopuszcza powrót do tzw normalnego życia, ale jest to sprawa indywidualna.
Nie bardzo sobie wyobrażam Agnieszkę prowadzącą w najbliższym czasie program o takim charakterze jak BB, ale niezbadane są decyzje ludzkie. Sądzę, że Agnieszka może liczyć na duże wsparcie ze strony TVN-u w tej kwestii i zostanie potraktowana "po ludzku", co z resztą mieliśmy okazję obserwować chociażby w przypadkach poważnych problemów zdrowotnych i aktorów i prezenterów w różnych stacjach.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Przerobić żałobę należy o ile łączyło ich uczucie a nie wygodny układ - on był w poważnym wieku i potrzebował przykrywki, ona zaś pragnęła luksusowego życia - a więc dali sobie to nawzajem. Czy była miłość ? To pytanie klucz. I nie chodzi mi tu o instagramowe pierdu pierdu lecz o stan faktyczny. Jeśli nie było miłości to Agnieszka wróci do formy stosunkowo szybko - nie na wrześniowy BigBrother ale nie będzie to też trwało rok.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Weź chłopie wreszcie zamilcz.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Milczeć to ja mogę na temat pana Majewskiego czy też wielu innych, którzy mają rodziny i żyją normalnie nie obnosząc się. Na temat Woźniaków, Majdanów czy Lewandowskich milczeć nie zamierzam, bo przez lata świadomie i z premedytacją obnosili się ze swoim życiem i człowiek taki jak ja (który czy chce czy nie chce natrafia na te treści) ma prawo do swoich przemyśleń na ten temat. Oczywiście z wyczuciem a w mojej ocenie żadnej granicy nie przekroczyłem.

Poza tym napisałem komentarz zgodny z tematem wątku - w kwestii powrotu prowadzącej do programu.
Ostatnio zmieniony 22 sie 2019, 19:55 przez bustram, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

@bustram - wiesz, że jest coś takiego jak szacunek do zmarłych i osób w żałobie? Naprawdę nie powinno się dobijać nikogo w obliczu takiej tragedii.
Pozdrawiam, Trzeciak
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Ludzie, są różne środki przekazu. Forum na które nikt z zainteresowanych nie zagląda jest najniżej w hierarchii i wpis na nim nie jest równoznaczny z wypowiedzeniem tych słów prosto w twarz. Dla mnie te osoby to też nikt bliski, tylko celebryci. Nie bierzcie wszystkiego pod jedną miarkę proszę...
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Ja rozumiem, ale to jest sytuacja w której jednak należy zachować nieco więcej powagi.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Niektóre posty @bustram są takie, że ręce opadają.Nie od dziś i nie od wczoraj.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Bo patrzę na rzeczywistość i nie kupuję bajek o tym, że 30-latka wyszła za 71-letniego Strasburgera z miłości i tym podobnych. Po prostu nie kupuję, bo jest to cyniczna gra na moich odczuciach, tak samo nie kupuję wielu bredni z instagramowych profili celebrytów, którymi nas codziennie karmią wzbudzając niesmak. Ten niesmak musi gdzieś znaleźć ujście i przepraszam, że akurat dzisiaj no ale tak wyszło. Mój wpis nie miał na celu analizy ich życia tylko poprzez analizę miał odpowiedzieć na pytanie kiedy i czy prowadząca może wrócić do programu.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Ciszej nad na tą trumną! Nie musimy filozofować i w tej chwili przewidywać przyszłości, gdy dla jednej osoby świat się skończył, a dla drugiej - zmienił się na zawsze.
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości