[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Marcin128
Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: 03 cze 2020, 14:41
x 2
x 15

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcin128 »

A co wasz lukaniu to jakis świety?
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19324
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2219
x 13432

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Natalia (Natan) z ostatniej edycji poinformowała na Instagramie że walczy z nowotworem.
temereme
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 22 maja 2019, 2:54
x 92

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: temereme »

pulkownik pisze: 12 paź 2020, 19:35 Natalia (Natan) z ostatniej edycji poinformowała na Instagramie że walczy z nowotworem.
Podobno rak piersi - dzisiaj operacja. Mam nadzieję, że jest pod dobrą opieką medyczną; życzę szybkiego powrotu do zdrowia i trzymam kciuku za powodzenie leczenia.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Natalia to bardzo ciekawa osoba, miałem okazję przywitać się na "Arenie". Oby wszystko przebiegło gładko.
Marcin128
Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: 03 cze 2020, 14:41
x 2
x 15

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcin128 »

Big Brothera w przyszłym roku na 99% znowu nie ujrzymy. Nastepna edycja pewnie za 10 lat na jakims tv4 czy tv puls z Najmanem czy innymi "celebrytami" Szkoda. https://[link zakazany]/m/artykul/h ... isja-wideo
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Dopóki Endemol nie oduczy się ustawiania programów kolejne edycje nie mają sensu. Po pierwszej edycji dość ciekawej i udanej dostali szansę od Miszczaka - spieprzyli ją totalnie i kolejnej szansy już nie dostaną.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Chyba w końcu można przenieść temat do archiwum. W 2020 emisji nie było i wiosną 2021 też na pewno nie będzie.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2526
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1992
x 661

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Nie wiem po co był ten cały powrót. Wrócili, narobili szumu, a teraz czekajcie sobie kolejne lata, może znowu ktoś się za to zabierze. A korpogadka Miszczaka, to tyle, co nic.
15 lat na forum! :)
Marcin128
Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: 03 cze 2020, 14:41
x 2
x 15

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcin128 »

Dejmian pisze: 20 paź 2020, 18:14 Nie wiem po co był ten cały powrót. Wrócili, narobili szumu, a teraz czekajcie sobie kolejne lata, może znowu ktoś się za to zabierze. A korpogadka Miszczaka, to tyle, co nic.
Polsat ratuj xd Przecież oni maja na swoim koncie wiele wiecej reality show niz ten smieszny tvn. Tak wiem ze to nierealne. Ogòlnie szkoda strzepić ryja.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

@Dejmian
Ja dzięki powrotowi w 2019 w ogóle wiem czym jest Big Brother, bo wcześniej znałem ten program tylko ze słyszenia i nie wiedziałem, że uczestnicy np. robią zakupy na czas itp. Byłem zaskoczony, że na m.in. takich zadaniach ten program polega. O ile wiosenna edycja była dla mnie ciekawa o tyle jesień to totalne nieporozumienie i nie dziwię się Miszczakowi, że nie daje zielonego światła.
Tomaldo Banjo
Obserwator
Posty: 578
Rejestracja: 21 paź 2020, 17:37
x 6
x 184

[TVN7] Big Brother (2019)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomaldo Banjo »

Strasznie popsuto program, który co by nie mówić stanowił przełom w polskiej telewizji swego czasu. Wydaje mi się, że takie show już się u nas nie przebije bo nie jest nowatorskie ani świeże. Tutaj jechano na sentymencie, a drugi raz ten sam chwyt nie przejdzie.
MB89

[TVN7] Big Brother (2019)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

Można by było zrobić dobrego BB ale TVNowi się nie chciało. Robienie co sezon HP jest dla mnie idiotyczne. Mnie już osobiście obecna edycja HP się nudzi, jest tam jedno i to samo, ktoś wchodzi i potem znowu przychodzi, żeby wyeliminować tą osobę przez którą przegrała, powstają dwa plemiona, które chcą się nawzajem wyeliminować, Sońka non stop płacze i cały czas jest w tym programie, nikt ją nie wywala. HP staje się pomału telenowelą meksykańską a nie programem reality. TVN mając dwa codzienne reality, uparł się tylko na jedno. A można by na przemian emitować BB i HP, jeden program na wiosnę, drugi program na jesień, lub na odwrót.
Marcin128
Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: 03 cze 2020, 14:41
x 2
x 15

[TVN7] Big Brother (2019)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcin128 »

Własnie. Tyle edycji na świecie wiec widocznie maja na to jakiś pomysł tylko u nas nie. W Grecji teraz trwa BB a na pierwszy rzut oka jak zerkam na urywki na youtube nawet kompletnie nie znajac jezyka, widac ze to jest jakas przepaść. U nas pomysly konczyly sie na przywiazaniu sznurkiem osòb ktòre sie nie lubia.
MB89

[TVN7] Big Brother (2019)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

TVN w wielu swoich innych reality show ''uwielbia'' przywiązywać do siebie nienawidzących się ludzi, oni chyba to bardzo lubią w tej stacji.
Awatar użytkownika
Mat.212347
Obserwator
Posty: 642
Rejestracja: 03 sie 2020, 11:06
x 36
x 46

[TVN7] Big Brother (2019)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mat.212347 »

https://jastrzabpost.pl/newsy/big-broth ... 57378.html

Każdy link który umieszczamy na forum należy obowiązkowo opatrzyć komentarzem, zabronione jest wysyłanie samych linków. Przypominam, że masz już jedno ostrzeżenie. - pulkownik
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości