[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

Niestety wspolczuje Agnieszce. Ale na jej miejscu widzę Gabi Drzewiecka badz Magdę Molek. Co oni mają z tą Ohme.
przemek94
Obserwator
Posty: 419
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:27
x 45
x 100

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemek94 »

Dobrze że go odnaleźli, szkoda gościa ale dla rodziny to lepiej chociaż go pochowają.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Zdarzało się, że aktorzy czy prezenterzy kontynuowali pracę w szeroko pojętej rozrywce w przykrych dla siebie okolicznościach śmierci najbliższych osób, z reguły dotyczyło to śmierci rodziców tak jak np. śmierć mamy Skrzyneckiej w trakcie którejś edycji TzG, było sporo komentarzy "za" i "przeciw". Jednak historia Staraka jest tak tragiczna i zaskakująca, nie mówiąc o okolicznościach, że trudno sobie wyobrazić Agnieszkę "na posterunku", tym bardziej, że ramówka właśnie startuje. Typowy przykład na to jak to sekundy potrafią zmienić diametralnie życie wielu osób. I BB też już nie będzie taki sam, przynajmniej na początku, a zawieszenie programu na jeden sezon chyba raczej nie wchodzi w grę, bo to za duża machina poszła w ruch, chociaż kto wie......
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Nie ma mowy o tym, aby wstrzymać produkcję programu. W stacji na pewno organizowane jest jakieś zastępstwo, a miejsce będzie po prostu na Agnieszkę czekać, kto wie, czy nie będzie chciała szybko wrócić do pracy, różnie ludzie reagują na takie graniczne sytuacje, niemniej obawiam się, że jej szybki powrót do telewizji będzie pożywką dla plotkarzy i hejterów, patrząc na to co wypisywano od niedzieli w komentarzach na portalach i w mediach społecznościowych. Równie trudno miał Filip Chajzer po stracie syna, jednak postanowił poprowadzić "Małych Gigantów", aczkolwiek wtedy upłynęło więcej czasu.

Sytuacja Skrzyneckiej czy Ibisza, który w zasadzie miał pogrzeb ojca pomiędzy konferencją Polsatu i pierwszym odcinkiem TZG to nieco inne przypadki, absolutnie nie umniejszam tutaj śmierci matki KS i ojca KI, jednak wiem z doświadczenia, gdy osoba długo choruje, a zdaje się że tak było, to można niejako się do odejścia bliskiej osoby przygotować, chociaż zawsze to ogromnie trudne doświadczenie, które ciężko przepracować w sobie.

W każdym razie, jaka by decyzja Agnieszki W-S nie była, to ten sezon BB z pewnością zacznie się w zupełnie innych nastrojach, niż wiosenny.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Program też może zostać przesunięty na październik. Wcale bym się nie zdziwił. Dla programu reality show to żadna krzywda, tyle że wtedy zahaczyłby o Boże Narodzenie i NOWY Rok.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Wątpię, by coś takiego miało miejsce, szczególnie, że umowy są podpisane, a Agnieszka spokojnie potrzebować będzie kilku miesięcy, by dojść do siebie.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 07 mar 2019, 19:01
x 913
x 460

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spiderman0409 »

oglądał ktoś konferencję? podobno była po 12,00... zna ktoś szczegóły co do prowadzących ?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Żadnych szczegółów poza oczywistością, że nie poprowadzi jej Woźniak-Starak.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Fake news. Nie było nic na ten temat.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Trzeciak pisze: 22 sie 2019, 14:28 Żadnych szczegółów poza oczywistością, że nie poprowadzi jej Woźniak-Starak.
Wracam z konferencji, nikt nic takiego nie powiedział.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Trzeciak pisze: 22 sie 2019, 14:28 Żadnych szczegółów poza oczywistością, że nie poprowadzi jej Woźniak-Starak.
Nic takiego nie było.

Jestem zaskoczony tak małą, a właściwie żadną promocją nowego sezonu, tylko głos siostry i kilka zdań ogólnych, to zdecydowanie za mało.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Mi chodziło o odpowiedź na drugą część ("czy ktoś zna szczegóły?"), a nie kto co powiedział. Przepraszam za niezręczność.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2249
x 2434

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

No i bardzo dobrze, jeszcze na konferencji brakowało nachalnej promocji tego programu. Wystarczy gadanina o tym co tydzień w DDTVN i spoty na głównej antenie.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

A kiedy startuje nowa edycja ? Jeśli z początkiem września to nie widzę możliwości prowadzenia przez Agnieszkę. Przecież zanim pogrzeb, zanim cokolwiek to już będzie wrzesień.

Zmiana prowadzącej nie zachwieje programem, wręcz przeciwnie - zainteresowanie wzrośnie. A jak jeszcze ktoś kompetentny będzie prowadził to już w ogóle będzie lepiej. Agnieszka w wiosennej edycji nie wypadła przecież najlepiej.

Kurczę, szkoda typa, czasem o nim rozmyślałem jeszcze w trakcie poprzedniej edycji, kiedy Agnieszka mówiła, że ogląda razem z nią BB. Zastanawiałem się co może sądzić o uczestnikach - a tu proszę, szast prast i człowieka nie ma.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

pulkownik pisze: 21 sie 2019, 13:25 Zestawiać w jednym rzędzie chłopca z Top Model, który prowadzi jakieś idiotyczne rozmowy głównie się śmiejąc pod nosem i słowo "profesjonalista" :lol: :lol: :lol:
Bo widzisz, ja nie patrzę na nazwiska czy twarze, lecz na to czy ktoś wykonuje dobrze robotę. Z wywiadów YouTubowych wiele informacji wyniosłem i uśmiałem się przy okazji. Tymczasem przy BB Nocą musiałem przymykać oczy i zasłaniać uszy, bo byłem zażenowany maksymalnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości