[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Miło było ale się skończyło. Fajnie było wpaść i przeczytać o tym co się nie mogło zobaczyć, no i wiadomo już było komu można wierzyć i czyje posty czytać z przymrużeniem oka ;) pozdrawiam wszystkich, napewno będę tu zaglądać:)

Oleh szybko przykleił się do czeku, dobrze że Madzia ma tam wsparcie :lol: szkoda trochę Bartka, fajny z niego koleś, nagroda pocieszenia mu się należy.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Screenshot_20190616-233446.jpg
🙂

A na Instastory Madzi:
Screenshot_20190616-233647.jpg
Epickie 🙂 z tyłu jest Kuba czy mam mroczki przed oczami?
morell
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 04 lut 2019, 17:18
x 4
x 2

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: morell »

ja równiez głównie czytałam wątek niż komentowałam. ale dzięki fajnej dyskusji na poziomie byłam ze wszystkim na biężaco. mam nadzieję, że przy kolejnej edycji wciągnę się w rozmowy od samego początku, bo teraz trochę bałam się, że zgubię wątki itd. :)

+ czeka nas jeszcze odcinek specjalny, który mam nadzieję, że będzie naprawdę ciekawy! :)
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

A wiecie co jest najfajniejsze ze wygrał SŁODZIAK , a drugie miejsce zdobył w sumie neutralny Bartek, pato w końcu na właściwych miejscach ;)
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

@Karol, Pyśk nawet był na antenie przez 3-4 sekundy. Speszony się uśmiechnął lekko.

A Maciusia w ogóle nie pokazali :lol:
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Madzia jedzie na after samochodem z Igorem i Bartkiem, już wyluzowana trochę ;)

Wysłane z mojego G3311 przy użyciu Tapatalka


Anonymous2
Użytkownik
Posty: 169
Rejestracja: 12 maja 2019, 11:25
x 136
x 114

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Anonymous2 »

Wiatriwoda a gdzie o tym piszą?

Widzieliście, że za strema dostaliśmy 14 dni playera gratis? Niewiele ale milo. :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Igor na Insta chyba.
qmate
Użytkownik
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 0:09
x 158
x 42

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: qmate »

Rzadko się tutaj udzielałem, ale czytałem codziennie. Poza odcinkami w Siódemce Big Brother toczył się dla mnie również tutaj, na tym forum.
Nie śledziłem stream'a, ale dzięki Wam byłem na bieżąco i wiedziałem o wydarzeniach szybciej niż z tv :-)
goldenmen
Użytkownik
Posty: 131
Rejestracja: 28 mar 2019, 22:08
x 18
x 36

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: goldenmen »

A mnie zastanawia jedna rzecz Pan Łukasz wójcik daje nagrodę samochód Magdzie wójcik.

Ktoś powinien to sprawdzić czy czasami nie rodzina nawet dalsza

sztuka jest trafić z takim samym nazwiskiem.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Gratulacje dla Magdaleny Wójcik . Radek czy Bartek moim zdaniem nie wyróżnili się tym czymś, coś co jest atutem by dojść daleko nie pozwala jednak wygrać takiego programu, dodatkowo jak dana osoba ma wsparcie celebrytów, na których skinięcie inni zrobią wszystko to wynik dość łatwy do przewidzenia. Nie interesują mnie dalsze losy tych osób, choć pewnie o części będzie głośno na portalach typu pudelek.

Widać pewne zmiany - w pierwszym BB byli ludzie, których nie mieliśmy szansy znać , teraz byli ludzie, którzy gdzieś się już przewinęli- jakieś paradokumenty, reklamy itd. Znacząca część osób bardzo aktywna w mediach społecznościowych czy youtube i nie sposób nie odnieść wrażenia ,że przyszli po to by się wypromować i te swoje działalności. Taki znak czasu. Ludzie widać przez te media społecznościowe bardzo się zaangażowali emocjonalnie. Pomimo swoich sympatii i antypatii nie przeżywałem tego aż tak- mam swoje sprawy i życie.

Ten BB pokazał też archaiczność tradycyjnej TV. Relacje z 24 h opóźnieniem i to mocno pocięte, kiedy dzięki tym,że część ludzi ma wykupione streamy i jak coś się działo to internet o tym huczał. Pamiętam jak oglądałem kiedyś rano powtórkę , wieczorem odcinek normalny, w którym nic się nie wydarzyło,ale zniknął Jakub z osób nominowanych- zero wyjaśnienia- co? jak? dlaczego? Widać,że TVN7 mocno się pilnował by nie nadać czegoś kontrowersyjnego co mogłoby być zaskarżone do KRRIT i mogłyby posypać się kary. Dlatego o tym co tak naprawdę tam się działo mogłem dowiedzieć się czytając to forum za co WAM dziękuję. "BB nocą" nie służył pokazaniu ostrzejszych scen,a na rozmowie, z których ja jako widz nic nie wynosiłem. Dla mnie wszyscy prowadzący ten program to totalna porażka.

To chyba tyle. Pozdrawiam.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Wójcik to bardzo popularne nazwisko w Polsce.

Może Madzia jest też krewną koszykarza Adama Wójcika? Czy też Michała lub Marcina Wójcików z Ani Mru Mru? A może z aktorką Magdaleną Wójcik? A może rodzina moich znajomych, którzy też są Wójcikami?

Akurat tu argument nietrafiony. Przypadek.

Z relacji na insta Oluś chyba jechał na AP z... Maciusiem, Karolcią i... Andżelą :o
Ostatnio zmieniony 17 cze 2019, 0:38 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Niby finał za nami i było calkiem ok. Jednak jak sobie przypomnę te pierwsze edycje z tvn to dzisiejszy finał bez "fajerwerków", bez jakiejś wielkiej zmiany w porównaniu do wyjść innych uczestników tej edycji. Widać, że czasy bardzo się zmieniły. I dotyczy to również Big Brothera.
2008-2023
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Madzia jest z przyjaciółmi na jakiejś kolacji (min z tą Maffashion, nikogo z programu nie widac)
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Wójcików jest 101 tys. osób w Polsce. Jedno z popularniejszych nazwisk.

Nie odnieśliście wrażenia, że AWS była bardzo podjarana Igorem pierdzącym ? Czyżby kolejna chętna na wachlowanie pod kołderką ? ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 10 gości