[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
magdalienkaaa
Obserwator
Posty: 322
Rejestracja: 01 lis 2019, 16:21
x 85
x 101

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: magdalienkaaa »

Barteg pisze: 03 lis 2019, 13:46 Wielokrotnie kryrykowałem tą edycję, ale też trochę stanę w obronie uczestników, bo jak przypomnę sobie, że na wiosnę praktycznie przez cały program musiałem oglądać tak beznadziejne osoby jak Radek, Igor, Oleh czy Iza to tutaj jednak jest postęp i nawet osoby, których nie lubię są zdecydowanie lepsze od wcześniej wymienionych.
Wg mnie dużym problemem jest też to do kogo program trafia. Oczywiście BB nie jest jakąś wyszukaną rozrywką przeznaczoną dla intelektualnej elity, ale nie uważam też żeby należał do tych najgłupszych programów celujących w kompletnie niewymagających widzów. Natomiast jak popatrzy się na komentarze na fb to można się załamać i uznać, że program trafia właśnie do tej najmniej inteligentnej grupy, a to niestety też w jakimś stopniu determinuje co i jak jest w odcinkach pokazywane, kto z programu odpada itd.
Widzę, że w poprzedniej edycji nie-kibicowaliśmy tym samym osobom ;) I zgadzam się z tym, co napisałeś. Dla mnie BB to powinno być takie połączenie rozrywki i programu psychologiczno-socjologicznego, bazującego na emocjach, ale też na fajnych rozmowach, niekoniecznie tych najgłupszych. Jednak widać niestety, że chyba poszło to w stronę tej niezbyt inteligentnej rozrywki, czego dowodem są komentarze ludzi, którzy takiego czegoś właśnie chcą, a telewizja idzie im na rękę i to im serwuje. Szkoda.
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Millady - jakich tu mamy ludzi z tlumu?? Kamil- aktor, Kleszcz podobno tez " zagral" w Szpitalu :o , Ewa modelka, Natalia modelka i brala udzial w Top model, Mateusz byly plywak. Wiec to nie do konca prawda. Najlepiej gdyby wszyscy bylli z tlumu, bo jesli polowa to jacys"niespelnieni" gwiazdorzy to cos nie iskrzy :rolleyes:
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Jordi pisze: 03 lis 2019, 12:08 Olka, która poleciała, bo na Kamilka nadawała, pozbycie się bliźniaczek, bo nie znosiły Kamila, odpad Natalii, bo nie znosiła Kamila, wyjście Dawida, bo nie znosił Kamila.... Najciekawsi ludzie wyszli przez panicza, który tylko piać potrafi, łazić z gołym tyłkiem na wierzchu i opowiadającego suchary gorsze od Strasburgera w PZ...
Kamil Egzekutor.jpg
Kamil Egzekutor.jpg (43.2 KiB) Przejrzano 712 razy
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38067
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Wczoraj w nocy był też jakiś materiał video, chyba dla Ani, ale ciężko powiedzieć. Także materiału dużo, a pokażą pewnie 10 minut.
magdalienkaaa
Obserwator
Posty: 322
Rejestracja: 01 lis 2019, 16:21
x 85
x 101

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: magdalienkaaa »

wiatriwoda pisze: 03 lis 2019, 14:13 Nie cytujemy ostatniego posta :) FA98
I całowania nawzajem było sporo, Martyna - Wiktor, Malwina - Ewa, Kamil - Ewa, a nawet Kamil - Wiktor, ciekawe czy cokolwiek z tego w ogóle pokażą?
Millady
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:16
x 226
x 211

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Millady »

@Kati33
To co wymieniasz, za wyjątkiem Kamila i ewentualnie Natalii (choć tu już naciągam) to nie są dla mnie argumenty za tym, że to nie ludzie z tłumu.

Mateusz- były pływak, nigdy nie było o nim głośno, nie kojarzę wielkiej kariery wywiadów itp. tak jak u Małysza, Kubicy, czy choćby Kowalkiewicz. Dla przykładu znam osobę, która kiedyś miała duże osiągnięcia w lekkoatletyce ale w życiu nie nazwałabym jej kimś innym jak zwykłym człowiekiem co ma jakiś talent.

Kleszcz- koleżanka zagrała jeden raz w Ukrytej prawdzie i jeden raz w jakimś innym paradokumencie. Nie czyni jej to celebrytką ani rozpoznawalną osobą. Pamiętaj, ze do tego typu tworów właśnie biorą ludzi z ulicy i teraz jak ktoś chce się dostać do programu to jest spore prawdopodobieństwo, ze w którymś z takich seriali brał udział. Co do mojej Kolezanki to tez jest dalej zwykłym ludziem z tłumu.

Ewa- jaka z niej modelka? W sumie tez zajmuje się fotografią i publikuje swoje zdjęcia, moja wystawa jeździła po Polsce. Kilka kilo temu tez trochę pozowałam i to publikowałem. Ba.. grałam tez w niewielkim teatrze. Nie czyni mnie to jednak nikim więcej niż zwykłym człowiekiem z tłumu.

W dobie socjal mediów, cyfryzacji, lajków i wszelkiego rodzaju rozpowszechniania własnego wizerunku wszyscy o sobie możemy powiedzieć, że jesteśmy celebrytami. Lub tak jak ja uważam, że nadal jestesmy zwykłymi ludźmi z tłumu dopóki nie zaczniemy być rozpoznawalni, nie będą z nami robić wywiadów i znajdziemy się na łamach gazet.
„ Tak, tak - tam w lustrze
To niestety ja”
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

typeO pisze: 03 lis 2019, 10:54 Właśnie obejrzałam taniec panów i zlizywanie bitej śmietany, a ze streamu dowiedziałam się, że było grubo i ogarnęła mnie wściekłość. Najchętniej powiedziałabym panom producentom kilka niecenzuralnych słów. Po robić stream, kazać za niego ludziom płacić, a potem wyłączyć i samemu sobie oglądać pijackie wybryki? Nie komentuję samego "show", bo to temat na osobną dyskusję, tylko piszę o traktowaniu Nas, widzów, którzy płacą, bo obiecano nam przekaz na żywo i wszelkie atrakcje. Cały wieczór były totalne nudy, by potem w ostatnich minutach streamu zacząć zabawę. Dla kogo ta zabawa oprócz uczestników?
Racja, mniejsza z tym co tam się działo. Bez sensu jest ten stream, skoro produkcja czeka do jego konca, żeby zacząć imprezę. Już nie wspominam tekstów: "żaden szczegół cię nie ominie", "będą się ......... a ty bedziesz się patrzył" itd. A jeśli coś ciekawego zaczyna się dziać, to mają w zwyczaju włączać te żenujące wizytówki. Dno, chcemy igrzysk, a nie cenzury i nudy... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Był chyba w nocy jakiś filmik dla Ani od Piotrka, chyba produkcja chce żeby Anka się nie hamowała w programie ze względu na narzeczonego ;)
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Teoretycznie masz racje Millady . Nawet sobie przypomnialam, ze tez o mnie pisano w prasie i sama pisalam artyuly i niigdy nie pomyslalam,ze jestem znana, he, he ;) Jednak produkcja musiala pomyslec , ze modelka Natalia i Ewa beda mogly namieszac w programie np. Niewiele z tego wyszlo. To; ze Kamil jest aktorem chyba wypadlo na niekorzysc, bo facet za bardzo zdominowal ten program i wnerwił wiele osob :huh:
Mateusz bym mistrzem Polski w plywaniu, wiec podtrzymuje ze byl znany :) Ostatnio nikt o nim nie slyszal, wiec poszedl do BB :P Mysle, ze produkcja wyszla z zalozenia, ze osoby obyte z kamera zrobia większe show. No a to niestety nie jest prawda.
A tak z innej beczki. Szkoda, ze im tak jedzenie wydzielaja; Gdyby jedzenia bylo wiecej, to chociaz cos by sie dzialo w kuchni :rolleyes:
magdalienkaaa
Obserwator
Posty: 322
Rejestracja: 01 lis 2019, 16:21
x 85
x 101

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: magdalienkaaa »

Kati33 pisze: 03 lis 2019, 14:47 Mateusz bym mistrzem Polski w plywaniu, wiec podtrzymuje ze byl znany :)
Ja kojarzyłam Mateusza jak wszedł do domu BB, ale może dlatego, że interesuję się pływaniem ;) W każdym razie nie był dla mnie no-namem.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

@Barteg Patrząc na tę edycję stwierdzam, że ci ludzie nie mają absolutnie nic do powiedzenia. W I edycji Radek, Igor, Bartek czy nawet ta Justynka potrafili przeprowadzic jakąś interesującą rozmowę. Dobrze się tego słuchało i ogladało. Obecni uczestnicy (poza Kamilem i Wiktorem) nie mają totalnie nic do powiedzenia. Dobór uczestników w tej edycji to dno... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
lukiluki
Obserwator
Posty: 399
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:19
x 221
x 283

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukiluki »

@Millady Tu się z Tobą w 100% zgadzam. Mój brat jeszcze kilka lat temu był jednym z czołowych lekkoatletów w Polsce (bieg z przeszkodami). Brał też udział w Mistrzostwach Europy w sztafecie. Niektóre jego biegi można było zobaczyć w tv. Teraz, jak ogląda Igrzyska Olimpijskie, to pokazuje którego zawodnika zna, z kim trenował, rozpoznaje trenerów. Sport, to był jakiś etap w jego życiu, teraz żyje jak każdy z nas. Jedna moja koleżanka grała jedną z głównych ról w "Pamiętnikach z wakacji", inna zagrała epizod w "Pierwszej miłości". W tym drugim serialu nawet mój były nauczyciel z liceum miał kilka swoich małych ról. Inna znajoma z kolei była w "Rozmowach w toku" - od niej się dowiedziałem, jakie to wszystko wyreżyserowane. Normalna dziewczyna, z normalnej rodziny, za kilka stówek, odgrywała patologię, a Drzyzga "ze smutkiem" na twarzy wyciągała od niej kolejne "wyznania" (wykute ze scenariusza). Dla niektórych to po prostu przygoda, inni mają parcie na szkło, ale to dalej zwykli ludzie.
wir0s
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 20 mar 2019, 14:17
x 16
x 25

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wir0s »

Co do obecnej edycji BB, to jestem zaskoczony, jak olewa się ludzi którzy wykupili stream. Pierwszy raz, to impreza gdy weszły dziewczyny, drugi raz tej nocy, zaczynając impreze o 0:30, poprzedzając ją 2h nieobecnością większości uczestników którzy byli niby "na oglądaniu meczu".
Obecni uczestnicy są mało kreatywni i nad wyraz leniwi. Mimo, że oglądam od początku, to na dzień dzisiejszy ciężko mi wybrać "faworyta" gdyż nikt z nich na to nie zasługuje. Dawid wymiękł, a nie, że wykończył go Kamil, jak tu ktoś zarzucił, zdał sobie sprawę, że "nie lubi tracić czasu" czytając te słowa, chodziło o szanse na wygraną. Po wejściu Ewy i jej zabiegach, nawet szołmen i aferant Kamil jakoś ostatnio opadł z sił i stał się mało wyrazisty. Wiktor za sprawą wkrętki z Babi , również stracił w oczach. Śmiejemy się, że Kleszcz może to wygrać i powiem wam, że tak właśnie może się stać.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38067
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Dziś na Arenie zagra młoda, alternatywna grupa Papa D :lol:
typeO
Obserwator
Posty: 668
Rejestracja: 28 kwie 2019, 10:20
x 219
x 466

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: typeO »

Ciekawe czy chociaż zrobią jakiś twist, bo ostatnio wszystko było przewidywalne. Skoro domyślamy się, że odpadnie Natalia, to przydałoby się jakieś zaskoczenie dla nas. Mógłby wejść ktoś nowy lub stary powtórnie. W końcu zawsze mogą wyeliminować naraz dwie osoby, jeśli będzie za dużo uczestników.
Ostatnio zmieniony 03 lis 2019, 15:50 przez typeO, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 7 gości