[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Artemida-ja mysle ze Ania sie na Mateusza nie napala. Ma z nim dobry kontakt po prostu; To on sobie wkrecil ze ona na niego leci :o
Ten facet jest bardzo niedojrzaly :huh:
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Nieźle niektórzy jadą na tych kartkach, szkoda, że trudno jest uchwycić, co kto napisał ;)
mina2019
Obserwator
Posty: 477
Rejestracja: 30 kwie 2019, 12:36
x 115
x 198

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mina2019 »

Kamil napisał Martynie - lubię twoje sarkazmy.
Martyna i sarkazmy :lol:
No toż tam przecież nikt prawdy nie napisze, bo każdy każdemu patrzy na ręce :lol:
Ostatnio zmieniony 19 lis 2019, 12:33 przez mina2019, łącznie zmieniany 1 raz.
balarion
Junior
Posty: 835
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:03
x 419
x 527

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

Ja obstawiam, ze Mateusz jest prawiczkiem :P bo to niemozliwe chyba, zeby ktoras nabrala sie na "jego urok".
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik
Posty: 238
Rejestracja: 26 paź 2019, 13:51
x 109
x 393

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PrzyczajonaSurykatka »

Mam wrażenie, że niektórzy tutaj mają już lekką obsesję na punkcie Ani i mierzą ją inną miarą niż pozostałych uczestników, a każde jej zachowanie czy gest analizują niczym kamień z Rosetty. W samym masażu nie ma nic złego, bo jak słusznie ktoś zauważył, wszyscy wszystkich już tam masowali. Nie bez znaczenia jest też fakt, że oni tam już wielokrotnie przekraczali pewne umownie przyjęte granice prywatności i intymności, bo taka jest niejako natura tego typu programu. Jeśli dwoje uczestników jest ze sobą w ramach zadania związanych sznurkiem przez całą dobę, i muszą się razem kąpać, a nawet chodzić na "dwójkę", to nic dziwnego, że przestają się krępować też w innych sytuacjach, takich jak masaż. Mnie też ta wczorajsza scenka lekko obrzydzała, ale nie ze względu na osobę Ani, tylko tego typka "Lepkie Rączki" Mateuszka. Czy gdyby Ania poszła z kumpelami do spa i tam masowałby ją od stóp do głów profesjonalny masażysta, to też byście byli tacy zgorszeni? Nie chcę się znów bawić w symetrystkę, ale polecam też spojrzeć na wczorajszy stream kilka minut po masażu, kiedy Kamil przychodzi do sypialni, zdejmuje spodnie, a potem dla "żartu" wypina praktycznie goły tyłek do 20-letniej Sandry, leżącej w łóżku obok. Aż się Malwina z Wiktorem oburzyli i wołali, żeby Kamil przestał Sandrze, za przeproszeniem, "rowa pokazywać". Skoro już musisz się czepiać, @balarion, to przynajmniej czepiaj się uczciwie i dostrzegaj też krzywe akcje innych uczestników, a nie tylko tych, którzy akurat nie są twoim ulubieńcem. ;)
Ostatnio zmieniony 19 lis 2019, 12:36 przez PrzyczajonaSurykatka, łącznie zmieniany 1 raz.
"Never put in writing something you wouldn't say out loud."
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

No nie wiem Mateusz ma napisane głupek, prostak i zboczeniec ;) Także nie do końca się oszczędzają :)

@balarion Mateusz twierdzi, że miał około 90 partnerek ;) I to niestety może być prawda. Przykre jest to, że niektóre kobiety dają się tak traktować.
balarion
Junior
Posty: 835
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:03
x 419
x 527

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

@PrzyczajonaSurykatka znow czepiasz sie tylko mnie, choc chyba z 10,c zy 15 userow tak samo uwaza, to raz. A dwa- " to przynajmniej czepiaj się uczciwie i dostrzegaj też krzywe akcje innych uczestników, a nie tylko tych, którzy akurat nie są twoim ulubieńcem"- daj mi przyklad i sama tak zrob, skoro jestes taka wspaniala, elokwentna itd. Bo nie widzialem, zebys swoich ulubiencow sie czepiala choc raz. Wrecz robisz za adwokata diabla- Ani. Innemu cos zarzucasz, sama nie bedac nawet ciut w tym lepsza. Ja przynajmniej nie skacze do Ciebie o cos, co sam "mam na sumieniu".
Artemida
Użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: 09 maja 2019, 17:16
x 151
x 59

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artemida »

Kati33 pisze: 19 lis 2019, 12:23 Artemida-ja mysle ze Ania sie na Mateusza nie napala. Ma z nim dobry kontakt po prostu; To on sobie wkrecil ze ona na niego leci :o
Ten facet jest bardzo niedojrzaly :huh:
Z jednym się zgadzam - z tym, że Mateusz jest niedojrzały, a najlepiej określił to Przemek - bardzo krótko, acz dosadnie: za dużo w nim dziecka, za mało faceta.
Jednak akcja Anki pod wpływem alko, nie tylko w stosunku do Mateusza, ale i w tym przypadku zupełnie niewinnej Martyny, jej scenka zazdrości i jazdy, jak i zachowanie później, kiedy już wytrzeźwiała i nadal nie mogła przeboleć, że Mateusza przy niej nie ma, później jej płacz i wzruszenie, kiedy się pogodziła z "Czakim", jej przytulańska, siedzenie na kolankach, mizianie, przekroczenie osobistej strefy komfortu i dystansu do osób obcych oraz to nieustanne bronienie Mateusza jako osoby już u wszystkich skreślonej chyba nie świadczą o tym, że Ania to robi wyłącznie z czystego koleżeństwa ?:)
Bo jeśli tak - to Ania jest chyba naprawdę niepokalana, nie ma pojęcia o bliskości z mężczyzną, jest pewnie nadal dziewicą, a jej partner jest z niej dumny ...:P
Ostatnio zmieniony 19 lis 2019, 12:50 przez Artemida, łącznie zmieniany 1 raz.
Każdy ma prawo do własnych przemyśleń i wyrażenia własnego zdania.
Zbytecznym jest przekonywanie innych do przejścia na tę drugą stronę, jeśli tego nie czują.
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Kati33 pisze: 19 lis 2019, 12:23 Artemida-ja mysle ze Ania sie na Mateusza nie napala. Ma z nim dobry kontakt po prostu; To on sobie wkrecil ze ona na niego leci :o
Ten facet jest bardzo niedojrzaly :huh:
A wystarczy powiedzieć "Mateusz, mam faceta więc dystans", nie słyszałam żeby wspomniała o tym :) facet się wkręcił bo ma przyzwolenie, a Ani jak widać bardzo się to podoba, nawet o Martynę była zła...a przecież to tylko dom BB ;)

Niestety, patrząc na Ankę ma się mieszane uczucia :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38179
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3644

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Co do Anki, wg mnie słowa Piotrka, że ma nic nie zmieniać, wpłynęły na to, że pozwala sobie na to ze strony Mateusza. Więc w tym sensie to nie sprawa widzów czy internatów.
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

:lol: Może ją wkręcił bo ją "lubi"
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Jedna kwestia tylko mnie intryguje. W poprzedniej edycji Łukanio regularnie robił trójkę na pokaz przed kamerami. Wycierał swoje ekskrementy w koc, potem tym kocem owijał żywnosc i dawał ludziom. Biegał z gołym d**skiem i fajfusem po całym domu, wchodził ludziom nago pod prysznic. Miewał odchyły sadomaso, chciał innych biczowac i zwiazywać. Wtedy się tym zachwycano jaki to on nie jest fajny, super i w ogóle... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16077
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Mnie tam Anka od początku uwiera i piszę to wprost, chociaż przyznaję też, że miewa dobre momenty, to nie potrafię się przemóc i dla mnie to damula, która uważa się tam za najlepszą i nie wie tak naprawdę, czego chce od życia ;)


Mateusz to typ "bajeranta" i "słodziaka". Nie jest urodziwy, ale potrafi rozbawić, zarzucić żartobliwy ton rozmowy i tym "zarywa" babki...
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Nie przesadzajmy z tymi zachowaniami Łukasza z zeszłej edycji ;)

W tej edycji też panowie biegają regularnie na trójki, a następnie się tym chwalą. Kamil zaś biega z gołym tyłkiem, a czasem i czymś więcej. Pod tym względem ta edycja nie odbiega od poprzedniej ;)
bobaas
Junior
Posty: 1214
Rejestracja: 03 kwie 2019, 18:56
x 288
x 668

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bobaas »

@semperadastra chyba w opisie pomieszał trochę Igora a trochę Łukania i jeszcze dodał coś od siebie :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości