[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Kati33
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 18 kwie 2019, 16:21

Oleh wcale nie mial wielu osob do nominowania. Nowych nie mogl nominowac , Justyny nie, bo ma immunitet i tych ktorzy sa nominowani tez nie przeciez! :angry:
bobaas
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas » 18 kwie 2019, 16:23

Gurson pisze:
18 kwie 2019, 16:00
Ludzie to tylko GRA, a nie życie prawdziwe! Jak myślicie, że jak zostanie Igor, Radek, Bartek, Iza, Oleg - to nikt nikogo nie będzie eliminował? Jakbym był uczestnikiem tego "show" to w każdej nominacji - nominuje jednego "wroga" i "przyjaciela" - najlepsza taktyka na przetrwanie.
No nie wiem. Powinno się nominowac wrogów, bo przyjaciel Cie nie nominuje. Wiadomo, że pozniej to luz i nawet trzeba nominowac kogos bliskiego, ale nie przy tylu osobach. Wg mnie taktyka nominowania wroga i przyjaciela nie ma żadnego sensu, bo tu o odpadaniu decyduja osoby 3 a nie oni sami. Mogłbym to jeszcze zrozumiec, że by powiedział: nominuje Madzie, myslę, że jest lubiana i na pewno zostanie, tym samym wyeliminuje mojego najwiekszego rywala. Ale Olek nominują ją, bo jest wg niego słaba i daje na drugą też słabą Kaskę (tak mówił w pokoju zwierzeń) a wczoraj gadali razem z Madzią i Łukaszem i mówił że nie uważa ją za słabą, chociaż Madzia sama stwierdziła, że pewnie tak może myśleć. On mam wrażenie, że sam nie wie o co mu chodzi i może faktycznie nie wiedział co to Big Brother.

Ogolnie co do sytuacji w domu. Patrząc po nominowanych i probujac rozwiklac kogo produkcja chciałaby zostawic a kogo wyrzucic... Mysle, że Łukasza ewidentnie chcieliby zostawic, bo zawsze cos sie bedzie działo wokol niego i bedzie innych elektryzował, ktos taki na kogo sie skupia uwaga grupy jest potrzebny. Kaskę mogą chciec zostawic tez, zwłaszcza, że obecnie ma spinkę z Wege i może być ciekawie. Madzi na pewno tez nie chca się pozbyc. Zostaje Magda Decybel i Olek. Mogą jednak chciec zostawic Olka i liczyc, że miedzy nim a Madzią się coś jeszcze rozkreci. Mam wrażenie, że Decybel co miała zrobić to zrobiła i w sumie jej nie wyszło, Igor ją olał ciepłym moczem. Chyba nadejdzie czas na Magde Z.
bustram
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram » 18 kwie 2019, 16:27

Powinni widzowie wybierać co tydzień kto odpadnie ze wszystkich - nie byłoby wtedy problemu z nominacjami. W dodatku żadnych immunitetów - twarde zasady. Nie to żebym nie lubił niedzielnych nominacji - jest to fajne show i można poznać kto kogo nie lubi, ale nie może być tak, że uczestnicy demokratycznie wybierają nominowanych, telewidzowie głosują, a np. w środę produkcja dokoptowuje trzech kolejnych i zaburza cały proces. W dodatku Justyna ma immunitet, ktoś inny ma coś innego i robi się jeden wielki burdel.

@bobaas
Zapomniałeś o Izie - może mają już dość ciotki, chociaż wątpię, bo w porównaniu do Olka i Magdy Z. coś wnosi do tego programu.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2019, 16:32 przez bustram, łącznie zmieniany 2 razy.
bobaas
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas » 18 kwie 2019, 16:28

Kati33 pisze:
18 kwie 2019, 16:21
Oleh wcale nie mial wielu osob do nominowania. Nowych nie mogl nominowac , Justyny nie, bo ma immunitet i tych ktorzy sa nominowani tez nie przeciez! :angry:
Ale w niedziele miał do wyboru do koloru i też ją nominował. Tutaj miał wybór miedzy Izą, Igorem, Bartkiem, Brodą i nią. Nikt nie mówił, że nie mogli podawać tej samej osoby. Mam wrażenie, że jakby 3 osoby podały tą samą osobę to by był tylko 1 nominowany ekstra.
Kati33
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 18 kwie 2019, 16:37

No mogl nominowac kogos innego, ale kto to wie co siedzi w jego glowie? :-[ On moze np uwazac ze Madzia jest slaba , bo placzka z niej i nic nie wnosi, ze moze jej ludzie nie lubia? No , ale nie wie biedak, ze jest w bledzie ;) Madzia na pewno nie odpadnie. Mysle , ze ona chyba tez sie przestraszyla , ze moze odpasc.
Gdyby Magda Zajac odpadla to nic prawie sie nie zmieni w tym domu. Bedzie wkolo to samo. Niech Oleh wyleci! :rolleyes:
bustram
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram » 18 kwie 2019, 16:58

Jedna rzecz mi się nie podoba w niedzielnej arenie - zanim ogłoszą uczestnikom wynik powinni pokazać widzom kto odpada (tak było w 1 odcinku). Ja wolę wiedzieć te kilka sekund wcześniej, aby skupić swoją uwagę na tej osobie i jej reakcji, a nie tak z zaskoczenia.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 18 kwie 2019, 17:06

Przypominam, że ten program jest dla widzów, a nie samych uczestników, więc także nam należy się dreszczyk emocji. Zdradzenie wyników wcześniej wszystkie te emocje odbiera.

Jak Ci się nie podoba, to pauzuj sobie "Arenę" na czas ogłoszenia wyników, poczekaj na stosowny post na forum, a potem dalej włącz odtwarzanie, by zobaczyć reakcję uczestnika 🙃
Gurson
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Gurson » 18 kwie 2019, 17:25

Uważam, że Iza, Oleg, Madzia są bardzo bezpieczni - czemu? Z kilku powodów m.in., że głosowanie na Kasię, Łukasza, Magdę Z jest od niedzieli - wydaję mi się, że z pośród tych osób mamy już faworyta do "out'u", patrząc na zachowanie Łukasza w ostatnim czasie, to stwierdzam, że ludziom się już delikatnie mówiąc przejadł - ta drama z porządkiem go pogrążyła. Przypomnijcie sobie wynik z programu dwie niedziele temu: Karolina 45% Łukasz 43%, Justyna 12% - jeżeli rzeczywiście to jest tak, że widzowie decydują - stwierdzam, że w niedzielę żegnamy Łukasza.

Widzowie mogą być zmęczeni "wielką trójką" (Justa, Łukanio, Pączek) - ja na przykład jestem. I z miłą chęcią kogoś usunął. Wbrew pozorom największym zwycięzca tej batalii może okazać się Kasia - bo? "Bo ciągle mi zarzucają, że kurła jem dużo, ciągle mi to wypominają!" Widz może ją obrobić. Zauważcie jak jest w tym tygodniu montaż Kasia - poszkodowana i biedna. Ciągle w pokoju zwierzeń, ciągle smutna, zadąsana.

Magda Z "Decybelek" - jestem przekonany, że nie odpadnie. Jako jedyna pokazuje cycki i jest gotowym materiałem na kontent "+18". Ludzie dalej by psioczyli. że nic nie ma w "18+". Ponadto pokazuje się w kuchni - jest aktywna, ludzie to doceniają. Przykład Radka to pokazuje 53% do 43%

Uważam, że w niedziele żegnamy Łukasza lub Kasię.
Kati33
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 18 kwie 2019, 17:30

Eee tam, Monika Sewiolo tez pokazywala cycki i szybko odpadla :P
Ja tam bym Lukasza zostawila, bo cos sie dzieje przynajmniej ;)
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Giovanni » 18 kwie 2019, 17:35

Krótkie podwieczorkowe wejście i na pomoście gadają Oleh Angela i Madzia.
Oleh gada że on mieszka w PL a jego panna w Niemczech nowa stara drama.
A co do niedzieli to że Olo był bezpieczny nie znaczy że nie wyleci
Łukasz się rozkręca trochę jak ruski parowóz ale dramy nie ma :) Kurcze chętnie bym go zastąpił w domu BB :)
Przepraszam za swoje wczesniejsze zachowanie zrozumiałem swój błąd.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 18 kwie 2019, 17:44

LIVE
[ Spoiler ]
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2019, 17:46 przez wiatriwoda, łącznie zmieniany 1 raz.
Margo205
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Margo205 » 18 kwie 2019, 17:45

LIVE
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 » 18 kwie 2019, 17:47

LIVE WOW :evil:
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 18 kwie 2019, 17:49

Na bank będzie twist jakiś. No chyba, że będą dania i ciasta na święta.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2019, 17:51 przez wiatriwoda, łącznie zmieniany 1 raz.
bustram
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram » 18 kwie 2019, 17:50

Karol pisze:
18 kwie 2019, 17:06
Przypominam, że ten program jest dla widzów, a nie samych uczestników, więc także nam należy się dreszczyk emocji. Zdradzenie wyników wcześniej wszystkie te emocje odbiera.

Jak Ci się nie podoba, to pauzuj sobie "Arenę" na czas ogłoszenia wyników, poczekaj na stosowny post na forum, a potem dalej włącz odtwarzanie, by zobaczyć reakcję uczestnika 🙃
Ja znacznie większe emocje odczułem kiedy pokazali wcześniej - raz pokazali takie rosnące/malejące słupki procentowe (czyli pierwsze zaskoczenie dla widza) i potem na deser ogłoszenie uczestnikom (reakcja uczestników). A ostatnio kiedy Marchewka odpadała to nic nie pokazali tylko od razu zbliżenie na twarze, szybkie powiedzenie "dom WB opuszcza Klaudia" (nawet pauzy siostrze się nie chciało zrobić, tylko od razu prosto z mostu) i tyle... Zero jakichkolwiek emocji :rolleyes:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”