[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 242
x 1152

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

@FA98 jakie wrażenia z wczorajszego live'a? Opowiadaj :)
#STOP BZDUROM
Awatar użytkownika
brawos
Użytkownik
x 64
x 32

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: brawos »

[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
mi8sp1590Priv
Obserwator
x 57
x 62

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mi8sp1590Priv »

To ja też nieskromnie dodam, że byłem w studiu, tzn namiocie na wczorajszym LIVE :D
Pierwsze uwagi?

Piosenka wpada w ucho, aczkolwiek brakuje w niej takiego zadzioru, czegoś mocniejszego, jakiejś gitary, cokolwiek, co by ją podkręciło

Studio prezentuje się bardzo dobrze, zarówno multimedialnie, jak i oświetleniowo
Efekt dźwiękowy przejścia/zejścia na dom/z domu - taki "elektroniczny" to raczej nie było zaplanowane działanie. Efekt ten pojawia się zawsze, gdy zaczynamy słyszeć mikrofony z domu - jak dla mnie to brzmiało jak jakiś problem techniczny, który załatwili właśnie zmianą kadru/lotem na studio itp

Prowadzący?
Po jednym odcinku nie chcę się wypowiadać, miałem nadzieję, że Filip strąci totalnie tel stolik z wodą :D

Uczestnicy?
Różnorodni, kontrowersyjni, brakuje mi dodatkowej "normalnej" osoby, która nie zajmuje się modelingiem, instagramem i fejsem. Trzeba pooglądać, by ich poznać. W LIVE pewnie starali się pokazać ciut inaczej niż są teraz w domu.
Michał
Awatar użytkownika
Kunzite
Użytkownik
x 98
x 33

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kunzite »

Nie ma się co sugerować wynikami oglądalności.
Nawet edycja TV4 startowała z ponad milionową widownią, a później leciało już tylko w dół...

Początek programu nie zachęcał, prowadzący okropni, szczególnie ten "Pogodynek" - jakby za karę tam stał.
Jak zaczęli wpuszczać ludzi, zrobiło się ciekawiej. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

No i ten nowy motyw przewodni, którym tak się chwalili: "Kim naprawdę jesteś" powtarzane 10x Już mogli przerobić stary motyw BB. :lol:

Co do głosu Wielkiej Siostry... nie sam fakt, ze to kobieta mnie wkurza, ale to, że ten głos tam w ogóle nie pasuje.
Jarosław Ostaszkiewicz - Poprzedni głos Wielkiego Brata pasował idealnie, wzbudzał w mieszkańcach respekt, a czasem strach.
Awatar użytkownika
Final98
VIP Expert
x 116
x 653

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Final98 »

Już dodałem swoje pierwsze wrażenia w poprzednim poście :)

viewtopic.php?f=169&t=10975&p=493740#p493740

Cóż, zobaczymy co będzie dalej
Arturess
Użytkownik
x 18

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Arturess »

Te materiały ,które dodają na stronę BB po transmisji w tv to dokładnie całość tego co leciało w tv,te krótkie wejścia live? Czy to co dodają to tylko jakiś wycinek tego co było w tv? Nie mam dostępu do tv i oglądam tylko to co wrzuca na stronę
jas06
Junior
x 59
x 72
Kontakt:

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: jas06 »

Tak, bo krótkie wejścia trwają dokładnie 2 minuty. Jednego z nich wycięto krótkie intro. [Mam na myśli z łazienką, której w oryginale było krótkie intro, a tutaj wycinali].
#wolnemedia 📰📻📺
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 568
x 2776

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

Swoją drogą ciekawe, czy w miarę popularności tych wejść poza primetime nie wydłużą ich do kilkunastu minut. Dobre wyniki w wieczornym paśmie były niemalże pewne jednak emisja w ciągu dnia to taka niewiadoma. Przecież wszystko da się poprawić na wyraźną "prośbę telewidzów". Chyba, że chcą ich przymusić do korzystania z feeda na Playerze 😝
Arturess
Użytkownik
x 18

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Arturess »

Co do głosu to się zgodzę,to prawdziwy strzał w kolano. Jak sama nazwa mówi,program nazywa się Big Brother,a nie Sister. Do tego głos jest taki sobie. Już lepszy byłby ten męski głos z tego materiału co był z Manuela i Gulczasem

To te wejścia są rzeczywiście bez sensu i widać,że to taka reklama by namówić ludzi na wykupienie pakietu, do tego hajs z reklam i szansa że ludzie dłużej zostaną z włączonym tvn7. Mogli się bardziej postarać i dać rzeczywiste 5 minut, a nie tylko 2...Ale już lepsze to niż wcale. Chociaz w poprzednich edycjach było chyba tak,że wejścia były dluzsze popołudniu na żywo, potem program o 20 i ten nocny. Tu zrezygnowali z tego dłuższego popołudniowego wejścia a w zamian za to dali krótkie 3 wejscia....Jednak mimo to zbyt krótkie i pewnie widownia niedługo tych krótkich wejść będzie zerowa,bo po 1 nic nie wnoszą, po 2 za krótkie, a nawet nie opłaca się włączać tv co te kilka godzin na te dwie minuty, więc wszyscy zainteresowani będą śledzić wydanie o 20 i 23, a te materiały krótkie można sobie zobaczyć w internecie
Ostatnio zmieniony 18 mar 2019, 15:27 przez Arturess, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 568
x 2776

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

@Arturess taka prośba. Jeśli Twój post jest ostatnim w temacie w danej chwili, a chcesz coś dodać, korzystaj z opcji Edycji.

W tej chwili połączyłem Twoje wypowiedzi.
Awatar użytkownika
Takatar
Obserwator
x 163
x 162

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Takatar »

Sledze temat od kilku tygodni i postanowilem cos napisac od siebie. Po wczorajszym live mialem mieszane uczucia co do mieszkancow. Natomiast po tym co zauwazylem na kamerach live na player.pl powoli zmieniam zdanie. Ci co nie przypadli mi specjalnie do gustu na dzien dobry, wydaja sie byc spoko. Dajmy czas tym osobom, program dopiero sie zaczal. Napewno zdanie zmienimy jeszcze ze 100x.
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
AB/DL
Użytkownik
x 112
x 20

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: AB/DL »

Przypadkowo pokazali pewne (jeszcze niedostępne?) pomieszczenie
[ Spoiler ]
Obrazek
(nie mój screenshot)
Ostatnio zmieniony 18 mar 2019, 16:45 przez AB/DL, łącznie zmieniany 1 raz.

☆  ☆  ☆   ▌│█║▌║▌║  𝒾𝒹𝓏 𝒹𝑜 𝓀𝑜𝓃𝒸𝒶 𝓈𝓌𝑜𝒿𝒶 𝒹𝓇𝑜𝑔𝒶  ║ ▌║▌║█│ ▌   ☆  ☆  ☆

Awatar użytkownika
    wiatriwoda
    VIP Expert
    x 80
    x 2155

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Daniel z Suchej ma teraz wygłosić kazanie na Siodemce hah
    kamilefverlund
    Użytkownik
    x 73
    x 47

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kamilefverlund »

jak dla mnie nuda na zywo, wielki brat kazal sie zebrac w kuchni i cos tam Daniel bedzie gadal o pismie swietym... bla bla bla nuda nuda nuda

ogladalnosc 2,23mln wczoraj
    Awatar użytkownika
    wiatriwoda
    VIP Expert
    x 80
    x 2155

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

To ma też wpłynąć na wykupienie pakietu, bo ktoś obejrzy kawałek i pomyśli, a co tam dalej było, może w momentach na żywo w TV, w przyszłości akurat coś Wielki Brat będzie wtedy nakazywał czy coś.
    ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”